X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    Mariusz Kazmirowicz, znasz?
    Nie, ja chodziłam do dr. Szczyptańskiej, ale szybko zmieniłam.

    Sysunia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986 wrote:
    skórka przekopałam jeszcze internet w temacie iui z pobranego nasienia z biopsji , no i potwierdzają się słowa mojego lekarza to zbyt mała ilośc , zapytaj jeszcze swojego lekarza ale obawiam że te info się potwierdza :/
    To już 12 tydzień! Będziesz robiła USG prenatalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia 992

    a sono hsg i kssg to to samo? ja mam hssg w poniedziałek 15 stycznia i choć to już mój drugi raz to boję się cholernie :(

    misiaaga bierz luteine dalej i nie trać nadzei i nie rób testów aptecznych, ja zrobiłam jednego dnia potem za dwa dni i dupa ciąle była 1 krecha, kolejnego dnia pojechałam do gina dr powiedział zę mam zrobić bete bo inaczej nie przepisze mi kolejnych leków na stymulacje owu bo przecież po to pojechałam no i zrobiłam betę, poczekałam 2 godz na wyniki i co??? beta 38 niska bo niska ale była a teraz ta moja beta ma 9 miesięcy :)Test apteczny zrobiłam jeszcze później w 10 tyg ciąży chyba i co? - nadal 1 krecha. Aha powiem Ci jeszcze ze byłąm pewna że dostanę okres, cycki mnie bolały i wogóle byłam taka jak przed okresem. jak odbierałam wynik bety i usłyszałam "gratuluje" to mało się nie przewróciłam :p

    misiaaga a jeszcze powiedz skad wiesz kiedy peka Ci pęcherzyk?

    ja1986 a jeśłi mogę zapytać co rodzinka na to ? Czy nic nie mówicie? U nas też problemy z nasieniem i 2 braci męża już znacznie dłużej niż my po ślubie i bezdzietni dlatego węsze tu problemy genetyczne z ich strony.
    Długo się czeka na wizytę w Poznaniu? to wasza pierwsza klinika?

    Ciesze się ze dobrze się czujesz :) a pracujesz czy l4?

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja1986 ja też szukałam o tej iui z biopsji jak wczoraj skórka napisała że nie robią i faktycznie dużo czytałam ale tak jak mówisz zbyt mała liczba i w ogóle mała ruchliwość nasienia i jest niedojrzałe
    Więc w grę wchodzi tylko ivf i nawet czytałam że mrożą nasienie
    Ja 1986 u Twojego męża wykryto polimorfizm ? A jaki typ
    Mój ma 7T kurczę skąd takie dziadostwa się biorą masakra

    ja1986 lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to ten polimorfizm?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    sylwia 992

    a sono hsg i kssg to to samo? ja mam hssg w poniedziałek 15 stycznia i choć to już mój drugi raz to boję się cholernie :(

    misiaaga bierz luteine dalej i nie trać nadzei i nie rób testów aptecznych, ja zrobiłam jednego dnia potem za dwa dni i dupa ciąle była 1 krecha, kolejnego dnia pojechałam do gina dr powiedział zę mam zrobić bete bo inaczej nie przepisze mi kolejnych leków na stymulacje owu bo przecież po to pojechałam no i zrobiłam betę, poczekałam 2 godz na wyniki i co??? beta 38 niska bo niska ale była a teraz ta moja beta ma 9 miesięcy :)Test apteczny zrobiłam jeszcze później w 10 tyg ciąży chyba i co? - nadal 1 krecha. Aha powiem Ci jeszcze ze byłąm pewna że dostanę okres, cycki mnie bolały i wogóle byłam taka jak przed okresem. jak odbierałam wynik bety i usłyszałam "gratuluje" to mało się nie przewróciłam :p

    misiaaga a jeszcze powiedz skad wiesz kiedy peka Ci pęcherzyk?

    ja1986 a jeśłi mogę zapytać co rodzinka na to ? Czy nic nie mówicie? U nas też problemy z nasieniem i 2 braci męża już znacznie dłużej niż my po ślubie i bezdzietni dlatego węsze tu problemy genetyczne z ich strony.
    Długo się czeka na wizytę w Poznaniu? to wasza pierwsza klinika?

    Ciesze się ze dobrze się czujesz :) a pracujesz czy l4?
    to mnie zaskoczyłaś... ja już odpuściłam a tu jest jednak jakaś nadzieja?może i poczekam jeszcze te 2-3dni. W lipcu jak zaczęłam leczenie okazało się że dużo cykli mogłam mieć bez owulacyjnych i faktycznie nie wiedziałam co jak i kiedy. zrobiłam badania wyszło za duże tsh po przyjmowaniu letroxu zaczęły mi pracować jajniki gdzie dla mnie te kłucie było dziwne. i faktycznie na początku owulacji mam zmiany śluzu a potem mam kłucie przeważnie w prawym jajniku / sprawdziłam u innego gin. okazało się że pęcherzyk pękł. ciałko żółte w prawym j. standardowy tekst(ładną ma pani owulację)/ w grudniu sprawdziłam już u obecnego gin było to samo więc coś w tym musi być. ale co mi z tego że owulacja jest jak zajść nie mogę ;) A od kilku dni zaczęłam mierzyć temp zobaczę jak będzie przy kolejnym cyklu. na chwilę obecną 37' podobno przed @ spada.

  • Sysunia89 Przyjaciółka
    Postów: 129 37

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skórka33 Artvimed w porównaniu do macierzyństwa jest bardzo skromna... ale personel bardzo miły i przyjazny... w recepcji cały czas te same Panie które już znają stałe pacjentki po imieniu... mnie też ten przepych w macierzyństwie trochę przerażał ale dawałam im szanse co widać bez skutecznie bo to jest klinika do robienia pieniędzy a nie dzieci. Dr. Chrostowski u którego się leczę pracował na początku swojej drogi w macierzyństwie potem pracował w klinice Bocian jako embriolog aż w końcu otworzył swoją własną klinikę. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany

    5 lat starań
    Niedoczynność tarczycy
    Mięśniaki macicy
    Nasienie OK
    Histeroskopia 04.2017 (usunięte polipy)
    Styczeń 2018 I-IUI :(
    Luty 2018 II-IUI :(
    Kwiecień 2018 III-IUI :(
    Luty 2019 I-IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara co zrobił mąż że morfologia się poprawiła z 2% na 8?? szukałam w wiadomościach ale nikt chyba nie pytał.

  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Nie, ja chodziłam do dr. Szczyptańskiej, ale szybko zmieniłam.

    dlaczego? ja do niej chodze jako do gin. Endykrynolog to Kazmierowicz


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :) właśnie ten mój lekarz już 3 raz mi zleca iui na następny dzień po zastrzyku, teraz sobie to dopiero uswiadomilam. Za pierwszym razem pękł właśnie na następny dzień po IUI a za drugim wcale nie pękł. Głupia się tak teraz zgodziłam znów. A tak myślę że jak nie pękł ostatnio to powinien mi dać dwa zastrzyki może dla pewności. Od tego myślenia i wyliczania można oszaleć !!!! Dziś mam o 20,20 iui a dopiero dziś test ovu pozytywny, trzymacie kciuki oby pękł szybko :) i oby nasienie było w miarę ....
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za jutrzejsze iui !!!

    Iwkaaa, ja1986 lubią tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta powodzenia! trzymam kciuki za was wszystkie ! :)

  • venus Koleżanka
    Postów: 59 137

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja właśnie wracam z HSG USG i jestem załamana :(
    Okazuje się, ze mam całkowicie niedrożny lewy jajowod :(
    A teraz mam piękny pęcherzyk w prawym :( czyli co teraz dziewczyny jak mam cykl z prawego (sprawnego)? Nie ma szans na IUI w przyszłym cyklu? Mojej Pani dr nie było poddałam się badaniu innemu lekarzowi..

    3jgxyx8d0tglu6gp.png

    Niedoczynność tarczycy, AMH 2,4
    Niedrożny lewy jajowód :(
    Azoosperma, teratozoospermia
    2 stymulacje- 3 ❄️❄️❄️

    Alicja ❤️ 11.12.2009
    28.02.18 - I - IUI 😢
    27.03.19 - II - IUI 😢
    11.09.19 - I - IVF 1❄️
    7dpt - 136,2 mlU/ml 😍
    14dpt - 2871 mlU/ml 😍
    11.10.19 - dwa zarodki 😱😱
    19.10.19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaaga mnie też w czasie owulki boli jajnik ale nie sądziłam że to peknięcie pęcerzyka ale moze... a jeśli chodzi o Was to może nie o Ciebie chodzi w tym że nie wychodzi tylko o plemniory :/
    jeszcze co do Twojej sytuacji to ja nie napisałam tego żeby dawać Ci złudną nadzieję tylko własnie dlatego ze sama to przerabiałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Venus tule Cię mocno :( przykro mi ze tak wyszło, bardzo Cię bolało? Mówili od czego może być niedrożny? Wiesz nie zawsze owulacja jest na przemian czasem bywa tak że na stymulację odpowiada cały czas ten sam jajnik, u mnie np za każdym razem prawy... nie wiem dlaczego

  • venus Koleżanka
    Postów: 59 137

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg miałam wykonywany w sadacjj tak wiec pełen komfort i relax ;)
    Od czego noe wiadomo... mam już córkę 8 letnia wiec teoria jest, ze albo przy cesarskim cięciu mógł zostać uszkodzony lub tak już miałam od zawsze (ciężko stwierdzić córka była wpadka totalnie nieplanowana ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 17:03

    3jgxyx8d0tglu6gp.png

    Niedoczynność tarczycy, AMH 2,4
    Niedrożny lewy jajowód :(
    Azoosperma, teratozoospermia
    2 stymulacje- 3 ❄️❄️❄️

    Alicja ❤️ 11.12.2009
    28.02.18 - I - IUI 😢
    27.03.19 - II - IUI 😢
    11.09.19 - I - IVF 1❄️
    7dpt - 136,2 mlU/ml 😍
    14dpt - 2871 mlU/ml 😍
    11.10.19 - dwa zarodki 😱😱
    19.10.19
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    To już 12 tydzień! Będziesz robiła USG prenatalne?


    tak , idę 17.01 mam nadzieję że będzie oki

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    sylwia 992

    a sono hsg i kssg to to samo? ja mam hssg w poniedziałek 15 stycznia i choć to już mój drugi raz to boję się cholernie :(

    misiaaga bierz luteine dalej i nie trać nadzei i nie rób testów aptecznych, ja zrobiłam jednego dnia potem za dwa dni i dupa ciąle była 1 krecha, kolejnego dnia pojechałam do gina dr powiedział zę mam zrobić bete bo inaczej nie przepisze mi kolejnych leków na stymulacje owu bo przecież po to pojechałam no i zrobiłam betę, poczekałam 2 godz na wyniki i co??? beta 38 niska bo niska ale była a teraz ta moja beta ma 9 miesięcy :)Test apteczny zrobiłam jeszcze później w 10 tyg ciąży chyba i co? - nadal 1 krecha. Aha powiem Ci jeszcze ze byłąm pewna że dostanę okres, cycki mnie bolały i wogóle byłam taka jak przed okresem. jak odbierałam wynik bety i usłyszałam "gratuluje" to mało się nie przewróciłam :p

    misiaaga a jeszcze powiedz skad wiesz kiedy peka Ci pęcherzyk?

    ja1986 a jeśłi mogę zapytać co rodzinka na to ? Czy nic nie mówicie? U nas też problemy z nasieniem i 2 braci męża już znacznie dłużej niż my po ślubie i bezdzietni dlatego węsze tu problemy genetyczne z ich strony.
    Długo się czeka na wizytę w Poznaniu? to wasza pierwsza klinika?

    Ciesze się ze dobrze się czujesz :) a pracujesz czy l4?


    jestem na l4 od samego początku , rodzina nie wie , myślę że to nasz prywatna sprawa i nikomu nic do tego jaką drogę wybraliśmy aby miec dziecko w końcu czekaliśmy na nie 6lat

    tak invimed to nasza pierwsza klinika ale w moim wypadku skuteczna bo na 4 próby 2 ciąże to przy tak niskiej skuteczności to świetny wynik moim zdaniem

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Ja1986 ja też szukałam o tej iui z biopsji jak wczoraj skórka napisała że nie robią i faktycznie dużo czytałam ale tak jak mówisz zbyt mała liczba i w ogóle mała ruchliwość nasienia i jest niedojrzałe
    Więc w grę wchodzi tylko ivf i nawet czytałam że mrożą nasienie
    Ja 1986 u Twojego męża wykryto polimorfizm ? A jaki typ
    Mój ma 7T kurczę skąd takie dziadostwa się biorą masakra
    u mojego ten sam typ , powiem ci szczerze że nie wiem co to w ogóle jest , lekarz coś tłumaczył ale nic nie zrozumiałam :/

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    Venus tule Cię mocno :( przykro mi ze tak wyszło, bardzo Cię bolało? Mówili od czego może być niedrożny? Wiesz nie zawsze owulacja jest na przemian czasem bywa tak że na stymulację odpowiada cały czas ten sam jajnik, u mnie np za każdym razem prawy... nie wiem dlaczego

    no wlasnie Venus u mnie 2 raz zrzedu owu z lewego :)


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się o biopsji nie wypowiadałam bo mąż jej nie miał. My mamy p/ciała w nasieniu, inne wyniki ok.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ