X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    U mnnie cykle jak w zegarku zawsze 28 dni !! N od dwuch miesięcy po 3 latach przerwy poszłam do pracy na 3 zmiany i dwa dni szybciej ostatnio @ przyszla więc ciekawe jaki wpływ na mój organizm będzie miał inofolic !!:)

    ja mam pcos i miesiączki u mnie właściwie bez leków to raz na 3 miesiące występują.
    nie zauważyłam zmian po inofolicu, jedynie przy luteinie w II fazie zdarzało się mi że cykl trwał 26 a nawet raz 21 dni. w zeszłym cyklu wyłączyłam luteinę i nic... gdyby nie to, że jednak włączyłam ją na koniec by wywołać krwawienie to pewnie i do dziś nie miałabym @.
    Dla mnie inofolic w połączeniu z metforminą są pomocne przy zbijaniu wagi. No i mam nadzieję, że jak teraz zwiększyłam dawkę inofolicu to i przy owulkach pomoże :) w tym cyklu brałam CLO i jestem ciekawa czy cały ten zestaw pomógł pęcherzykom urosnąć :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurreczka powodzenia życzę :)
    Oj zaskakujcie dziewczyny jedna po drugiej :)

    No u mnie wszystko książkowe pięknie ładne :) Chociaż czy to wiek czy nerwy pół roku temy tarczyca i prl podskoczyła ekspresem do lekarza po miesiącu juz w normie było i jest wszystko ale efektów dalej brak :/
    Może p hsg ruszy coś ale nie łudzę się nadzieją za bardzo bo niby dlaczego miało by się udac :(
    Mam nadzieję nie mając jej :/ Wiecie pewnie o co mi chodzi :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 30 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to taka nadzieja z przeświadczeniem zakotwiczonym w głębi umysłu, ze i tak się nie uda? Nie lubie tego uczucia.
    Uda sie w koncu na bank! W koncu musi byc przeciez lepiej. Limity zmartwien i smutków wykorzystane w pełni! :)

    aja, AGA 30 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 30 marca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, ja choć pije inofolic to i tak mnie piersi bola i są nabrzmiałe, czasem zaraz po owulacji, takie się robią, ale u mnie to przez wysoką prl. teraz jestem przed @ i już nie mogę wytrzymać z piersiami ;/

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja wrote:
    Aga, ja choć pije inofolic to i tak mnie piersi bola i są nabrzmiałe, czasem zaraz po owulacji, takie się robią, ale u mnie to przez wysoką prl. teraz jestem przed @ i już nie mogę wytrzymać z piersiami ;/

    No moja prl w normie bo niedawno robiłam wyniki !!!No pewnie w drugiej fazie podskakuje he he i cycki szaleją :/
    ach życie !!!

  • Gulia07 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    ja to dziś usłyszałam od mojej gin :) piję więc dwa razy dziennie od dzisiaj i zobaczymy :)
    ja inofolic kupiłam w aptece internetowej Bliska -BIALYSTOK płaciłam po 35,75 za opakowanie.Kupiłam leki za 300 zł i nie płaciłam za przesyłkę natomiast przy mniejszej ilości przesyłka 11 zł-polecam bo w lepszej cenie nie ma nigdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 11:11

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Gulia07
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też w tej aptece kupowałam, ale jest jeszcze tansza apteka melissa. Ale to juz niewielka roznica cenowa

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie same korzyści z tego inofolica mogą być dziewczyny bo wyczytałam że może nawet pomóc w utracie nadwagi :D
    Normalnie coś dla mnie :)

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, tak trochę z innej beczki:) byłam dziś na monitoringu owulacji to mój 9 dc. W prawym jajniku zero pęcherzyków za to w lewym sporo, ale jak to lekarz stwierdził " za duży jak na tą fazę cyklu" nie wiem dokładnie ile miał ale jest za duży:( czy wiecie co to może oznaczać? Owulacji pewnie z tego nie będzie? Możliwe że to jest jakiś przerośnięty pęcherzyk z poprzedniego cyklu?

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Hey dziewczyny, tak trochę z innej beczki:) byłam dziś na monitoringu owulacji to mój 9 dc. W prawym jajniku zero pęcherzyków za to w lewym sporo, ale jak to lekarz stwierdził " za duży jak na tą fazę cyklu" nie wiem dokładnie ile miał ale jest za duży:( czy wiecie co to może oznaczać? Owulacji pewnie z tego nie będzie? Możliwe że to jest jakiś przerośnięty pęcherzyk z poprzedniego cyklu?

    szkoda, że nie wiesz dokładnie jak duży był ten pęcherzyk.
    poza tym jeśli jest więcej niż jeden pęcherzyk to szanse są cały czas. Może inny odpowiednio ładnie urośnie i pęknie w odpowiednim czasie :) Kiedy masz znów monitoring?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w środę kolejny monitoring... tym razem zapytam o rozmiar:)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    w środę kolejny monitoring... tym razem zapytam o rozmiar:)

    ja mam pierwszy monitoring właśnie w środę, to będzie 12dc. Powodzenia :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA no inofolic tez ma dzialanie ze zmniejsza łaknienie na słodycze. Przyjmowanie go w ciazy wpływa na zmniejszenie ryzyka cukrzycy ciazowej, czyli ogolnei reguluje troche cukry w organizmie.

    Anusia, Chmureczka powodzenia Wam zycze. Mam nadzieje ze sie uda :)

    chmurreczkaa, AGA 30 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • katarta Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może źle zrozumiałam więc chciałabym coś wyjaśnić - można przyjmować inofolic w ciąży?

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarta wrote:
    może źle zrozumiałam więc chciałabym coś wyjaśnić - można przyjmować inofolic w ciąży?

    podobno można, ale w czasie ciąży radziłabym wszystko konsultować z lekarzem :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    AGA no inofolic tez ma dzialanie ze zmniejsza łaknienie na słodycze. Przyjmowanie go w ciazy wpływa na zmniejszenie ryzyka cukrzycy ciazowej, czyli ogolnei reguluje troche cukry w organizmie.

    Anusia, Chmureczka powodzenia Wam zycze. Mam nadzieje ze sie uda :)


    A sutki was bolą po inofolicu dziewczyny :/
    Bo mnie normalnie zaczynają tak boleć że szok a gdzie tam @ jeszcze :!!!

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    podobno można, ale w czasie ciąży radziłabym wszystko konsultować z lekarzem :)



    Dokładnie tak, myślę, ze jak lekarze troszke na nas testują ten specyfik to tak smao moze być z zażywaniem w ziązy. Mi gin w razie ciąży kazała odstawić go,

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    A sutki was bolą po inofolicu dziewczyny :/
    Bo mnie normalnie zaczynają tak boleć że szok a gdzie tam @ jeszcze :!!!

    Ja mam to samo... pierwszy taki cykl z tym że ja jestem po @ i nadal mnie tak bolą że lepiej ich nie tykać:/ uważam że to zasługa inofolicu bo nic innego nie zażywam...

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    ja mam pierwszy monitoring właśnie w środę, to będzie 12dc. Powodzenia :)

    Również życzę powodzonka:) Ja niestety dziś się trochę podłamałam tym jego zdziwieniem na wielkość pęcherzyka:( do tej pory mówił że wszystko jest u mnie na dobrej drodze:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Ja mam to samo... pierwszy taki cykl z tym że ja jestem po @ i nadal mnie tak bolą że lepiej ich nie tykać:/ uważam że to zasługa inofolicu bo nic innego nie zażywam...


    No to szybko zaczyna na mnie działać :)

    Ciekawe co będzie w pierwszej fazie cyklu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 19:07

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ