X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kamyk08 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:) Ja dziś byłam na monitoringu. 9 dzień- cyklu mam dwa pęcherzyki po clo w prawym jajniku, które mierzą po 10 mm, według doktora są małe, do tego endometrium 7mm,niby ok.W czwartek kolejny monitoring i decyzja,czy poda mi pregnyl i wykona inseminację w tym cyklu...się okaże:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamyk08 wrote:
    witam:) Ja dziś byłam na monitoringu. 9 dzień- cyklu mam dwa pęcherzyki po clo w prawym jajniku, które mierzą po 10 mm, według doktora są małe, do tego endometrium 7mm,niby ok.W czwartek kolejny monitoring i decyzja,czy poda mi pregnyl i wykona inseminację w tym cyklu...się okaże:)


    A jakie długie cykle masz ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś robi większe zakupy aptekowe to tutaj Inofolic jest po 35,69pln
    http://www.aptekagemini.pl/inofolic-20-saszetek.html

    ps. tą jedną saszetkę to na wieczór się pije?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Jak ktoś robi większe zakupy aptekowe to tutaj Inofolic jest po 35,69pln
    http://www.aptekagemini.pl/inofolic-20-saszetek.html

    ps. tą jedną saszetkę to na wieczór się pije?

    Bez znaczenia o której godzinie byle dziennie łyknąć :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Jak ktoś robi większe zakupy aptekowe to tutaj Inofolic jest po 35,69pln
    http://www.aptekagemini.pl/inofolic-20-saszetek.html

    ps. tą jedną saszetkę to na wieczór się pije?

    jak brałam 1 saszetkę, to robiłam to wieczorem, a odkąd dwie to rano i na wieczór :) na zdrówko :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Też w tej aptece kupowałam, ale jest jeszcze tansza apteka melissa. Ale to juz niewielka roznica cenowa
    Też zamawiałam w melissi i przesyłkę mialam za 0,99 zł, bo to było większe zamówienie :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Normalnie same korzyści z tego inofolica mogą być dziewczyny bo wyczytałam że może nawet pomóc w utracie nadwagi :D
    Normalnie coś dla mnie :)
    Aga przydałoby się i mnie :) Ale ja póki co tyję zamiast chudnąć :P No ale sama jestem sobie winna. Za bardzo ostatnio sobie dogadzam kulinarnie i obżeram się na noc, a potem mam doła, że zaprzepaściłam to, co osiagnęłam rok temu ciężką pracą i dietą. Chciałabym znów wrócić do diety i ćwiczeń, żeby zgubić z 5 kg, ale boję się, że znów mi organizm zacznie świrować. Niestety jakkolwiek racjonalnie bym się odżywiała i chudła w dość wolnym tempie, to i tak zawsze podczas spadku wagi pojawiają się u mnie plamienia, albo @ dużo wcześniej przychodzi. Już taki mój głupi organizm.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie nigdy sutki przed @ nie bolały. piersi owszem, były twarde, ciężkie i wrażliwe, ale sutki raczej nie. Natomiast po inofolicu w poprzednim cyklu nie bolało mnie kompletnie nic. Jakbym piersi nie miała. Cudowne uczucie! Martwi mnie natomiast to, że przedwczoraj i wczoraj miałam plamienia, a to 13 i 14dc. Do owulacji teoretycznie jeszcze jakieś 6 dni, chyba że zjawi się wczesniej. Ale na razie nic na nią nie wskazuje tak konkretnie. Tzn testy owulacyjne jeszcze słabe, szyjka średnia, śluz coś tam się zaczyna zmieniać no i w ogóle nie czuję jeszcze pracy jajników. Czasem lekkie pikania, ale chyba bardziej sobie je wmawiam niż czuje faktycznie.

    Przy jednej saszetce piłam wieczorem, a teraz przy dwóch rano i wieczorem. Staram się, żeby było między nimi mniej więcej 12 godzin odstępu.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Aga przydałoby się i mnie :) Ale ja póki co tyję zamiast chudnąć :P No ale sama jestem sobie winna. Za bardzo ostatnio sobie dogadzam kulinarnie i obżeram się na noc, a potem mam doła, że zaprzepaściłam to, co osiagnęłam rok temu ciężką pracą i dietą. Chciałabym znów wrócić do diety i ćwiczeń, żeby zgubić z 5 kg, ale boję się, że znów mi organizm zacznie świrować. Niestety jakkolwiek racjonalnie bym się odżywiała i chudła w dość wolnym tempie, to i tak zawsze podczas spadku wagi pojawiają się u mnie plamienia, albo @ dużo wcześniej przychodzi. Już taki mój głupi organizm.

    Ja ostatnio schudłam prawie 8 kg w dwa miesiące ale to zasługa ze poszłam do pracy po 3-letniej przerwie :D
    Ni i widze że dalej z wagi lecę powoli 81 kg mam teraz :) Chociaz nikt mi nie dawał 90 kg nigdy nawet w szpitalu babka co mnie ważyła przed hsg w szoku była :D No duzy biust dużo maskuje :D
    Ale leć wago w dół :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie powinno sie pic inofolic mniej wiecej o stalej porze, w sensie jesli decydujemy sie rano to zawsze to robic rano. jak jednego dnia wypije sie rano, nastepnego dnia wieczorem a kolejnego znowu rano to bardzo duze roznice czasowe są. Chyba lepiej o stalej porze zeby jajniki mialy stala dawke eliksiru i rozno dzialal na nie :)

    Mnie piersi bola od owulki. 2 tyg meki z nimi do @ :/ okropieństwo :/

    Natka_79 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja ostatnio schudłam prawie 8 kg w dwa miesiące ale to zasługa ze poszłam do pracy po 3-letniej przerwie :D
    Ni i widze że dalej z wagi lecę powoli 81 kg mam teraz :) Chociaz nikt mi nie dawał 90 kg nigdy nawet w szpitalu babka co mnie ważyła przed hsg w szoku była :D No duzy biust dużo maskuje :D
    Ale leć wago w dół :D
    Zazdroszczę spadku wagi. Ja w tej chwili ważę 53,5 kg, a w zeszłym roku było nawet 47 kg, a taka stała to 49 kg. Tylko uprzedzam, że ja malutka jestem! Żeby mi nikt tu zaraz anoreksji nie zarzucił!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Zazdroszczę spadku wagi. Ja w tej chwili ważę 53,5 kg, a w zeszłym roku było nawet 47 kg, a taka stała to 49 kg. Tylko uprzedzam, że ja malutka jestem! Żeby mi nikt tu zaraz anoreksji nie zarzucił!
    Qrczak, a ile masz wzrostu? moja stała waga przy 1,61m to 51kg, ale był czas że ważyłam 46kg bez odchudzania czy stosowania diety. u mnie wszystko nerwy robią, jak mam dużo stresu, to waga leci w dół. tak samo było jak mama zaczęła chorować ważyłam ledwie 48kg...

    ja sie zastanawiam czy sobie przerwy z inofoliciem nie zrobić. mój gin mi powiedział żebym piła 4 miesiące albo do zajścia w ciąże. a jak się nie uda to żeby do niego przyjechać. teraz wyszło,że mam hiperprolaktynemie i szalejące tsh. dlatego nie pojechaliśmy do gina, poza tym endo stwierdził, że musi mi "wyprostować" tarczyce i prl, a reszta już należy do ginekologa. choć mam cichą nadzieje, że jak prl się unormuje, to się nam uda. narazie mi jeszcze zostało kilka saszetek, więc wypije je, a potem się zastanowię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 21:18

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja - mam marne 154 cm :( Niestety zawsze byłam okrągła. Dopiero od dwóch lat wyglądam trochę lepiej, a ubiegłoroczna waga to mój rekor i czułam się wtedy świetnie, mogę rzec - idealnie. Niestety wszystko zaprzepaściłam :(

    Aja może faktycznie zrób sobie przerwę w inofolicu, jeśli i tak musisz uporać się z hormonami. A ile saszetek pijesz dziennie? Mi gin też mówiła, że inofolic przyniesie jakieś efekty po min. 3 miesiącach stosowania. Więc daję sobie jakieś 4-5 m-cy na jego przyjmowanie, a potem, jeśli ciąży nie będzie, to się zastanowię co dalej.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, ja mam figurę gruszki, szczupły tułów, małe piersi, za to szerokie biodra i moja największa zmora grube uda. jak chudnę, to chudną mi uda, ale niestety piersi też. więc i tak źle i tak niedobrze.
    własnie dziś mija czwarty miesiąc jak pije inofolic i chyba zrobię przerwę. niby staraliśmy się, ale u nas te starania nie były takie na 100%. kiedy trzeba było zacząć sie starania, bo byłam po laparo i zaczynałam pić inofolic zmarła moja mama i dopiero teraz w cztery miesiące od jej śmierci wracamy do równowagi. to znów wyszła hiperprolaktynemia, mega zawirowania w pracy (w jeden dzień sie dowiedziałam ze zostaje w pracy,na drugi, że jestem bez pracy i taka huśtawka była)i nie staramy się na 100%. tak mi się wydaje, że chyba nie ma sensu pic inofolicu, skoro prl wysoka. choć i tak mam wrażenie, że w moim przypadku inofolic pomógł mi trochę obniżyć andtostendion (po 3m-cach jest prawie w górnej granicy normy).

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana tyle przeżyć w ostatnim czasie, to nic dziwnego, że Twój organizm szaleje :/ Nie pamietam, czy już Ci pisałam, że przykro mi z powodu mamy :(
    Unormuj prl i wszystko inne, odstaw inofolic na jakiś czas i wyluzuj. Zadbaj o siebie! Odpoczynek chyba też by Ci się przydał, co?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • mini_19 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Wg mnie powinno sie pic inofolic mniej wiecej o stalej porze, w sensie jesli decydujemy sie rano to zawsze to robic rano. jak jednego dnia wypije sie rano, nastepnego dnia wieczorem a kolejnego znowu rano to bardzo duze roznice czasowe są. Chyba lepiej o stalej porze zeby jajniki mialy stala dawke eliksiru i rozno dzialal na nie :)

    Mnie piersi bola od owulki. 2 tyg meki z nimi do @ :/ okropieństwo :/

    Też mi się wydaje, że chyba lepiej trzymać się jednej pory, żeby była jakaś regularność.

    A co do wagi, to niestety ja bym chciała przytyć. Mój organizm ustabilizował się na jednym poziomie i ani w jedną ani w drugą stronę...

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Zadbaj o siebie! Odpoczynek chyba też by Ci się przydał, co?
    oj, przydałby się przydał. kiedyś rozmawiałyśmy z koleżanka co to zrobić żeby każdy urlop nie spędzać na sprzątaniu, praniu, gotowaniu, badaniach itd. ale nie mamy wyjścia, bo pracujemy po 9 godz dziennie, więc jak mamy wolna sobotę albo urlop to same nie wiemy za co się złapać a odpoczywanie to na szarym końcu.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Hey dziewczyny, mam pytanko po miesiączce strasznie bolą mnie piersi, niegdy tak nie miałam jedynie przed @ ale nie po:( czy któraś z Was tak miała? czy to może oznaczać zbliżającą się owulację? czy inofolic może tak podziałał na jakieś hormony?
    Aniusia może znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytanie: https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/bol-piersi-po,2063.html

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mini_19 wrote:

    A co do wagi, to niestety ja bym chciała przytyć. Mój organizm ustabilizował się na jednym poziomie i ani w jedną ani w drugą stronę...


    Mam ten sam problem. Moze bardzo przytyc to nie ale wg kalkulatorów BMI mam niedowage. Wg mmie tego nie widac bo chyba jestem w sam raz ale jednak cos jest na rzeczy skoro wsskazuje niedowage. Ale mój ojciec to wysoki szczupak to pewnie nie przytyje za bardzo. Zauwazylam, ze jak pozwole sobie na wiecej ze slodyczami to moment i widze jak przytyłam ale tydzien ogranicze i wszystko sie normuje. Tesciowa twierdzi, ze nie donosze ciazy bo za szczupla jestem :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry słoneczne:)
    Wczoraj pierwszą saszetkę na wieczór wypiłam:-)
    co do wagi, u mnie kalkulator też pokazuje niedowagę, a ja zapytałam o to mojego gina, czy faktycznie mam przytyć tyle i tyle, żeby BMI wskazywało prawidłową masę....na to gin mi: " BMI to może Pani do kosza wrzucić" hihihi...na co wskazał mi, że do obliczenia prawidłowej wagi bierze się nie tylko wzrost i wagę, ale również "gęstość/ciężkość" kości, wiek!!!, cechy genetyczne itp.
    Więc powiedział mi "Nie chudnąć więcej, ale też nie tyć"
    Więc się trzymam tej wytycznej
    moja waga średnio +/- 2kg się waha i tego się trzymam......
    A teściowa to "grubej" kości???? czy może jasnowidz???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 08:46

    Qrczak, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ