X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaplątana wrote:
    Dziekuję za słowa otuchy. Dzisiaj mam dzień wolny, więc będę ryczeć do upadłego. Poza tym, czuję, że bierze mnie jakieś choróbsko. A co jeszcze gorsze, znowu się pojawił brzydki zapach z pępka po laparo i ból brzucha. Laparoskopię miałam 3 października i lekarze od tego czasu faszerują mnie antybiotykami.

    Może Kup jakaś maść z antybiotykiem ? Kurczę dziwne to.. nie potrafię sobie wyobrazić.. po mojej laparoskopii po tygodniu już nic nie bolało i rana się zagoiła 🤷🏻‍♀️ A specjalnie nic z nią nie robiłam, tylko przetarłam cZasem wacikiem zeby oczyścić i to tyle. Może lepiej wybierz się do innego lekarza jeżeli tak długo to się ciągnie.

  • Lencia Autorytet
    Postów: 300 455

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLina wrote:
    Daj znać proszę jak wyniki.
    Mój mąż też niby dostał antybiotyki, które nie są wymienione jako negatywnie wpływające na nasienie ale kto to wie?

    Pełnego spermiogramu nie będziemy robić, ale zobaczymy, ile wyjdzie po preparatyce do IUI. Po tym już pewnie będzie widać, czy nie poleciały wyniki. Damy znać, co tam w protokole po IUI będziemy mieli napisane.

    VIKI, u mnie endo 9 mm i nigdy nie wiem, jakie jest dobre. Chociaż do ostatniej IUI miałam podobno piękne, a przy mojej endometriozie to w sumie sam lekarz się dziwi, że tak jest. Co do jego zaangażowania to czasem jestem zadowolona, czasem mnie wkurza. Teraz z drugą inseminacją znowu wszystko na wariackich papierach z tym celowaniem, kiedy owulacja będzie. Dzisiaj testy mi wyszły negatywne, więc jutro 9.30 wizyta i zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 18:32

    Starania od 10.2018.
    Ja: '91. On '90.
    3xIUI 😔
    I IVF krótki - FET 2BB 😔 FET 1BA 😔
    II IVF krótki - FET 1AA 😔
    Zmiana kliniki:
    III IVF długi - brak zarodków
    IV IVF krótki - FET 4BA (N) 🍀
    6dpt II; 7dpt 70,42, prog. 44,7; 9dpt 190,01; 12dpt 812,75; 14dpt 2015,92; 17dpt GS 5,6mm; 25dpt CRL 5,3mm i ❤️

    09.2022 Julian 3960g 56cm 💙
  • Ewela86 Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaplątana wrote:
    Niestety, ale my nie możemy odpuścić, bo mam tylko jeden jajowód drożny i ginekolog powiedziała, że szkoda tracić cyklu, gdyby w tej przerwie była owulacja po drożej stronie. W sumie to ma też rację. Przez to wszystko cały czas głowa na najwyższych obrotach. Kwestia z wiekiem... Niby jestem jeszcze młoda, ale mieć pierwsze dziecko grubo po 30., to nie dla mnie. Zawsze mówiłam, że czas na rodzenie dzieci jest do 30. lat i to mi się raczej nie zmieni.

    U mnie była podobna sytuacja, zaczęliśmy starania gdy miałam 27 lat, po dwóch latach okazało się, że mam niedrożny prawy jajowód więc teoretycznie mieliśmy 50% szans, co drugi miesiąc. Szkoda mi było każdego cyklu, a czasami nie było owulacji, czasami męża nie było i tak leciały miesiące. Później wyszła niedoczynność tarczycy, dwa razy polipy na macicy, jak już wszystko się ułożyło i było niby ok miałam stymulację- na szczęście 3 miesiące z rzędu miałam owu z lewej drożnej strony, ale i tak nic nie wyszło :( Później wizyty w klinice i wyszło, że mam wrogi śluz dlatego podeszliśmy do IUI, które też były nieskuteczne. A tak chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30-tką... :( Teraz mam 33 lata, jestem świeżo po laparoskopii gdzie udrożnili prawy jajowód, więc teoretycznie szanse są większe. Nie poddaję się i walczę dalej, ale po tylu latach mam coraz mniej sił. Jak teraz się nie uda w ciągu pół roku to już chyba odpuszczę... Bo mi psycha siądzie. I tak nikt tych straconych lat nie wróci. Albo zdarzy się cud i będzie pięknie albo będę nieszczęśliwa i niespełniona do końca życia...
    Ty też walcz, jesteś młoda, chociaż czas bardzo szybko ucieka, ale nie można się poddać bez walki :)

    6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zdiagnozowali u Ciebie wrogi śluz i IUI nie wyszło? Myślałam, że jak jest wrogi śluz to na powodzenie IUI duża szansa...ehh ciężko jest z tymi staraniami:( Ja teraz oczekuję na testowanie...ale jest dokładnie tak jak piszesz, co chwile to co innego, też chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30, dlatego zaczęlismy mając 29 lat, a teraz już 31 minęło a tu ani widu ani świtu....:( Ciężki los, a życie tak cholernie niesprawiedliwe... najgorsze jest to, że patologia która pali pije nie chce mieć dzieci- ma, a my które się tyle staramy nie mamy....to mnie zawsze najbardziej wkurza:(
    Psychika zgadza się, że dostaje ostro w kość, też już mam momentami dosyć (a raczej bardzo często!), wczesniej duzo ryczałam przez to, teraz mam wrażenie że juz pomału cudu się nie spodzewam więc jakos luźniej biorę każdą porażkę (bo ciągle są same porażki) na klatę...:/ Trzymaj się życzę powodzenia! Tylko my tutaj na tym forum możemy się zrozumieć, bo co tu opowiadać znajomym/rodzinie którzy nie wiedzą w ogóle o co w tym wszystkim biega bo mieli dzieci na pstryknięcie palca że tak powiem...i tak nie zrozumieją://
    Ewela86 wrote:
    U mnie była podobna sytuacja, zaczęliśmy starania gdy miałam 27 lat, po dwóch latach okazało się, że mam niedrożny prawy jajowód więc teoretycznie mieliśmy 50% szans, co drugi miesiąc. Szkoda mi było każdego cyklu, a czasami nie było owulacji, czasami męża nie było i tak leciały miesiące. Później wyszła niedoczynność tarczycy, dwa razy polipy na macicy, jak już wszystko się ułożyło i było niby ok miałam stymulację- na szczęście 3 miesiące z rzędu miałam owu z lewej drożnej strony, ale i tak nic nie wyszło :( Później wizyty w klinice i wyszło, że mam wrogi śluz dlatego podeszliśmy do IUI, które też były nieskuteczne. A tak chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30-tką... :( Teraz mam 33 lata, jestem świeżo po laparoskopii gdzie udrożnili prawy jajowód, więc teoretycznie szanse są większe. Nie poddaję się i walczę dalej, ale po tylu latach mam coraz mniej sił. Jak teraz się nie uda w ciągu pół roku to już chyba odpuszczę... Bo mi psycha siądzie. I tak nikt tych straconych lat nie wróci. Albo zdarzy się cud i będzie pięknie albo będę nieszczęśliwa i niespełniona do końca życia...
    Ty też walcz, jesteś młoda, chociaż czas bardzo szybko ucieka, ale nie można się poddać bez walki :)

    Nadzieja27, Ewela86, nat87, MegiMal, Mania12 lubią tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • zaplątana Autorytet
    Postów: 424 821

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silvia wrote:
    Ja po laparoskopii dwa lata później miałam brzydki zapach z pępka plus ropa, okazało się że to zapalenie pępka i pomogło mi roztwór wody z sodą oczyszczoną na wacik i po kilku dniach przeszło.

    Ja już miałam czyszczony pępek i ropę ściąganą, ale chyba powtórka z rozrywki.

    Lat 30
    11.2018 laparoskopia - usunięcie torbieli jajnika prawego
    01.2019 histeroskopia - usunięcie polipa jajnika prawego
    10.2019 HSG - prawy jajowód niedrożny
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox 25
    wyrzuty PRL - Dostinex
    Klinika leczenia niepłodności InviMed Katowice
    27.11.2019r. AID - owdołana (Aromek+ovi)
    20.12.2019r. AID (Aromek+Ovi) - nieudana
    Zmiana kliniki na Katowice Angelius Provita
    17.08.2021 - startujemy z IVF ✊
    28.08.2021 - punkcja 🥚🥚🥚
    Pobrano 7 komórek, 6 zapłodniono, jest 5 zarodków! 🍀
    02.09.2021 - transfer okruszka 3AB 🙏🍀❤
    Nie przeżył żaden zarodek do stadium blastocysty. Nie mam żadnej śnieżynki.

    7dpt: beta - 53.55🍀❤🍀
    progesteron - 19.59 🙏
    9dpt: beta 173.2 🍀❤🍀
    11dpt: beta - 381.07 🍀❤🍀
    progesteron - 16.80 🙏
    13dpt: beta - 1085.70 🍀❤🍀
    25dpt: mamy 2mm okruszka i bijące serduszko! ❤🍀🙏

    Naucz się czekać. Bóg ma wszystko na czas.
    Czekam na Ciebie, okruszku. ❤
  • Ewela86 Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Kochana zdiagnozowali u Ciebie wrogi śluz i IUI nie wyszło? Myślałam, że jak jest wrogi śluz to na powodzenie IUI duża szansa...ehh ciężko jest z tymi staraniami:( Ja teraz oczekuję na testowanie...ale jest dokładnie tak jak piszesz, co chwile to co innego, też chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30, dlatego zaczęlismy mając 29 lat, a teraz już 31 minęło a tu ani widu ani świtu....:( Ciężki los, a życie tak cholernie niesprawiedliwe... najgorsze jest to, że patologia która pali pije nie chce mieć dzieci- ma, a my które się tyle staramy nie mamy....to mnie zawsze najbardziej wkurza:(
    Psychika zgadza się, że dostaje ostro w kość, też już mam momentami dosyć (a raczej bardzo często!), wczesniej duzo ryczałam przez to, teraz mam wrażenie że juz pomału cudu się nie spodzewam więc jakos luźniej biorę każdą porażkę (bo ciągle są same porażki) na klatę...:/ Trzymaj się życzę powodzenia! Tylko my tutaj na tym forum możemy się zrozumieć, bo co tu opowiadać znajomym/rodzinie którzy nie wiedzą w ogóle o co w tym wszystkim biega bo mieli dzieci na pstryknięcie palca że tak powiem...i tak nie zrozumieją://

    Niestety tak wyszło, IUI nie pomogło. A niektórym dziewczynom tutaj udało się za pierwszym razem. Też wiązałam z IUI ogromne nadzieje... Bo niby wszystko było super tylko śluz był przeszkodą a tu klapa :( Podejrzewam, że musi być inna przyczyna. Być może jajowody nie były do końca drożne, a teraz jak są udrożnione przeszkodą jest wrogi śluz :D Takie błędne koło, można gdybać a i tak nic nie wiadomo. Albo to w głowie siedzi i psychika blokuje, ale żeby aż tak? Albo coś z immunologią mamy, albo genetyka, nie mam pojęcia. Nie wiem już jakie badania robić. W sumie mieliśmy tylko podstawowe, np. lekarz zalecał kariotypy zbadać, ale na to potrzeba czasu i kasy. Dojeżdżaliśmy do kliniki do innego miasta i trzeba było kombinować żeby dopasować termin do wizyty albo załatwiać wolne w pracy. Na razie próbujemy naturalnie, jak nie wyjdzie to za miesiąc może znowu pójdę do ginki po stymulację i zobaczymy co dalej.
    Masz rację, życie jest niesprawiedliwe, ja też dużo płaczę, ale może kiedyś zaświeci nam słońce :) Trzymam kciuki za Twoje testowanie i dziękuję za dobre słowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 21:01

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • Sivaa5 Ekspertka
    Postów: 239 139

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela86 wrote:
    U mnie była podobna sytuacja, zaczęliśmy starania gdy miałam 27 lat, po dwóch latach okazało się, że mam niedrożny prawy jajowód więc teoretycznie mieliśmy 50% szans, co drugi miesiąc. Szkoda mi było każdego cyklu, a czasami nie było owulacji, czasami męża nie było i tak leciały miesiące. Później wyszła niedoczynność tarczycy, dwa razy polipy na macicy, jak już wszystko się ułożyło i było niby ok miałam stymulację- na szczęście 3 miesiące z rzędu miałam owu z lewej drożnej strony, ale i tak nic nie wyszło :( Później wizyty w klinice i wyszło, że mam wrogi śluz dlatego podeszliśmy do IUI, które też były nieskuteczne. A tak chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30-tką... :( Teraz mam 33 lata, jestem świeżo po laparoskopii gdzie udrożnili prawy jajowód, więc teoretycznie szanse są większe. Nie poddaję się i walczę dalej, ale po tylu latach mam coraz mniej sił. Jak teraz się nie uda w ciągu pół roku to już chyba odpuszczę... Bo mi psycha siądzie. I tak nikt tych straconych lat nie wróci. Albo zdarzy się cud i będzie pięknie albo będę nieszczęśliwa i niespełniona do końca życia...
    Ty też walcz, jesteś młoda, chociaż czas bardzo szybko ucieka, ale nie można się poddać bez walki :)

    U mnie również podobna sytuacja z tym wiekiem, latami starań, niedroznym jajowodem, analizowanie że połowa szans nam została itp, na szczęście również udroznili mi przy kolejnej laparo i walczymy tak z miesiąca na miesiąc.

    Ehh doskonale was rozumiem, z resztą każda z nas tutaj doskonale zna te uczucia.
    To jest coś czego nikt inny nie zrozumie 🙈

    niezapominajka12345, Ewela86 lubią tę wiadomość

    34l.
    Starania od 2013r
    Listopad 2015 laparo
    Endometrioza 2st 😡
    Lipiec 2016 [*] 7tc
    Lipiec 2019 laparo, udrożniony lewy jajowód
    25.11.2019 1 IUI 😥
    17.12.2019 2IUI 😥
    11.01.2020 3 IUI 😥
    20.07.2020 4IUI ostatnia próba😥

    1 procedura
    IVF-ICSI-transfer 3.03.21 😥

    2procedura
    IVF-ICSI-transfer 4.05.21
    2❄️❄️
    Criotransfer 28.07 udany!
    Aniołek 9tc 😓

    AMH 1,64

    Mutacje:
    FV R2_4070A-G,
    MTHFR_1298A-C
    PAI-1 4G
    W układach heterozygotycznych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jak u Ciebie? Jakieś objawy, samopoczucie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdążyłam zrobić dziś bety. Rano dostałam plamienia ☹️ Także 3 IUI kompletna klapa. To koniec mojej przygody z inseminacja. Życzę wam wszystkim powodzenia ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniiiInsem wrote:
    Nadzieja jak u Ciebie? Jakieś objawy, samopoczucie?

    Taaak, objawy zbliżającej się miesiączki ☹️ Chyba musze zacząć zadomawiać się na forum in vitro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka27 wrote:
    Nie zdążyłam zrobić dziś bety. Rano dostałam plamienia ☹️ Także 3 IUI kompletna klapa. To koniec mojej przygody z inseminacja. Życzę wam wszystkim powodzenia ✊

    Przykro mi, co macie w dalszym planie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja27 wrote:
    Przykro mi, co macie w dalszym planie ?
    Grudzień już odpuszczamy, chce dać odpocząć głowie. Zmieniamy klinikę i na początku roku działamy z in vitro.

    Nadzieja27, Agulek24 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka27 wrote:
    Grudzień już odpuszczamy, chce dać odpocząć głowie. Zmieniamy klinikę i na początku roku działamy z in vitro.
    To tak jak my 🙂

    Staraczka27, Agulek24 lubią tę wiadomość

  • Lencia Autorytet
    Postów: 300 455

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wierzę w to, co się dzisiaj stało. Byłam na monitoringu, pęcherzyki 24 mm na prawym i 20 mm na lewym jajniku, śluz płodny, owulacja lada moment. Warunki idealne. I co się okazuje? Nie wyszła mi cytologia robiona 4 dni przed pierwszą IUI, bo niby krwawiłam z szyjki. Dla mnie to ewidentnie była kwestia źle włożonego i na siłę przekręconego wziernika, bo nigdy w życiu mnie tak nie bolało przed pobraniem i stąd to krwawienie. I nikt przez miesiąc się nie dopatrzył, że ja tej cytologii nie mam odebranej. Więc cały cykl w dupę, kasa poszła na marne, już nie wspominając o czasie i przede wszystkim zdeptanych nadziejach. I jeszcze lekarz mi ściemnia, że dopiero wczoraj był wynik. PO MIESIĄCU. Jestem wściekła, straciłam w ogóle do niego zaufanie. Wyszłam z założenia, że on z wynikami jest na bieżąco i skoro przygotowuję się do kolejnej IUI to wszystko jest ok. Nie rozumiem też, dlaczego wtedy mimo braku wyniku inseminacja była, a teraz jest sytuacja taka sama, a lekarz stwierdził, że on nie może zabiegu przeprowadzić. Pobrać dzisiaj też nie może, bo śluz. W takim szoku byłam, że nawet nie zapytałam od razu. Wróciłam do domu, ryczałam z godzinę i jak doszłam do siebie to zadzwoniłam do kliniki, niech lekarz oddzwania i się tłumaczy, o co tutaj kurdę chodzi. Zawsze coś kur*a nie tak...

    Starania od 10.2018.
    Ja: '91. On '90.
    3xIUI 😔
    I IVF krótki - FET 2BB 😔 FET 1BA 😔
    II IVF krótki - FET 1AA 😔
    Zmiana kliniki:
    III IVF długi - brak zarodków
    IV IVF krótki - FET 4BA (N) 🍀
    6dpt II; 7dpt 70,42, prog. 44,7; 9dpt 190,01; 12dpt 812,75; 14dpt 2015,92; 17dpt GS 5,6mm; 25dpt CRL 5,3mm i ❤️

    09.2022 Julian 3960g 56cm 💙
  • Pysia07 Znajoma
    Postów: 18 25

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy po 10 dniach od inseminacji warto robic BetaHCG? Mysliscie ze cos wykaze juz? Czy ktoras z Was zrobila badanie krwi wczesniej niz 14 dni? Pozdrawiam goraco

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia07 wrote:
    Hej dziewczyny. Czy po 10 dniach od inseminacji warto robic BetaHCG? Mysliscie ze cos wykaze juz? Czy ktoras z Was zrobila badanie krwi wczesniej niz 14 dni? Pozdrawiam goraco
    Moim zdaniem lepiej poczekaj do 12dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2019, 12:47

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Lencia Autorytet
    Postów: 300 455

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lencia wrote:
    Ja nie wierzę w to, co się dzisiaj stało. Byłam na monitoringu, pęcherzyki 24 mm na prawym i 20 mm na lewym jajniku, śluz płodny, owulacja lada moment. Warunki idealne. I co się okazuje? Nie wyszła mi cytologia robiona 4 dni przed pierwszą IUI, bo niby krwawiłam z szyjki. Dla mnie to ewidentnie była kwestia źle włożonego i na siłę przekręconego wziernika, bo nigdy w życiu mnie tak nie bolało przed pobraniem i stąd to krwawienie. I nikt przez miesiąc się nie dopatrzył, że ja tej cytologii nie mam odebranej. Więc cały cykl w dupę, kasa poszła na marne, już nie wspominając o czasie i przede wszystkim zdeptanych nadziejach. I jeszcze lekarz mi ściemnia, że dopiero wczoraj był wynik. PO MIESIĄCU. Jestem wściekła, straciłam w ogóle do niego zaufanie. Wyszłam z założenia, że on z wynikami jest na bieżąco i skoro przygotowuję się do kolejnej IUI to wszystko jest ok. Nie rozumiem też, dlaczego wtedy mimo braku wyniku inseminacja była, a teraz jest sytuacja taka sama, a lekarz stwierdził, że on nie może zabiegu przeprowadzić. Pobrać dzisiaj też nie może, bo śluz. W takim szoku byłam, że nawet nie zapytałam od razu. Wróciłam do domu, ryczałam z godzinę i jak doszłam do siebie to zadzwoniłam do kliniki, niech lekarz oddzwania i się tłumaczy, o co tutaj kurdę chodzi. Zawsze coś kur*a nie tak...


    Dziewczyny, nie uwierzycie. Zrobiłam małe telefoniczne zamieszanie i w skrócie zgodzili się na cytologię z tamtego roku. Pewnie będę musiała coś podpisać, że jestem świadoma, że nie jest super aktualna, ale najważniejsze, że JUTRO o 10.30 mamy IUI. Wywalczyłam to sama, chociaż nie taka była moja intencja, gdy dzwoniłam do kliniki z prośbą o wytłumaczenie całej sytuacji. W ogóle się tego nie spodziewałam, że jednak IUI się odbędzie. Ja ogólnie nie jestem konfliktowym człowiekiem i unikam konfrontacji, ale w tej sytuacji jestem z siebie mega dumna, że postanowiłam interweniować. Właśnie zrobiłam sobie zastrzyk i zobaczymy, co życie przyniesie. WALCZĘ i to najważniejsze.

    Mania12, Kamma9207, Nadzieja27, nat87, Ewela86, CappuccinoBoo, Sivaa5 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2018.
    Ja: '91. On '90.
    3xIUI 😔
    I IVF krótki - FET 2BB 😔 FET 1BA 😔
    II IVF krótki - FET 1AA 😔
    Zmiana kliniki:
    III IVF długi - brak zarodków
    IV IVF krótki - FET 4BA (N) 🍀
    6dpt II; 7dpt 70,42, prog. 44,7; 9dpt 190,01; 12dpt 812,75; 14dpt 2015,92; 17dpt GS 5,6mm; 25dpt CRL 5,3mm i ❤️

    09.2022 Julian 3960g 56cm 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lencia wrote:
    Dziewczyny, nie uwierzycie. Zrobiłam małe telefoniczne zamieszanie i w skrócie zgodzili się na cytologię z tamtego roku. Pewnie będę musiała coś podpisać, że jestem świadoma, że nie jest super aktualna, ale najważniejsze, że JUTRO o 10.30 mamy IUI. Wywalczyłam to sama, chociaż nie taka była moja intencja, gdy dzwoniłam do kliniki z prośbą o wytłumaczenie całej sytuacji. W ogóle się tego nie spodziewałam, że jednak IUI się odbędzie. Ja ogólnie nie jestem konfliktowym człowiekiem i unikam konfrontacji, ale w tej sytuacji jestem z siebie mega dumna, że postanowiłam interweniować. Właśnie zrobiłam sobie zastrzyk i zobaczymy, co życie przyniesie. WALCZĘ i to najważniejsze.
    Bardzo dobrze. Trzeba walczyć o swoje. Ale zastanawiające jest to, że u mnie lekarz poinformował mnie że do IUI cytologia jest ważna dwa lata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniiiInsem wrote:
    Bardzo dobrze. Trzeba walczyć o swoje. Ale zastanawiające jest to, że u mnie lekarz poinformował mnie że do IUI cytologia jest ważna dwa lata.

    U mnie też. Cytologia i usg piersi ważne 2 lata.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    U mnie też. Cytologia i usg piersi ważne 2 lata.
    Dokładnie, mam to nawet w papierach. Ani tenwymaz chlamydia 12 miesięcy

‹‹ 591 592 593 594 595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ