X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ale piekne wieści!!!!!!
    Wszystko będzie pięknie zobaczysz. Ja rzeczywiście miałam 50 w 10 dpt ale ja miałam przyrost ok 300 % więc nie wiadomo ile miałam dzień wczesniej, pewnie około 20. Poza tym jeden dzień później mogłaś mieć zagnieżdzenie. W poniedziałek powinnaś mieć minimum 40. Będź dobrej mysli :)

    Nusia teraz Ty...

    Nati00 każdy lekarz w klinice sam decyduje co policzy jako starania , zbierz cała dokumentacje jaką masz.Nie wiem jak jest w Twojej klinice ale i tak pewnie trzeba troche odczekać na kwalifikację. Powodzenia

    staraczka lubi tę wiadomość

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam plamienie 22 grudnia wiec wydaje mi sie ze wtedy doszlo do zagniezdzenia.... no nic zobacze w pon ;) dzis ta kreska na prawde slaba na tescie wyszla a test o czulosci 10 mam wiec nie dziwie sie ze tak niska beta wyszla ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam no i dolozylam po 50 mg llutki czyli biore 3 x po 150

    Nusia lubi tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zagnieżdżenie trwa dwie doby więc plamienie mogło być na początku lub na końcu. Ja tez 9dpt miałam bardzo słabą kreskę, a 10 dpt nie miałam w ogóle, a tego samego dnia beta była 50. Zrób jeszcze jutro test z moczu i nie wystrasz sie jak nie wyjdzie.Dopiero 11 dpt miałam już wyraźniejszą kreskę. Też miałam testy o czułości 10.

    Dobrze że zwiekszyłas luteinę, ja brałam nawet 600 mg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 18:05

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    600 mg to mialam planowo na dobe a teraz zwiekszylam to bedzie 750. . No nie gadaj ze tak z tym testem moze byc :P teraz mnie wydygalas i nie wiem czy sikne :P
    A na bete pojde w poniedzialek kolo 15 jak emek wroci. Mysle ze te 3 godz nie zrobia duzej roznicy bo dzis bylam o 11. A i robilam w szpitalu u siebie z ciezkim bole ale mi zrobily i ze week to zaplacilam 42 zl masakra co. A normalnie w tygodniu 36 zl
    Mam w ogole dzis straszne napady goraca :/
    Wyzej napisalam ze mam jednorazowa dawke 150 blad bo 250 czyli na dobe 750 nie za duzo miriiam ? Moze bede brala tak jak mi kazali po 200 x 3 ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 19:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam dzis bete 0,53
    więc u nas juz po wszystkim...

    Staraczka! Gratulacje!
    trzymam kciuki :D

    teraz mi powiedzcie ile czasu trzeba odczekac do kolejnej stymulacji?
    niestety nie mamy mrozaczków :S

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co lekarze to inaczej ale u mnie w klinice i tak generalnie powinno być , że powinno odczekać się 3 cykle , żeby organizm wrócił do swojego rytmu ....
    Nie gratulujcie bo przyrost jest najwazniejszy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:03

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko po cichutku gratuluje!!!
    Niusia a teraz czekamy na takie informacje od Ciebie.
    Ja dziewczyny leze w szpitalu. Od poludnia leje sie ze mnie krew jakby ktos jakis kran odkrecil. Lekarz nie byl w stanie powiedziec mi co jest nie tak. Poki nie ustanie krwawienie mam lezec i nie wolno mi wstawac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Madzia oby było wszystko ok.... ja się zaczynam trochę stresować tą moją betą ale mam za swoje , że poleciałam w 9 dpt na nią ! :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, a Ty który tydzień jesteś?
    to nienormalne że się z Ciebie tak leje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki, dopiero wróciłam z imienin, jestem padnięta!

    Jejku Madziu oby wszystko było dobrze z maleństwem! Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił!! Moja koleżanka jedna plamila krwią do samego końca ciąży, nie wiedziali dlaczego...przeleżała 3 miesiące w szpitalu i dotrwała do początku 7 miesiąca i urodziła. Maluszek jest teraz zdrowy jak ryba. Musi być dobrze!

    Staraczko TY już tu nie panikuj, bo jesteś w ciąży! :) Teraz wyluzuj i się ciesz...na 100% w poniedziałek beta będzie już o wiele wyższa.

    Kochana a mi dzisiaj wszystkie moje objawy okresowe ustąpiły, czuję się jakby nigdy nic...napady gorąca to ja też mam, ale to przez te hormony pewnie co bierzemy...jakoś kiepsko to wszystko widzę...

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako strasznie mi przykro kochana

    liloe lubi tę wiadomość

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka gratuluję po cichutku...

    Nusia Ty jesteś następna w kolejce po gratulacje;)

    Madziu mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze z Tobą i Maleństwem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi a jak TY się trzymasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki, dopiero wróciłam z imienin, jestem padnięta!

    Jejku Madziu oby wszystko było dobrze z maleństwem! Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił!! Moja koleżanka jedna plamila krwią do samego końca ciąży, nie wiedziali dlaczego...przeleżała 3 miesiące w szpitalu i dotrwała do początku 7 miesiąca i urodziła. Maluszek jest teraz zdrowy jak ryba. Musi być dobrze!

    Staraczko TY już tu nie panikuj, bo jesteś w ciąży! :) Teraz wyluzuj i się ciesz...na 100% w poniedziałek beta będzie już o wiele wyższa.

    Kochana a mi dzisiaj wszystkie moje objawy okresowe ustąpiły, czuję się jakby nigdy nic...napady gorąca to ja też mam, ale to przez te hormony pewnie co bierzemy...jakoś kiepsko to wszystko widzę...

    Nusia spokojnie mnie od 2 dni nawet UU nie bols tylko od czasu do czasu mam skurcz na @ vardziej mi dokuczaja te skurcze od wczoraj... wiec ty sie nie nerwuj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem Ivi, zaczynam mieć coraz większe wątpliwości...dzisiaj kupiłam test i zrobię go w poniedziałek rano...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiej czukosci test nusia kupilas ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, ja się martwię, że mam za mała dawkę tych hormonów, bo mam tylko luteine 3 x 1 dopochwowo i duphaston 3x2, czyli to wychodzi tylko 360 mg na dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nawet nie wiem Staraczko, zaraz sprawdzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze on jest 25 ml, nawet nie zauważyłam...trudno...

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ