X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE
Odpowiedz

INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia pozostałym dziewczyną !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka, tak mocno trzymałam kciuki!!! ;(
    No ale każdy nowy cykl przybliża nas do sukcesu :) Nie teraz, to następnym razem. Ale uda się :) I mocno przytulam :)
    Dobry pomysł z tą poniedziałkową Betą, wtedy to juz będzie wiadomo na 100 %.
    Ja miałam testować w poniedziałek ale poczekam do środy albo nawet do czwartku bo to jednak w pon będzie za wcześnie.
    Bardzo mocno czuję jednak że kolejny cykl będę walczyć razem z Tobą.
    Chyba że Twoja Beta jeszcze Cię zaskoczy :)

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za słowa wsparcia, wątpie żeby cos się zmieniło z tą betą. Ale w końcu skoro czekam na CUD, to dlaczego nie.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 22 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka przykro mi, ale nie poddawaj się.
    Walczymy dalej o nasze Małe Wielkie CUDA :)

    józefka lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefko nie załamuj się!!! zobaczysz że na pewno i nam się uda. Ja też się boje tego testowania w poniedziałek mam jakieś przeczucie że nic z tego nie będzie i trzeba szykować sie na kolejną inseminację. Wcześniej pisałam ze nie boli mnie ani brzuch ani piersi a teraz od dwóch dni mam taki bóle w dole brzucha identyczny jak przed miesiączką i myślę że i do mnie ta @ niedługo przyjdzie:( Dziewczyny a co wam lekarz mówił że jeśli ta próba się nie powiedzie to ile razy będziecie miały robioną inseminację??? Bo ja miałam teraz pierwszą IUI i jak zapytałam się mojego gin to on powiedział bez przekonania że jeszcze raz możemy spróbować ale tylko raz bo wiecej nie ma sensu. Kolejny etap to in vitro a wam co mówili wasi lekarze?

    nadzieja
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mi mówił o 4 próbach, ale jak się uprę to możemy i do 6 podejść. Myślę, że jeszcze jedna próba IUI u mnie i jak wyjdzie lipa to zacznę myśleć o in vitro

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • ewa13 Ekspertka
    Postów: 157 134

    Wysłany: 22 listopada 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja tak samo, czasami mam dosc, a jestem jeszcze przed inseminacja, ech.
    A kiedy spodziewasz sie IUI mieć

    Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa13 wrote:
    A kiedy spodziewasz sie IUI mieć
    dopiero w lutym, bo ide na hsg w styczniu.

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 22 listopada 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest mowa o 3 IUI, potem już in vitro.

    20101016580117.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 listopada 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) udzielałam się tutaj bo byłam po jednej IUI ale nieudanej bo owu była po niedrożnej stronie, kolejna IUI była być w cyklu rozpoczętym w święta.
    W tym cyklu źle zareagowałam na clo znowu, przy 3 tabletkach miałąm jeden pęcherzyk 18 mm po niedrożnej stronie a na drożnej tylko 11mm, 2 dni póxniej owu więc na pewno była z niedrożnej strony. 12d po owu temp się trzymała co mnie zszokowało bo zawsze od 10d zaczyna spadac, zrobiłam test wyszła blada kreska ale wyszła ;) potem kolejne i na wszystkich są ;)
    Testy o czułości 10 pokazują już megaaaa ciemną kreskę ;) Jak widać Cuda się zdarzają !! :)
    Coprawda niestety mam zwiększone ryzyko ciąży pozamacicznej przez tą owu po niedroznej stronie ale jestem dobrej myśli, że musi być dobrze! Jutro idę zobaczyć do gin na usg czy będzie widac ten pęcherzyk ciążowy żeby stwierdzić czy jest wewnątrzmaciczna. Proszę o kciuki aby wszystko było dobrze ;)
    Aaaa i nie mam żadnych objawów ;) piersi jak na okres, ze 2x mnie zemdliło ale leciutko po za tym nic. WIęc nie sugerujcie sie brakiem objawów ;)

    Powodzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2014, 15:29

    józefka, mia6, scarllet, Shabeel lubią tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Cześć dziewczyny ;) udzielałam się tutaj bo byłam po jednej IUI ale nieudanej bo owu była po niedrożnej stronie, kolejna IUI była być w cyklu rozpoczętym w święta.
    W tym cyklu źle zareagowałam na clo znowu, przy 3 tabletkach miałąm jeden pęcherzyk 18 mm po niedrożnej stronie a na drożnej tylko 11mm, 2 dni póxniej owu więc na pewno była z niedrożnej strony. 12d po owu temp się trzymała co mnie zszokowało bo zawsze od 10d zaczyna spadac, zrobiłam test wyszła blada kreska ale wyszła ;) potem kolejne i na wszystkich są ;)
    Testy o czułości 10 pokazują już megaaaa ciemną kreskę ;) Jak widać Cuda się zdarzają !! :)
    Coprawda niestety mam zwiększone ryzyko ciąży pozamacicznej przez tą owu po niedroznej stronie ale jestem dobrej myśli, że musi być dobrze! Jutro idę zobaczyć do gin na usg czy będzie widac ten pęcherzyk ciążowy żeby stwierdzić czy jest wewnątrzmaciczna. Proszę o kciuki aby wszystko było dobrze ;)
    Aaaa i nie mam żadnych objawów ;) piersi jak na okres, ze 2x mnie zemdliło ale leciutko po za tym nic. WIęc nie sugerujcie sie brakiem objawów ;)

    Powodzenia ;)
    czyli mozesz byc w ciazy...ale super, a ktora IUI?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki. Daj nam nadzieję. I sobie piękny prezent na święta :)

    karola_aa, józefka lubią tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    czyli mozesz byc w ciazy...ale super, a ktora IUI?
    Testy na ciąże wskazują ;) a to nie po IUI a naturalnie się udało :)

    józefka lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Testy na ciąże wskazują ;) a to nie po IUI a naturalnie się udało :)
    o to super :)

    karola_aa lubi tę wiadomość

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Cześć dziewczyny ;) udzielałam się tutaj bo byłam po jednej IUI ale nieudanej bo owu była po niedrożnej stronie, kolejna IUI była być w cyklu rozpoczętym w święta.
    W tym cyklu źle zareagowałam na clo znowu, przy 3 tabletkach miałąm jeden pęcherzyk 18 mm po niedrożnej stronie a na drożnej tylko 11mm, 2 dni póxniej owu więc na pewno była z niedrożnej strony. 12d po owu temp się trzymała co mnie zszokowało bo zawsze od 10d zaczyna spadac, zrobiłam test wyszła blada kreska ale wyszła ;) potem kolejne i na wszystkich są ;)
    Testy o czułości 10 pokazują już megaaaa ciemną kreskę ;) Jak widać Cuda się zdarzają !! :)
    Coprawda niestety mam zwiększone ryzyko ciąży pozamacicznej przez tą owu po niedroznej stronie ale jestem dobrej myśli, że musi być dobrze! Jutro idę zobaczyć do gin na usg czy będzie widac ten pęcherzyk ciążowy żeby stwierdzić czy jest wewnątrzmaciczna. Proszę o kciuki aby wszystko było dobrze ;)
    Aaaa i nie mam żadnych objawów ;) piersi jak na okres, ze 2x mnie zemdliło ale leciutko po za tym nic. WIęc nie sugerujcie sie brakiem objawów ;)

    Powodzenia ;)


    Gratulacje! Trzymam bardzo mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku :)

    karola_aa lubi tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dziś testowałam i tak jak przypuszczałam wynik negatywny:( teraz czekam na @ i znowu podejście do kolejnej inseminacji. z każdą nieudaną próbą to tracę nadzieje ze kiedykolwiek nam się uda:(

    nadzieja
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eliza a z krwi czy z moczu test robiłaś

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam z moczu. a ty byłaś zrobić sobie z krwi? Martwi mnie tylko jedna rzecz mam na piersiach niebieskie żył bardzo mocno widoczne nigdy wcześniej takich nie miałam i z każdym dnie pojawia się ich jeszcze wiecej boje się że to może być na skutek tych hormonów co przyjmowałam:(

    nadzieja
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eliza wrote:
    ja robiłam z moczu. a ty byłaś zrobić sobie z krwi? Martwi mnie tylko jedna rzecz mam na piersiach niebieskie żył bardzo mocno widoczne nigdy wcześniej takich nie miałam i z każdym dnie pojawia się ich jeszcze wiecej boje się że to może być na skutek tych hormonów co przyjmowałam:(

    kurcze nie pomogę, bo moja @ mi się też nie podoba ale w tą drugą stronę, jest mega łagodna i dlatego mąż mnie wysłał na krew dziś. zadzwoń do lekarza może.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyniki dziewczyny?
    Eliza - czytałam, że takie niebieskie żyły to może też być objaw ciąży. Więc może jest jeszcze szansa?
    Jóżefka - może to nie miesiączka a krwawienie implantacyjne?

    Ja po drugiej próbie iui - w sobotę miałam. Teraz dwa tygodnie czekania.
    A lekarka w naszej sytuacji mówiła o dwóch próbach iui. Więc to ostatnie podejście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 14:10

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ