X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Kwiatuszek Qrczak kombinuje i to jak..żeby zrzucić i nic przy tym nie robić:D:D:D
    Bo ja leniuszek jestem i zawsze kminie jak tu coś zrobić, żeby się nie narobić :P

    U mnie też piękny dzień :) Słoneczko coraz bardziej świeci. Też bym poszła na działeczkę coś porobić, a jeszcze lepiej powygrzewać się w słonku :D

    Nie mogę się od Was oderwać, a robota sama się nie zrobi :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku to ja posiedzę jeszcze na Ovu a Ty popracuj jednak;)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Malenq zazdroszczę:) my mieszkamy z moimi rodzicami, nie jest tak źle... ale teściowa mieszka jakieś 15 km i co się widzimy to pyta kiedy dzidzia i kiedy... uff już mam dość tego jej gadania:/ ostatnio przestała gadać ale mam wrażenie że jakoś tak dziwnie patrzy na mój brzuch:)
    Ja też zazdroszczę, bo mnie czeka wieczne mieszkanie z teściową :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Qrczaku to ja posiedzę jeszcze na Ovu a Ty popracuj jednak;)
    Dobra to odmeldowuję się na jakąś... chwilę :P
    A tak serio, to chyba jednak muszę się zmusić, żeby zajrzeć w te papiery i przygotować się do wyjazdu w teren :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak no chyba musisz....

    Pokładam WIELKIE nadzieje w inofolicu ;) tak jakoś spokojniejsza się czuję, jak te saszetki mam w domku:D:D:D

    A Wy po jakim czasie zauważyłyście / lub też nie ... jakieś zmiany w organizmie, zmiany pozytywne/negatywne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 11:12

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusa zapytaj ja czy spodobalas sie jej ze tak sie przyglada. Moja to zawsze mojego meza przez tele pyta czy zdrowi jestesmy. Bo jakby ktores z ans bylo przeziebione to zaraz bylby temat ze pewnie zle sie odzywiamy albo powod do popłakania z e tak ciezko w zyciu.
    My mieszkamy z moimi rodzicami ale w blizniaku wiec mam swoje wejscie swoje gary i nikt mi sie nie panoszy w mojej lodówce :)

    Malenq ja bardzo szybko mialam dziwne uczucie w jajnikach. I w zasadzie tylko to. Aaaa no jeszzce regularniejsze cykle przy 2 saszetkach. A wieksza zmiana w organizmie - mam nadzieje, ze niedługo ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko dziewczyny jak oddam 10 kg w dobre biodra hi hi :D
    I do tego gratis dorzucę 2 rozmiary biustu tez mam na zbyciu :D
    Chętne pisać zaraz pakuję i wysyłam kurierem :D

    Qrczak, lithe123, kwiatuszek789, Malenq lubią tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Spoko dziewczyny jak oddam 10 kg w dobre biodra hi hi :D
    I do tego gratis dorzucę 2 rozmiary biustu tez mam na zbyciu :D
    Chętne pisać zaraz pakuję i wysyłam kurierem :D
    Ech tak z rozmiar biustu bym przygarnęła. Po dłuuugim karmieniu piersią z dobrego C zostało mi takie ledwo ledwo B :( Musiałam staniki pokupować bo wszystko wisiało.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja chetnie wezme biust :D tak sie zasatanawiam bo moja mama, jej siostry maja calkiem calkiem, siostry cioteczne tez, babcia tez miala ładny biust tylko ja prawie nic nie mam. Może juz kiedys hormony zaczely wariowac i przyczynily sie do tego ze mam małe. Mąż mówi ze odkad biore leki sa wieksze ale jakos nie widze tej roznicy :/ i przez to mam kompleksy. A jak kiedys dziecię wykarmic? buu :(
    Może smiesznie to brzmi co napisalam ale to na serio dla mnie problem. Mój pow. ze jak urodze dzieci to mozemy odlozyc na powiekszenie skporo to dla mnie taki problem ale ja nie chce sie w to bawic

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kurde ja chetnie wezme biust :D tak sie zasatanawiam bo moja mama, jej siostry maja calkiem calkiem, siostry cioteczne tez, babcia tez miala ładny biust tylko ja prawie nic nie mam. Może juz kiedys hormony zaczely wariowac i przyczynily sie do tego ze mam małe. Mąż mówi ze odkad biore leki sa wieksze ale jakos nie widze tej roznicy :/ i przez to mam kompleksy. A jak kiedys dziecię wykarmic? buu :(
    Może smiesznie to brzmi co napisalam ale to na serio dla mnie problem. Mój pow. ze jak urodze dzieci to mozemy odlozyc na powiekszenie skporo to dla mnie taki problem ale ja nie chce sie w to bawic
    Akurat rozmiar biustu do karmienia nic nie ma. Ja akurat miałam biust średni, więc marny ze mnie przykład. Ale moja mama, raczej płaska, a dwójke wykarmiła. A mój braciszek to wielki, prawie 2metrowy chłop, ja też mała nie jestem :D

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie wiem ze z małym tez sie wykarmi ale jakos nie wyobrazam sobie że mimo powiekszenia sie ich miałoby pokarmu wystarczyc :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kamyk08 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    A jakie długie cykle masz ??


    ostatni cykl miałam 31 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to w pupę bym przyjęła :D:D:D na biust nie narzekam, kiedyś (przed schudnięciem był OGROMNY - ech jak ja płakałam, że taki duży) - teraz jest w sam raz:) ale za to pupa spadła - nie jest klapnięta, ale taka mała.. hhihihi....
    kamyk08 moje średnio trwają 30dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam do kuchni, trzeb cosik zjeść dzisiaj:-)

    Miłego popołudnia i do jutra:-) (mój A. dzisiaj z wyjazdówki wraca więc nijak nie pozwoli przy kompie posiedzieć :D:D:D)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq w takim razie romentico wieczru życze :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, zamowilam sobie Inofolic i mam takie pytanko. Dzisiaj jest moj 5. dzien cyklu, w zasadzie @ sie konczy. Czy moge zaczac brac Inofolic czy powinnam czekac do nowego cyklu? Nie wiem czy brac 1 saszetke czy 2, mam stwierdzony za wysoki testosteron i moze prolaktyne, ale jeszcze nie badalam. W przyszlym tyg ide do nowego gina w ktorym pokladam nadzieje, ze mi zleci jakies badania na hormony i sie zainteresuje moim przypadkiem.
    Chyba ze lepiej poczekac co mi gin powie zanim zaczne go brac na wlasna reke? Nie wiem czy moze miec wplyw na wyniki badan?

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna witaj.

    Inofolic mozna zaczac pic w kazdym dniu cyklu. W zasadzie czesc z nas popija go z zalecen lekarza a czesc na wlasna reke i nic nikomu zlego sie nie dzieje. Ja bym na Twoim miejscu zaczekala na wizyte u nowego gin. Czy wplywa na badania to trudno mi powiedziec bo jest tylko (i az) suplementem ale reguluje troszke hormony podobno. Tydzien to niewiele czasu a zaczniesz z miejmy nadzieje dobrym ginem leczenie od samego poczatku. A wiekszosc po kilku dniach czuje juz prace jajników. A co do dawkowania to kazda inaczej. Na jedna działa 1 a na inna 2 saszetki. 1 podobno to suplement, 2 dawka lecznicza. Pogadaj najpierw z gin.
    Pozdrawiam

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dziewczyny jak zajdę w ciazę i przyjdzie mi pokarm to zamiast stanika to 2 berety i gumkę będę nosić bo nie będzie takich misek he he he na moje bąbelki :D
    Wąska w obwodzie a miski EE a nawet FF czasem kupuję :/

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak źle i tak nie dobrze :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w naszych skromnych progach Atakasobiejedna ;)

    Ja inofolic zaczęłam brać z polecenia ginki i właśnie od 5 dc, bo akurat tak mi wypadła wizyta. Od razu po wizycie go zakupiłam, więc zaczęłam też kurację. Nie mam pojęcia, czy ma on jakiś wpływ na wyniki badań. Możesz na wszelki wypadek wstrzymać się z jego przyjmowaniem do czasu zrobienia wszystkich badań.

    Aga gratulować Ci czy współczuć biustu? Ja przed dietami i odchudzaniem miałam większy biust i w sumie jakoś specjalnie mi on nie przeszkadzał. No może poza tym, że guziki w bluzkach mi się na nim rozchodziły :/ Nie był na pewno tak dorodny jak Twój, bo tylko roz. D, ale przy mojej posturze to i tak sporo. A odkąd schudłam, to nawet cieszę się, że i biust poleciał. Teraz dopiero zauważam plusy mniejszego biustu. Mogę nosić takie ciuchy, które mi się podobają, a nie te, które dobrze na mnie leżą. Ubolewam jedynie nad tym, że nie jest taki piękny, jędrny i sterczący ;) No ale 20 lat też już nie mam, grawitacja zrobiła swoje :P Zresztą uwielbiam spać na brzuchu, a dla biustu to też niedobrze!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ