X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe jak masz się sama postarać? :D Najlepiej wywołać @, zrobić badania podstawowe - lh, fsh, prl, tsh, tf4 w 3 dc i potem strzelić sobie monitoring i będziesz wiedzieć co u Ciebie w środku siedzi :) Jesli masz problem z owulacją to albo stymulacja albo zioła, naturalne wspomagacze, które polecam, bo są skuteczne

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Też mi się wydawało że 50dni to za dużo, nic nie dostałam, gdyż jak stwierdził muszę sama się postarać, a potem będziemy myśleć ale to będzie bardzo trudne i nie ukrywał że lepiej będzie jak mi się uda samej, bo leczenie może trwać długo i skutku nie dawac. Chyba muszę udać się do jakiegoś ginekologo-endokrynologa.
    Jak słyszę takie teksty ginow to się zastanawiam jakie oni studia kończyli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 11:42

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziół mi lekarz nie przepisze, ale czy mam problem z owulacją tego nie wiem, chce właśnie na testosteron pic lukrecje i pokrzywe, ale czy mogę pić je i nie zaszkodzą ewentualnej ciąży?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziół Ci lekarz nie musi przepisywać, są bez recepty :D
    Jak nie wiesz czy masz owu to najlepiej monitoring jak sugerowałam.
    Jaki masz wynik testosteronu, że chcesz zbijać?
    Pokrzywa poprawia progesteron, możesz pić spokojnie w II fazie.

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że bez recepty:) chodzi o samo to że nie bawią się w zioła, a jednak one są delikatniejsze i od nich bym zaczęła, bo hormony to hormony, pomagają ale nie leczę. Nie mam teraz wyniku badania, ale tak mniej więcej norma do 3 a ja miałam 3,2 i mam hirsutyzm. W drugiej fazie, tylko nie wiem w której jestem...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna wrote:
    Jak słyszę takie teksty ginow to się zastanawiam jakie oni studia kończyli...

    Na stadionie papierek kupili chyba :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka nie czekaj i biegnij na konsultacje do kogos innego. Szkoda czasu i Twojego zdrowia bo ten lekarz niewiele wniesie do jego poprawienia.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Na stadionie papierek kupili chyba :/

    No chyba... Wiesz, jeszcze jestem w stanie zrozumiec jak przychodzi kobieta "zdrowa", bez zadnych zaburzen widocznych golym okiem i bez wynikow badan w rece ktore wykazuja nieprawidlowosci, to takiej mozna powiedziec ze po pol roku staran ma przyjsc, o ile jest mloda. Ale skoro gin wie ze jest niezly bajzel w hormonach i bedzie to trudne do ogarniecia, to szczytem bezczelnosci jest powiedzenie takiej kobiecie ze ma "sama probowac"?!

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Wiem że bez recepty:) chodzi o samo to że nie bawią się w zioła, a jednak one są delikatniejsze i od nich bym zaczęła, bo hormony to hormony, pomagają ale nie leczę. Nie mam teraz wyniku badania, ale tak mniej więcej norma do 3 a ja miałam 3,2 i mam hirsutyzm. W drugiej fazie, tylko nie wiem w której jestem...

    Tutaj na forum jest wiele osób, które doradzi Ci z ziołami.
    Zapraszam https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 20:42

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze stwierdzenie "jest Pani młoda, po pół roku (czy tam roku) zaczniemy robic badania" jest troche juz przestarzałe i przereklamowane. To nie w lekarza gestii jest decyzja o tym kiedy chce miec dziecko, a pol roku w takiej sytuacji to wiecznosc. Jakby mi tak lekarz powiedzial to bez wahania bym go zmieniła.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo się lekarze przyzwyczaili, że przychodzą do nich kobiety powyżej 35rż, które mają problemy z zajściem w ciąże. ale teraz niestety wszystko sie zmieniło i coraz więcej dziewczyn dwudziestoparoletnich ma problem z zajściem w ciąże.
    wypiłam dziś ostatnią saszetkę inofolicu i robię przerwę.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poobserwuje siebie do końca maja, a w czerwcu pójdę do innego, takiego którego moje problemy nie przerażą i będzie sam chciał pomóc. Głównym problemem jest to że poszłam do zwykłego, ginekolog-położnik, a nie ginekolog-endkrynolog. Wydaje mi się że można pokusić się o stwierdzenie ze co 2 dziewczyna ma mała albo większe problemy z zajściem bądź utrzymaniem.

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Poobserwuje siebie do końca maja, a w czerwcu pójdę do innego, takiego którego moje problemy nie przerażą i będzie sam chciał pomóc. Głównym problemem jest to że poszłam do zwykłego, ginekolog-położnik, a nie ginekolog-endkrynolog. Wydaje mi się że można pokusić się o stwierdzenie ze co 2 dziewczyna ma mała albo większe problemy z zajściem bądź utrzymaniem.

    Zrobisz jak zechcesz, ja tez sie troche sama obserwowalam przed pojsciem do nowego gina, cale szczescie trafilam na takiego ktory nie olal moich wykresow i w zasadzie na nich juz zauwazyl nieprawidlowosci. Gdybym miala to robic drugi raz to juz bym chyba do nowego poszla z kompletem wynikow badan ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! I dlatego nie chodzę do lekarza :P heheh :)
    Ale kusi mnie żeby podjeść w tym cyklu i sprawdzić jak to naprawdę jest u mnie z owulacją. Ale boję się tego cholernie :( Inofolic tak bardzo mi pomógł w uregulowaniu cykli, właśnie skończyłam kolejny naprawdę ładny i jedynie o 4 dni dłuższy od idealnego, że jak się dowiem że i tak z dupa z tego wszystkiego to chyba się załamię :(

    Qrczak lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 chyba mam tak samo jak Ty, tak naprawdę boję się prawdy, że potrzeb długiego leczenia, już raz się leczyłam i to było strasznie męczące. Podobno nadzieja matką głupich, ale mam nadzieje ze do końca maja uda mi się samej, dlatego pomagam sobie inofolicem i teraz trochę octem jabłkowym ale słabo mi wchodzi.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzis dotarła przesyłka z inofolickiem i jestem spokojna, ze zapas czeka :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Do mnie dzis dotarła przesyłka z inofolickiem i jestem spokojna, ze zapas czeka :)
    Ja juz chyba jestem po owu, o ile w ogole byla, wiec przeszlam na 1 saszetke dziennie, trzeba oszczedzac ;) Nawet gin mnie pytal po ile kupowalam i ile jest w opakowaniu saszetek, wiec jak uslyszal ze 20 szt ktore starczy na 10 dni kosztuje ok 33 zl, to sie troche zdziwil ze drogo taka kuracja wychodzi. Ale ze przepisal mi badanie AMH ktore moze kosztowac nawet 180 zł to sie nie zajaknal :P

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania sobie zrobić, żeby ginekolog jak do niego pójdę miał jasną sytuację i mógł od razu leczenie podjąć odpowiednie. I drugie pytanie kiedy je zrobić?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam pije 2 dziennie bo nie chce kombinowac. Po tym jak mi zaczal pomagac zmniejszylam na 1 saszetke i od razu cykl mi sie zaczal knocic, do tego plamienia dwudniowe idealnie pasujace terminem na implantacje. Wole wiecej kasy wydac niz kombinowac bo w koncu ma on wplyw na hormony

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka ja w kwestii badan nie pomoge ale jest chyba taki wątek o badaniach. Tutaj tez chyba poruszany byl ten temat ale nie jestem pewna

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ