X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako w piątek beta na pewno prawidłowa wyjdzie. Test z moczu też już powinien być wiarygodny. Jak wyjdzie wynik pozytywny nie możesz zostać bez leków. One są między innymi by nie doszło do poronienia jakby się udało. Trzymam bardzo mocno kciuki:) Jak tylko będziesz znała wynik proszę nam się tu pochwalić.

    staraczka, ako99 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki już prawie poświątecznie :) jak się czujecie???
    Ivi wiadomo już coś???
    Ako, Staraczka jak się czujecie?
    Mnie w końcu przestały te jajniki tak boleć i chociaż mogę w nocy spać normalnie. U mnie niestety nie było żadnego plamienia ani nic...na dodatek miałam dzisiaj sen, że byłam w ciąży i jechałam do szpitala na poród...a sny to są przeważnie odwrotnością...

    Ako w 11dt to już napewno coś wyjdzie, nawet pewnie test z moczu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cisza przed burza standardowo :P brzuch @-owo napiernicza i ogolnie jakos tak od srodka mam wrazenie ze nie siadla ta proba :P
    Ale za to jak ja sie kurde najadlam w te swieta :D jakas masakra haha chyba bede pol roku to spalac :P

    Ivi wlasnie jak tam u Ciebie sytuacja ?
    Ako ale nas trzymasz w niepewnosci :P mialas testowac w drugi dzien swiat nooo - nic czekamy do jutra :) a test sikany powien ci juz wyjsc :) a co do lekow to tak jak Madzia pisze ... one sa po to zeby nie poronoc ew ciazy wiec szukaj jutro gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia srutu prutu se pogadaj :P tobie to sie dziec snil a ja mam tak glupie sny ze sama siebie nie poznaje haha pierw ze moj mnie wyslal na zakupy mialam kupic buty nie kupilam bo mi kasy bylo zal :P pozniej go spakowalam i z domu wyrzucilam :P a jeszcze mi sie snilo ze mialam malego szarego kotka i on sie lubial kapac w umywalce i mruczal i mrozyl oczka jak woda na niego leciala haha az sie boje jaki bedzie nastepny sen :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Staraczko to cieszę się, że nie jestem sama z tymi dziwnymi snami :)
    ja rano jak wstałam miałam takie dziwne uczucie, że pewnie nic z tego nie będzie... ale to zmienność nastrojów to chyba przez te hormony jest spowodowana...ja to muszę czekać jeszcxze do przyszłego tygodnia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam do przyszlego tygodnia :) nie testuje wczesniej bo po co mam sie stresowac :P
    No a poza tym boli mnie brzuch @-owo wiec czekam.... moze testowania sie nie doczekam ... a na bete pojde w poniedzialek , albo wtorek bo i tak musze miec potwierdzenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2013, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czekamy razem :)

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam plamic, wiec raczej się nie udało. Jutro rano zrobię test i dam znać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako a który masz dzisiaj dzień po transferze??

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od Wigilii miałam lekkie plamienia a dzisiaj @ się rozkręciła na dobre. Test zrobiłam tylko dla formalności-oczywiście negatywny...to już koniec. Nie mamy mrozaczków a ja już nie mam na nic sił...

    Ako, Nusia i Staraczka trzymam za Was kciuki i życzę upragnionych dwóch kreseczek.

    Mała powodzenia w Nowym Roku

    Dla naszych Ciężaróweczek spokojnej i nudnej ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2013, 17:48

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta macie myslec pozytywnie a ja bardzo mocno caly czas sciskam kciuki :*

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi tak mi przykro :( . Nie wiem co powiedziec wiec tylko przytulam mocno :* <3

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi strasznie mi przykro Kochana:* żadne słowa teraz nie będą pocieszeniem, niestety...:( tulę mocno!

    Ivi a który dpt miałaś w Wigilię??

    MNie zaczyna brzuch boleć jak na @, nie podoba mi się to!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2013, 17:53

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia w Wigilię to był mój 10 dpt, podaną miałam 5dniową blastocystę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba zrobię test w poniedziałek, chcę wiedzieć przed Sylwestrem, bo jeśli się nie udało to chociaż się napiję...

    Ivi Kochana a macie jakieś mrozaczki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Ako a który masz dzisiaj dzień po transferze??

    11dpt

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż mówi że są jeszcze szanse, ale ja myślę że się nie udało. lekko plamię, ale brzuch już nadaje jeden rytm... dostaję @ dokładnie w terminie... nawet jednego dnia nadzieji nie dało :S
    zrobię jutro test, ale to chyba tylko formalność będzie :S

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi , ako przykro mi
    Ako ale jesli masz plamienia to nie wszystko stracone - mam taka nadzieje !
    Nusia a ty w poniedzialek ktory dpt bedziesz miala ? Ja w pon 11 dpt czyli 13 dzien po punkcji czyli tak jak by po owu .....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no może... ale myślę że się nie udało. mój lekarz pesymista mówił, że przy tak zaawansowanej endometriozie to mamy marne szanse :S
    ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ja będę miała w poniedziałek dopiero 9 dpt, nie licząc oczywiście dnia transferu, 13 dni od punkcji

    Ako zrób test i wtedy się okaże, niektóre dziewczyny plamią na początku ciąży, trzeba mieć jeszcze nadzieję!

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ