Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    No właśnie nie wiem czy to objawy ciążowe czy duphastonowe :p
    Mdłości w nocy, zmęczenie, większe piersi i lekko obolałe. Kłucie w podbrzuszu o polowe mniej niż przy miesiączce. Czekam jeszcze 3 dni 😪 i testujemy. A ty jak się czujesz?

Ja po dupku mam zawsze cyce jak donice... Ciężkie i bolące

Starania od 2016r
    Przebyte histeroskopie i laparoskopia IUI :-((((
    Endometrioza st. 1
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2019, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co lepiej wybrać po iui luteine dopochwowo czy duphaston? Lekarz mi powiedział że to ode mnie zależy. Wzięłam luteine, ale późnej załowalam bo podawanie było trochę uciążliwe.

• Alkalalka82 Znajoma

Wysłany: 3 września 2019, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziewczyny a co lepiej wybrać po iui luteine dopochwowo czy duphaston? Lekarz mi powiedział że to ode mnie zależy. Wzięłam luteine, ale późnej załowalam bo podawanie było trochę uciążliwe.

Ja biore luteine pidjęzykową.
    Dufaston to syntetyczny progesteron a luteina naturalny.

Wczoraj mowilam ze mam zero obkawów... dziś boli brzuch jak na @ nie takich objawów chcialam. Jest mi tak cholernie przykro...

• Kaach Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Ja biorę duphaston i luteine pod język po dopochwowej miałam infekcje.

hiperprolaktynemia
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2019, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Ja biorę duphaston i luteine pod język po dopochwowej miałam infekcje.
    Dziękuję. Tak właśnie się zastawiam czy też nie mam infekcji, no odczuwalam ostatnio po stosunku mocne pieczenie. Później minęło, czasami czuje lekkie swędzenie. Czy można coś samemu zaradzić? Bo do lekarza ode dopiero 3 dc a @jescze nie nadeszła. Kupiłam sobie tylko iladian dopochwowo.

• Kaach Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziękuję. Tak właśnie się zastawiam czy też nie mam infekcji, no odczuwalam ostatnio po stosunku mocne pieczenie. Później minęło, czasami czuje lekkie swędzenie. Czy można coś samemu zaradzić? Bo do lekarza ode dopiero 3 dc a @jescze nie nadeszła. Kupiłam sobie tylko iladian dopochwowo.
    U mnie zaczęło się od lekkiego pieczenia myślałam że pęcherz przeziebilam po kilku dniach mkalam takie grudki białe bolało mnie jak sikalam itd poszłam chyba w 5 dniu infekcji lekarz kazał mi odstawić luteine zastosować tantum Rosa irygator i dostałam zastrzyki prolutex zamiast luteiny. Nie wiem czy miało to wpływ na tamtą IUI ale już przy tym podejściu mam pod język niezadobre ale wole to niż zastrzyki. A z domowych sposobów nie mam pojęcia ja nie znalazłam nic w necie może to tylko takie chwilowe u Ciebie i lepiej samej nic nie robić :)

hiperprolaktynemia
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    7t2d❤️
    ♀️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2019, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    U mnie zaczęło się od lekkiego pieczenia myślałam że pęcherz przeziebilam po kilku dniach mkalam takie grudki białe bolało mnie jak sikalam itd poszłam chyba w 5 dniu infekcji lekarz kazał mi odstawić luteine zastosować tantum Rosa irygator i dostałam zastrzyki prolutex zamiast luteiny. Nie wiem czy miało to wpływ na tamtą IUI ale już przy tym podejściu mam pod język niezadobre ale wole to niż zastrzyki. A z domowych sposobów nie mam pojęcia ja nie znalazłam nic w necie może to tylko takie chwilowe u Ciebie i lepiej samej nic nie robić :)
    Poczekam, wezmę tylko iladian, to można brać też profilaktycznie na florę bakteryjną. Mam nadzieję że nie zaszkodzi na nic, bo mam czasami wrażenie że przy naszych staraniach to już tracę glowe;)

• Kaach Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Poczekam, wezmę tylko iladian, to można brać też profilaktycznie na florę bakteryjną. Mam nadzieję że nie zaszkodzi na nic, bo mam czasami wrażenie że przy naszych staraniach to już tracę glowe;)
    Nie tylko Ty masz wrażenie, że tracisz głowę ja mam to samo jeszcze wszyscy mówią żyj normalnie, może to siedzi w głowie, odpuści itd a jednak po IUI zalecany jest odpoczynek, unikać wysiłku fizycznego, 0 alkoholu pamiętać o lekach i zastrzykach... A jakiekolwiek objawy bol piersi brzuch to już w głowie @ zwariować można...

Hiacynta48 lubi tę wiadomość

hiperprolaktynemia
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    7t2d❤️
    ♀️
  • Natka17 Przyjaciółka

Wysłany: 3 września 2019, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Mi na takie infekcje pomaga najbardziej trivagin w żelu, który zalecił mi lekarz. Ewentualnie clotrimazol jest bez recepty.

Hiacynta48 lubi tę wiadomość

starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2019, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 10.00 nasze kolejne podejscie, pecherzyk wczoraj 22mm, endo 11 :) trzymajcie kciuki!! 🤞🤞

Kaach, Pat87, nimsi, Goś, iMonia, e.wela, Paulina12345, Natka17, happilyeverafter, Monia1990tiger lubią tę wiadomość

• Margot Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Jutro o 10.00 nasze kolejne podejscie, pecherzyk wczoraj 22mm, endo 11 :) trzymajcie kciuki!! 🤞🤞

Hej, ja w sobotę idę na monitoring przed IUI więc będzie my testować w podobnym czasie :) trzymam kciuki!!!

Pat87, Mallagga lubią tę wiadomość

3jgxrjjgzy0s1crp.png

33 lata
    I ciąża naturalna - Maja ur. 05/2015 <3
    od 12/2017 - starania o 2 dziecko
    03/2019 - Gameta Gdynia
    04/2019 - jajowody drożne
    05/2019 - AMH 0,713 ;(
    05-07/2019 - Stymulacje Aromkiem :(
    08-10/2019 4x IUI - nieudane :(
    01/2020 IVF długi protokól; punkcja ( 11 kumulusów, 7 MII, 6 zapłodnionych, 0 zarodków :( )
    02/2020 - AMH 0,456 :(
    03/2020 - cud II kreski! 13dpo bhcg 141 mIU/ml; 15dpo bhcg 304 mIU/ml; 18dpo 1279 mIU/ml; 24dpo 11630 mIU/ml; 🥰
    30/03 jest <3

Czekam na spełnienie marzeń o dużej rodzinie ...
  • iwachrzan Znajoma

Wysłany: 3 września 2019, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę było nasze 3 podejście do IUI. Wykonane na "swieżo" pękniętym pęcherzyku.
    Lepszy pęknięty czy nie pękniety🤔

Mallagga, iMonia, Goś, Pat87, olka_sz lubią tę wiadomość

01.2015 IUI♥️
    Nowe starania
    07.2019 IUI😢
    01.08.2019 IUI😢
    31.08.2019 ❓❔❓
    ✔276 mlU/mL✔
  • happilyeverafter Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja odebrałam wynik bety dziś (14 dc) niestety negatywnie.

01.2020 ICSI: 9dpt- beta 53, 25dpt - mamy ❤️
    Rośnij nasze Szczęście 🙏🍀🍀
    It's a Girl! 💕👣

Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło.
    To właśnie będzie początek 🍀
    ~ Louis L'Amour

The true miracle is having faith no matter what ❤️
    oar83e3klrf6f428.png
  • nimsi Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś sikańca 10 dni po inseminacji i oczywiście biało 🙍😔 od 2 dni czuję już brzuch jak okres, także nawet nie myślę, że się udało 😔 chociaż tyle, że pierwszy raz biore dupka i mi zatrzymał plamienia przed okresem, które zawsze z 4,5 dni mam wcześniej. Tak w ogóle dziewczyny to jak Wam mówią lekarze, jeśli chodzi o progesteron? Ile powinien wynosić w szczycie? Bo ja mam zawsze ok 15 i mówią że jest ok. A mam te plamienia przed, jak nie mam duphastonu.

• Goś Znajoma

Wysłany: 3 września 2019, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi przykro, że sie nie udalo, jednak moze jeszcze za wczesnie.
    ja prpgesteron w szczycie miałam podczas ostatniego badania 11, lekarz powiedział, że jest ok, żadnych plamien nie mam. Więc sama jestem ciekawa, ile Waszym zdaniem powinien wynosić, bo faktycznie w zakresie referencyjnym jest duża rozbieżność.
    A ja nadal nie mam @. Cały czas temp 37, a dzisiaj to mogłabym spać na stojąco. Pobolewa mnie podbrzusze, ale nie jest to zbyt silny ból...
    Sama nie wiem co się dzieje. Jutro zatestuje raz jeszcze. Nie wiem skąd to opóźnienie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 18:58

09.2018 - rozpoczęcie starań
    12.2018 - zaburzona morfologia plemników: 3 %
    05.2019 - hsg (oba jajowody drożne), morfologia plemników bez zmian
    19.09.2019: 1 IUI: 14 dpo, beta 122 mlU/ml ❤❤❤
  • e.wela Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:35

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2019, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeski chodzi o prog ja mialam 7dpo 13.8 i mowil lekarz ze ok, teraz i tak wyzebralam wspomagacz! Moim skromnym zdaniem 13 to tez nie ma szalu 🤷‍♀️utrzymac moze i utrzyma ale moze latwiej by sie zagniezdzalo przy wyzszym 🤔

• nimsi Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Jeski chodzi o prog ja mialam 7dpo 13.8 i mowil lekarz ze ok, teraz i tak wyzebralam wspomagacz! Moim skromnym zdaniem 13 to tez nie ma szalu 🤷‍♀️utrzymac moze i utrzyma ale moze latwiej by sie zagniezdzalo przy wyzszym 🤔
    No właśnie. Też mi się wydaje, że może lepiej gdyby był wyższy. Na forach dziewczyny piszą, że nie którzy lekarza mówią że najlepiej jak by był kolo 20...

• sandiklove Ekspertka

Wysłany: 3 września 2019, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś sikańca 10 dni po inseminacji i oczywiście biało 🙍😔 od 2 dni czuję już brzuch jak okres, także nawet nie myślę, że się udało 😔 chociaż tyle, że pierwszy raz biore dupka i mi zatrzymał plamienia przed okresem, które zawsze z 4,5 dni mam wcześniej. Tak w ogóle dziewczyny to jak Wam mówią lekarze, jeśli chodzi o progesteron? Ile powinien wynosić w szczycie? Bo ja mam zawsze ok 15 i mówią że jest ok. A mam te plamienia przed, jak nie mam duphastonu.

A czy przy duphastonie występują jakby objawy miesiączkowe, mimo ze hamuje krwawienie?
    Biorę duphaston i nie wiem jak to wyglada. Ja testuje w czwartek z krwi , jeśli wynik negatywny to mam wszystko odstawić.
    Póki co objawów na @ brak...

Starania od wrzesień 2017

Luty 2019 Ciąża biochemiczna
    Maj 2020 Ciąża obumarła 12 tc
  • nimsi Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    A czy przy duphastonie występują jakby objawy miesiączkowe, mimo ze hamuje krwawienie?
    Biorę duphaston i nie wiem jak to wyglada. Ja testuje w czwartek z krwi , jeśli wynik negatywny to mam wszystko odstawić.
    Póki co objawów na @ brak...
    Kurcze nie wiem🤔 pierwszy raz mam duphastonu. Od dwóch dni mam bóle brzucha tak jak przed okresem i ból piersi. A tak mam zawsze też bez duphastonu. Jedyną zmianą jest to że nie mam na razie plamień, a na pewno bym je miała gdybym go nie brała. Może dziewczyny wiedzą więcej.

‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego