X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 19 września 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Mój mąż miał słabą morfologię, ale dużą ilość plemników więc dr. nie kazał się tym przejmować. Udało się na chwilę :)
    O boze:(((tego się również obawiam tym bardziej że już 2 razy cieszyłam się na chwile:((((a jakie działania podjęliście dalsze ?walczycie dalej cudownie a lekarz już znalazł przyczynę poronienia ?na jakim etapie jesteś?

  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 19 września 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam chodzić do dr co polecalyscir ja dr.Kostrzewska hmmm no nie pamiętam ale o nią pytałam, wszystko super ale dopiero miałabym wizytę w połowie października a to goni nas czas ta pani mówiła z recepcji i akurat dr.Lewandowski ma wolny termin na tego 29 więc Idę do niego czytałam was że dobrze o nim też pisałyście mam nadzieję że będzie dobrze prowadził i nas ...a ty do jakiego chodzisz dr?

  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 19 września 2023, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 wrote:
    O boze:(((tego się również obawiam tym bardziej że już 2 razy cieszyłam się na chwile:((((a jakie działania podjęliście dalsze ?walczycie dalej cudownie a lekarz już znalazł przyczynę poronienia ?na jakim etapie jesteś?

    Nie znamy przyczyny poronienia. U mnie beta od początku nie była szałowa. Jedyne co zrobiliśmy przed kolejną próbą, to skonsultowaliśmy się z immunologiem. Zobaczymy czy to coś da 🤷‍♀️
    IVF to jest trochę jak loteria, nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Z drugiej strony, nie ma co od razu myśleć negatywnie. Trzeba wierzyć, że się uda :)

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 19 września 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 wrote:
    Ja chciałam chodzić do dr co polecalyscir ja dr.Kostrzewska hmmm no nie pamiętam ale o nią pytałam, wszystko super ale dopiero miałabym wizytę w połowie października a to goni nas czas ta pani mówiła z recepcji i akurat dr.Lewandowski ma wolny termin na tego 29 więc Idę do niego czytałam was że dobrze o nim też pisałyście mam nadzieję że będzie dobrze prowadził i nas ...a ty do jakiego chodzisz dr?

    Chyba mówisz o dr. Kuśnierczak? ;)
    Ja jestem team Sroka 😝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2023, 23:10

    Joanna29 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Nie znamy przyczyny poronienia. U mnie beta od początku nie była szałowa. Jedyne co zrobiliśmy przed kolejną próbą, to skonsultowaliśmy się z immunologiem. Zobaczymy czy to coś da 🤷‍♀️
    IVF to jest trochę jak loteria, nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Z drugiej strony, nie ma co od razu myśleć negatywnie. Trzeba wierzyć, że się uda :)
    Bardzo mi przykro że my kobiety musimy doświadczać takiego bólu...nawet nie wiem czym dokładnie specjalizuje się taki lekarz o którym wspomniałaś muszę poczytac🤭najważniejsze aby był skuteczny i życzę Ci z całego serca upragnionego dzieciątka 💗
    Wiesz jesteśmy już na takim etapie myślę że my wszystkie starające się, że wiara to nasz największy atut ..siła i to ona niech bedzie z nami do samych porodów 💗
    A ty do Dr Sroki też dobre opinie czytałam No o tych trzech lekarzach najlepsze właśnie o tak o tą P.Dr chodziło 😁.

    iska0108 lubi tę wiadomość

  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic szykuje się i jadę do szpitala zrobić to badanie Amh.😍pisałyście że najlepiej tam więc jadę:)ciekawe ile będę czekać za wynikiem...do 29 muszę już go mieć..

  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 20 września 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Chyba mówisz o dr. Kuśnierczak? ;)
    Ja jestem team Sroka 😝

    Ja i kilka dziewczyn jesteśmy właśnie u Dr. Kusnierczak polecam jak dla mnie jest naprawdę dobra.
    Tłumaczy pomaga, nawet jak była na urlopie to mi pomagała przez telefon, odpowiada na pytania, tłumaczy poświęca czas

  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 20 września 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do witamin na poprawę nasienia i nasze parametry to prócz tych wcześniejszych wskazówek z dietą braliśmy jeszcze Fertilwoman Plus Tabletki 120 szt./a mąż miał te same tylko dla mężczyzn/man
    Są drogie ale po nich czułam naprawdę dobrze i miałam ładne wyniki bez braków. A wcześniej nawracające np anemia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2023, 11:54

    Joanna29 lubi tę wiadomość

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 20 września 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza beta 21930 22dpt. Przyrost mniejszy ale w normie.
    Czekam na jutro😍

    Zgania91, Linia 2286, Cassie93, Joanna29 lubią tę wiadomość

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 20 września 2023, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    Moja dzisiejsza beta 21930 22dpt. Przyrost mniejszy ale w normie.
    Czekam na jutro😍

    Ja ostatnio rozmawiałam z koordynatorką i miękka ze teraz przyrosty już mniejsze najważniejsze USG 😍😍😍

    Joanna29 lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 20 września 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 a to Ty pisałaś, ze z mężem palicie? Może brutalne ale moim zdaniem żadne suple za miliony nie zdziałają nic jak jest nikotyna, to trzeba odrzucić jako pierwsze

    Joanna29, Krystalova lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 20 września 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    Ja ostatnio rozmawiałam z koordynatorką i miękka ze teraz przyrosty już mniejsze najważniejsze USG 😍😍😍

    Dlatego z niecierpliwością czekam na jutro. I boje się bardzo

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 20 września 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    Dlatego z niecierpliwością czekam na jutro. I boje się bardzo

    Trzymam kciuki ❤️❤️

    pineapple89 lubi tę wiadomość

  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Joanna29 a to Ty pisałaś, ze z mężem palicie? Może brutalne ale moim zdaniem żadne suple za miliony nie zdziałają nic jak jest nikotyna, to trzeba odrzucić jako pierwsze
    Tak tak tzn ja to popalam -a mąż więcej i rozmawialiśmy o tym sam chce rzucić powiedział że teraz po powrocie więc czekam na niego I oboje świństwo rzucamy..wcale nie brutalnie napisałaś bo masz ogromną rację i dla zdrowia jak i dla starań...

  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    A co do witamin na poprawę nasienia i nasze parametry to prócz tych wcześniejszych wskazówek z dietą braliśmy jeszcze Fertilwoman Plus Tabletki 120 szt./a mąż miał te same tylko dla mężczyzn/man
    Są drogie ale po nich czułam naprawdę dobrze i miałam ładne wyniki bez braków. A wcześniej nawracające np anemia
    Jutro już je kupię i zacznę je brać a mąż jak zjedzie niech już bierze ..ja wcześniej przy staraniach brałam ovarin później pragnę plus i z solgara mnóstwo witamin ja i mąż z zalecenia od Dr z medartu.takze lykalismy tego dużo No ale od listopada ubiegłego roku zaprzestaliśmy tak jak podjęliśmy decyzję o rezygnacji z kliniki..

  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co ja zrobiłam!!!sama sobie narobiłam problemów...chciałam dobrze a zrobiłam ogromny błąd!tzn babka w urzędzie wprowadziła mnie w błąd gdyż byłam tam aby zameldować się tymczasowo wczoraj abyśmy pod tym adresem gdzie mieszkamy mieli meldunek I odrazu ja zadowolona ze będę miała do kliniki po poświadczenie!a ta babka do mnie to po vo Pani meldunek stały pod innym adresem skoro tam Pani nie mieszka! Zrezygnujemy z tego bo w przeciwnym razie już Pani tego nie zrobi w tutejszym kiedyś urzędzie!a ja głupia na to że dobrze !!!!rozumiecie to !!!całe życie byłam zameldowana pod innym adresem teraz uważałam że w sumie po co mi to skoro mam tymczasowy listy czy coś nie będzie już kolidować a teraz się dowiedziałam dziś jak dostałam z kliniki rozpiskę że muszę mieć stały meldunek załamałam się w pracy poryczałam dosłownie i co odrazu zadzwoniłam do urzędu wyzwalam ta babę jak mogła nie poinformować mnie o tym że do dofinansowania będę potrzebować meldunek stały!o czym jej wspomniałam vo i do czego potrzebuhe!I jestem pewna !że ona wiedziała że to dofinansowanie z tej gminy dla tego mnie napuscila na wymeldowanie się i ja teraz kurde jutro rano jadę do tego miasteczka gdzie miałam meldunek do wczoraj odkręcać to tzn aby mnie zameldowano spowrotem tylko teraz pytanie czy uda się to cofnac:((((((czy od nowa bize nie ja się wykończę jak ja mogłam tej baby posłuchać nawet nie wiecie jaka jestem zrozpaczona ....dla czego ja byłam pewna tego vo ta baba mówi...nie no xala chodzę dziś z nerwów mąż rozzalony że jak ja mogłam się wymeldować od tak ale ja naprawdę pod presją chwili nie wiem rozmowy z tą panią nie potrafię tego wytłumaczyć...a najgorsze jest to że jeśli nie uda się tego cofnąć to nie przystąpimy do programu😭chyba musiałam się wyzalic co mnie dziś spotkało:((jak ja przeczytałam e-mail z invimed co mamy dostarczyć w tym poświadczenie o meldunku stałym to po prostu usiadłam i zaczęłam ryczeć vo ja zrobiłam.. wczoraj radość dziś łzy...ja już nadziei nie mam...

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 20 września 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 wrote:
    Tak tak tzn ja to popalam -a mąż więcej i rozmawialiśmy o tym sam chce rzucić powiedział że teraz po powrocie więc czekam na niego I oboje świństwo rzucamy..wcale nie brutalnie napisałaś bo masz ogromną rację i dla zdrowia jak i dla starań...
    Trzymam mocno kciuki!!!

    Joanna29 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Joanna29 Autorytet
    Postów: 624 1011

    Wysłany: 20 września 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro postaram się to załatwić ale jeśli się nie uda cofnąć tego to zadzwonię do kliniki powiem jak jest I zobaczę co mi powiedzą...generalnie wiem co ale nadzieja umiera ostatnia tak więc nic już dzisiaj nie zrobię muszę czekać. Ew poproszę dla kliniki moje ostatnie meldunki od do czyli do wczoraj stare i od wczoraj nowy 🙈może wezmą to pod uwagę że jestem nadal w tym samym mieście mam umowę najmu u tego samego właściciela ale pod innym adresem a stały meldunek cóż był do wczoraj 31lat!I albo przejdzie to albo popłacze w poduszkę i pogodzę się z tym że to koniec czegoś co naest się jeszcze nie zaczęło a jednak będzie długo boleć i to z własnej głupoty naiwności bo inaczej tego nie nazwę podeszła mnie dobrze bo wiedziała jedzą że to oni mają te dofinansowanie dać...grrr

  • Krystalova Przyjaciółka
    Postów: 64 69

    Wysłany: 20 września 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 wrote:
    Dziewczyny co ja zrobiłam!!!sama sobie narobiłam problemów...chciałam dobrze a zrobiłam ogromny błąd!tzn babka w urzędzie wprowadziła mnie w błąd gdyż byłam tam aby zameldować się tymczasowo wczoraj abyśmy pod tym adresem gdzie mieszkamy mieli meldunek I odrazu ja zadowolona ze będę miała do kliniki po poświadczenie!a ta babka do mnie to po vo Pani meldunek stały pod innym adresem skoro tam Pani nie mieszka! Zrezygnujemy z tego bo w przeciwnym razie już Pani tego nie zrobi w tutejszym kiedyś urzędzie!a ja głupia na to że dobrze !!!!rozumiecie to !!!całe życie byłam zameldowana pod innym adresem teraz uważałam że w sumie po co mi to skoro mam tymczasowy listy czy coś nie będzie już kolidować a teraz się dowiedziałam dziś jak dostałam z kliniki rozpiskę że muszę mieć stały meldunek załamałam się w pracy poryczałam dosłownie i co odrazu zadzwoniłam do urzędu wyzwalam ta babę jak mogła nie poinformować mnie o tym że do dofinansowania będę potrzebować meldunek stały!o czym jej wspomniałam vo i do czego potrzebuhe!I jestem pewna !że ona wiedziała że to dofinansowanie z tej gminy dla tego mnie napuscila na wymeldowanie się i ja teraz kurde jutro rano jadę do tego miasteczka gdzie miałam meldunek do wczoraj odkręcać to tzn aby mnie zameldowano spowrotem tylko teraz pytanie czy uda się to cofnac:((((((czy od nowa bize nie ja się wykończę jak ja mogłam tej baby posłuchać nawet nie wiecie jaka jestem zrozpaczona ....dla czego ja byłam pewna tego vo ta baba mówi...nie no xala chodzę dziś z nerwów mąż rozzalony że jak ja mogłam się wymeldować od tak ale ja naprawdę pod presją chwili nie wiem rozmowy z tą panią nie potrafię tego wytłumaczyć...a najgorsze jest to że jeśli nie uda się tego cofnąć to nie przystąpimy do programu😭chyba musiałam się wyzalic co mnie dziś spotkało:((jak ja przeczytałam e-mail z invimed co mamy dostarczyć w tym poświadczenie o meldunku stałym to po prostu usiadłam i zaczęłam ryczeć vo ja zrobiłam.. wczoraj radość dziś łzy...ja już nadziei nie mam...

    Joanna, bardzo chaotycznie piszesz i czasem ciężko się połapać o co chodzi.
    Po pierwsze, kobieta z urzędu meldunkowego miała prawo nie wiedzieć jakie są wymagania do przystąpienia do programu dofinansowania, bo to nie ona się zajmuje rozpatrywaniem wniosków o dofinansowanie do in vitro.
    Po drugie, ja nie mam w ogóle meldunku w Poznaniu, a dofinansowanie dostałam - musieliśmy tylko udowodnić że minimum rok mieszkam w Pzn, co nie było trudne bo moje dane są na umowie najmu mieszkania. W wymaganiach do programu nie ma nic o meldunku, jest tylko "4) osoby, które zamieszkują na terenie Poznania przez okres minimum 12 miesięcy przed dniem składania wniosku o dofinansowanie procedury przewidzianej w Programie;". Meldunek jest tylko dodatkowym potwierdzeniem, ale też musi być od minimum 12 miesięcy.
    Po trzecie, jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego jakie dokumenty składać, zawsze dzwoń lub pisz maila do koordynatorki tego programu w Invimedzie (p. Joanna). Ona zrobiła przegląd skanów dokumentów zanim jej w ogóle cokolwiek zanieśliśmy.

    A co do doktora L. - moim zdaniem o wiele lepszy niż S. Jak tylko przenieśliśmy się do dr L. To pytał czy mamy np. Badanie drożności jajowodów. Ja o to badanie dr S. prosiłam wielokrotnie, powiedział że nie widzi potrzeby. Według dr L. ponad 6 miesięcy nieudanej stymulacji już jak najbardziej jest powodem do takiego badania.
    Dodatkowo dr S. W ogóle mnie nie uprzedził że nawet nie będą podejmować próby transferu świeżego - przy moim PCOS ryzyko hiperki jest zdecydowanie za duże i dr L. w życiu by się nie podjął robienia transferu świeżego u takiej pacjentki. Doktor S. ani razu nie wspomniał o takich obostrzeniach.

    Cóż, co było to było, na razie nie muszę się już niczym przejmować w kwestii in vitro :)

    Joanna29 lubi tę wiadomość

    Wiek: 27K, 32M
    Początek starań: 05.2021
    Invimed: 06.2022
    Diagnoza PCOS z regularnymi cyklami i własną owulacją
    Stymulacja: start 08.2022 (Lametta, potem Bemfola, potem Lametta+Bemfola+Ovitrelle). W sumie 9 cykli stymulowanych, w każdym cyklu 2-7 pęcherzyków.
    AMH: 5.87 (05.2023)
    Teratozoospermia: morfologia 2%
    Stres oksydacyjny w normie.
    IVF planowane na wrzesień 2023 🥰

    18.09.2023 - potwierdzenie naturalnej ciąży, 6 tydzień. 😅
    31.10.2023 Nifty i pierwsze prenatalne prawidłowe, znamy płeć 🥰
    2.01.2024 Drugie prenatalne bez zastrzeżeń. 430g małego człowieka. 🥰
  • angie Ekspertka
    Postów: 182 69

    Wysłany: 20 września 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dofinansowania potrzebne jest albo zaświadczenie z USC albo pit za poprzedni rok i to tylko i wyłącznie pierwsza strona + potwierdzenie UPO ze faktycznie był wysłany - chodzi o to aby właśnie sprawdzić gdzie się rozliczaliscie=gdzie mieszkacie, a nie ile zarabiacie.

    Jeżeli się namieszało z meldunkiem, a z pitu wynika że rozliczaliscie się w odpowiedniej gminie aby dostać dofinansowanie pokażcie tylko pit

    Dr L. Nie jest zwolennikiem brania supli bez wskazań. Zawsze powtarzał najpierw badania potem ewentualnie suplementy więc ja bym poczekała na wizytę/wyniki i wtedy zobaczyła co powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2023, 20:05

    Joanna29 lubi tę wiadomość

    Ivf '22 ❄️❄️ ❌
    Ivf '23 ❄️❄️❄️❄️🤞

    12.04 transfer 💞
    6dpt -8, 8dpt-46, 10dpt-127, 12dpt 293, 16dpt - 1958, 22dpt-19550 ✊ 27 dpt - ❤️

    👩32 🧔33
    💙

    preg.png
‹‹ 2121 2122 2123 2124 2125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ