X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE
Odpowiedz

INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    oj 6 dni po zabiegu a od 4 dni biorę dupka, testowanie mogę robić dopiero w okolicy 22 listopada więć jeszcze troszkę :) kurczaki mam przeczucie że jest OK, mój doktorek się śmiał ze mnie ale w dniu IUI miałam 14 rocznicę jak pierwszy raz z mężem figlowaliśmy i nam gumka pękła. Wierzę w zbiegi okoliczności MUSI SIĘ UDAĆ!!!
    trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jóżefka powodzenia i trzymam kciuki za pozytywny test. Może zapoczątkujesz pozytywne testy:)
    A Ty będziesz testować ok 22, a ja będę miała drugie podejście :). Dostałam teraz jeszcze większą dawkę leków na owu.

    józefka lubi tę wiadomość

  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    dziewczyny które są po IUI napiszcie jakie było nasienie waszego partnera? bo mnie mój lekarz nie pocieszył jak miałam robioną IUI bo powiedział ze nasienie nie jest najlepszej jakości. załamałam sie...

    nadzieja
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eliza wrote:
    hej

    dziewczyny które są po IUI napiszcie jakie było nasienie waszego partnera? bo mnie mój lekarz nie pocieszył jak miałam robioną IUI bo powiedział ze nasienie nie jest najlepszej jakości. załamałam sie...

    Eliza nasienie u mojego męża nie było za dobre jak robiliśmy badania, ale w dniu zabiegu doktor pochwalił żołnierzy, a ja byłam zbyt podeksytowana żeby spytać :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza - ale do iui robią selekcję i te najlepsze wybierają. Gdzieś czytałam, że min. 1mln tych dobrych musi być.
    A wskazaniem do iui jest też m.in słabe parametry nasienia.
    Ale jak się mój śmieje nie liczy się ilość ale jakość :)

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shabeel wrote:
    Eliza - ale do iui robią selekcję i te najlepsze wybierają. Gdzieś czytałam, że min. 1mln tych dobrych musi być.
    A wskazaniem do iui jest też m.in słabe parametry nasienia.
    Ale jak się mój śmieje nie liczy się ilość ale jakość :)

    pięknie to ujełaś i faktycznie potwierdzam mój doktorek również potwierdził z tym milionem :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej jak jest i ilosc i jakość słaba :/

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Gorzej jak jest i ilosc i jakość słaba :/

    jeden z doktorków u któych byłam powiedział mi, że choćby był tylko 1 sztuk zdrowego plemnika - jest szansa, mała bo mała ale zawsze :)

    Shabeel lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy małe szanse ale wielkie nadzieje :)

    monika9966, Shabeel lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Mamy małe szanse ale wielkie nadzieje :)

    najważniejsze, że szanse mamy cały czas!!! i trzymajmy się tego :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    najważniejsze, że szanse mamy cały czas!!! i trzymajmy się tego :)
    oczywiscie :)

    józefka, Shabeel lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie szczególnie do tych które zaliczały już IUI. jestem 6 dzień po IUI tak jak pisałam 4 dzień przyjmowania 2X1 dupka, a od wieczora strasznie mnie coś ciągnie jak przed @. Wiem że to jeszcze nie czas bo co najmniej 10 dni do planowanej @. Czy to może być efekt uboczny brania duphastonu??? jutro będę dzwonić do doktorka ale nie chce żeby pomyślał "wariatka przewrażliwiona do szukuje się jakiś symptomów" nie jest taki no ale. Kurcze nigdy w trakcie cyklu tak nie miałam, a to też pierwszy cykl z lekami, pierwszy cykl z IUI a ja troszkę zielona w temacie.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie brałam duphastonu, więc nie pomogę. Dla spokoju swojego dzwoń i się dopytaj.

    Mi lekarka mówiła, że ból jajników podczas owu i zaraz po niej to normalny przy stymulacji i jak coś to można nospe brać.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze bolały jajniki i pobolewał brzuch. I tak mam czasami nawet bez leków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie szczególnie do tych które zaliczały już IUI. jestem 6 dzień po IUI tak jak pisałam 4 dzień przyjmowania 2X1 dupka, a od wieczora strasznie mnie coś ciągnie jak przed @. Wiem że to jeszcze nie czas bo co najmniej 10 dni do planowanej @. Czy to może być efekt uboczny brania duphastonu??? jutro będę dzwonić do doktorka ale nie chce żeby pomyślał "wariatka przewrażliwiona do szukuje się jakiś symptomów" nie jest taki no ale. Kurcze nigdy w trakcie cyklu tak nie miałam, a to też pierwszy cykl z lekami, pierwszy cykl z IUI a ja troszkę zielona w temacie.
    zadzwon i sie zapytaj, co sie przejmujesz :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny za pomoc jestem juz po rozmowie z doktorkiem są 3 warianty:
    1) może być to po lekach
    2) może to również być moje urojenie i przewrażliwienie (doszukuje się wszystkiego :) )
    3) ponoć przy zagnieżdżaniu fasolki nie które kobiety to odczuwają, ale jak to doktorek sam powiedział, mało prawdopodobne

    - jakby bolało to nospę mam łykać, ale naszczęście nie jest to bół nie do wytrzymania a dziś narazie już nie ciągnie i nie boli :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dziękuje dziewczyny za pomoc jestem juz po rozmowie z doktorkiem są 3 warianty:
    1) może być to po lekach
    2) może to również być moje urojenie i przewrażliwienie (doszukuje się wszystkiego :) )
    3) ponoć przy zagnieżdżaniu fasolki nie które kobiety to odczuwają, ale jak to doktorek sam powiedział, mało prawdopodobne

    - jakby bolało to nospę mam łykać, ale naszczęście nie jest to bół nie do wytrzymania a dziś narazie już nie ciągnie i nie boli :)
    to dobrze.

    józefka lubi tę wiadomość

  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dziś po 2 IUI Nasienie miało 3 miliony 150 tyś wybranych prawidłowych plemników Nie wiem czy to dużo czy mało bo nigdzie nie mogę znaleźć norm :/ Powodzenia wszystkim staraczkom :)

    józefka, Shabeel lubią tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm. u mnie najmniej udało sie wstrzyknać 2 miliony "wybrańców" i lekarz mowil ze to jest juz na pograniczu. Ale w sumie wystarczy ten jeden :)

    józefka, linka220 lubią tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka220 wrote:
    Ja jestem dziś po 2 IUI Nasienie miało 3 miliony 150 tyś wybranych prawidłowych plemników Nie wiem czy to dużo czy mało bo nigdzie nie mogę znaleźć norm :/ Powodzenia wszystkim staraczkom :)

    trzymam kciuki :)

    linka220 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ