X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam testy czulosci 10 ... podejrzewam ze jak bym miala 25 to pewnie dzis nic bym nie zobaczyla...
    A co do leko to sie nie martw jak ci wyjdzie pozytywny test to zwiekszysz sobie dawke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem, ale nie myslisz, że to może mieć wpływ na to czy się uda czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kazda inaczej to dziala ... w innych klinikach daja jeszcze nizsze dawki lutki niz ty masz wiec spokojnie ;)
    Ide spac bo mi sie oczy juz zamykaja :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja też uciekam, bo mi głowa pęka po tych imieninach, była trójka 5 latków, myslałam że oszaleję z tego hałasu! :) No to spokojnej nocki dziewczynki! Staraczko mąż pewnie się cieszy bardzo??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emek podchodzi do tego na spokojnie a ja mu jeszcze oziebiam emocje ze tak powiem.jeszcze jest za wczesnie by sie cieszyc... wiesz ponad 3 lata staran robi swoje i nauczylo mnie pokory :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja wiem, to wiadomo, ale trzeba wierzyć Kochana, że tym razem się udało i tak już zostanie, będzie wszystko dobrze!

    dobrej nocki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:55

    staraczka lubi tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam 600 mg luteiny planowo i zwiększyłam do 750 mg sama i tak brałam przez dobre 2 miesiące.
    Co do tych testów to nie wiem czemu tak wyszło, podejrzewam że mocz mógł być bardziej rozcieńczony. Uprzedzam Cię tylko żebyś nie traciła nadziei jakby co nie wyszło. Czekam na wieści, ale zrób jutro.

    Madzia oby wszystko było dobrze, o takich krwawieniach słyszałam w ciąży i dobrze sie kończyły. Dobrze że juz jestes pod opieką lekarzy. Wierze że będzie dobrze. Że też te ciąże mijają nam w takim stresie. Ja czekam jeszcze kilka dni na wyniki mojego dziecka i modlę się nieustannie.

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest dobrze bo kreska ciemnieje , dzis jest duzo bardziej widoczna niz wczoraj ;)

    Nusia jutro na Ciebie kolej ! Trzymam kciuki ! A jak dzis na froncie brzus boli ?

    gosia81, aleksa.wawa, ivi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, dzisiaj pół nocy nie spałam bo jakoś tak żle się czułam, jakieś choróbsko mnie bierze...brzuch w nocy trochę bolał, ale nie tak typowo okresowo, jakos tak inaczej.
    Dziiaaj rano znowu sie pokłociłam z mężem! JUż nie licze na to, że się uda, bo za dużo się stresowałam przez te ostatnie 3 dni!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia cofnij sie pare stron wstecz .... ja tez bylam pewna ze nic z tego i juz szykowalam sie powoli na nastepne podejscie.... a ty co tak z emkiem sie klocisz ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie wiem, stwarza problemy o jakieś głupoty, a ja nie potrafię cicho siedzieć i tak się zaczyna...chyba te hormony już na wszystkim źle wpływają...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a sprawdzalas jaka masz czulosc testu ?

    Madzia a jak u Ciebie dzisiaj ? Uspokoilo sie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 10:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mam 25 czułość, trudno, zrobię jutro, wyjdzie to wyjdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w ogóle to dopadło mnie choróbsko jakieś, mam całe zatoki zawalone, zimno mi, głowa mi pęka! muszę się jakoś wyleczyć przed sylwestrem!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sylwester w domu ? Bo my w domu.... planow brakk ;) a co do testu to w tesco sa chyba za 7 zl o czulosci 20 albo 10 juz nie pamietam ale wiem ze sa czulsze niz te apteczne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, my idziemy do znajomych, więc w sumie dobrze jakbym jutro już coś wiedziała, bo jak się nie uda, to będę piła w sylwestra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz wiedziec na 100% to idz na bete ....ten test moze ci pokazac nic a jak cos serio bedzie i sie napijesz ? Beta wiarygodniejsza .... ja mialam serio ledwo widoczna kreske przy tescie o czulosci 10 .... ja bym nie sugerowala sie tylko tym testem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO pewnie podjadę na ta betę jutro, jakoś nerwy mi już odpuśiły...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz idz. Siknac i tak mozesz ale nie przestrasz sie jak nic nie pokaze :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie natstawiam się na wiele :)

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ