X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE
Odpowiedz

INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka byleby ten jeden dotarł :). Powodzenia, trzymam kciuki. :)

    U mnie było 3mln przy pierwszej, zobaczymy jak przy drugiej. Lekarka mówiła, że w naszej sytuacji jak tez tak będzie, to 3 już jakby nie wyszło to nie będzie proponować. My w ogóle się nastawialiśmy na 2 podejścia iui.

    linka220 lubi tę wiadomość

  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 14 listopada 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć

    Dziewczyny które są po IUI czy was tez boli brzuch jak przed okresem? Jestem cztery dni po IUI i od samego początku mnie boli i z każdym dniem się nasila.

    nadzieja
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eliza wrote:
    cześć

    Dziewczyny które są po IUI czy was tez boli brzuch jak przed okresem? Jestem cztery dni po IUI i od samego początku mnie boli i z każdym dniem się nasila.

    Elizma mnie bolał jak na okres w 6 dniu po IUI, oraz w dzień inseminacji. Doktorek pozwolił mi nospę łyknąć. Pare wpisów wyżej masz co mi powiedział.

    uszy do góry, a najlepiej zadzwoń do swojego ginka.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza - mnie zawsze boli przed okresem. A po iui to miałam mocniejsze te bóle. Mi też lekarka mówiła, że to normalne, że boli, bo jajniki są po stymulacji, więc wzmożona praca.
    A jak się denerwujesz, to dla spokoju - tak jak Józefka radzi - zadzwoń do swojego gina.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 listopada 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam bez stymulacji jajników i mnie bolały strasznie do samego momentu miesiączki.

  • zadymka Debiutantka
    Postów: 7 13

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    wracam po tygodniu nieobecności:) w dużo lepszym nastroju. nadrobiłam zaległości (przeczytałam wszystko od deski do deski)i moje trzy grosze:
    1. Józefka - ja też palę (zaledwie 5-6 dziennie) ale za to od 13 lat:) muszę rzucić. plusem jest to że nienawidzę dymu tytoniowego i nie cierpię go we własnym mieszkaniu, a ponieważ nie mam ochoty na papierosa na balkonie to zmniejszam ilość wypalanych. ale jeszcze całkiem nie rzuciłam......
    2. miałam dziś pierwsze IUI. nikt mi nie powiedział że to będzie bolało.. jeszcze się nie wyprostowałam. ilość plemników 5,5mln. boję się mieć nadzieję.
    do cierpliwych nie należę niestety:)
    3. pytania:
    - czy to normalne że tak boli? okres przy tym to pestka.
    - czy znacie przypadki że za pierwszym razem się udało?
    przyjemnie byłoby wiedzieć że komuś się udało... w sumie to bardzo budujące..
    czekam na same dobre wieści od Was!
    buziaki

    józefka lubi tę wiadomość

    zadymka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadymka, po zabiegu mnie również bolało ale jakoś przeżyłam, choć znajoma co jest po IUI patrzyła na mnie jak na waiatkę jak jej powiedziałam, że po zabiegu nie czułam się za fajnie.

    Dzięki za wsparcie, jeśli chodzi o fajki, bo już myślałam że jestem osamotniona.

    I tak na kilku forach dziewczyny jak pisały, zdarzały się przypadki że za pierwszym razem się udało, niestety nadal jest to odsetek tych którym się nie udało :(

    Ale wierzę, że NAM się UDA!!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic a nic nie bolało po iui.
    a i znam przypadek że udało się za pierwszym razem:)

    józefka lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co taka cisza:) ?
    Dziewczyny po IUI jak u Was?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na testowanie, do piątku żyję w napięciu :) a jak reszta?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    ja bede testowac dopiero w poniedziałek za tydzień tez się stresuje... Mam nadzieję ze posypie się sama lawina pozytywnych wpisów. kto jeszcze niedługo będzie testował???

    Shabeel lubi tę wiadomość

    nadzieja
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 17 listopada 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dopiero 4 dni po IUI ogólnie nic tylko po lewej stronie kłucie jajnika promieniujące na cały lewy bok, oby to nie torbiel!!!! :(

    józefka trzymam mocnoooo kciuki do piąktu, a za elizę do poniedziałku :):):)

    józefka lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • zadymka Debiutantka
    Postów: 7 13

    Wysłany: 17 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)ja również 4 dzień po IUI. od początku ciągnięcie w lewym jajniku i kłucie w dole brzucha. no i niestety ból pleców. i okropne sny.... (choć dopuszczam też możliwość zwykłego przejedzenia..hihi). bo na zimę trochę mnie przybywa.
    staram się nie nakręcać... naprawdę!
    co do ilości nasienia to też przejrzałam artykuły.. (znalazłam 2 wartości - 1mln i 5mln). mój gin też powiedział, że 1 plemnik jest potrzebny. więc mam nadzieję...
    trzymam kciuki za nas wszystkie..... czekam na dobre wieści.

    józefka, Shabeel lubią tę wiadomość

    zadymka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny narazie u nas ogólnie cisza, tak jak pisałam wcześniej w piątek planuje testować, i właśnie zachodzę w głowę co lepiej z krwi czy z moczu w domowych warunkach. Co sądzicie? oprócz tego, że szukam problemu tam gdzie nie ma :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadymka no to odliczamy razem :) uff ja 27/11 beta

    józefka, ja po iui mam przepis od lekarza - od soboty przez 14 dni duphaston 3xdziennie - 27/11 do kliniki na badanie bety - jeśli pozytywna łykam dalej dupka, nie to odstawiam :)

    Idgie, józefka, Shabeel lubią tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic nie boli po IUI.
    W sobotę miałam trzecie podejście - mam nadzieję, że do trzech razy sztuka.

    Shabeel lubi tę wiadomość

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dziewczyny narazie u nas ogólnie cisza, tak jak pisałam wcześniej w piątek planuje testować, i właśnie zachodzę w głowę co lepiej z krwi czy z moczu w domowych warunkach. Co sądzicie? oprócz tego, że szukam problemu tam gdzie nie ma :)
    Ja bym sikańca zrobiła a potem mimo wyniku poleciała na betę ;)

    józefka lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze przyznam się Wam ,że zapomniałąm do kiedy mi gin kazał brać dupka. dostałam dawkę 2X1 jutro ostatnie 2 tabletki więc profilaktycznie zadzwonie do lekarza bo przepisał mi 2 opakowania, a przy okazji podpytam się kiedy najlepiej testować (mi się wydaje ze w piątek) a co do testowania korci zrobić mnie jak karola radzi :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Mnie nic nie boli po IUI.
    W sobotę miałam trzecie podejście - mam nadzieję, że do trzech razy sztuka.

    powodzenia :)

    Idgie lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za pozytywne testy. :)

    Ja w piątek lub sobotę drugi raz iui będę miała, teraz jeszcze zastrzyki sobie robię. W czwartek po monitoringu będę wiedziała dokładnie kiedy.
    A po pierwszej iui nic mnie nie bolało, krwawienia czy plamienia nawet praktycznie nie miałam.

    A co do testów... to w sumie nie wiem co najpierw lepiej, w krwi szybciej niż w moczu jest hcg. Ja się najpierw na sikańca nastawiałam - ale nie robiłam bo @ była szybsza - po pierwszej iui.

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ