X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 13 września 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Maruda mam nadzieję, że plamienia wkoncu ustąpią. Domyślam się jaki to musi być dla Ciebie stres :( ja wczoraj plamilam trochę i juz zaczęłam panikować.poszła na bete dzisiaj na szczęście wynik 10954(17dpt), ulżyło mi. Ja póki co robie przerwę od forum muszę zacząć myśleć o czymś innym bo się wykończe zanim minie te 9 miesiecy ;).. Trzymam kciuki za Was wszystkie i każda z osobna. Marzenia się spełniają pomimo tego, że droga jest często długa i kręta. Powodzenia!

    Ja tu zagladam od czasu do czasu...po krwiaku juz nie ma prawie sladu, plamienia ustepuja. Kochana a bierzesz moze Acard??? Bo mi Dr na czas plamienia kazala odstawic. Jestem juz spokojniejsza, wczoraj mialam wizyte. Wszystko jest ok. Niedlugo wracam do UK wiec zaczne normalnie funkcjonowac :-)
    Dbaj o siebie, to teraz najwazniejsze i rosnijcie zdrowo :-)

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,

    Potrzebuje porady - zaczęłam się leczyć u Dr Sodowskiej i planujemy z mężem podejść do Invitro , czy to dobry wybór ? Podzielcie się opiniami proszę :)

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Cześć dziewczyny ,

    Potrzebuje porady - zaczęłam się leczyć u Dr Sodowskiej i planujemy z mężem podejść do Invitro , czy to dobry wybór ? Podzielcie się opiniami proszę :)

    Kazdy musi sie sam przekonac. My mielismy super wizyty z Dr.Sodowska. Jestem w 10tc :-)

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Kazdy musi sie sam przekonac. My mielismy super wizyty z Dr.Sodowska. Jestem w 10tc :-)
    Mogę zapytac gdzie leżała u was przyczyna niepowodzeń ??

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Mogę zapytac gdzie leżała u was przyczyna niepowodzeń ??

    U mnie problemy immunologiczne....odrzucalam

    palyna lubi tę wiadomość

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    U mnie problemy immunologiczne....odrzucalam
    Sorry przez przypadek polubiłam :)
    Ja mam właśnie ten sam problem ... Już byłam u Dr Pasnika brałam sterydy i po 3 miesiącach w dalszym ciągu nic ...
    jakie miałaś leczenie ?

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Sorry przez przypadek polubiłam :)
    Ja mam właśnie ten sam problem ... Już byłam u Dr Pasnika brałam sterydy i po 3 miesiącach w dalszym ciągu nic ...
    jakie miałaś leczenie ?

    Ja mialam leczenie lekami immunosupresyjnymi. Jakby to mialo nie pomoc to ostatecznoscia byly szczepienia. Za pierwszym razem byla ciaza biochemiczna i drugi raz Dr.Pasnik zalecil ta sama kuracje i sie juz udalo :-)

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja mialam leczenie lekami immunosupresyjnymi. Jakby to mialo nie pomoc to ostatecznoscia byly szczepienia. Za pierwszym razem byla ciaza biochemiczna i drugi raz Dr.Pasnik zalecil ta sama kuracje i sie juz udalo :-)
    A jakie leki dokładnie brałaś ? Equarol , encorton , ranigast itd ?
    Bo ja to wszystko brałam - mieliśmy się starać prze 3 miesiące i tak jak wspomniałam nic z tego ... Teraz czekam na wynik badania kariotypu...

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    A jakie leki dokładnie brałaś ? Equarol , encorton , ranigast itd ?
    Bo ja to wszystko brałam - mieliśmy się starać prze 3 miesiące i tak jak wspomniałam nic z tego ... Teraz czekam na wynik badania kariotypu...

    Dokladnie te leki....my kariotypy mielismy ok, zle wyszly badania ANA...choc nie byly jakos bardzo zle tylko na pograniczu

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Dokladnie te leki....my kariotypy mielismy ok, zle wyszly badania ANA...choc nie byly jakos bardzo zle tylko na pograniczu
    Rozumiem , że w ciąże zaszłaś natuaralnie na tych lekach ?
    Przepraszam za moje 100 pytań do :)

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Rozumiem , że w ciąże zaszłaś natuaralnie na tych lekach ?
    Przepraszam za moje 100 pytań do :)

    Zaden problem.....
    Nie, mialam IVF

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadzac po tym ze jesteś w 10 tygodniu ciąży to chyba warto podejść do IVF...
    Długo to wszystko trwało ? Cała procedura ?

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Sadzac po tym ze jesteś w 10 tygodniu ciąży to chyba warto podejść do IVF...
    Długo to wszystko trwało ? Cała procedura ?

    A po tych 3miesiacach nieudanych prob kontaktowalas sie ponownie z Dr.Pasnikiem?? Co zaleci jeszcze? Musicie pokazac badania ktore mieliscie do tej pory itp i Dr.Sodowska zapewne zdecyduje co dalej

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    A po tych 3miesiacach nieudanych prob kontaktowalas sie ponownie z Dr.Pasnikiem?? Co zaleci jeszcze? Musicie pokazac badania ktore mieliscie do tej pory itp i Dr.Sodowska zapewne zdecyduje co dalej

    Ja od marca zaczelam cala stymulacje, ale transfer byl odlozony na kolejny cykl bo mialam za wysoki progesteron przed swiezym transferem. Wszystko zalezy jak sie reaguje na leki itp....

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    A po tych 3miesiacach nieudanych prob kontaktowalas sie ponownie z Dr.Pasnikiem?? Co zaleci jeszcze? Musicie pokazac badania ktore mieliscie do tej pory itp i Dr.Sodowska zapewne zdecyduje co dalej
    Tak , kontaktowałam się. Prosił o zrobienie kariotypu - obecnie czekam na wynik.
    Stwierdziłam ze chyba już psychicznie zacznę się nastawiać na IVF żeby nie tracić czasu ... dlatego tez umówiłam się od razu na wizytę do dr Sadowskiej . Przeraża mnie to , ze to tak wszystko długo trwa .. no ale czego się nie robi ...

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Tak , kontaktowałam się. Prosił o zrobienie kariotypu - obecnie czekam na wynik.
    Stwierdziłam ze chyba już psychicznie zacznę się nastawiać na IVF żeby nie tracić czasu ... dlatego tez umówiłam się od razu na wizytę do dr Sadowskiej . Przeraża mnie to , ze to tak wszystko długo trwa .. no ale czego się nie robi ...

    Aha....to pewnie jak mu poslesz wyniki to wtedy zadecyduje. A Dr.S najpierw chce miec zalecenia Dr.Pasnika
    No niestety trwa to wszystko....ja pierwsza wizyte mialam u Dr.S rok temu we wrzesniu, w pazdz u Dr.Pasnika i w tym roku w lutym zaczelam cala kuracje(bo to miesiac poprzedzajacy transfer) i dopiero po tym przygotowania do IVF

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 21 września 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Aha....to pewnie jak mu poslesz wyniki to wtedy zadecyduje. A Dr.S najpierw chce miec zalecenia Dr.Pasnika
    No niestety trwa to wszystko....ja pierwsza wizyte mialam u Dr.S rok temu we wrzesniu, w pazdz u Dr.Pasnika i w tym roku w lutym zaczelam cala kuracje(bo to miesiac poprzedzajacy transfer) i dopiero po tym przygotowania do IVF
    Dziekuje Ci bardzo za pomoc , wszystkiego dobrego!! :*

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 21 września 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziekuje Ci bardzo za pomoc , wszystkiego dobrego!! :*

    Nie ma za co...po to jest forum :-)
    Tobie tez wszystkiego dobrego, zeby sie wszystko udalo :-)

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 23 września 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Nie ma za co...po to jest forum :-)
    Tobie tez wszystkiego dobrego, zeby sie wszystko udalo :-)
    Hej ,
    A czy mogłabyś mi napisać jeszcze jakie badania trzeba zrobić w 3 dniu cyklu?
    Akurat wizytę mam w 4dc i chciałabym już tam pojechać z aktualnymi wynikami - może uda się podziałać jeszcze w tym cyklu :)

    palyna
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 24 września 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Hej ,
    A czy mogłabyś mi napisać jeszcze jakie badania trzeba zrobić w 3 dniu cyklu?
    Akurat wizytę mam w 4dc i chciałabym już tam pojechać z aktualnymi wynikami - może uda się podziałać jeszcze w tym cyklu :)

    Napewno progesteron i nie wiem czy nie estriadol. Nie pamietam juz :-/

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ