X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    U mnie zaczęło się od lekkiego pieczenia myślałam że pęcherz przeziebilam po kilku dniach mkalam takie grudki białe bolało mnie jak sikalam itd poszłam chyba w 5 dniu infekcji lekarz kazał mi odstawić luteine zastosować tantum Rosa irygator i dostałam zastrzyki prolutex zamiast luteiny. Nie wiem czy miało to wpływ na tamtą IUI ale już przy tym podejściu mam pod język niezadobre ale wole to niż zastrzyki. A z domowych sposobów nie mam pojęcia ja nie znalazłam nic w necie może to tylko takie chwilowe u Ciebie i lepiej samej nic nie robić :)
    Poczekam, wezmę tylko iladian, to można brać też profilaktycznie na florę bakteryjną. Mam nadzieję że nie zaszkodzi na nic, bo mam czasami wrażenie że przy naszych staraniach to już tracę glowe;)

  • Kaach Autorytet
    Postów: 1058 1155

    Wysłany: 3 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Poczekam, wezmę tylko iladian, to można brać też profilaktycznie na florę bakteryjną. Mam nadzieję że nie zaszkodzi na nic, bo mam czasami wrażenie że przy naszych staraniach to już tracę glowe;)
    Nie tylko Ty masz wrażenie, że tracisz głowę ja mam to samo jeszcze wszyscy mówią żyj normalnie, może to siedzi w głowie, odpuści itd a jednak po IUI zalecany jest odpoczynek, unikać wysiłku fizycznego, 0 alkoholu pamiętać o lekach i zastrzykach... A jakiekolwiek objawy bol piersi brzuch to już w głowie @ zwariować można...

    Hiacynta48 lubi tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • Natka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 116

    Wysłany: 3 września 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziękuję. Tak właśnie się zastawiam czy też nie mam infekcji, no odczuwalam ostatnio po stosunku mocne pieczenie. Później minęło, czasami czuje lekkie swędzenie. Czy można coś samemu zaradzić? Bo do lekarza ode dopiero 3 dc a @jescze nie nadeszła. Kupiłam sobie tylko iladian dopochwowo.
    Mi na takie infekcje pomaga najbardziej trivagin w żelu, który zalecił mi lekarz. Ewentualnie clotrimazol jest bez recepty.

    Hiacynta48 lubi tę wiadomość

    starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 10.00 nasze kolejne podejscie, pecherzyk wczoraj 22mm, endo 11 :) trzymajcie kciuki!! 🤞🤞

    Kaach, Pat87, nimsi, Goś, iMonia, e.wela, Paulina12345, Natka17, happilyeverafter, Monia1990tiger lubią tę wiadomość

  • Margot Autorytet
    Postów: 850 1248

    Wysłany: 3 września 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Jutro o 10.00 nasze kolejne podejscie, pecherzyk wczoraj 22mm, endo 11 :) trzymajcie kciuki!! 🤞🤞

    Hej, ja w sobotę idę na monitoring przed IUI więc będzie my testować w podobnym czasie :) trzymam kciuki!!!

    Pat87, Mallagga lubią tę wiadomość

    I ciąża naturalna - Maja 05/2015 <3
    od 12/2017 - starania o 2 dziecko
    03/2019 - Gameta Gdynia
    04/2019 - jajowody drożne
    05/2019 - AMH 0,713 ;(
    05-07/2019 - Stymulacje Aromkiem :(
    08-10/2019 4x IUI - nieudane :(
    01/2020 IVF długi protokól; punkcja ( 11 kumulusów, 7 MII, 6 zapłodnionych, 0 zarodków :( )
    02/2020 - AMH 0,456 :(
    03/2020 - cud II kreski! 13dpo bhcg 141 mIU/ml; 15dpo bhcg 304 mIU/ml; 18dpo 1279 mIU/ml; 24dpo 11630 mIU/ml; 🥰
    30/03 jest <3
    21/11/2020 Dorotka jest z nami <3
  • iwachrzan Znajoma
    Postów: 23 82

    Wysłany: 3 września 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę było nasze 3 podejście do IUI. Wykonane na "swieżo" pękniętym pęcherzyku.
    Lepszy pęknięty czy nie pękniety🤔

    Mallagga, iMonia, Goś, Pat87, olka_sz lubią tę wiadomość

    01.2015 IUI♥️
    Nowe starania
    07.2019 IUI😢
    01.08.2019 IUI😢
    31.08.2019 ❓❔❓
    ✔276 mlU/mL✔
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 3 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja odebrałam wynik bety dziś (14 dc) niestety negatywnie.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 3 września 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś sikańca 10 dni po inseminacji i oczywiście biało 🙍😔 od 2 dni czuję już brzuch jak okres, także nawet nie myślę, że się udało 😔 chociaż tyle, że pierwszy raz biore dupka i mi zatrzymał plamienia przed okresem, które zawsze z 4,5 dni mam wcześniej. Tak w ogóle dziewczyny to jak Wam mówią lekarze, jeśli chodzi o progesteron? Ile powinien wynosić w szczycie? Bo ja mam zawsze ok 15 i mówią że jest ok. A mam te plamienia przed, jak nie mam duphastonu.

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Goś Znajoma
    Postów: 27 29

    Wysłany: 3 września 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi przykro, że sie nie udalo, jednak moze jeszcze za wczesnie.
    ja prpgesteron w szczycie miałam podczas ostatniego badania 11, lekarz powiedział, że jest ok, żadnych plamien nie mam. Więc sama jestem ciekawa, ile Waszym zdaniem powinien wynosić, bo faktycznie w zakresie referencyjnym jest duża rozbieżność.
    A ja nadal nie mam @. Cały czas temp 37, a dzisiaj to mogłabym spać na stojąco. Pobolewa mnie podbrzusze, ale nie jest to zbyt silny ból...
    Sama nie wiem co się dzieje. Jutro zatestuje raz jeszcze. Nie wiem skąd to opóźnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 18:58

    09.2018 - rozpoczęcie starań
    12.2018 - zaburzona morfologia plemników: 3 %
    05.2019 - hsg (oba jajowody drożne), morfologia plemników bez zmian
    19.09.2019: 1 IUI: 14 dpo, beta 122 mlU/ml ❤❤❤
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 3 września 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeski chodzi o prog ja mialam 7dpo 13.8 i mowil lekarz ze ok, teraz i tak wyzebralam wspomagacz! Moim skromnym zdaniem 13 to tez nie ma szalu 🤷‍♀️utrzymac moze i utrzyma ale moze latwiej by sie zagniezdzalo przy wyzszym 🤔

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 3 września 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Jeski chodzi o prog ja mialam 7dpo 13.8 i mowil lekarz ze ok, teraz i tak wyzebralam wspomagacz! Moim skromnym zdaniem 13 to tez nie ma szalu 🤷‍♀️utrzymac moze i utrzyma ale moze latwiej by sie zagniezdzalo przy wyzszym 🤔
    No właśnie. Też mi się wydaje, że może lepiej gdyby był wyższy. Na forach dziewczyny piszą, że nie którzy lekarza mówią że najlepiej jak by był kolo 20...

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś sikańca 10 dni po inseminacji i oczywiście biało 🙍😔 od 2 dni czuję już brzuch jak okres, także nawet nie myślę, że się udało 😔 chociaż tyle, że pierwszy raz biore dupka i mi zatrzymał plamienia przed okresem, które zawsze z 4,5 dni mam wcześniej. Tak w ogóle dziewczyny to jak Wam mówią lekarze, jeśli chodzi o progesteron? Ile powinien wynosić w szczycie? Bo ja mam zawsze ok 15 i mówią że jest ok. A mam te plamienia przed, jak nie mam duphastonu.

    A czy przy duphastonie występują jakby objawy miesiączkowe, mimo ze hamuje krwawienie?
    Biorę duphaston i nie wiem jak to wyglada. Ja testuje w czwartek z krwi , jeśli wynik negatywny to mam wszystko odstawić.
    Póki co objawów na @ brak...

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 3 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    A czy przy duphastonie występują jakby objawy miesiączkowe, mimo ze hamuje krwawienie?
    Biorę duphaston i nie wiem jak to wyglada. Ja testuje w czwartek z krwi , jeśli wynik negatywny to mam wszystko odstawić.
    Póki co objawów na @ brak...
    Kurcze nie wiem🤔 pierwszy raz mam duphastonu. Od dwóch dni mam bóle brzucha tak jak przed okresem i ból piersi. A tak mam zawsze też bez duphastonu. Jedyną zmianą jest to że nie mam na razie plamień, a na pewno bym je miała gdybym go nie brała. Może dziewczyny wiedzą więcej.

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 3 września 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie sandiklove trzymam mocno kciuki😊🤗
    Ps. Widzę, że też macie czynnik męski. My też. Słaba koncentracja, morfologia ruchliwość. I co Wam lekarze mówili? Jest sens robienia dalszych inseminacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 21:31

    sandiklove lubi tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    W każdym razie sandiklove trzymam mocno kciuki😊🤗
    Ps. Widzę, że też macie czynnik męski. My też. Słaba koncentracja, morfologia ruchliwość. I co Wam lekarze mówili? Jest sens robienia dalszych inseminacji?
    Nam lekarz mówił ze nie ma żadnego sensu aby podchodzić do IUI ale się uparliśmy. Wykonaliśmy pierwsza inseminacje i po odczycie wyników lekarz sam zaproponował w przypadku niepowodzenia HSG i kolejna inseminacje więc jednak szanse są.
    Androlog z kolei powiedział ze kwalifikujemy się do IUI. Ginekolog tak jak wyżej ze nie, i ze proponuje od razu invitro... oszaleć można

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwachrzan wrote:
    W sobotę było nasze 3 podejście do IUI. Wykonane na "swieżo" pękniętym pęcherzyku.
    Lepszy pęknięty czy nie pękniety🤔
    Trudno to ocenić. Ważne żeby był w niedalekiej czasie od pęknięcia. A jakie macie plany? Ile iui? My zostawiamy się ile dać sobie szans, ponieważ cały czas nie wiemy w czym problem. Mąż ma nasienie dobre, ja wyniki też. Można by tylko uznać że amh powyżej 3 jest utrudnieniem i wtwdy pexherzyki nie dojrzewają.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 września 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można do Was dołączyć? :)

    sandiklove, Pat87, Goś, Maaaa lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Cześć dziewczyny, można do Was dołączyć? :)
    Hej 👋🏻 Jesteś przed czy po IUI?

    Dziewczyny ja dzisiaj normalnie rano miałam stres...
    o 7:00 mierzenie tempki i tradycyjnie toaleta.
    I zauważyłam ze jakby delikatnie wyleciał śluz w takim baaaardzo jasnym brązowym kolorze. Nie wiem czy to już koniec? Jutro jadę na bete :( strasznie się boje. Cały czas myśle ze to przez duphaston...

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 4 września 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Cześć dziewczyny, można do Was dołączyć? :)
    Hej😊 witamy Cię u nas🤗

    c55fqqmzo2b8vflb.png
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ