X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam robić teraz test czy rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to myślę, że teraz już nie ma sensu, zrób rano, wiele Ci to nie zmieni

    ako99, staraczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako zrobiłaś test??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako na wlasnie jak tam sytuacja ?

    Nusia a u Ciebie jak ?

    Ja zdaje raport ze UU calkiem odpuscily :/ i chyba zaczyna mi wszystko puszczac bo rano jak sobie pomyslalam ze po ptokach to plakac mi sie chcialo :P pamietam jak mi w poprzrdnim podejsciu hormony puscily to dzien przeplakalam haha za duzo tych hormonow jak na mnie :P no i mam skurcze @-owe :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kochana,

    U mnie dzisiaj znowu wrócił ból brzucha, wczoraj czułam się super, nic nie bolało,tylko wieczorem miałam podobny ból jak na @, ale delikatnie a dzisiaj od rana jakieś kłucie, pieczenie, muszę podjechać do apteki po nospę bo już mi się skończyła. A piersi to mnie bolą cały czas.
    Staraczko ja wczoraj miałam taki gorszy dzień, już jakoś było mi wszystko obojętne i pojawiło się to głupie uczucie zwątpienia. Dzisiaj nie wiem co myśleć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz czuje po gnatach ze nie siadło bo mam mega skurcze @-owe :/ a umie je odroznic bo przeciez nie mam okresu od roku :P
    Nusia jak cie boli brzus to dobrze to rokuje :) mnie emek ju opierdziela ze mam nie panowac nad swoim organizmem no ale ja go znam najlepiej .....
    Nusia a jak tam twoj zarodek mrozili go w koncu czy nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie wiem czy dobrze rokuje, czy nie...wczoraj czytałam wątek od początku i np Miriiam pisała, że wszystkie objawy jej ustapiły, piersi nie bolały itd i też była przekonana, że się nie udało a się udało, więc Staraczko głowa do góry!
    Ja wczoraj troszkę się moim emkiem posprzeczałam i podenerwowałam więc teraz martwię się, że ten brzuch to mnie przez to boli, przez wczorajszy stres...i mam teraz do siebie żal, że po co mi były te nerwy, że mogłam zaszkodzić fasolce :(
    Nic jeszcze nie wiem co z moim zarodkiem, dzisiaj klinika ma tylko dyżur telefoniczny więc raczej nikt mi informacji nie udzieli, dowiem się w poniedziałek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwon zapytaj moze akurat ci powiedza ;) ja wczoraj tez zaszalalam nerwowo hahaha moj mnie tak wpienil ze makabron :P
    No ja wiem jej odpuscily a ja mam skurcze @-owe wiec nic mi nie odpuscilo procz UU a dolozylo sie to co zawsze standardowo :P
    Ja nie wiem , ale po tym oszczedzaniu sie lezeniu itp powiem teraz ze nie ma reguly czy sie lezy czy pracujr czy charuje. Jak fasolka ma zostac z nami to zostanie i nawet lezenie nie pomoze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po wsystkim. Okres na potege :s
    Test zrobilam pro forma. Negatywny...
    Ta luteine to mam przerwac czy dalej ciagnac, bo mi lekarz w koncu nie powiedzial...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako przykro mi.
    Luteine pzerwac jak @ jest. A na bete nie idziesz ? U mnie klinika wymaga potwierdzenia nawet jak @ jest.... niby tak jest programu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też tak sobie teraz myślę, wiadomo, że trzeba być troszkę bardziej ostrożnym, ale jak ma się przyjąć zarodek to się przyjmie...ja sobie nawet czasem myślę, że mogłam brać więcej magnezu czy foliku itd...ale czytałam, że dziewczyny niektóre brały tylko samą luteinę i się udawało, także to nie ma reguły...
    mnie na dodatek bolą plecy w tyle, taki ból dolnego odcinka kręgosłupa, jak korzonki...ale ja to mam endometriozę i to może być też ból z nią związany, albo na zmianę pogody...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 11:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Ako tak mi przykro Kochana!!! byłam pewna, że Wam się uda, jeszcze to plamienie w 5 czy 6 dniu...masakra!
    No luteinę trzeba przerwać
    dołuje mnie to wszystko!
    Ako a TY korzystałaś z refundacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no wiem jak w kosci dupnej cie boli .... mnie wczoraj kosc dupna po spacerze bolala ...nusia magnezu nie mozna brac wiecej niz jest wskazane na dobe wiec tu na pewno bledu nie popelnilas. Ja bralam kiedys rok KF dzien w dzien i.odstawilam bo to nic nie dalo wiec nie ma reguly :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa...co ma być to będzie...teraz już nic nie poradzimy na to...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako tak mi przykri :( trzymaj sie kochana.
    Jestem z wami dziewczeta o kazdej poze dnia i nocy. Jesli ktoras ma potrzebe sie wygadani, poplakania czy pomilczenia to sluze soba. Zawsze was wyslucham, pociesze jesli bede umiala, pomilcze jesli to pomoze. Mozecie zawsze na mnie liczyc. :* <3

    staraczka, Nusia lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez ciagnelo w krzyzu, tez zwalalam na endo...
    Nic to, maz mi kaze wstac juz z lozka i przestac sie uzalac nad soba, wiec moze wstane...Ja to bardzo uwazalam na siebie, magnez, luteina, omega3, spacerki, zadnych ryb surowych ani wedzonych, zdrowe miesko z hodowli bio i inne takie i co? I dupa zbita :S

    W styczniu robie odpoczynek, w lutym w koncu moze zaplanujemy podroz poslubna i probuje za 2 cykle. Gorzej bo te dupki ze szpitala nadal nie zadzwonily i nie wiem czy mam mrozaczki.. Wiec byc moze bede musiala jeszcze raz od poczatku zaczynac...

    I tak, zalapalismy sie na refundacje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maverik a jak sytuacja u Ciebie?????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Ako, tak jak mówiłysmy, tu nie ma reguły, jak ma się udać to się uda...
    Najważniejsze żebyś teraz Kochana miała siłę na dalszą walkę, bo nie możemy się poddawać! Kiedyś w końcu musi się udać!

    ako99 lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi, Ako bardzo mi przykro. Sądziłam, że z okazji gwiazdki będziecie miały swoje upragnione prezenty. Ale dziewczyny nie poddawajcie się. Musicie dalej walczyć. I wierzyć, że kolejnym razem się uda.
    Nusia, Staraczko u Was jeszcze jest nadzieja. Dziewczyny bardzo Wam kibicuję i chciałabym żebyście dołączyły do mnie i Miriiam.

    staraczka, Nusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a myślisz , że ja bym nie chciała ? :P
    ale natura i tak swoje :P
    Jedno mnie cieszy , że mamy jeszcze 2 mrożaki więc nie ma źle ... ;)

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ