X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kwiatuszek :) Na wszelki wypadek dopytam w aptece. Nie chciałabym wywalać niepotrzebnie pieniędzy, bo jak pytałam o cenę to mi ok 50 zł powiedzieli.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Kurczaczku, na plamienia może spróbuj chociaż magnez z b6?
    Szkoda ze nie spytałaś, bo może to byc taka Twoja uroda, a może progesteron za niski.
    Nie daj się za szybko przerzucić na sztuczne hormony - zobacz naszą Agusię, miała już nawet receptę (dobrze pamiętam Aga?) ale postawiłą na naturę i udało się :)

    Zgadza się - dostałam CLo od razu jak powiedziałam, że chce szybko zajść w ciąże. I gdyby nie dziewczyny z owu pewnie bym łykała. Naprawdę - patrzcie na mnie - najpierw wypróbujcie naturalnych sposobów jak macie problem z owulką: Sroka, dong, przebadajcie męża, zróbcie hsg i potem hormony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 12:23

    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurczak pegnyl i Clo to leki płtne 100% nie ma limitu czasowego na ich wykup :) Spr info :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Qurczak pegnyl i Clo to leki płtne 100% nie ma limitu czasowego na ich wykup :) Spr info :)
    Dzięki Aga :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just - w jakich dawkach stosowalas dong quai? myslisz ze 2 dziennie do owulki wystarcza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 14:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    No to od sziś inofolic 2x1 zaczynamy :)

    Już nie wiem kiedy mi owulka trafi normalnie bo coraz krótsze e moje cykle ostatnio z 28-29 na 25 dni mi spadły :(

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powodzenia z inofolickiem! Myśle, że wyreguluje Ci cykl. Mi niestety aż tak dobrze na regulacje nie dziala. Nawet duphaston przestaje spełniac swoja role. Raz po tym zestawie lekow był cykl ładnie 28dni. Kolejny rozregulowany przez zmniejszenie dawki inof. a teraz caly cykl takk jak na poczatku i lipa :/

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lekarz kazał cały cykl :) Te 2 saszetki przed owu podejrzałam od Was :)

    Anna donga brałam po @, łącznie 8 dni 6-13 dc po 4 dziennie. Wcześniej 4,5 dc po 70 mg izoflawonów. Ale na początek możesz spokojnie zacząć od 2 dziennie do skoku, albo minimum 4 dni po @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 21:15

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dzień doberek :)

    No to od sziś inofolic 2x1 zaczynamy :)

    Już nie wiem kiedy mi owulka trafi normalnie bo coraz krótsze e moje cykle ostatnio z 28-29 na 25 dni mi spadły :(
    Aga powodzenia w nowym cyklu. szkoda, że musiał się zacząć, a nie przedłużył się poprzedni :(
    Będziesz piła cały cykl po dwie saszetki, czy do połowy, a potem zmniejszysz dawkę? Ja od dziś piję już tylko jedną do końca cyklu.
    Magda79 wrote:
    Aguś dzięki za odpowiedź, a ile dni lekarz mówił abyś piła inofolica? cały cykl? bez przerw? ja właśnie czekam na zamówione dzisiaj 2 opakowania:)
    Magda79, droga imienniczko ;) Inofolic pijemy przez cały cykl bez przerw, tylko dawkowanie różne. Jedni lekarze zalecają pić jedną saszetkę, inni dwie, a jeszcze inny (mój) 2x1 do 15dc a potem 1x1 do końca cyklu.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki informuję, że Inofolic w aptece melissa jest w nowe, lepszej cenie - 33,49 zł :D

    kwiatuszek789, Doris-83 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak mam zamiar pić inofolic do owulki 2 razy na dzień a potem po jednej :)
    Zamówiłam testy ovu więc może wykryję kiedy nastąpi a będzie to jakoś przed świetami :)
    NO i planuje nawiedzić lekarza na monitoring :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle biję się z myślami, czy brać to clo i pregnyl, czy poczekać :/ Inofolic mam zamiar dalej pić, bo dobrze się po nim czuję. Zobaczę kiedy w tym cyklu zaczną występować objawy PMSu. W poprzednim nic mi kompletnie nie dolegało :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Dziewczynki informuję, że Inofolic w aptece melissa jest w nowe, lepszej cenie - 33,49 zł :D

    takie wieści to ja lubie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    takie wieści to ja lubie :)
    Ja też :D Przeliczyłam, że zostało mi jeszcze jakieś 45 saszetek, więc będę musiała niedługo znów zamówić, bo nie starczy mi na cały następny cykl.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też jakoś tak bede miała :) ale w przyszlym tygodniu zamawiam niech sobie bedą w domu to będe spokojniejsza :) Po cichutku marze żeby za miesiac odstawic inof. ;)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przez Was kupilam w melissie jeszcze 4 opakowania Inofolicu ;) Mam nadzieje ze moj nowy gin mnie nie opieprzy za branie tego na wlasna reke. Tak mysle ze powinnam powtorzyc sobie badanie testosteronu, moze tez prolaktyne i tarczyce zbadac... Zobaczymy co mi doktorek powie :)

    Ciekawa jestem jak bedzie wygladal moj cykl na Inofolicu, dzisiaj jest 10 dc, a moja tempka (36,58) jest na takim poziomie jak w poprzednich cyklach juz po owu.
    Jesli macie problemy ze zbyt wysokim testosteronem to polecam tez picie octu jablkowego, moze to przypadek, ale zaczelam pic go od tamtego cyklu i mam wyrazny skok po owu i na pierwszy rzut oka widac ze w II fazie tempki utrzymuja sie na wyzszym poziomie :) A ocet jablkowy w ogole jest zdrowy, wiec mysle ze nie zaszkodzi ;)

    aga.just, Qrczak lubią tę wiadomość

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocet jabłkowy jest super :) Poprawia też śluz :)

    Qurczak dzięki za info o nowej cenie :) Już zamówienie zrobione :)
    Pomyśl nad tym clo, wypróbuj naturalnych sposobów. Możesz brać roślinne estrogeny, to po co chemia? Spróbuj chociać :)

    Lithe dzięki za info o inofolicu w ciąży. W pierwszej ciąży miałam podwyższoną glukozę, może teraz dzięki niemu będzie lepiej :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pojawiły się sygnały, że inozytol zawarty w Inofolicu jest zły, bo stosują go też producenci napojów energetyzujących. Zatem poszperałam trochę w necie i pozwolę sobie przytoczyć to, co napisałam już na w wątku: starania z inofolic.
    To że inozytol jest stosowany w energetykach, nie oznacza od razu, że jest zły! Kofeina też jest składnikiem napojów energetyzujących, a ma wiele cennych właściwości dla naszego zdrowia ;)
    Cytat z wikipedii: Inozytol jest wytwarzany w organizmie przy udziale enzymu o nazwie fytaza. Buduje fosfatydyloinozytol (glicerofosfolipid), który jest prekursorem ważnych drugorzędowych przekaźników (IP3 i DAG) hormonów takich jak GnRH i TSH oraz wchodzi w skład spermy (100 g spermy zawiera 53 mg inozytolu). Przypuszcza się, że brak inozytolu może być przyczyną niepłodności. Stosowany jako składnik napojów energetyzujących takich, jak np. Red Bull, Burn, Hustler Energizer i podobnych (odpowiada głównie za poprawę samopoczucia). Obniża również ciśnienie tętnicze powstałe wskutek stresu.

    Doris-83, AGA 30, kwiatuszek789, ilenka lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę Qrczak :-) Mądrego to zawsze warto posłuchać.

    Qrczak lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale inofolic zawiera 2000 mg czyli przekracza bardzo dawke. I slowo przypuszcza sie, dodatkowo inozytol wystepuje w produktach typu mleko, owoce, zboze, i dawka dzienna to 300 do 500. Łączac to wychodzi ze bierzesz 1 saszetka 2000 mg z suplementu plus dodaj owoce, warzywa, mleko...

    mycha28 lubi tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ