X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu zaczęłam też brać oeparol. Podzielę się wrażeniami przy połowie cyklu, podobno dobrze robi na śluz.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Ja w tym cyklu zaczęłam też brać oeparol. Podzielę się wrażeniami przy połowie cyklu, podobno dobrze robi na śluz.

    Tak dobrze robi :)
    a brałam 2 cykle i odstawiłam później :)
    A teraz nie potrzebuję bo mam cykl jak ta lala :D ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    a tak z ciekawości - czy któraś z Was przyjmuje oeparol lub wiesiołka i tez do owulki tylko?

    Oeparol zawiera olej z wiesiołka i pomaga na śluz i owszem bierze się go tylko do owulki :) Na mnie zadziałał i śluzu miałam że ho ho :)
    Przy braku śluzu zalecane duzo wody pić sama jestem dobrym przykładem :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Tak dobrze robi :)
    a brałam 2 cykle i odstawiłam później :)
    A teraz nie potrzebuję bo mam cykl jak ta lala :D ;D

    chciałabym kiedyś tak móc napisać :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    chciałabym kiedyś tak móc napisać :)


    Dużżżżżżżo wody płynów i zobaczysz jak będzie kapać :)

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie nadążam za wami, ani w czytani, ani w pisaniu ;) ja kończę 6 opakowanie inofolicu. narazie bez efektu w postaci ciąży, ale niestety mam hiperprolaktynemie i tak mi się wydaje, że dopóki mi prl nie spadnie to nie zafasolkuję.
    też biorę oeparol do owulki. nie narzekam na ilość śluzu, ale przydałby się bardziej rozciągliwy. jak dwa lata temu zaczynaliśmy starania (wtedy nie wiedziałam że mam PCOS), miałam mało śluzu,to ratowałam się oeparolem, ale po usunięciu nadżerki,która blokowała szyjkę macicy nie mogę narzekać na ilość śluzu.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dużżżżżżżo wody płynów i zobaczysz jak będzie kapać :)

    staram się i zobaczymy :)

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś szukałam w internecie Inofolicu na ebay'u i amazonie [polskie apteki internetowe odpadają bo nie wysyłają za granicę] i wynalazłam PREGNITUDE o identycznym składzie jak inofolic i praktycznie takiej samej cenie.

    Chyba warto spróbować. :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 marca 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt ja niestety nie znam tego specyfiku, nic o nim nie słyszałam, więc niestety nie pomogę. Jesteś pewna, że nasze apteki nie wysyłają za granicę? Czasem warto wysłać do nich zapytanie, a nóż się uda ;) Albo nie możesz poprosić kogoś z PL żeby Ci u nas zakupił inofolic i wysłał?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skład ma identyczny więc chyba mogę zaryzykować stwierdzeniem ,że to praktycznie to samo. Poczytam jeszcze trochę o tym w wolnej chwili.

    Na ebayu jest polska apteka w której inofolic z przesyłką [20 szt] to cena prawie 110 zł ! Kosmos jakiś! :D Chyba po prostu poczekam do czerwca aż siostra mi przywiezie. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt tak to identyczny skład, inny producent dlatego inna nazwa...:)

    natt lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc Inofolic przyszedł więc zaczynamy od dziś popijanie :)
    Zobaczymy co się będzie działo :)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Oeparol zawiera olej z wiesiołka i pomaga na śluz i owszem bierze się go tylko do owulki :) Na mnie zadziałał i śluzu miałam że ho ho :)
    Przy braku śluzu zalecane duzo wody pić sama jestem dobrym przykładem :)
    to jest lek na receptę czy coś w rodzaju suplementu z apteki, no śluz z chęcią bym sobie zwiększyła hehe


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    to jest lek na receptę czy coś w rodzaju suplementu z apteki, no śluz z chęcią bym sobie zwiększyła hehe


    to zwykły suplement dostępny w aptece, bierze się tylko w 1 fazie cyklu by zwiększyć ilość śluzu :) od owulacji odstawiamy, bo może powodować mikroskurcze utrudniające zagnieżdżenie. Ja mam dziś 6dc i nie wiem już czy schizuję, czy naprawdę, ale wydaje mi się, że śluzu u mnie jakby więcej niż zwykle... a zaznaczam, że zwykle raczej sucha jestem :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszła moja dostawa-Inofolic:D
    Teraz zastanawiam się od kiedy zacząć go brać i czy brać 1 czy od razu 2 saszetki...Jak radzicie?:)

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola25 wrote:
    Dziś przyszła moja dostawa-Inofolic:D
    Teraz zastanawiam się od kiedy zacząć go brać i czy brać 1 czy od razu 2 saszetki...Jak radzicie?:)


    Ja zaczynam od jednej i zobaczymy co będzie się dzialo :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola25 wrote:
    Dziś przyszła moja dostawa-Inofolic:D
    Teraz zastanawiam się od kiedy zacząć go brać i czy brać 1 czy od razu 2 saszetki...Jak radzicie?:)

    Kazda z nas inaczej stosuje, wg zallecen lekarza. Któraś z dziewczyn pisalą, ze jedna saszetka to suplement a 2 działaja jak lekarstwo. Na niektóre dziala juz jedna saszetka, na inne dopiero 2 dziennie. Może poobserwuj organizm przy jednej i zobaczysz jak bedzie. Jeśli bedzie dzialalo to w miare szybko powinnas pczuc roznice w jajnikach tak jak wiekszosc z nas. Chyba, ze jesteś wyjatkowa i potrzebujesz wiecej czasu :)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mysle,ze zaczne od 1 saszetki:)
    Liczę na to że wreszcie coś poruszy te moje jajniki do działania.
    Dzięki i powodzenia Wam również życzę!:):):):):)

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Tobie również życze powodzenia z inofolickiem :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    AGA -ja też biorę oeparol do połowy cyklu, jak na razie hormony i ten wiesiołek wpływają pozytywnie na mnie, bo śluzu nie miałam prawie wcale, a teraz może szału nie ma, ale jest widoczna poprawa.

    Dziś testowałam i 1 inseminacja okazała się niepowodzeniem. Także od nowego cyklu biorę się znów za swoje parametry i nie ukrywam, ze pokładam duże nadzieje w inofoliku ;-)

    Kwiatuszek- ja zapytam swojego lekarza ile brać inofoliku, ale myślę, że będę brała 2xdziennie, jak nie szkodzi...

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ