X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 21 października 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina9 wrote:
    Guniaczek i Nasty - ja oczywiście to gadanie mam
    Gdzieś bo swoje przeżyłam i wiem.
    Jednak samo zapłodnienie ponownie komórek nasieniem to tez koszt rzędu 6-7tys. Gdzie w obecnej sytuacji mnie nie stać. W invimed nawet ceny podnieśli nie wiem czy widzialyscie.. ale nie o tym.
    Ja trochę tez czytam historie ludzi i forum - widzę ze jeśli jest dużo jajeczek to odrazu transfer odroczony, ja przy punkcji 30 jajek transfer miałam. Czy dobrze ? Nie wiem.
    Dodatkowo z 6 jajek tylko 1 blastka. Wiec wyobraźcie sobie ze wydam znowu kasę, a z tych 15, które zostało a są one oczywiście słabsze bo po rozmrożeniu są słabe, zapłodni mi się znowu 1 ?
    Jak ma się 4-5 zarodki w super klasach to się człowiek raduje. Ja na starcie miałam 1 i stres towarzyszył mi ciagle. Nie mam na to teraz czasu, nerwow itp. Bo nie uwierzę ze żadna z was nie podchodzi do transferu, leków bez stresu i na luzie. A do kolejnej punkcji nie podejdę.
    Dlatego cieszą mnie wasze radosne nowiny itp. Ale to już nie dla mnie ;)


    Klinko oczywiście rób jak czujesz, mi głównie chodziło o to, że 5 lat temu miałam podobne myśli, teraz mam jednak blastki, a też bardzo wątpiłam że wyjdzie coś lepiej. Oczywiście, że jest to kupa nerwów stersu i wielu zwątpień, nasze małżeństwo 2 lata temu wisiało na włosku z tego powodu, ale przeszliśmy przez to razem i jesteśmy silni jak nigdy :) Na pewno odpocznijcie od tematu jesli tak czujecie :) co czas wam zrobi sami zobaczycie :) każdy musi w tym znaleźć swoją właściwa drogę :) ściskam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 13:06

    Kalina9 lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 21 października 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Uważam, że to nie jest głupi pomysł, poszłabym, ale wiadomo, boję się reakcji Pani Dr, przecież będzie wiedziała, że byłam u innego lekarza, chyba, że bym poszła w inne miejsce poza klinika. Myślę o doktorze T.

    Miałam takie same myśli jak Ty,ale znalazłam klinikę gdzie przyjmuje dr G (Na Grobli). Tam też jest doktor T,o którym myślisz. Bardzo krótki czas oczekiwania. Powiem Ci,że byłam zachwycona podejsciem dr G. Nie dość, że wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zlecił dodatkowe badania,to nie owijał w bawełne i nie naciagał na kolejne wizyty. Byłam tam 2 razy (2gi raz z wynikami badań) i powiedział otwarcie, że następny raz widzimy się w Invimedzie. Tylko, że w Invimedzie już nie było tak prosto się do G dostać. Ponad miesiąc czekania,ale już jestem coraz bliżej. Przedtem chodziłam do Ż. Na początku byłam bardzo z niego zadowolona jednak jak stymulacja się nie udała- trwała 18 dni i skończyła się pobraniem 3 pustych pęcherzyków,to w ogóle nic mi nie wytłumaczył, a wręcz powiedział, że nie ma co się bawić w kolejne stymulacje zastrzykami,że możemy spróbować tabletek,bo są tanie i liczyć na jeden pecherzyk. Nie zlecił żadnych dodatkowych badań,suplementów nic. Dopiero jak sama w mailach zaczęłam dopytywać o suplementy,to stwierdził, że to dobry pomysł. Nie chciałam się tak szybko poddawać i stąd decyzja o konsultacji z G. Uważam, że warto konsultować. Jak Ci T powie to samo co Twoja lekarka,to będziesz wiedziała, że ma ona słuszną drogę leczenia a jak wymyśli na Ciebie inny sposób to się zastanowisz którą drogą iść. Oprócz ceny za wizytę (150zl jeśli dobrze pamiętam) nic Cię to nie kosztuje :)

    JagnaaJankowska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAaa wrote:
    Miałam takie same myśli jak Ty,ale znalazłam klinikę gdzie przyjmuje dr G (Na Grobli). Tam też jest doktor T,o którym myślisz. Bardzo krótki czas oczekiwania. Powiem Ci,że byłam zachwycona podejsciem dr G. Nie dość, że wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zlecił dodatkowe badania,to nie owijał w bawełne i nie naciagał na kolejne wizyty. Byłam tam 2 razy (2gi raz z wynikami badań) i powiedział otwarcie, że następny raz widzimy się w Invimedzie. Tylko, że w Invimedzie już nie było tak prosto się do G dostać. Ponad miesiąc czekania,ale już jestem coraz bliżej. Przedtem chodziłam do Ż. Na początku byłam bardzo z niego zadowolona jednak jak stymulacja się nie udała- trwała 18 dni i skończyła się pobraniem 3 pustych pęcherzyków,to w ogóle nic mi nie wytłumaczył, a wręcz powiedział, że nie ma co się bawić w kolejne stymulacje zastrzykami,że możemy spróbować tabletek,bo są tanie i liczyć na jeden pecherzyk. Nie zlecił żadnych dodatkowych badań,suplementów nic. Dopiero jak sama w mailach zaczęłam dopytywać o suplementy,to stwierdził, że to dobry pomysł. Nie chciałam się tak szybko poddawać i stąd decyzja o konsultacji z G. Uważam, że warto konsultować. Jak Ci T powie to samo co Twoja lekarka,to będziesz wiedziała, że ma ona słuszną drogę leczenia a jak wymyśli na Ciebie inny sposób to się zastanowisz którą drogą iść. Oprócz ceny za wizytę (150zl jeśli dobrze pamiętam) nic Cię to nie kosztuje :)

    Zrobię tak, proszę powiedz mi iść po miesiączce, czy już teraz przed miesiączka? Poki co jeszcze biorę leki do końca tygodnia. Więc chwilę potrwa nim ta miesiączka przyjdzie. Mam nadzieję, że jak pójdę na wizytę, to zachowane to będzie w tajemnicy, lubię moja Doktor, ale po prostu bym chciała wiedziec co myśli o tym inny lekarz.

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 21 października 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Zrobię tak, proszę powiedz mi iść po miesiączce, czy już teraz przed miesiączka? Poki co jeszcze biorę leki do końca tygodnia. Więc chwilę potrwa nim ta miesiączka przyjdzie. Mam nadzieję, że jak pójdę na wizytę, to zachowane to będzie w tajemnicy, lubię moja Doktor, ale po prostu bym chciała wiedziec co myśli o tym inny lekarz.

    Myślę, że T nic nie powie,bo w sumie po co i komu. Idziesz do niego prywanie,do innej kliniki,więc nie ma potrzeby chodzić i nic mówić. Zresztą wcale nie musisz mówić u kogo się leczysz. Mnie G nie badał na Grobli więc nie wiem,czy trzeba czekać na okres,ale ja w sumie do niego pojechałam zaraz po wizycie w Imvimedzie,gdzie po pierwszym okresie po punkcji byłam badana i wszystko było ok,więc nie umiem Ci doradzić

    JagnaaJankowska, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

  • JagnaaJankowska Autorytet
    Postów: 431 815

    Wysłany: 21 października 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Zrobię tak, proszę powiedz mi iść po miesiączce, czy już teraz przed miesiączka? Poki co jeszcze biorę leki do końca tygodnia. Więc chwilę potrwa nim ta miesiączka przyjdzie. Mam nadzieję, że jak pójdę na wizytę, to zachowane to będzie w tajemnicy, lubię moja Doktor, ale po prostu bym chciała wiedziec co myśli o tym inny lekarz.
    Myślę, że Aga ma rację... Jeśli masz wątpliwości co do strategii obranej przez Panią dr i chcesz się w niej upewnić to to zrób... Na prywatnej wizycie u Pana dr nie musisz nazwisk podawać , tylko przedstawić swoją drogę walki... Szczegóły w jakiej klinice i kto Cię prowadzi? Po co... Niech się niczym nie sugeruje. Wiesz...żeby nie było sytuacji, że nie będzie chciał do końca prawdy powiedzieć, bo to chcąc nie chcąc koleżanka z pracy.

    Osobiście zwiedziliśmy z mężem invicte, innych lekarzy andrologów... Wszędzie mówiono nam o jednej możliwości i wszędzie była nasza sytuacja interpretowana tak samo. Zatem jak trafiłam ostatecznie do Pani dr i powiedziała to samo, to utwierdziłam się w tym, że wie co robi, a dodatkowo mam z nią "chemię", nie czuję oporów, żeby o coś zapytać itd...

    1c045e483d.png[/url]
    Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
    2015 - synek 💙

    09.2020 in vitro start 🍀
    25.09. punkcja - 23 oocyty, 19 dojrzałych, zaplodnionych
    05.10 mamy 7 ❄️, w tym:
    ❄️❄️❄️❄️4BB, ❄️3AB, ❄️3BA, ❄️3BB.

    27.10 FET 3AB🍀
    6dpt - cień cienia, beta 32
    7 dpt - dwie kreseczki
    8 dpt - dwie tłuściitkie krechy 🍀
    13 dpt - beta 1178
    20 dpt - USG jest pecherzyk 🍀
    7w3d - jest ❤️
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 2734 2244

    Wysłany: 21 października 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na grobli usg w poniedziałki i środy to 170zł (btw - super sprzęt tam ma), a same konsultacje u niego we wtorek to 250 lub 270zł (potwierdzę we wtorek ewentualnie zadzwoń na groblę) - we wtorek ma gabinet z fotelem ginekologicznym i średniej jakości usg.
    Zgadzam się z dziewczynami - nic nikomu nie powie, a Ty nie musisz się spowiadać z nazwisk a nawet samej kliniki - on ma tyle pacjentek że marne szanse że po jednorazowej wizycie będzie Twoje dane pamiętał (na ostatniej wizycie przechrzcił mnie na podobne imie a leczy mnie już przeszło 2 lata)

    Umka lubi tę wiadomość

    2023
    40w4 | 3280g - ♀️ - 2023.04
    ----
    39w6 | 3166g
    38w6 | 3000g
    36w6 | 2730g
    33w6 | 2109g
    30w6 | 1605g
    28w5 | 1256g
    26w6 | 909g
    22w6 | 501g
    20w5 | 337g
    18w6 | 230g - ♀️
    14w6 | 90mm
    12w5 | 65mm
    8w6 | 20mm
    8w0 | 12mm
    49dc | 6w6d | ❤ 7mm
    43dc | bHCG 15 527 | prog 26,9
    40dc II

    Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E ; Mioinozytol 4g ; Tran
    ----
    2021
    41w2d - ♀️ - 2021.04
    ----
    2020
    29dpt ❤
    13.07 - FET

    18.06 - punkcja >> 17 pęcherzy >> 3 oocyty >> po 24h 1 zarodek zamrożony w 3 dobie
    I IVF

    4 IUI - biochem
    ---
    2019
    3 IUI - biochem
    2 IUI - biochem
    1 IUI - puste jajo płodowe
    ---
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    ---
    2016 - początek starań
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 21 października 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yh chyba nic z tego, niby wiem że 6 dpt może nie być, ale jednak większość coś już ma, u mnie niestety:
    beta hcg < 0,2
    prog 19
    estradiol 499

    zmieniłam jedną z 3 dawek estrofemu na dopochwową i skoczył estradiol z 145, nastepnym razem wykorzystam system od razu

    Umka lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 21 października 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina, roUmiem, myślałam, za zamrożone macie tez jakies zarodki :(

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • JagnaaJankowska Autorytet
    Postów: 431 815

    Wysłany: 21 października 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    yh chyba nic z tego, niby wiem że 6 dpt może nie być, ale jednak większość coś już ma, u mnie niestety:
    beta hcg < 0,2
    prog 19
    estradiol 499

    zmieniłam jedną z 3 dawek estrofemu na dopochwową i skoczył estradiol z 145, nastepnym razem wykorzystam system od razu
    Guniaczek... Może jeszcze nie skreslaj kropka... Może potrzebował ciut więcej czasu żeby się zakokosić... Ile dni po transferze miałaś zrobić będę?

    1c045e483d.png[/url]
    Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
    2015 - synek 💙

    09.2020 in vitro start 🍀
    25.09. punkcja - 23 oocyty, 19 dojrzałych, zaplodnionych
    05.10 mamy 7 ❄️, w tym:
    ❄️❄️❄️❄️4BB, ❄️3AB, ❄️3BA, ❄️3BB.

    27.10 FET 3AB🍀
    6dpt - cień cienia, beta 32
    7 dpt - dwie kreseczki
    8 dpt - dwie tłuściitkie krechy 🍀
    13 dpt - beta 1178
    20 dpt - USG jest pecherzyk 🍀
    7w3d - jest ❤️
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 21 października 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagnaaJankowska wrote:
    Guniaczek... Może jeszcze nie skreslaj kropka... Może potrzebował ciut więcej czasu żeby się zakokosić... Ile dni po transferze miałaś zrobić będę?
    no jak prawie każdy po 11, ale patrząc statystycznie ;) coś już powinno być, serio nie chcę się już na nic nastawiać, najwyżej będę miec mega niespodziankę, nie zniose jeszcze tylu dni w ułudzie że jednak może, no szanse sa marne, większośc dziewczyn którym się udało już w 5-6 dniu miało coś na plusie i to nie raz dwucyfrowo, więc no mega wątpię by tu jakiś zwrot mógł nastąpić....

    Ej kurde spojrzałam wyżej...Jaszczureczka 7 dpt n/a, o szit, czyli jest szansa....matko nienawidze tej sinusoidy, nienawidzę ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 16:53

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Kalina9 Autorytet
    Postów: 262 247

    Wysłany: 21 października 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    no jak prawie każdy po 11, ale patrząc statystycznie ;) coś już powinno być, serio nie chcę się już na nic nastawiać, najwyżej będę miec mega niespodziankę, nie zniose jeszcze tylu dni w ułudzie że jednak może, no szanse sa marne, większośc dziewczyn którym się udało już w 5-6 dniu miało coś na plusie i to nie raz dwucyfrowo, więc no mega wątpię by tu jakiś zwrot mógł nastąpić....

    Ej kurde spojrzałam wyżej...Jaszczureczka 7 dpt n/a, o szit, czyli jest szansa....matko nienawidze tej sinusoidy, nienawidzę ....

    Jaszczureczka miała hcg a nie betę wtedy, stad to chyba 0.
    Pamiętaj proszę ze każdy jest inny. Na wątku październikowym, w którym piszesz ktoś miał nawet 11 i potem nagle 90.
    Ja w 7dpt miałam już 99, ale to nic nie znaczy.
    Zrób betę za 2 dni coś powinno najwyżej urosnąć.

    Starania od 2018
    AMH -3,6
    Homocysteina -5,1
    Tsh 1,6
    HSG Ok
    Niedoczynność tarczycy

    Morfo 0% 😔

    IVF - 2 transfery nie udane
    ❌brak zarodków

    1. FET 3 dniowca 07.2020 beta hcg 0,1 😔🥺
    2. ET blastki 3BB 09.2020
    7dpt II i beta 99,12
    10 dpt beta 306,7
    11 dpt 347,6
    13 dpt 335,2 🥺💔 4+6 [*]

    Koniec starań
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 21 października 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka Ty robiłaś w 6 dpt, Alicja test sikany też 6 dpt, Guniaczek - 6 dpt. Wierze, że szanse sa i mocno trzymam kciuki dziewczynki !!!

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • JagnaaJankowska Autorytet
    Postów: 431 815

    Wysłany: 21 października 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    no jak prawie każdy po 11, ale patrząc statystycznie ;) coś już powinno być, serio nie chcę się już na nic nastawiać, najwyżej będę miec mega niespodziankę, nie zniose jeszcze tylu dni w ułudzie że jednak może, no szanse sa marne, większośc dziewczyn którym się udało już w 5-6 dniu miało coś na plusie i to nie raz dwucyfrowo, więc no mega wątpię by tu jakiś zwrot mógł nastąpić....


    ja mam wytyczne zrobienia bety na 13 dpt ... Hm ...

    Wiem, że to wszystko okropne jest ... czekanie, zastanawianie się... Ale iskierka nadziei jeszcze jest ...

    1c045e483d.png[/url]
    Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
    2015 - synek 💙

    09.2020 in vitro start 🍀
    25.09. punkcja - 23 oocyty, 19 dojrzałych, zaplodnionych
    05.10 mamy 7 ❄️, w tym:
    ❄️❄️❄️❄️4BB, ❄️3AB, ❄️3BA, ❄️3BB.

    27.10 FET 3AB🍀
    6dpt - cień cienia, beta 32
    7 dpt - dwie kreseczki
    8 dpt - dwie tłuściitkie krechy 🍀
    13 dpt - beta 1178
    20 dpt - USG jest pecherzyk 🍀
    7w3d - jest ❤️
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 21 października 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię już za dwa dni, szkoda kasy, najwyżej sikany w weekend.

    Szkoda nerwów i pieniędzy....

    No tak Jaszczureczka miała HCG, faktycznie, no więc tego.....nie ma szans

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 17:24

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 2734 2244

    Wysłany: 21 października 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy moim 3dniowcu to ja tylko progesteron i tsh zrobiłam 7dpt, bez bety czy HCG, a tylko dla czytelności stopki dodałam wpis o HCG n/a w tym dniu ;)
    W 7dpt walczyłam ze sobą czy nie zrobić wyniku, ale odpuściłam a wieczorem miałam jazdę z organizmem...
    W 9dpt szłam w przeświadczeniu, że jest lipa i 11dpt miałam być weryfikacja tego scenariusza - chciałam poświęcić weekend na powrót do normalności po porażce i nawet nie dopuszczałam do wiadomości, że może się udać.
    Nawet jakby wyszło hcg 0 w 9dpt to wynik 11dpt i 14dpt i tak robiłam dla lekarza, więc gdyby coś ruszyło w 11dpt to bym leków nie odstawiała tylko grzecznie czekała - no wynik z 9dpt już dał te info, tylko tak hipotetycznie mówię.

    Guniaczek - Ty miałaś transfer 3dniowca teraz czy blastki?

    Umka lubi tę wiadomość

    2023
    40w4 | 3280g - ♀️ - 2023.04
    ----
    39w6 | 3166g
    38w6 | 3000g
    36w6 | 2730g
    33w6 | 2109g
    30w6 | 1605g
    28w5 | 1256g
    26w6 | 909g
    22w6 | 501g
    20w5 | 337g
    18w6 | 230g - ♀️
    14w6 | 90mm
    12w5 | 65mm
    8w6 | 20mm
    8w0 | 12mm
    49dc | 6w6d | ❤ 7mm
    43dc | bHCG 15 527 | prog 26,9
    40dc II

    Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E ; Mioinozytol 4g ; Tran
    ----
    2021
    41w2d - ♀️ - 2021.04
    ----
    2020
    29dpt ❤
    13.07 - FET

    18.06 - punkcja >> 17 pęcherzy >> 3 oocyty >> po 24h 1 zarodek zamrożony w 3 dobie
    I IVF

    4 IUI - biochem
    ---
    2019
    3 IUI - biochem
    2 IUI - biochem
    1 IUI - puste jajo płodowe
    ---
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    ---
    2016 - początek starań
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 21 października 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:

    Guniaczek - Ty miałaś transfer 3dniowca teraz czy blastki?

    Blastki, no leków nie odstawiam, jest prikaz beta hcg w pon to zrobie w pon, ale za dwa dni to juz mi szkoda kasy, nie wierzę w powodzenie.

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 2734 2244

    Wysłany: 21 października 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce któraś testy sikane za darmo?
    7 baby boom do 2022
    2 nordtest do 2020-11 (krótka data)

    2023
    40w4 | 3280g - ♀️ - 2023.04
    ----
    39w6 | 3166g
    38w6 | 3000g
    36w6 | 2730g
    33w6 | 2109g
    30w6 | 1605g
    28w5 | 1256g
    26w6 | 909g
    22w6 | 501g
    20w5 | 337g
    18w6 | 230g - ♀️
    14w6 | 90mm
    12w5 | 65mm
    8w6 | 20mm
    8w0 | 12mm
    49dc | 6w6d | ❤ 7mm
    43dc | bHCG 15 527 | prog 26,9
    40dc II

    Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E ; Mioinozytol 4g ; Tran
    ----
    2021
    41w2d - ♀️ - 2021.04
    ----
    2020
    29dpt ❤
    13.07 - FET

    18.06 - punkcja >> 17 pęcherzy >> 3 oocyty >> po 24h 1 zarodek zamrożony w 3 dobie
    I IVF

    4 IUI - biochem
    ---
    2019
    3 IUI - biochem
    2 IUI - biochem
    1 IUI - puste jajo płodowe
    ---
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    ---
    2016 - początek starań
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 21 października 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    no jak prawie każdy po 11, ale patrząc statystycznie ;) coś już powinno być, serio nie chcę się już na nic nastawiać, najwyżej będę miec mega niespodziankę, nie zniose jeszcze tylu dni w ułudzie że jednak może, no szanse sa marne, większośc dziewczyn którym się udało już w 5-6 dniu miało coś na plusie i to nie raz dwucyfrowo, więc no mega wątpię by tu jakiś zwrot mógł nastąpić....

    Ej kurde spojrzałam wyżej...Jaszczureczka 7 dpt n/a, o szit, czyli jest szansa....matko nienawidze tej sinusoidy, nienawidzę ....
    Jaszczureczka miała 3 dniowca, Ty mialas blastke? Przy blastce raczej przy 6 dpt cos powinno juz byc

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    35latka Ty robiłaś w 6 dpt, Alicja test sikany też 6 dpt, Guniaczek - 6 dpt. Wierze, że szanse sa i mocno trzymam kciuki dziewczynki !!!
    Tak, dziękuję że chociaż Ty wierzysz Kochana. Jak się czujesz? . Zobaczymy w sobotę, bo Pani Dr kazała wtedy zrobić wynik. Jak będzie negatywny mam się wstawić odrazu na wizytę.

    atka666 lubi tę wiadomość

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 21 października 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie totalna lipa.Zrobilam sikacza kolejnego i nic.Zadnego cienia nawet nie ma.Chyba nie jest stworzona do rodzenia dzieci.Zrobie bete pojutrze i mam ochote odstawic te wszystkie leki.Nie moge juz na nie patrzec.Moze w grudniu lub styczniu podejdziemy ostatni raz.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ