X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Dziewczyny, czy któraś w programie Zostań rodzicem miała dokładnie to co zawiera cena(info ze strony):
    *Badania niezbędne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajników (APTT, morfologia, sód, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza) - ja nie miałam. Jak spytałam w rejestracji o wyniki i te badania to poinformowano mnie, że to lekarz podejmuje decyzje o tych badaniach (nie wiem niby na podstawie czego?)
    *Konsultacja anestezjologiczna bezpośrednio przed znieczuleniem do punkcji jajników - oprócz opr. i oświadczenia, które kazano mi uzupełnić anestezjolog o nic mi się nie pytał, nie opisywał też na czym będzie polegał zabieg ani nie rozwiewał moich wątpliwości

    Ja miałam te badania przed usunięciem mięśniaka w innej klinice, a spotkanie z anestezjologiem miałam kilka dni przed i przeprowadzał wywiad, mierzył ciśnienie, zaglądał w uzębienie , dokładnie też opowiedział jak to będzie wyglądać, jak mogę się czuć później, a podstawą do tego spotkania był właśnie komplet tych badań.

    A w Invimed nie wiem jak będzie, bo jeszcze nie miała , wiem że narkozę znoszę dobrze no i wyniki pewnie jakoś bardzo się nie pozmieniały więc jestem spokojna...
    Ale jak to Twój pierwszy raz, to ja bym się dopytała

    c5c9c0e3f3.png
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MM87 wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    Do tej pory tylko czytałam forum ale ponieważ podejrzewam, że to co napisała MIKI dotyczy mnie postanowiłam napisać i sprostować...

    Nie chodziło o punkcję jajników tylko o histeroskopie... zabieg został przełożony bo wypiłam rano kawę - Dr C mówiła mi wcześniej kilka razy, że mam nic nie jeść, nie pić przez 6 h przed zabiegiem ale w stresie zapomniałam...


    w takim razie MM87 skoro dr powtarzała kilkukrotnie, że ani kropli wody a Ty mając być na czczo przed histeroskopią wypiłaś KAWĘ... to się nie dziwie, że mogła się wkurzyć.. bo to już tylko i wyłącznie Twoja wina.. a ja myślałam "biednej dziewczynie z powodu wypicia kliku łyków wody (w wyniku niepoinformowana) odwołali transfer" ... dobrze, że sprostowałaś...

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Zgadzam sie ze Dr.S czesto urlopowala bo akurat trafilam na to w trakcie stymulacji ( bylam u Dr.Kuki) i transfer Dr.C Wiec pewnie miala wiecej pracy niz normalnie ale to tez nie powinno zwalniac zadnego lekarza ze swojego obowiazku i wyladowywac sie na pacjentach tym bardziej ze chodzi tu o poczecie nowego zycia. Placimy tez duze pieniadze za wykonywana ich prace wiec do czegos ich to musi zobowiazywac.

    A tak na marginesie. Dr.Pasnik odp mi po 2 dniach bo zapytalam Go o wyjasnienie wyniku ANA i czemu zalecil poraz drugi ta sama serie lekow to odp Ze Tym Razem jest Szansa i mocno w to wierzy ze sie uda. Powiem Wam ze zrobilo mi sie lepiej i gdzies ta moja wiara powrocila bo od srody bylam mega zla juz na to wszystko. Dr.S tez mi odp ze chyba trzeba Go posluchac. Wiec nadzieja ze bedzie dobrze.....

    Też jestem tego zdania... każda z nas zastępuje inne osoby podczas ich nieobecności w pracy.. co nie zwalnia nas z wykonywania swoich obowiązków najlepiej jak się da i na 100%... to w końcu są lekarze.. oddajemy w ich ręce nasze "przyszłe życie".. ja też nie oczekuje od nich szczerzenia zębów.. to nie o to chodzi.. ale kompetencji, skupienia uwagi i jak najlepszego prowadzenia przez ten czas już owszem, oczekuję


    maruda34 można wiedzieć o jakie leki chodzi? przyjmowałaś immunosupresję czy problem jest inny? odpowiedź w ciągu 2 dni to szybko czy wolno jak na doc. P. ? :)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    1 zarodek. W poniedzialek jadę do kliniki dowiedzieć się czy coś się udało jeszcze wychodować i zamrozić. 8 podobno ruszyło w trzecim dniu, zobaczymy czy dotrwały do 5 - 6 doby i w jakim stanie. Podobno w 2 - 3 dobie wchodzi czynnik męski. Wcześniej działa tylko kobiecy. Ten jeden kropek był chyba 8 komórkowy.

    i jeden zarodek 3 dniowy zamrozili prawda? JUSTI w takim razie trzymam kciuki, za dobre wieści jutro :) jak 8 ruszyło w 3dniu to fantastycznie.. to znaczy, że meskie nasienie dało rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 11:19

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia kiedy masz najbliższą wizytę u dr Cygal?

    Co bierzesz na zbicie homocysteiny? Co kupiłaś na receptę? :>
    Myślałaś nad zrobieniem badan genetycznych - MTHFR, PAI-1, V-Leiden?

    Martwiłaś się, czy nie przesunie Ci się punkcja... może na samą jakość materiały nie ma to wpływu.. może punkcja będzie w terminie i wystarczy tylko transfer przesunąć do czasu uregulowania homocysteiny..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ostatnio pisałam, że badałam homocysteinę i wyszła mi 15,3 (badana na czczo) 2 dni wcześniej po posiłku wynosiła 17,1 myślałam że będzie jakaś większa różnica z tego powodu (w listopadzie natomiast wynosiła 9,5). Cały czas biorę wit z grupy b, kwas foliowy i wszystko jest w normie. Na wizycie dr stwierdziła że w moim przypadku wyższy poziom homocysteiny może mieć związek z tym, że dwa razy teoretycznie byłam w ciąży i zaleciła dodatkowo brać Profichol 2x1. Po radach dziewczyn z forum kupiłam również witaminy Jarrow B-RIGHT. Gdzieś jeszcze wyczytałam, że można brać wit C Acerola. Do tego piję sok z buraków. Za miesiąc ponownie zrobię badanie czy coś to pomogło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 12:32

    oska_m lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Też jestem tego zdania... każda z nas zastępuje inne osoby podczas ich nieobecności w pracy.. co nie zwalnia nas z wykonywania swoich obowiązków najlepiej jak się da i na 100%... to w końcu są lekarze.. oddajemy w ich ręce nasze "przyszłe życie".. ja też nie oczekuje od nich szczerzenia zębów.. to nie o to chodzi.. ale kompetencji, skupienia uwagi i jak najlepszego prowadzenia przez ten czas już owszem, oczekuję


    maruda34 można wiedzieć o jakie leki chodzi? przyjmowałaś immunosupresję czy problem jest inny? odpowiedź w ciągu 2 dni to szybko czy wolno jak na doc. P. ? :)

    Dostalam Azatiopryne, Equoral i Encorton na 12 dni na cykl poprzedzajacy criotransfer.
    A to roznie. Bo za pierwszym razem oddzwonil w ten sam dzien....po wynikach odp po ok tygodniu i teraz po 2 dniach.

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Dostalam Azatiopryne, Equoral i Encorton na 12 dni na cykl poprzedzajacy criotransfer.
    A to roznie. Bo za pierwszym razem oddzwonil w ten sam dzien....po wynikach odp po ok tygodniu i teraz po 2 dniach.

    To ten sam zestaw co u mnie... z tym ze ja dostałam na 21 dni.. czyli u Ciebie tez kwestia cytokin tak? Organizm zwalcza zarodki? Jak sie czujesz biorąc te leki? Moze bedzie lepiej jak pogadamy same w wiadomościach. ..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia kiedy masz najbliższą wizytę u dr Cygal?

    Co bierzesz na zbicie homocysteiny? Co kupiłaś na receptę? :>
    Myślałaś nad zrobieniem badan genetycznych - MTHFR, PAI-1, V-Leiden?

    Martwiłaś się, czy nie przesunie Ci się punkcja... może na samą jakość materiały nie ma to wpływu.. może punkcja będzie w terminie i wystarczy tylko transfer przesunąć do czasu uregulowania homocysteiny..

    13 czerwca
    Kupiłam sobie acidum folicum 15 mg , a bez recepty to magnez z wit b6, jutro kupię witaminę b12, bo buraka sobie jem.
    Jutro chyba do niej napisze, co mam robić, bo tak naprawdę 13stego to nie wizyta tylko sctraching i poszerzanie kanału.
    Ogólnie z miesiąca na miesiąc wszystko się opóźnia i nie jest tak jak powinno.
    Zaczytam się zastanawiać czy mam na to siłę. Bo co innego jak się starasz i leczysz, ale przy okazji żyjesz, a co innego jak skupiasz się tylko na tych staraniach....

    c5c9c0e3f3.png
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    i jeden zarodek 3 dniowy zamrozili prawda? JUSTI w takim razie trzymam kciuki, za dobre wieści jutro :) jak 8 ruszyło w 3dniu to fantastycznie.. to znaczy, że meskie nasienie dało rade :)
    Kadetów dziś dostałam SMS od dr. Napisała że na razie są jeszcze 3 szt. 5 dniowe i może coś jeszcze dojdzie. Wiadomość trochę mnie uspokoiła, ponieważ jakby coś to zostają jakieś Śnieżki do transferu :).

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia kiedy masz najbliższą wizytę u dr Cygal?

    Co bierzesz na zbicie homocysteiny? Co kupiłaś na receptę? :>
    Myślałaś nad zrobieniem badan genetycznych - MTHFR, PAI-1, V-Leiden?
    Może warto się do pytać czy ma to jakiś wpływ. Jeśli nie to tylko zamrozić i czekać na poprawę z transferem.
    Martwiłaś się, czy nie przesunie Ci się punkcja... może na samą jakość materiały nie ma to wpływu.. może punkcja będzie w terminie i wystarczy tylko transfer przesunąć do czasu uregulowania homocysteiny..

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Kadetów dziś dostałam SMS od dr. Napisała że na razie są jeszcze 3 szt. 5 dniowe i może coś jeszcze dojdzie. Wiadomość trochę mnie uspokoiła, ponieważ jakby coś to zostają jakieś Śnieżki do transferu :).

    "Kadetów" haha z taka odmianą się jeszcze nie spotkałam :-P

    Gratuluję super wyniku! Czyli masz bankowo 3 blastocyaty :-) ale kojarzę ze w 3dnuu nialas dwa dobrej klasy prawda? A podano Ci 1.. czyli ten drugi zamrozili w trzecim dniu?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    13 czerwca
    Kupiłam sobie acidum folicum 15 mg , a bez recepty to magnez z wit b6, jutro kupię witaminę b12, bo buraka sobie jem.
    Jutro chyba do niej napisze, co mam robić, bo tak naprawdę 13stego to nie wizyta tylko sctraching i poszerzanie kanału.
    Ogólnie z miesiąca na miesiąc wszystko się opóźnia i nie jest tak jak powinno.
    Zaczytam się zastanawiać czy mam na to siłę. Bo co innego jak się starasz i leczysz, ale przy okazji żyjesz, a co innego jak skupiasz się tylko na tych staraniach....
    Onia ale te wszystkie wit b metylowane??

    Hmm sctatching czyli juz w koeljnym cyklu planujecie transfer tak? To juz jesteś po punkcji? Moze warto w takim razie napisax sms.. nawet dzis.. skoro dzis Justi dostala od niej odp.

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    "Kadetów" haha z taka odmianą się jeszcze nie spotkałam :-P

    Gratuluję super wyniku! Czyli masz bankowo 3 blastocyaty :-) ale kojarzę ze w 3dnuu nialas dwa dobrej klasy prawda? A podano Ci 1.. czyli ten drugi zamrozili w trzecim dniu?
    Mieli zamrozić tego 3 dniowca. Chyba podjadę w poniedziałek do kliniki żeby dowiedzieć się konkretów.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Mieli zamrozić tego 3 dniowca. Chyba podjadę w poniedziałek do kliniki żeby dowiedzieć się konkretów.

    Super! na Twoim miejscu też bym pojechała się dowiedzieć :)

    Justi a kiedy masz zrobić betę?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 22:11

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    ja po raz pierwszy na forum:)jestem po 1 próbie IMSI u dr Cygal-niestety nieudanej. Końcem czerwca scratching i podejście numer 2 w lipcu, jak szczęście pozwoli. Trzymam za Was Wszystkie kciuki i oby jak najwięcej pozytywnych wieści :)

    maruda34, Monikaa89, oska_m, aksa lubią tę wiadomość

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1986 a wiecie co poszło nie tak? :)

    trzymam kciuki za drugą próbę :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1986 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    ja po raz pierwszy na forum:)jestem po 1 próbie IMSI u dr Cygal-niestety nieudanej. Końcem czerwca scratching i podejście numer 2 w lipcu, jak szczęście pozwoli. Trzymam za Was Wszystkie kciuki i oby jak najwięcej pozytywnych wieści :)

    Witaj Kate1986... kolejna staraczka z rocznika Czarnobyla... ;)

    Może powiesz nam coś więcej o Waszej historii.. staraniach.. jeśli IMSI to jest i problem męski... jaka przyczyna pierwszego niepowodzenia - beta drgnęła? leczysz się na coś? sporo miałaś badań?

    Powodzenia :)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Mieli zamrozić tego 3 dniowca. Chyba podjadę w poniedziałek do kliniki żeby dowiedzieć się konkretów.


    Jak wieści na temat zarodków? :) Kiedy Beta? :)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki dostałam informację, że tanio, na cito i 7 dni w tygodniu można zrobić badania w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej
    Zespół nr 1
    ul. Raciborska 27
    40-074 Katowice
    Ceny też mają niskie:
    https://www.kco.katowice.pl/att/cenniki/cennik_pdl.pdf

    Kadetka, Onia lubią tę wiadomość

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ