X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, odsylam te zle mysli na alaskę...
    ale jak czytam jak Was boli, kłuje czy coś czujecie to ja normalanie wysiadam...
    mnie pobolewa czasami jeden jajnik, ale to jest 1/1000 moich normalnych bóli okresowych wiec tą no-spa to biorę bardziej żeby sie nie stresowac niż dla faktycznej ulgi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako spokojnie, to nie są jakieś bóle takie że coś tak mocno boli, tylko mnie np kłuje, trochę ciągnie brzuch na dole, jajniki trochę, więc nie bierz sobie nic do głowy bo to nic nie znaczy, wiadomo przecież że brak objawów to też objaw ;)

    ako99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako powiem ci z doswiadczenia .. kazde podejscie inne raz boli raz nie wiec spokojnie :) to ze boli to nic nie znaczy tak samo jak nie boli :) ja sobie tylko marudze tu ze tu mnie boli tam mnie boli , bo przeciez nie bede emkowi marudzic :P

    ako99 lubi tę wiadomość

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Oki, dzięki Kochana, to ja muszę sobie znowu nospę wziać bo coraz bardziej mnie kłuje i idę daalej leżeć :)

    Ivi a jak TY się czujesz??? kiedy masz testować?? to już chyba niedługo??

    ...ja się czuję przedokresowo...testować mam 26. więc już tuż tuż...

    mam postanowienie, że wytrzymam do tego dnia...

    Codziennie mówię do mojego maleństwa, ze ma być takie uparte jak tatuś i siedzieć sobie w moim brzuszku spokojnie i nigdzie się nie ruszać przez najbliższe 9 miesięcy;)

    Nusia, gosia81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba po ptokach .... cycki odpuscily dokladnie w ten sam dzien pt jak ostatnio .... kurka rurka noo. Musze w pon dzwonic i ich meczyc czy mrozaki mamy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko co Ty za głupoty mi tu wypisujesz!!! To że piersi przestały Cię boleć nie znaczy że się nie udało!!!

    Operniczałaś nas tu za nastawienie a TY co! No!

    Ivi dobrze dobrze, mów do niego, niech zrozumie że musi zostać :)
    A planujesz zrobić test z krwi czy z moczu?>

    a tak poza tym to kurcze coś mnie mocno brzuch dzisiaj boli, w sumie to przez pół nocy, nie mogłam spać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2013, 09:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mnie po transferze bolal 3 dni wiec spokojnie :)
    No zadne glupoty po prostu historis lubi sie powtarzac ... bo tam samo i w tym samym dniu UU odpuscily ... ale spoko ja sie nie zalamuje :)
    Najwyzej pozniej bedzie luz , blusss i bzykano :P
    Ps musze dzis jeszcze na miasto jechac :/ wykanczaja mnie te swieta :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te bole kolo pachwiny mam dalej nie wiem od czego to :/ kurde jak mi to nie przejedzie to sie po swietach do lekarza przejde...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co, pytałam pani embriolog kiedy mniej więcej wystepuje zagnieżdzenie, to powiedziała, że około 10 dnia...ale to nie za późno?? wydawało mi się, że wcześniej????

    Pozostałe dziewczynki proszę wypowiedzcie się odnośnie tego bólu brzucha, mam nadzieję, ze to rzeczywiście normalne...

    Staracfzko a dzsiiaj po co znowu jedziesz do sklepu? :)
    Ja jade do rodziców na obiad, ale jakoś nie mogę się zmoblizować, żeby iść pod prysznic i się ogarnąć..mąż pojechał na jakiś turniej w piłkę nożną, więc jestem sama...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze dokupic tacie cos do prezentu bo moja mama wczoraj poszalala a mowilam jej zeby symbolicznie cos kupila i glupio tak wiec musze dokupic mu jakis sweterek albo cos :) a ja mam kurde zas plamienia ... a to chyba za szybko na @ :/ ten cykl po transferze jest jakis glupi :/ a co do zagniezdzenia to sie nir zgodze ze 10 dni bo my mialysmy podane zarodki juz do macicy i nie musial zarodek wedrowac po jajowodach... od 6-12 dni jest jak jest normalna owu jak jajeczko po jajowodach wedruje ... np jak sa blastusie to zagniezdzenie nastepuje do max 48 godzin a u nas 5-6 dni ja to tak widze po moich obliczeniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a poza tym ja poprzednio dostalam @ 9 dpt teansferze wiec nie ma opcji ze ok 10 dnia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia masz? może się fasolka zagnieżdza :) Miriiam chyba tak miała ale jakoś koło 4-5 dnia po transferze, coś mi sie tak przypomniało...
    a ja za to mam strasznie dużo śluzu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby mam taki sluz lekko zabarwiony a raczej ta zabarwiona rozpuszczona luteine :P no ze mniej tej luteiny tez leci masakra ... jeszcze jak by to byl sluz to ok ale widac nawet ta drozsza nie jest lepsza bo pewnie dostane swedziolek od tej lutki :/ choc jest wygodniejsza bo aplikator byl w zestawie i latwiej mi sie przyjmuje lutke :) a te plamienie takie delkikatne to od wczoraj bo aplikator wczoraj tez byl taki zabarwiony :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się Kochana nie martw, napewno wszystko jest dobrze!
    no ja teża mam ta luteine z aplikatorem, niby wygodna, ale już zaczyna mnie wkurzać :) ile razy dziennie masz ją brać? masz też duphaston??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore 3 x dziennie po 1 co 8 godz biore o 6 , 14 i 22 ... ta 6 mnie meczy :P nie ja dupka nie biore bo ja mam juz maksymalna dawke na dobe lutko czyli 600 mg. Ty dupka bierzesz bo ty masz lutke 100 mg w dawkce a ja 200 :)

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ja miałam plamienia 4dpt i pamiętam, że Miriiam też pisała, że je miała.
    Dziewczyny macie myśleć pozytywnie. Każda z Was jest już w ciąży, teraz walczycie aby je utrzymać. Dlatego teraz proszę dbać o siebie i mieć same pozytywne myśli.

    Nusia, ivi, ako99, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś mam 6dpt i dziś miałam takie brunatne plamienia, więc może się mi Junior zagnieżdza, co?
    mi nie kazali tak pilnować godzin luteiny... ale ja mam te pastylki dopochwowe. wsadzam rano, potem jakos po południu i wieczorem przed snem. mam nadzieję ze to nie aż takie ważne pilnowanie co do godziny :S

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako to plamienie dobrze rokuje. Trzymam kciuki:)

    ako99, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako trzymam kciuki co by to bylo to :) nie wiem czy trzeba pilnowac ale znajoma pielegniarka mi mowila zebym pilnowala godzin. W pierwszym podejsciu wlasnie dawalam se tak jak wstawalam i jak mi bylo wygodnie to mi pocisla ze musi byc odstep czasowy ten sam a ile w tym prawdy to nie wiem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki!
    Jezu jak mnie dzisiaj w nocy brzuch bolał!! Pół nocy nie spałam :( kłuje i ciągnie nadal! W ciągu dnia jest przeważnie ok a w nocy boli, dlaczego????

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ