X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu jak się czujesz?? Wszystko w porządku????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO Staraczko u mnie coraz większy ból brzucha, pewnie jutro zjawi się @! Ten ból nie może niestety oznaczać ciąży :((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a na bete idziesz dziś ? ja też takie bóle miewam , że mam wrażenie , że zaraz poleci ... a UU w ogóle mnie nie bolą ..... spokojnie


    NUSIAAAA kurczaki ja tu czekam na wieści od Ciebie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 09:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO hej Staraczko, no robiłam ten test ale oczywiście jedna kreska!! Nie ma nawet słabiutkije kreseczki!!!

    nie robię sobie już nadziei...
    ale dla pewności pojadę potem na bete, będę mogła z czystym sumieniem jutro pić!!! ile czekałaś na wynik???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 09:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to test o czułość 25... więc nic dziwnego ... daj mi meila na priv swojego to ci pokaze jakie ja mam slabe kreski przy tescie o czulosci 10 ... Ja czekałam ok 2 godzin , ale ja robiłam w szpitalu w laboratorium bo jak robię gdzie indziej to wyniki mam na drugi dzień .... albo na wieczór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 09:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja pojade do diagnostyki, tam zawsze robię i wszystkie badania są w miarę szybko

    staraczka lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja cały czas mam krwawienie. Mam być dziś badana, ale nie wiem o której. Aktualnie jestem w 14t1dc. Najprawdopodobniej Sylwestra siedze w szpitalu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Madziu .... a może to jakiś krwiaczek i dlatego leci z ciebie...oby to nie było nic groźnego !

    ako99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, trzymaj się i nie poddawaj. Co tam sylwka w szpitalu. Ważne by dzidziuś był zdrowy!

    Dziewczyny. Potrzebuje porady! Jestem w programie in vitro. Mam już jedna Nieudana próbę w szpitalu przy pl. Starynkiewicza Warszawa. Czy myślicie żeby zmienić klinikę? Myślałam o kriobanku w. Białymstoku. Poradźcie proszę. W Białymstoku oferują mi długi protokół co przy mojej zaawansowanej endometriozie jest chyba lepsze niż ultra krótki który mi zaaplikowano w Wawie. Poradźcie proszę
    Aga



    Dz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 12:03

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu trzymaj się dzielnie kochana. Takie krwawienia się zdarzają, dobrze, ze jesteś pod opieką lekarzy.

    Ja też mam prośbę o polecenie lekarza i kliniki na śląsku. Lecimy w styczniu do Polski i chciałabym skonsultować naszą sytuacje i poradzić się co dalej mamy robić... Będę wdzięczna za info.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako wiem ,że jak si,ę zmienia klinikę to ląduje się na szarym końcu kolejki .... no jak ci na czasie nie zależy to zmień.... a czemu chcesz w ogóle zmienić ??
    ja po pierwszej nie udanej próbie też chciałam zmienić klinikę , ale jak się dowiedziałam , że ląduje na szarym końcu to zostałam w tej co zostałam ;)

    Ivi w Katowicach jest klinika gyncentrum Dr. Mercik.... ja co prawda chodzę tam do dr.Czerwińskiej , ale więcej osób poleca Mercika choć na Czerwińska jakoś spacjalnie nie narzekam... miała po drodze kilka nie domówionych rzeczy , ale to w końcu tylko człowiek ;)

    ivi lubi tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wszystkie kliniki białostockie, w tym też kriobank i prof. Kuczyńskiego. Jeżeli jesteś zainteresowana programem ministerialnym,to wiem,że w kriobanku nie ma dużych kolejek.

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma dużej kolejki. Powiedziano mi ze max 3tyg oczekiwania a ja i tak teraz musze zrobić przerwę w in vitro, przynajmniej 2 miesiące...

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ako99 wrote:
    Nie ma dużej kolejki. Powiedziano mi ze max 3tyg oczekiwania a ja i tak teraz musze zrobić przerwę w in vitro, przynajmniej 2 miesiące...

    Będziesz miała czas, aby zastanowić się :)

    ako99, Asienka1184 lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kochana, trzymam kciuki z Ciebie i za dzieciątko.

    Nusia, daj znać jak beta. wierzę, że się udało i mocno trzymam kciuki

    ako99 jeśli czujesz, że coś zaniedbali lub masz wrażenie że możnabyło lepiej do tego podejść, to zmień klinikę. Kolejki faktycznie duże nie są, a może będziesz miała lepszy komfort psychiczny, że robią wszystko jak należy.

    ivi na pewno nie provita, bo tam już nie ma miejsc. ja mogę z całego serca polecić póki co macierzyństwo w Krakowie, daleko nie jest, a lekarze bardzo kompetentni i od prazu przechodzą do działania. możemy mieć nawet za 2 cykle. jak ten się zacznie to anty i potem jak badania będą ok możemy podejść do procedury. Nie tracą czasu, nie przetrzymują na siłę pacjentów. Robią wszytko na bieżąco. Mirocki lub Szlachcic. Ja jestem u Szlachcica, ale znajoma była u Mirockiego i ma teraz prześliczną córeczkę.

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za szybki odzew;)

    Mnie ciągle dręczy pytanie dlaczego tak mało naszych komórek się zapłodniło... Zapłodnieniu poddano 8 komórek, 7 się zapłodniło, po trzech dniach zastały już tylko 3, z czego jedną miałam podaną a pozostałe dwie nie nadawały się do zamrożenia... Co mogło być przyczyną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no mi niestety się nie udało :( muszę zadzwonić do kliniki co dalej, czy mam leki odstawić. Mam dość wszystkiego!!! :(

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia robiłaś test czy badanie krwi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i to, beta mniejsza niz 1

    w sumie to nawet nic nie było na mniej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 15:05

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia przykro mi. Wiem jak się czujesz...

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ