X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ile brałaś tego infoliku jeśli mogę zapytać? ja też mam zapas bo inaczej bym się skusiła :) a brałaś coś dodatkowo?
    2x1 i wychodzi 90 saszetek na miesiąc. Brałam jeszcze clo bo owulacji nie było i duphaston 1x1 5dni ale to tylko 1 cykl a potem do 12 tygodnia jak zaszłam. W 3 cyklu z Inofolic a 2 z clo i mam dzidziusia w brzuchu. Powodzenia Wam wszystkim. Myślę że Inofolic dużo pomógł bo po ńie ładnie pęcherzyki rosły

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore 5 mc inofolic mam nadzieję że mi też pomoże :)

    neomi34 lubi tę wiadomość


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zojeczka wrote:
    2x1 i wychodzi 90 saszetek na miesiąc. Brałam jeszcze clo bo owulacji nie było i duphaston 1x1 5dni ale to tylko 1 cykl a potem do 12 tygodnia jak zaszłam. W 3 cyklu z Inofolic a 2 z clo i mam dzidziusia w brzuchu. Powodzenia Wam wszystkim. Myślę że Inofolic dużo pomógł bo po ńie ładnie pęcherzyki rosły

    Gratuluje :)) oj fajnie by było jakby pomógł :) ale po clo pewnie owulacja też ładna się zrobiła.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka83 wrote:
    ja biore 5 mc inofolic mam nadzieję że mi też pomoże :)

    A coś oprócz tego bierzesz?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawiam się czy faktycznie zioła ojca Sroki mogą wypłukiwać inofolic? jest na to jakieś potwierdzenie?

    neomi34
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak cyclodynom tez 5 mc inofolic 2 x dziennie i cyclodynom 1 dziennie ale mój mąż ma słabe wyniki nasienie i boję się że będzie słabo === ma nieprawidłową lepkość czy wiecie może jak to leczyć albo co to oznacza ?


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 lipca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie wiem, ja mojego szpicuję całą garścią tabletek pomimo tego że miał dobre
    też mam cyclo przepisane 1 dziennie i łykam na nos

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 19 lipca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzięki za dobre słowa, lekarz popatrzył mi na te wyniki oraz te które robiłam w 21 dc, porównał je wszystkie i nie był zbyt zadowolony, wypisał receptę na CLO. Kazał dalej pić INOFOLIC 2x1. Zmartwiłam się tym stosunkiem LH i FSH i wynikami z 21 dc, które oglądał gin: progesteron 0,60 (0,80-3,00 f. owulacyjna)
    prolaktyna 20,8 (6,0- 29,9)
    testosteron 0,71 (0,06- 0,82)
    DHEAS 355,2 (98,8-340).
    Ale tak poza tym, to w sumie dzięki Wam jeszcze raz te wyniki przeanalizowałam, poczytałam o CLO i jest ok ;-) Dzięki Dziewczyny!

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Ci jeszcze powiedział i zalecił?

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 19 lipca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co powiedział? że od 3 dc przez 5 dni clo, 28 lipca (14 dc) na wizytę i zobaczymy co dalej. no i tyle póki co.. ;-)
    mówił jeszcze że nie podoba mu się progesteron bardzo, że PCOS, ale że damy radę;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 22:50

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 20 lipca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "[neomi34]Dziewczyny zastanawiam się czy faktycznie zioła ojca Sroki mogą wypłukiwać inofolic? jest na to jakieś potwierdzenie? "

    Kochana nie mowilam o ziolach ojca sroki tylko o zwyklych herbatkach ziolowych na obnizenie wagi ;) moczopednych i przyspieszajacych trawienie ... One wyplukuja inofolik ;) a o ojca sroki nic nie wiem i nie bralam ich takze nie mam info jak te dzialaja z inofolikiem ...

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa :) to spoko to źle Cie zrozumiałam hehe :)to już mam jasność bo już się zaczęłam zastanawiać czy nie przestać ich pić :)

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dziś oprócz inofolicu i clo łykam wit D3 i olej z wiesiołka, wiem że może późno i nie od 1 dc ale nie zaszkodzi ;-)

    noemi, tak z innej beczki, ja jednak nie mam w domu sznaucerów, mam jakieś kozice co obżarły mi młode wiśnie które pierwszy raz obrodziły ;-) jak już nie sięgały to stawały na łapkach oparte o pień i wszamały ;-)
    bo to są sznaucerocwaniaki przebrzydłe ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 11:10

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny wczoraj weszłam na wagę i już mam 2 kg więcej i to zaledwie w niecałe trzy tygodnie. Jestem przekonana, że to przez odstawienie inofemu. Chodzę bez przerwy głodna, wieczorem opróżniam lodówkę a o słodyczach nawet nie wspomnę. To jest silniejsze ode mnie:(

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi przeczytałam, że zioła o. Sroki nr 3 źle wpływają na nasze endometrium, jeśli ktoś ma tendencje do cienkiego to nie powinien pić, ma podobne właściwości jak clo, że je osłabia. Czy to prawda...kurcze nie wiem. Ileż to już rzeczy się człowiek naczytał, można zgłupieć.
    Ja niestety ziółka dziś odstawiam, bedę teraz piła tylko do owulacji. Od trzech dni mam tak silne skurcze podbrzusza, że ledwo chodzę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, wcześniej piłam normalnie przez cały cykl i nic się nie działo. Myślałam, że to ten wstrętny pms jest już najgorszy ale ból od soboty po prostu mnie ścina.....

    Demeter
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter a moze to przez odstawienie inofemu ? Wiesz teraz to sie wszystko musi przestawic na prace bez wspomagaczy moze przez to ten bol ?

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, być może któraś z Was już o tym tutaj pisała, ale jest trochę stron do przejrzenia........ Mianowice mam pytanie, czy którejś z Was pomimo w miarę regularnych cyklów inofolic wydłużył fazę lutealną? Czy pomógł przy końcowych plamieniach? Inofolic biorę dopiero pierwszy cykl (1 saszetka dziennie) a już jest on inny niż pozostałe.

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Neomi przeczytałam, że zioła o. Sroki nr 3 źle wpływają na nasze endometrium, jeśli ktoś ma tendencje do cienkiego to nie powinien pić, ma podobne właściwości jak clo, że je osłabia. Czy to prawda...kurcze nie wiem. Ileż to już rzeczy się człowiek naczytał, można zgłupieć.
    Ja niestety ziółka dziś odstawiam, bedę teraz piła tylko do owulacji. Od trzech dni mam tak silne skurcze podbrzusza, że ledwo chodzę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, wcześniej piłam normalnie przez cały cykl i nic się nie działo. Myślałam, że to ten wstrętny pms jest już najgorszy ale ból od soboty po prostu mnie ścina.....
    A cóż Ci jest????
    ja piję i dziś na wizycie okazało się, że mam bardzo ładne endometrium więc u mnie raczej one nie osłabiają. Póki co mam jeden pęcherzyk dominujący, dostałam pregnyl i starania czas zacząć. A ziółka pić póki co będę bo jakoś się dobrze po nich czuje.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia1985 wrote:
    Dziewczyny, być może któraś z Was już o tym tutaj pisała, ale jest trochę stron do przejrzenia........ Mianowice mam pytanie, czy którejś z Was pomimo w miarę regularnych cyklów inofolic wydłużył fazę lutealną? Czy pomógł przy końcowych plamieniach? Inofolic biorę dopiero pierwszy cykl (1 saszetka dziennie) a już jest on inny niż pozostałe.

    Mi wydłużył ale nie wiem czy on czy castangus, czy ziółka ale jest różnica.

    neomi34
  • Accidentel Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, 4 miesiąc starań - UDAŁO SIĘ!
    w szczęsliwym cyklu piłam inofem pierwszy raz 2 razy dziennie do owulki i brałam olej z wiesiołka w tabletkach tez do owulki. Jutro powinien być okres - 3 testy a na każdym blada kreska.. ;) od tygodnia lekko pobolewał mnie czasem brzuch jakbym miała okres dostać. i juz czułam że jest inaczej - bo zwykle napada mnie silny ból i po paru h była miesiączka.
    nie poddawajcie się, trzymam za was kciuki!

    wiecie jak sie czuje ? nigdy nie myślałam ze sie uda- ze bede tutaj pisac o tym.. ;)
    ps.
    uważam ze inofem miał ogromne znaczenie-wyregulował mi miesiączki co do godziny :)

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ