X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero z tego co pamiętam to Staraczka była 3 miesiące na anty...
    ja brałam 2 cykle

    Dziewczynki jedziemy po nasze maleństwo :) trzymajcie kciuki!

    ako99, staraczka, Spero, Fedra, gosia81, ivi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero pewnie ze mozesz byc na anty :) ja bylam 3 cykle.

    Nusia trzymam kciuki ;)

    A mnie tak kuje z prawej str kolo pachwiny ze chyba umre :/ w nocy na brzuch sie polozyc nie umialam bo zaraz bolalo :/ dobrze ze sie z domu dzis troche rusze bo kurde trza to rozchodzic :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2013, 08:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, w połowie stycznia mam jechać znów do kliniki, mój ma jeszcze badanie zrobić chromatynę czy coś, to pogadam z lekarzem. Jak się zgodzi to byłoby idealnie :D

    Nusiu trzymam kciuki bardzo mocno :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to zaciskam kciukasy :)
    Spero to super wiadomosc ze juz macie decyzje :)
    Staraczka oby szybko przeszly Ci te bule :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    Dziś ukazał się pierwszy numer pisma: Chcemy być rodzicami. To magazyn poradnikowy dla wszystkich starających się o dziecko. Polecam.

    Jaśmin a gdzie można dostać to pismo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2013, 12:38

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dawaj znac ! Ja jak wyszlam o 10 na zakupy to dopiero wrocilam. No poglo tych ludzi :/ pochodzilam troche i bol przeszedl :) to chyba od tego lezenia mnie bolalo bo trawienie mi w miejscu stanelo hehe dobrze mi zrobilo to chodzenie :) a w ogole mam jakis sluz zabarwiony .... to chyba resztki po punkcji bo po punkcji lekko plamilam :/ a to wyglada ze to takie hm... jak by to nazwac ....odlezane :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2013, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO hej Dziewczynki, jestem jestem, tylko trochę chciałam poleżeć. W klinice kazali mi 30 min leżeć po transferze. Potem na chwileczke dosłownie pojechalismy na zakupy, ja w sumie to tylko byłam w rossmanie, a resztę to mąż robił, ja siedziałam i czekałam. Troszkę mnie brzuch tak pobolewa, a raczej kłuje, też tak miałyście? No i to co mnie martwi to takie minimalne plamienie mam, tzn teraz to bardziej śluz zabarwiony, a jak wyszłam z transferu to troszeczkę krwi mi się pojawiło na wkładce...

    pytałam o moje jajeczka, więc z tych 6 co pobrali 4 były dojrzałe, ale tylko te 2 się zapłodniło, ten jeden troszkę słabiej się dzieli, jak będzie dobrze to go zamrożą, w sumie to po świętach mam dzwonić i mi powiedzą czy się udało

    staraczka, gosia81, ivi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no to super :) moze lekko ci lekarz czy lekarka uszkodzil szyjke przy wkladaniu cewnika. Tym sie nie przejmuj bo czasem sie tak zdarza :) to teraz dbaj o siebie :) a mi z kliniki nie dzwonili... chyba zapomnieli o mnie bo poprzednim razem jak nic nam nie zostalo to zadzwonili i powiedzieli. Nic bede musiala sie przypomniec w poniedzialek bo nie wiem czy ktos tam jutro siedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pewnie, zadzwoń i się dopytaj, może udało im się zamrozić fasolki :) Mam nadzieję, że nie przesadziłaś z chodzeniem dzisiaj :) i że już jesteś w łóżku i odpoczywasz! :)

    A czy takie kłucie w brzuchu to normalne po transferze?? bo się martwię...

    aha, mam jeszcze pytanie: ile nospy można zażyć w ciągu dnia??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2013, 16:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia normalne . Mnie do dzis kluje brzuch ;) ja biore nospe forte 3 x dziennie no i magnez pije :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie nie kłuje aż tak żeby brać tyle nospy... biorę jedną rano i właściwie wystarcza mi na cały dzień :S
    może nam się nie udało?
    jedno jest pewne... odrobina wysiłku i potem muszę sie zdrzemnąć bo nie idzie żyć ze mną...
    a plamnienie jest po transferze, mi tez uszkodził szyjkę, nawet mi powiedział że mam się nie zdenerwować bo będę podplamiać...

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia super, że jesteś już po transferze. Za ile dni kazali Ci zrobić test? Teraz leż i odpoczywaj. Wszystkie objawy, które opisujesz są w normie, więc niczym teraz się nie przejmuj tylko dbaj o fasolkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, dzięki Kochana, to ja muszę sobie znowu nospę wziać bo coraz bardziej mnie kłuje i idę daalej leżeć :)

    Ivi a jak TY się czujesz??? kiedy masz testować?? to już chyba niedługo??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki za rady, nie wiem co bym bez Was zrobiła :)

    Ako nawet tak nie mysl, że się nie udało! Napewno jesteś w ciąży, ja w to wierzę!

    Madziu test mam zrobić niby 2 stycznia, ale nie wiem czy tyle wytrwam. Po ilu dniach TY zrobiłaś test z krwi??

    ako99 lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja zrobiłam najpierw z moczu 6dpt i wyszła delikatna druga kreseczka. Następnego dnia znowu powtórzyłam z moczu i była druga kreseczka. A 8dpt dopiero poszłam na krew. Ale ja miałam podany zarodek 5-dniowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle ze zrobie test w 2gi dzień swiąt... a w piatek 27.12 ide do pierwszego lepszego ginia zeby mi zrobil test beta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja 29 grudzien bo to bedzie 9 dpt a dlatego tak ze ostatnio 9 dpt dostalam @ i wole wczesniej wiedziec :P a poza tym ja ostatnio dostalam idealnie tak jak @ zawsze po owu to po punkcji dostalam 15 dni po ... tez to troche inaczej licze bo punkcja to prawie tak jak owu i moj organizm chcial nie chcial to traktuje punkcje jak owu i tak se @ przychodzi ;> ja dzis leniuchuje :) zapomnialo mi sie o zastrzyku a biore go zawsze kolo 16 i dopiero teraz wzielam .... juz sobie przypomnienie ustawilam bo zawsze robilam tak jak emek wracal z pracy a dzis sobota i system mi sie poknocil .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako a ty to po lbie powinnas dostac ! Ani tak nie mysl , ze sie nie udalo ..... nie uda sie to wtedy smutki bedziemy tu wywalac a poki co masz maluszka w brzuchu i mysl pozytywnie :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZETA NAWET NIE WASZCIE SIE MYSLEC ZE WAM SIE NIE UDALO. SLYSZYCIE !!!

    TERAZ MYSLIMY POZYTYWNIE :) A ja za was mocno teeaz sciskam kciuji <3

    Nusia, ako99, ivi lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja miałam podany 3 dniowy zarodek, także musze troszkę dłużej poczekać, ale zastanawiam się, czy nie zrobić dzien przed sylwestrem test, chociaż z drugiej strony może warto poczekać te 2 dni, sama nie wiem, zobaczę jeszcze.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!! :)

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ