X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle dziewczyny to miałyśmy się tu skupiać na inofolicu, a znów schodzimy z tematu ;) My tu ciągle gadu gadu o pierdołach, a nasz wątek: "O wszystkim i o niczym :D " umiera :( Proponuję przenieść się tam z naszymi pogaduchami. Malenq, Aga, lithe i pozostałe dziewczyny - zapraszam :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    grawitacja zrobiła swoje :P

    Rozwaliłas mnie na łopatki :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Witaj w naszych skromnych progach Atakasobiejedna ;)

    Ja inofolic zaczęłam brać z polecenia ginki i właśnie od 5 dc, bo akurat tak mi wypadła wizyta. Od razu po wizycie go zakupiłam, więc zaczęłam też kurację. Nie mam pojęcia, czy ma on jakiś wpływ na wyniki badań. Możesz na wszelki wypadek wstrzymać się z jego przyjmowaniem do czasu zrobienia wszystkich badań.

    Aga gratulować Ci czy współczuć biustu? Ja przed dietami i odchudzaniem miałam większy biust i w sumie jakoś specjalnie mi on nie przeszkadzał. No może poza tym, że guziki w bluzkach mi się na nim rozchodziły :/ Nie był na pewno tak dorodny jak Twój, bo tylko roz. D, ale przy mojej posturze to i tak sporo. A odkąd schudłam, to nawet cieszę się, że i biust poleciał. Teraz dopiero zauważam plusy mniejszego biustu. Mogę nosić takie ciuchy, które mi się podobają, a nie te, które dobrze na mnie leżą. Ubolewam jedynie nad tym, że nie jest taki piękny, jędrny i sterczący ;) No ale 20 lat też już nie mam, grawitacja zrobiła swoje :P Zresztą uwielbiam spać na brzuchu, a dla biustu to też niedobrze!

    Oj współczuć takiego biustu :/ Oddałabym za darmo naprawdę a jeszcze mój chory kręgosłup po dwóch operacjach to tez się nie cieszy z nszenia ciężaru :/

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Infolic moze przyspieszyc owu? Bo maz wyjezdza i przydaloby sie szybciej :D

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałyście tyle, ze nie nadążam was czytać. zdecydowanie musimy sie przenieść z ploteczkami w inne miejsce ;)

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja to zapraszam tu: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/o-wszystkim-i-o-niczym-d,2411,19.html :D

    Atakasobiejedna tego pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że u mnie chyba będzie szybciej niż w poprzednim cyklu. Tyle, że ja biorę inofolic od 6 tygodni, a od dwóch w zwiększonej dawce. Więc na ewentualne efekty musiałabyś trochę poczekać ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic zdecydowanie może przyśpieszyć owulację jeśli w poprzednich cyklach występowała późno. Ja dzięki niemu zamiast mieć cykle po 50 i więcej dni od jakiegoś czasu mam takie po 30-35 dni a więc i owulacja szybciej. Ale na to na pewno potrzeba czasu. Ja takie pozytywne efekty zauważyłam po drugim opakowaniu a tak naprawdę to już za mną 4 a nadal robi się coraz lepiej więc wątpię, żeby dał efekty w pierwszym cyklu. Ale to jest baardzo indywidualna sprawa :)

    Qrczak, Anna255, aja lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziłam że zaryzykuję i wezmę opakowanie Inofolica przez 10 dni, 2 saszetki dziennie, bo potem przez najbliższe kilka m-cy nie będzie szans na serduszkowanie w dni plodne. W poprzednim cyklu miałam owu koło 18 dc.

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna jesli tylko chcesz go pic przez 10 dni i pozniej odpuscic to nie wiem czy to cos pomoze. Najlepiej jakbys caly czas pila i organizm regulowała nawet jak nie bedzie <3 w płodne

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy za kilka dni jak się po nim czuję, jak nie będzie cyrkow to kupię więcej ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinno byc :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że na mnie inofolic działa :) I owulkę zdaje się też mi przyspieszył, bo dziś dopiero 16dc a u mnie na teście owulacyjnym gruuuuba krecha testowa, a w poprzednim cyklu pozytywny wyszedł dopiero w 19 dc. Jajniki też coś tam sobie pikają, chociaż wydaje mi się, że mniej niż w poprzednim cyklu. Ale cieszę się z pozytywnego testu owu, bo to oznacza, że może moje cykle wrócą do 28 dniowej normy sprzed starań :D

    kwiatuszek789, Anna255, aja lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój pierwszy cykl z inofoliciem miał 28 dni, potem było 31, 30 i teraz znów 28. mam nadzieje, że sie unormuje i bedą cykle 28-dniowe.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja moje przez ostatni rok były zawsze 28-dniowe. Wszystko się poprzestawiało jak postanowiliśmy zacząć starania o dzidzię. Pierwszy cykl z inofolickiem 31 dni, a ten mam nadzieję, że będzie już normalny, czyli znów 28 dni. Chociaż w zasadzie to zależy mi najbardziej na wydłużeniu fl, bo też trochę przykrótka jest u mnie :(

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qurczaczku czekam na info po wizycie u lekarza ;) <3 ale to prawda, tez troche inne cykle mam odkad zaczelam sie starac - wiesz kontrolujemy same siebie, a sila psychiki tez robi swoje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 10:53

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie u gina :)
    Tak jak zalecił poprzednio - mam brać do 15 dc 2 saszetki inofolicu, a potem po jednej i gdyby była ciąża to nadal go przyjmować, bo jak to gin stwierdził: inofolic zawiera kwas foliowy :) A no i ginek twierdzi, że inofolic ureguluje i przyspieszy mi owulację i on przewiduje, że jeśli w ogóle dostanę @ w tym cyklu, to wcześniej, niż ja przypuszczam :) Ależ on ma optymistyczne podejście do sprawy :P Ale gdyby się nie udało, to od następnego cyklu będziemy działać ostrzej :/

    aja, AGA 30, Anna255 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku a co powiedział na Twoje plamienia?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że pełny cykl na inofolicu i zielono :) Nie wiem do końca czy to jego zasługa, no ale był :)
    Do owu piłam 2x1, po owu 1x1

    powodzenia!

    Ps. W ciąży nadal można go pić?

    Qrczak, AGA 30, kwiatuszek789, Anna255 lubią tę wiadomość

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Melduję, że pełny cykl na inofolicu i zielono :) Nie wiem do końca czy to jego zasługa, no ale był :)
    Do owu piłam 2x1, po owu 1x1

    powodzenia!

    Ps. W ciąży nadal można go pić?

    Super, gratuluję ;) jak długo go pilas?

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie 1,5 cyklu

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ