X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na święta zapowiada się masakra dla nas,moi rodzice wszytko wiedzą i dają mi dużo wsparcia,ale tesciowie po tym jak się dowiedzieli schowali temat do stół,tylko gadają o wnuku który jest od 1,5 roku oczkiem w głowie,ja sobie radzę po przegadam ze swoimi,ale mój mąż nie daje rady,obwiania się że to jego wina i odsuwa się od nich. Potrafią zrobić wiele złego swoimi słowami.

    A odnośnie płukania solą jak przeczytałam wpadłam w panikę bo nic takiego mi nie robili? I po zabiegu nic mi nigdzie nie wyplynelo.

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu_87 wrote:
    kahanko bardzo mi przykro.

    Ja w piątek rozpadłam się na male kawałki. Dowiedziałam się że koleżanka jest w 2 ciąży i właśnie się kapnęła, a jest w 8 tygodniu... Ogólnie staram się jakoś trzymać, ale widać po inseminacji opadła adrenalina i taki efekt :(.
    Wiem coś o tym u mnie wysiew ciężarnych z zaskoczenia i jak słyszę oo boze jak to mozliwe to zabijam wzrokiem a potem przeplakuje wieczór. Jak widzę w sklepie kobiety w ciąży albo z wózkiem nie potrafię przestać się gapic.

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zolwik85 wrote:
    A odnośnie płukania solą jak przeczytałam wpadłam w panikę bo nic takiego mi nie robili? I po zabiegu nic mi nigdzie nie wyplynelo.
    Ja nie wiem czy mi płukali czy nie, ale po pierwszym zabiegu też mi się polało po tyłku po wyjęciu wziernika, a po drugim zabiegu już nie. Oba nieudane, więc to chyba nie ma znaczenia.

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Pierwszy raz slysze zeby cos plukali solą fizjologiczna? Przeczytalam juz chyba wszystko co sie da w necie i nic takiego nie doczytalam? Za to doczytalam ze jak lekarz podz nasienie do szyjki zamiast do macicy to moze znaczna czesc wyplynac. A mozna zrobic inseminacje pod USG zeby byla pewnosc ze jest tam gdzie powinno? Nie chce sie wymadrzac przed lekarzem ale w koncu to moja nsdzieja no i pieniadze...

    Cześć, ja np. Miałam płukane solą fizjologiczną, bo miałam bardzo dużo śluzu, to płukanie jest zupełnie normalne, także jeśli miałaś to nic się nie martw

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Pierwszy raz slysze zeby cos plukali solą fizjologiczna? Przeczytalam juz chyba wszystko co sie da w necie i nic takiego nie doczytalam? Za to doczytalam ze jak lekarz podz nasienie do szyjki zamiast do macicy to moze znaczna czesc wyplynac. A mozna zrobic inseminacje pod USG zeby byla pewnosc ze jest tam gdzie powinno? Nie chce sie wymadrzac przed lekarzem ale w koncu to moja nsdzieja no i pieniadze...
    Ja miałam 3 IUI w Invimedzie i dr zawsze mowila co robi, co wkłada itd. I mówila Uwaga tez moze byc zimne, bo płukam pochwe sola fizjologiczna. Wiec hmm chyba nie kłamała co? ;) Jak wstawałam to mowila, zebym sie nie przestraszyła ze to nasienie wypływa, bo nie ma takiej mozliwosci (powiedz jak, skoro do szyjki zakładają cewnik zeby je podac, owszem, pozniej moze troche wypłynac, ale nie schodząc z fotela) i ze to ta sól

    Izaw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina w którym Invimedzie? Bo ja wlasnie tam sie lecze.

  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że są po prostu 2 szkoły,płuczemy i nie płuczemy. Chociaż patrząc na mojego lekarza do którego jakoś nie mam przekonania,to pomyslalambym że bez płukania szybciej więc tego nie robi. Zobaczymy jutro tydzień po iui,a u mnie zero,nawet mnie piersi po dupku nie bolą,w tamtym cyklu to była tragedia a teraz nic. Tylko jakiś problemy skórne na twarzy,wyglądam jak dorastajacy nastolatek. Pryszcz na pryszczu.

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • Kasiulka1990 Przyjaciółka
    Postów: 106 82

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po 1AID az do @ mialam drobne plamienia. Teraz po 2AID nic takiego sie nie dzieje, jest normalnie. Co o tym wszystkim myslec?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Selina w którym Invimedzie? Bo ja wlasnie tam sie lecze.
    W Katowicach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka1990 wrote:
    Dziewczyny po 1AID az do @ mialam drobne plamienia. Teraz po 2AID nic takiego sie nie dzieje, jest normalnie. Co o tym wszystkim myslec?
    Cieszyc sie, ze nie ma plamien :)

  • Kasiulka1990 Przyjaciółka
    Postów: 106 82

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Cieszyc sie, ze nie ma plamien :)
    Dzieki Selina :) Oby to byl dobry znak :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po pierwszej IUI 13 dni i jak do tej pory tylko lekkie plamienia jutro mam zrobić będę tak lekarz kazał. Powiedzcie z waszego doświadczenia czy plamienia to zła oznaka. Przed @ zdarzały mi się plamienia lecz jeden dzień przed. Teraz mam już od 3 dni ale takie lekkie. Czy pomimo plamien ciąża jest możliwa? Nie czuję się jak na @

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Hej dziewczyny jestem po pierwszej IUI 13 dni i jak do tej pory tylko lekkie plamienia jutro mam zrobić będę tak lekarz kazał. Powiedzcie z waszego doświadczenia czy plamienia to zła oznaka. Przed @ zdarzały mi się plamienia lecz jeden dzień przed. Teraz mam już od 3 dni ale takie lekkie. Czy pomimo plamien ciąża jest możliwa? Nie czuję się jak na @
    Hej
    Może być oznaką zbliżającej się @ a może być poprostu niższy prog i stąd a ciąża i tak może być. Zbadaj betę i jeśli będzie pozytywne, to udaj się do lekarza :) możliwe że zaleci suplementację proga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka1990 wrote:
    Dzieki Selina :) Oby to byl dobry znak :)
    Oby :) trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka1990 wrote:
    Dziewczyny po 1AID az do @ mialam drobne plamienia. Teraz po 2AID nic takiego sie nie dzieje, jest normalnie. Co o tym wszystkim myslec?
    To chyba dobrze :) kiedy testujesz?

  • Kasiulka1990 Przyjaciółka
    Postów: 106 82

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    To chyba dobrze :) kiedy testujesz?
    Testuje dopiero 29/30 listopada wiec jeszcze duzo czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka1990 wrote:
    Testuje dopiero 29/30 listopada wiec jeszcze duzo czasu.
    To w sumie bedziemy testować razem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr kazal zrobic bete 28.11 a kiedy mozna by zrobic sikanca? 14 bralam Ovitrelle.

  • Kasiulka1990 Przyjaciółka
    Postów: 106 82

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    To w sumie bedziemy testować razem
    Oby byla podwojna radosc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam oba kciuki :)

‹‹ 1026 1027 1028 1029 1030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ