X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka może tak musiało być. Albo coś ruszy, albo faktycznie to czas na naturalne staranka. A moze akurat magia zadziała?? :)

    Ale IUI w tym styczniu, mam nadzieję, że nam się tu ładnie zazieleni :)

    Ja już niestety pomału czuję @. Od 3 dni boli mnie głowa, tempertaura bardzo spadła czekam na koniec, myślę, że to kwestia 2-3 dni :( No ale uprzedzali...

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pisza ile ml preparatu podaja przez te 4 godz?


    u5cvp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja...nie znalazłam informacji ile ml, jakiś lekarz pisał "inseminacja ya zapewnia znalezienie się plemników w jajowodach Nie jest to metoda 100% skuteczna la może warto spróbować
    Jacek Szamatowicz"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 19:22

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Slodycze czy cukier to to amo,niestety ma wplyw na komorki


    Ananasa jem juz rok i jakos ciazy nie widac:D
    Ja też jadlam przez kilka cykli. Nic z tego..Na pewno nie zaszkodzi ale cudów raczej nie zdziała.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAZYFAE, OBY SIĘ UDAŁO!

    Ja jutro jadę do naszego doktora na USG. Mam też nadzieję, że dowiem się już wszystkiego i inseminacji, która będzie w lutym.

    Pazyfae lubi tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku,dawaj znać!

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo skoro podczas zwyklej podaja 2 ml i jest doslownie kilka kropelek, to ciekawe jak jest przy evie, i czy mala ilosc nasienia nie ma tu znaczenia


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaintrygowała mnie na evie ale to chyba tylko w Krakowie robią :(

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka jeśli testy wychodzą to starajcie się naturalnie. Raz miałam taką sytuację, na monitoringu brak pęcherzyka dominującego, testy ovu pozytywne i 7 dni po owulacji progesteron około 15 :-) dziewczyny szczególnie po poronieniach na lepsze zagniezdzenie działa też acard. Poczytajcie o tym.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mnie tez to iui evie zaintrygowało. Poczytam.
    Ja dzisiaj jestem 11 dni po iui, 10 dpo- podkusilo mnie zeby zrobic rano sikanca i negatyw- nawet cien cienia nie wyszedl, w zeszlym cyklu juz mi wyszlo w tym czasie. Jutro po pracy zrobie zrobie krew- do dnia @, czyli piatku raczej nie wytrzymam. Tempka jeszcze mi nie spada, chyba dobry znak, ale bardzo sie boje.

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna85 wrote:
    Hej dziewczyny, mnie tez to iui evie zaintrygowało. Poczytam.
    Ja dzisiaj jestem 11 dni po iui, 10 dpo- podkusilo mnie zeby zrobic rano sikanca i negatyw- nawet cien cienia nie wyszedl, w zeszlym cyklu juz mi wyszlo w tym czasie. Jutro po pracy zrobie zrobie krew- do dnia @, czyli piatku raczej nie wytrzymam. Tempka jeszcze mi nie spada, chyba dobry znak, ale bardzo sie boje.

    To trzymam kciuki. Daj znac jaki wynik. Ja dziś tydzień po, bete mam zrobić za tydzień w poniedziałek- ale tak mysle może w piątek jak mnie podkusi to zrobie jakiegoś sikanca choć tto i tak jeszcze wcześnie będzie.

    Ja nie mierze tempki wogole , no bo chyba luteina może zafałszować pomiary. a Ty na luteinie jesteś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 20:38

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna trzymam kciuki, jakieś objawy powiedzmy ciążowe masz??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, a przypomnij mi,czemu robicie IUi skoro samoistnie zachodzicie w ciaze?


    u5cvp2.png
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz biore duphaston, w zeszlym cyklu kiedy do zaplodnienia doszlo, ale byla biochemiczna w tym czasie wlasnie jakos 'dziwnie' sie czulam dlatego zrobilam test. Teraz niby cos mnie strzyka cos kluje ale nic konkretnego. Juz sama nie wiem :-\

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja zaszłam w ciąże po 1,5 roku starań, niestety był pusty pęcherzyk, teraz mija rok i 3 miesiące od ostatniej ciąży, więc dlatego zdecydowaliśmy się na inseminację. Badałam wszelkie hormony, amh, drożność, monitoringi owulacji ( zawsze wszystko ok), nasienie męża bardzo dobre...oczywiście są pewnie jeszcze badania rzadsze które mogę zrobić...ech chciałabym wiedzieć co jest nie tak, na razie walczę z wiatrakami

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha,rozumiem,a mykoplasmy i spolke badalas?


    u5cvp2.png
  • Maluśka2009 Koleżanka
    Postów: 59 18

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:) Trzymam mocno kciuki za WAS. Wczoraj obiecałam, że po wizycie odezwę sie, więc jestem:) Przepraszam, że tak późno ale zanim wróciliśmy z tej kliniki i w ogóle. Troszkę się załamałam, nie ma pęcherzyka dominującego, jest kilka małych jak przy pco:( W tamtym miesiącu był dominujący, a teraz zwiększono mi dawkę clo i nic:( Mam cykle 34 -33 dniowe, jestem w 13 dniu cyklu LH 14.1, estradiol 117, progesteron 0,81, więc raczej w tym miesiacu nie ma szans:( Trzymajcię się Kochane:) TRzymam kciuki za to, aby udały sięwszystkie styczniowe IuI:)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    aha,rozumiem,a mykoplasmy i spolke badalas?

    mykoplazma- ja nigdy nie choruje więc raczej nie ( jedyną chorobę jaką mam to gorączką ran na rok),z tego co czytałam to sa jakieś objawy, czy ta bakteria ma wpływ na płodność??

    spolka...?? nie wiem co to;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum jest watek o evie IUI mozna wyszukac, dla mnie to lipa.

  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie hcg 3. Może następnym razem się uda

    IUI nr 1 08.01.16
‹‹ 1063 1064 1065 1066 1067 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ