X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekam w kolejce na monit. i wlasnie przede mna do Pani Dr weszla para z kilkumiesieczna cora. Kobieta miala 4 iui i przeszla dwie prcedury invitro. Siedzialam tu jokos bez nadziei..
    Bo juz jestem troche tym zmeczona.
    W sumie nie powinnam narzekac bo dopiero ponad rok starania ale jakos sie zniechecilam.

    A tu prosze dluga walka ale owocno. Takze przesylam wam dobra energie. Musi sie nam udac Girls.

    Iwkaaa, Selina, wszamanka lubią tę wiadomość


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • Littlegirl Autorytet
    Postów: 275 271

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jestem nowa - chciałabym do Was dołączyć :)
    Staramy się od 2013 roku, przyczyna bezpłodności nie została rozpoznana.
    Jajowody drożne, tsh obecnie poniżej 2.
    Pierwsza nieudana inseminacja po 4 latach starań w listopadzie.
    Obecnie przygotowuje się do kolejnej - od drugiego dnia cyklu Puregon 50j.
    Pęcherzyk 10 dnia. 12 mm.
    Pozdrawiam Was wszystkie i wierze ze to będzie Nasz Rok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 19:37

    *Starania od 2013,
    *Hashimoto,
    *Niepłodność idiopatyczna,
    * I UIU - 11.2017 :(
    * II UIU - 01.2018 - :(
    * III UIU - 10.02.2018 :) beta 9dpo 10,8, 10dpo 25, 12dpo 86, 15dpo 359, 17dpo 950.
    3jgx3e3kn1i4v6fc.png
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec iui nr 2 w czwartek.
    Mam 2 pecherzyki na lewym. Endo odpowiednie Miesiac temu tez mialam na lewym owu.

    dostalam 3 zastrzyki MENOPUR OVITRELLE I GONAPEPTYL. pierwszy na miejscu 2 ost nam zrobic o 23 :/

    Tak wiec girls trzymajta kciuki.
    Oby maz tez dal rade.

    Generalnie z optymizmem!

    Iwkaaa, tolerancyjna, Selina lubią tę wiadomość


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysunia89 ty tez w czw czy jednak pt?


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skórka33 wysłałam zaproszenie do grona przyjaciółek :-) mam kilka pytań na priv :-)

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizu87 wrote:
    Skórka33 wysłałam zaproszenie do grona przyjaciółek :-) mam kilka pytań na priv :-)
    Ok, miło mi;)
    Zaakceptowane.

    Zizu87 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    No wiec iui nr 2 w czwartek.
    Mam 2 pecherzyki na lewym. Endo odpowiednie Miesiac temu tez mialam na lewym owu.

    dostalam 3 zastrzyki MENOPUR OVITRELLE I GONAPEPTYL. pierwszy na miejscu 2 ost nam zrobic o 23 :/

    Tak wiec girls trzymajta kciuki.
    Oby maz tez dal rade.

    Generalnie z optymizmem!

    Gdzie robisz zabieg ?

    palyna
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja po wizycie USG pęcherzyk 20 MMM zastrzyk ovitrelle, jutro IUI i się zastanawiam

    Mgkg czemu dostałaś 3 zastrzyki ? I dziś dostałaś a Iui w czwartek? Kurde ja też mogłam może na czwartek

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    No wiec iui nr 2 w czwartek.
    Mam 2 pecherzyki na lewym. Endo odpowiednie Miesiac temu tez mialam na lewym owu.

    dostalam 3 zastrzyki MENOPUR OVITRELLE I GONAPEPTYL. pierwszy na miejscu 2 ost nam zrobic o 23 :/

    Tak wiec girls trzymajta kciuki.
    Oby maz tez dal rade.

    Generalnie z optymizmem!
    Pimylilam nick , to pytanie do ciebie bylo?!

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze wam powiem jaka dziwna rzecz mi się zdążyła ostatnio miałam tsh 2,3 i już się bałam że za wysokie i chciałam gina molestować o eutyrox a teraz zrobiłam badanie i tsh 1,19 szok sam z siebie tak spadł ? Znacie się na tym ?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vens Sylwia992 ja też szykowałam się na luty, w poniedziałek 15.01 mam hssg i jeśłi wszystko będzie ok to moglibyśmy działać ale mąż odebrał dziś moje badania i kurcze no prolaktyna TSH słabo spadają biorę leki co prawda dopiero jakieś 2 tyg ale norma prolaktyny jest do 26 a u mnie prawie 30, tsh też za duże bo ponad 3... no i już się martwię żę lipa z tym lutym, a tak bym chciała :(

    Jeśli chodzi o zastrzyki przed iui to ja brałam puregon w zastrzykach własnie, ale to nic strasznego, też robiłam sobie sama

    ja1986 - dzięki za polecenie, przekaże jej może akurat przypasuje :*, a co do aid to, ja nie oceniam bo wiem jak jest i my też chyba żadnej opcji nie wykluczaliśmy, a jak się wogóle czujesz?
    o włąśnie doczytałam że robiliście badanie kariotypu, czy na jego podstawie można stwierdzić co jest powodem niskiej liczby plemników? czy można określić że jest to tak jakby wada genetyczna danej osoby?

    mkgk powodzenia życzę i trzymam mocno kciuki

    srebrzysta za CIebie też mocno trzymam kciukasy, powodzonka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkgk trzymam kciuki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z innej beczki: wiecie może czy podczas starań można suplementować wit.A? :/ bo coś mi się majaczy, że nie... Kurcze zamówiłam sobie kapsułki z olejem lnianym i nie zauważylam, że one są z wit.A+E+F. Chciałam je brać na poprawę śluzu od @ aż do owu no i teraz nie wiem co robić :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny z innej beczki: wiecie może czy podczas starań można suplementować wit.A? :/ bo coś mi się majaczy, że nie... Kurcze zamówiłam sobie kapsułki z olejem lnianym i nie zauważylam, że one są z wit.A+E+F. Chciałam je brać na poprawę śluzu od @ aż do owu no i teraz nie wiem co robić :(
    Olej z wiesolka jest dobry na śluz: -)

    misiaaga lubi tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ja gdzieś czytałam że witamina A jest nie wskazana ale nie wiem czemu, dokładnie nie pamiętam, ale to też zależy ile jej tam jest bo podejrzewam że to tylko taki chwyt a jest jej tam tyle co kot napłakał

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    No wiec iui nr 2 w czwartek.
    Mam 2 pecherzyki na lewym. Endo odpowiednie Miesiac temu tez mialam na lewym owu.

    dostalam 3 zastrzyki MENOPUR OVITRELLE I GONAPEPTYL. pierwszy na miejscu 2 ost nam zrobic o 23 :/

    Tak wiec girls trzymajta kciuki.
    Oby maz tez dal rade.

    Generalnie z optymizmem!
    Ja też dziś po 23 wzięłam Ovitrelle,ale tylko jeden zastrzyk miałam wziąć i w czwartek IUI.
    A dlaczego Ty masz aż trzy ?

    nika77
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Hejka ja po wizycie USG pęcherzyk 20 MMM zastrzyk ovitrelle, jutro IUI i się zastanawiam

    Mgkg czemu dostałaś 3 zastrzyki ? I dziś dostałaś a Iui w czwartek? Kurde ja też mogłam może na czwartek
    Ja właśnie też mam pęcherzyk 20mm,wzięłam jeden zastrzyk i w czwartek IUI.A Tobie lekarz zalecił juź jutro IUI?nie pytałaś o czwartek?

    nika77
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Olej z wiesolka jest dobry na śluz: -)
    Nie mogę, bo podnosi poziom testosteronu który mam przy górnej granicy. Szukałam alternatywy

  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    I jeszcze wam powiem jaka dziwna rzecz mi się zdążyła ostatnio miałam tsh 2,3 i już się bałam że za wysokie i chciałam gina molestować o eutyrox a teraz zrobiłam badanie i tsh 1,19 szok sam z siebie tak spadł ? Znacie się na tym ?
    Mialas robione badania antyTG i antyTPO?

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 lepiej odczekac jeszcze miesiac jesli wyniki nie sa w normie, zebys byla spokojna bo szkoda pieniędzy i rozczarowania. Ja mialam TSH 2,06 to dr w klinice nie dala mi nic a poszlam do endokrynologa to dala mi tabletki zeby zbic TSH w okolice 1.

    Ja jeszcze dziś lub jutro @ bo szyjka już okresowa, więc dzialamy dalej. Nastepny krok sonohsg w przyszlym tygodniu

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ