X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tyle czekających na wyniki ;) musi się którejś udać ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystycznie pewnie tak :) któraś z was ma pasek św. Dominika?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej no to czekamy wreszcie aż nas któraś poinformuje dobrymi informacjami :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście. Teraz moda na zielony kolor :) Nawet drzewa taki kolor przybrały :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu pisałam o znajomej, która w zeszłym roku 2 razy poroniła i lekarze nie chcieli zrobić jej żadnych badań, dopiero jak się uparła i pojechała do innego lekarza okazało się, że ma silne przeciwciała. Na razie odpoczywa od starań i zbiera siły, tym bardziej, że niedawno zmarł jej tato.
    Kilka dni temu śniła mi się ta znajoma - razem z mężem i córką wprowadzała się do naszego domu, a dokładniej do garażu. Jak się obudziłam zaczęłam zastanwiać się nad tym snem, ponieważ ona nie ma córki, tylko syna. Tego samego dnia spotkałyśmy się i opowiedziałam jej o moim śnie, a ją aż zatkało. Kilka dni wcześniej śniło się jej jakieś spotkanie rodzinne, na którym obecny był między innymi jej tato, a oprócz niego była też kilkuletnia dziewczynka. Znajoma zapytała czyje to dziecko i w odpowiedzi od taty usłyszała, że to jej córka i że powinna się nią zająć. Jak mi to opowiedziała, to aż ciarki mnie przeszły. Żadna z nas nie wiedziała co się drugiej śniło, więc nie mogłyśmy się zasugerować swoimi snami nawzajem. Czekam na rozwój tej historii....

    eeedith
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) oby się sprawdziło :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith wrote:
    Jakiś czas temu pisałam o znajomej, która w zeszłym roku 2 razy poroniła i lekarze nie chcieli zrobić jej żadnych badań, dopiero jak się uparła i pojechała do innego lekarza okazało się, że ma silne przeciwciała. Na razie odpoczywa od starań i zbiera siły, tym bardziej, że niedawno zmarł jej tato.
    Kilka dni temu śniła mi się ta znajoma - razem z mężem i córką wprowadzała się do naszego domu, a dokładniej do garażu. Jak się obudziłam zaczęłam zastanwiać się nad tym snem, ponieważ ona nie ma córki, tylko syna. Tego samego dnia spotkałyśmy się i opowiedziałam jej o moim śnie, a ją aż zatkało. Kilka dni wcześniej śniło się jej jakieś spotkanie rodzinne, na którym obecny był między innymi jej tato, a oprócz niego była też kilkuletnia dziewczynka. Znajoma zapytała czyje to dziecko i w odpowiedzi od taty usłyszała, że to jej córka i że powinna się nią zająć. Jak mi to opowiedziała, to aż ciarki mnie przeszły. Żadna z nas nie wiedziała co się drugiej śniło, więc nie mogłyśmy się zasugerować swoimi snami nawzajem. Czekam na rozwój tej historii....
    No niezła historia :) Prorocze sny :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaaa co do paska świętego Dominika to już kilka razy na niego trafiałam. napisz coś bliżej? jak go zamówić?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja się nim dopiero zaczęłam interesować. czytałam ze wystarczy napisać swoją historie do Sióstr Dominikanek z Krakowa i one przysyłają go z odp. Do tego gorliwa modlitwa. Cuda się zdarzają :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaa, ja nie mam paska, ale w temacie Świętych... modlę się do Świętego Gerarda. Dostałam modlitwę od babci. Dokładnie pierwszą z tej strony:
    http://adonai.pl/modlitwy/?id=82

    Z wikipedii: Jest patronem dzieci (w szczególności nienarodzonych); porodu; matek (w szczególności w ciąży); macierzyństwa; niesłusznie oskarżonych; spowiedników i dobrej spowiedzi; braci świeckich i miejscowości Muro Lucano we Włoszech.

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin, sysiaaaaa.... bardzo Wam kibicuję i czekam na dobre wieści.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może test zrobię?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaa ty jak widzę masz już 14 dpo dzisiaj. więc wybacz ale ja nie wiem na co ty czekasz?...

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że sytuacja sama się rozwinie :) Nie lubię robić testów

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no dobra to ja należe do tych w gorącej wodzie kąpanych...nie wytrzymałabym tyle więc gratuluję cierpliwości ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę to glupie bo czlowiek non stop o tym mysli a tak to by wiedział na czym stoi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 15:05

    BialaKredka lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głupie to jest robic test w 9 dpo ;)no może nie robić w 14 też nie jest najmądrzejsze ;) każdy ma swojego bzika.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha :) ja to pewnie w 5 zrobię :))))) podziwiam tych co potrafią czekać :) dziewczyny jak ja czekam na te wasze wyniki!!! dziś na 1000% dowiemy się od eeedith dlatego ciągle odświeżam stronę

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith może już coś masz?

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Trochę to glupie bo czlowiek non stop o tym mysli a tak to by wiedział na czym stoi
    ja Cie rozumiem...tez sie bałam wczesniej zrobic test...zrobiłam tego dnia co mi gin kazała czyli 11 dpt...a przeliczajac po owulce 16 dpo....tez mnie dziewczyny prosiły zeby szybciej testowac a ja uparcie czekałam. a jak przyszedł ten dzien, to rano dla fotmalnosci go zrobiłam bo bylam pewna ze guzik wyjdzie, jakie było moje zdziwienie jak po 5 sekundach zaczeła pokazywac sie 2 kreska...tobie tez zycze tak przyjemnego zdziwienia jutro :)

    dziewczyny trzymam za Was kciuki :) powodzenia

    Lenuś, Blanka85, Sysiaaaaa, martuskacz lubią tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ