X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Jestem juz w klinice. 10.20 mam wizyte
    Wczoraj mnie w brzuchu strasznie dzgalo, tak jakbym np cos zjadla nie tak przez ok 20 min i dzis w nocy bole jak na @
    Ale sie boje.....
    Wszystko będzie dobrze, za chwilę się przekonasz :)

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Jestem juz po....Dr. mowi ze sie zdarza, leki zostaly takie jakie biore do tej pory...ale najwazniejsze ze ♥️ jest i bije. Sie poryczalam. Za tydzien mam kolejna wizyte a jakby cos sie dzialo to mam przyjechac.
    Mam odpoczywac....podbrzusze trochu boli wiec nospe moge smialo brac a jeszcze po badaniu trochu sie tam naruszylo. Wiec mam nadzieje ze ustanie to i bedzie dobrze

    Selina lubi tę wiadomość

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda ale ulga!! Bardzo trzymałam kciuki za tą wizytę. Wszystko będzie dobrze, my staraczki po tylu latach walki i niepowodzen jesteśmy bardziej przeczulone na każdy sygnał jaki wysyła nam organizm. Życzę Ci aby to był ostatni powod do stresu przez następne 9 miesięcy. Gratuluję serduszka <3

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny mega stres...mam nadzieje ze sie ten krwiaczek zapiecze i juz bedzie wszystko dobrze.
    A uslyszec ♥️ mega uczucie, az sie poryczalam

    Monikaa89 lubi tę wiadomość

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 całe wielkie szczęście teraz ma być tylko dobrze :)

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    maruda34 całe wielkie szczęście teraz ma być tylko dobrze :)

    Jejku trochu sie boje jak to bedzie....w sumie dzis na jednej nospie jestem przez caly dzien ale za to wiecej razy dzis mi to paskudztwo leci niz wczoraj. Takie brudy mi schodza jak przed albo po @ nie ma tego jakos duzo no ale jest. Czytalam,ze nawet do kilku tyg moze sie wchlaniac ten krwiak,hmm.....i najlepiej pomaga lezenie w tym. A mnie juz tak tylek boli od tego lezenia :-/

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Witajcie dziewczyny ja dołączyłam jakiś czas temu, miło Was poznać :). Maruda piękna beta! Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę może już zobaczysz serduszko :).
    Selina daj znać jak samopoczucie po zabiegu?.
    Justi bardzo mi przykro z powodu taty, życie tak bardzo doświadcza nas każdego dnia :(.
    Wczoraj byłam na wizycie. Mam cienkie endo pomimo tych wszystkich leków i suplementow. Powiedzialam dr o zębie i zdecydowala że przesuniemy transfer jeśli będzie zapalenie lub zab będzie do wyrwania. Ryczalam całą drogę i zaraz po powrocie zapisałam się do pierwszego stomatologa który mnie przyjmie. Okazało się, że 'przeskoczyła' mi żuchwa( ponoć to dosc częste przy kichaniu lub ziewaniu )i była do nastawienia. Ból praktycznie od razu ustąpił i transfer mamy w poniedziałek. Dla pewności zrobiłam jescze badania na infekcje w organizmie i wyniki w normie. Uff ale ulga. Ps. Dr C przesunęła urlop o tydzień i będzie na nasz transfer :)

    Hej Monia....kiedy transfer???

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek :) już nie mozemy się doczekać. Powiem szczerze, że pomału stres zaczyna mnie zżerać. Na jutro zaplanowałam sobie cały dzień z serialami żeby szybko czas zlecial. Maruda może masz jakieś sugestie odnośnie transferu? czytałam o ananasie dzien przed więc muszę się do sklepu wybrać :)

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    W poniedziałek :) już nie mozemy się doczekać. Powiem szczerze, że pomału stres zaczyna mnie zżerać. Na jutro zaplanowałam sobie cały dzień z serialami żeby szybko czas zlecial. Maruda może masz jakieś sugestie odnośnie transferu? czytałam o ananasie dzien przed więc muszę się do sklepu wybrać :)

    Oj ja sie tez stresowalam , w nocy spac nie moglam nawet :-) Łatwo sie mowi ale chyba najlepiej byc pozytywnej mysli.
    Kadetka cos wlasnie pisala mi o ananasie

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy któraś ma numer bezpośrednio do naszej Katowickiej rejestracji?

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Kobietki czy któraś ma numer bezpośrednio do naszej Katowickiej rejestracji?
    Ja mam, wyśle Ci na priv

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja mam, wyśle Ci na priv

    Jak Ci sie udalo zdobyc? Ja ostatnio jak pytalam o nr w rejestracji to powiedaiala Pani zeby dzwonic na centrale albo do poloznych. Tyle,ze czasami to sie mija z celem. Bo np na centrali musza kontaktowac sie z Katowicami,jak maja idp to wtedy oddzwaniaja...i to trwa niestety. A polozne nie zawsze odbieraja.
    Chociaz ostatnio dzwonilam to jakas Pani odebrala,hm....nie byla to zadna z poloznych

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina Selinko dziękuję zaakceptowałam zaproszenie, sama jeszcze nie ogarnęłam jak wysłać na forum wiadomość.Ja nawet nie pytałam o ten numer, ale teraz potrzebuję w sprawie organizacyjnej podobno centrala może połaczyć nas z rejestracją w Katowicach.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Jak Ci sie udalo zdobyc? Ja ostatnio jak pytalam o nr w rejestracji to powiedaiala Pani zeby dzwonic na centrale albo do poloznych. Tyle,ze czasami to sie mija z celem. Bo np na centrali musza kontaktowac sie z Katowicami,jak maja idp to wtedy oddzwaniaja...i to trwa niestety. A polozne nie zawsze odbieraja.
    Chociaz ostatnio dzwonilam to jakas Pani odebrala,hm....nie byla to zadna z poloznych
    Nie pamiętam jak zdobyłam. Aaa chyba jak byłam raz na intralipidzie, to jedna z dziewczyn chyba mi podała, że jak jej się kroplówką kończy a nikogo nie ma u góry, to dzwoni tam na dół i ktoś przychodzi odpiąć :)

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie pamiętam jak zdobyłam. Aaa chyba jak byłam raz na intralipidzie, to jedna z dziewczyn chyba mi podała, że jak jej się kroplówką kończy a nikogo nie ma u góry, to dzwoni tam na dół i ktoś przychodzi odpiąć :)

    A to wydawalo mi sie,ze do poloznych wtedy sie dzwoni :-/ Tez raz jak bylam na kroplowce to mowila jak cos to dzwonic i gdzies mialam ten nr ale bylam wlasnie przekonana,ze to ten od poloznych :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    A to wydawalo mi sie,ze do poloznych wtedy sie dzwoni :-/ Tez raz jak bylam na kroplowce to mowila jak cos to dzwonic i gdzies mialam ten nr ale bylam wlasnie przekonana,ze to ten od poloznych :-)
    To może podali mi jakoś inaczej, już nie pamiętam ;) bo to dość dawno temu było :)
    Gdyby któraś z Was jeszcze potrzebowała mogę przesłać

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    W poniedziałek :) już nie mozemy się doczekać. Powiem szczerze, że pomału stres zaczyna mnie zżerać. Na jutro zaplanowałam sobie cały dzień z serialami żeby szybko czas zlecial. Maruda może masz jakieś sugestie odnośnie transferu? czytałam o ananasie dzien przed więc muszę się do sklepu wybrać :)


    Monia powodzenia dzis, daj znac po :-)

    Ja dalej lezaca :-/ wizyta w srode, mam nadzieje,ze maluszek rosnie

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po :). Teraz najgorsze - czekamy 10 dni na test. Jest trochę za niski progesteron ale staram się nie martwic na zapas i mam nadzieję, że mimo wszystko maluszek będzie walczył. Powodzenia jutro maruda :)

    maruda34 lubi tę wiadomość

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny....ja juz po wizycie. Maluszek rosnie ma 10mm,krwiak dalej jest wiec odpoczynku ciag dalszy.Pozegnalam sie z gora i od przyszlego tyg wizyty na dole u Dr.S :-)

    Trzymam za Was wszystkie kciukasy, juz niebawem i Wy tak bedziecie mialy :-)

    Ambriel, JustiJusti lubią tę wiadomość

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość maruda :) czyli po drugiej wizycie po udanym transferze już koniec wizyt w Invimedzie? myślałam, że przynajmniej do 12 tygodnia będziemy jeździć do kliniki(oczywiście zakładając, że się udało). Ja dzisiaj też nieco odetchnęłam bo progesteron jest już w normie :). Ja od jutra wracam do pracy może czas troszkę szybciej zleci do testu... Również trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, powodzenia :)

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ