X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madziu, trzymaj za nas mocno kciuki, może chociaż którejś z nas się uda...
    teraz tak naprawdę każdy "objaw" może być objawem ciąży albo zbliżającego się okresu, nie ma reguły...a ja złapałam mega smaki po tych świętach, cały czas mam na coś ochotę, od wczoraj chodzą za mną chipsy solone :) muszę męża poprosić żeby mi kupił bo nie chce mi się jechać do sklepu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no to jedz jak masz smaki ;) niech ci te smaki już zostaną ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OJ chciałabym, chciałabym, okaże się za kilka dni. Nie chcę się nastawiać tak czy tak, co będzie to będzie.

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, wróciłam ze świąt i takie przykre wieści.
    Ivi, Ako bardzo ale to bardzo mi przykro, nie traćcie nadziei, trzeba dalej walczyć. Mocno przytulam
    Nusia, staraczka ja Wam dam tracić nadzieję, brak objawów i liczne objawy o niczym nie mówią. Niecierpliwie czekam na sygnał od Was. Staraczko może Ty byś mogła już w niedziele testować z moczu? Mnie w okolicach testowania zaczął bolec brzuch okresowo co mnie bardzo zaniepokoiło, chyba nie ma reguły.
    Nie ustaję w nadziei razem z Wami :)

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam ja zrobię test z moczu w poniedziałek, to będzie 9 dpt, więc myślę, że coś już powinno wyjść jakby co. Ja też myślę, że Staraczko mogłabyś wcześniej ten test zrobić.
    Ja mam straszne wahania nastroju, muszę przestać o tym myśleć...
    a na dodatek boli mnie gardło, co mnie wkurza bo nie wiem czy coś moge wziać czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 18:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem. Myslalam zeby na bete jutro isc bo to bedzie 9 dpt a 11 po punkcji ....ale nie wiem czy to nie za wczesnie. A zas jak dostane w niedziele @ to gdzie ja bete zrobie zebym mogla odstawic leki z czystym sumieniem ? A brac luteine w czasie @ to tez bez sensu ..... no sama nie wiem. Miriiam moze ty wiesz czy jest u nas gdzies labo czynne 24 h ? Wiem ze np w wojskowym nie robia takiego badania bo oni to gdzies wysylaja :/ a brzuch mnie przestal o dziwo bolec... robi sie cisza przed burza :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko to zrób w takim razie jutro bete!! Tak bedzie najlepiej, ja myslę, że jak jesteś w ciąży to coś wyjdzie już. Przynajmniej będziesz spokojna.
    MNie brzuch zaczął boleć jak na @ - do dupy to wszystko!!!!!

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko wiem że diagnostyka jest 24 h czynna, ale jej nie ma w gliwicach. Na pewno jest w katowicach. A na zygmunta laboratorium jutro nieczynne bo dziś tam byłam.
    Na pewno mozesz w niedzielę zrobić z moczu.

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide dzis na bete. Jak ms cos wyjsc to wyjdzie

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i słusznie :) daj znać co i jak
    powodzenia Kochana! Trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam jeszcze takie pytanko: czy to możliwe, że po aplikacji luteiny dopochwowej może mnie właśnie tak lekko brzuch boleć tak w dole? bo dzisiaj jak wstałam czułam się bardzo dobrze, a po aplikacji zaczęłam oczuwać takie ćmienie jakby przed @, sama nie wiem jak to opisać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano robilam test i wyszla bardzo blada kreska wiec polecialam na bete dzis mam dopiero 9 dpt i wyszlo 18,8 .... wiem ze malutko . Nic pojde w pon i zobacze cxy przyrasta
    Nusia mnie tez po aplikowaniu brzuch bolal

    kaarolaa, gosia81, Spero, ako99, ivi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana najwazniejsze, ze jest powyzej 10...napewno przyrosnie :) trzymam mocno kciuki i juz lekko gratuluje :)

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche za szybko mnie ponioslo na ta bete :p nic zobacze wynik w poniedzialek ;) nawet jak nie prxyrosnie to chociaz bede wiedzisla ze cos ruszylo bo zawsze mialam bete 0 .....

    gosia81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratuluje po cichutku!!! Cudownie :) ale wiesci!!! Strssznie sie ciesze!!!

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie bede cieszyc jak beta wyjdzie wyzsza :p choc co ia sie spodziewalam jak miriiam w 10 dpt miala ok 50 ;) a ty nusia w pon na bete idz i nie ma ze nie ;) jak brzuch boli na @ to dobrze to rokuje mnie dalej boli a rano myslalam ze juz polecialo sseriooo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana! zaciskam kciuki za poniedziałkową betę, ale już się cieszę po cichutku i gratuluję

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile beta powinna urosnac do poniedzialku ?

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko jeszcze mocniej zaciskam kciuki i po cichu gratuluje. A co do bety to nie ma reguly bo jednym tak drugim inaczeje przyrasta. Wazne zeby przyrosla :)

    staraczka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nati00 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam do was bardziej doświadczonych pytanie ... Otóż 20 stycznia mam pierwszą wizytę dot in vitro. W 2009 roku miałam laparoskopie i stwierdzoną enometriozę IV stopnia :/ i do tego czasu byłam na tabletkach anty i visanne, tzn jakieś pół roku temu przestałam je brac i naturalnie starałam się o dzidziusia ale oczywiście bez efektu.. dodatkowo badanie amh 7,3 i doktorek stwierdził że jedynie in vitro!! i teraz pytanie czy muszę jeszcze odczekac drugie pół roku żeby zostac zakwalifikowana do rządowego programu(żeby był rok starań)?? Czy to wystarczy że mam tak zaawansowaną endo i od 2009 r średnio co trzy miesiące odwiedzałam różnych ginów.. jak myslicie?

    nati
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ