X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała a czy ja dobrzę kojarzę ze ty miałam dzwonic do kliniki ;> czy mi się coś pomyliło ;>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ja mam endometriozę, więc powinnam teraz być pod stałą kontrolą, żeby znowu mi się jakaś torbiel nie zrobiła, ewentualnie żeby szybko zareagować...

    rzeczywiście po @ umówię się na wizytę, muszą mnie przyjąć!

    mala29 co z Twoimi mrozaczkami? czy coś wiadomo kiedy będziesz miała transfer??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no muszą ... powiesz , że jesteś po @ po nie udanym ivf i chciałaś na usg się umówić :)

    liloe lubi tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko piękna beta. No to można gratulować :))
    Nusiu przykro mi ale widzę że szykujesz się do następnej próby. Taka nadzieja pomaga przetrwać teraz ten trudny czas. I rzeczywiście umów się na wizytę zaraz po okresie i zacznij od razu brać pigułki żeby zapobiec cystom, żeby nie przedłużył Ci sie czas przerwy. Przytulam.

    Dziewczyny to normalne że zastanawiacie się co poszło nie tak. Ale dobrze zastanówcie się nad zmianą kliniki, bo przy drugiej próbie lekarz może jednak wiedzieć co zrobił nie tak albo co zmienić. Chyba że nie ufacie swoim lekarzom to zupełnie inna sprawa. I cieszę się że macie nadzieję na kolejną próbę. Pierwsza rzadko sie udaje.

    Madzia daj znać co mówią lekarze i skąd takie krwawienie.Ściskam

    Jestem mamą
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia przykro mi bardzo. Realia są niestety takie,że I ivf ma mały procent szans na zakończenie ciążą. Też sobie zadawałam pytanie po każdym ivf,co poszło nie tak,skoro jestem zdrowa a jednak mrożaczków nigdy nie miałam. Tego nikt nie wie,nawet lekarze,to biologia. Jedne zarodki ładnie się dzielą,inne nie.Te piękne odrzucane są przez organizm a czasami ten gorszej jakości przyjmuj się i jest z tego ciąża i zdrowy bobas.

    Co do wizyty po ivf,ja zawsze umawiałam się po @,a potem czekałam 3 cykle aby móc zacząć procedurę ponownie.

    Przede mną 3 próba w Nowym Roku,mam nadzieję,że ostatnia i szczęśliwa.

    Nusia lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiu przykro mi, ale cieszę się, że się nie poddajesz i będziesz walczyć dalej! Wierzę, że w nowym roku będziesz miała pod sercem ukochane dzieciątko

    Staraczko, gratuluję :D, beta ładnie rośnie. Dbaj o was teraz :)

    a mam jeszcze do Was pytanie robiliście kariotypy z waszymi m.? bo zastanawiam się czy zrobić czy nie, koszt w sumie duży bo za dwoje to 800zł ...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia i staraczka jeszcze nie wiem kiedy bede miala trsnsfer. Narazie 7 stycznia mam wizyte moze wtedy mi cos powiedza wiecej, mam dostac jakies leki. Narazie moje mslenstwa spia grzecznie zamrozone :)
    I tak jak jasmin mowi nie ma na to reguly bo my swoje a natura swoje.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczynki za Wasze wsparcie! Nie wiem co bym bez Was zrobiła! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy...

    Jasmin trzymam kciuki Kochana aby ta trzecia próba była ta szczęśliwą!

    jasmin, mala29_ lubią tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spełnienia tego najważniejszego marzenia Wam życzę w Nowym Roku. :)

    mala29_, Nusia lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jutro juz jest Nowy Rok wiec z tej okazji zycze wam by Rok 2014 byl bardzo magiczny, wyjatkowy. Zeby spelnily sie wasze wielkie marzenia i aby zawsze na waszych twazach goscil usmiech i byscie przezyl wiele szczesliwych chwil. :* <3

    Nusia lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam lozysko przodujace. Podobno ono sieodkleja i dlatego mam krwawienie. Dzis mialam przyjemnosc rozmawiac z pania dr ktora jest moja opiekunka. Mam wrazenie ze mloda gowniara niedouczona uwaza sie za Bog wie jak madra. Mam wynik posiewu z wykrytym paciorkowcem a ta stwierdzila ze w ciazy z nim sie nic nie robi ze on nie zagraza dziecku. A jak jado niej ze do podszycia potrzebny mi jest wynik jalowy to ta do mnie ze ja to nie interesuje iwyszla ode mnie. Przy obchodzie dowiedzialam sie ze crp mam 25 (powyzej 5 to stan zapalny organizmu) a oni twierdza ze wynik w normie. Co jeszcze mnie tu czeka to nie wiem. Ale na pewno nie pozwole im sie tu podszyc.

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Madziu trzymaj sie. Co za ludzie tam lecza. A moze mozesz zmienic jeszcze lekarza na bardziej doswiadczonego? Kochaniutka jestem z toba <3

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje Kochane! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roczku! Aby spełniły się nasze wszystkie najskrytsze marzenia i aby to był dla nas cudowny, wyjątkowy ROK.
    Dla nas wszystkich starających się nadal życzę upragnionego maleństwa a Miriiam, Madzi i Staraczce szczęśliwego rozwiązania i mało dolegliwości ciążowych :)

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 zrób tam troszkę awantury. Oni są dla Ciebie a nie Ty dla nich...3 mam kciuki....

    gosia81, Nusia lubią tę wiadomość

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka jest przypisana do konkretnej sali. Żaden inny lekarz nie chce rozmawiac i tłumaczą to ze mam swoją lekarke. W czwartek będzie ordynator i jedynie z nim jest jeszcze szansa coś wyjaśnić.
    Kochane spełnienia najskrytszego marzenia w 2014 roku.

    Nusia lubi tę wiadomość

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia wszystkich marzeń:))

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, bardzo się zmartwiłam, tyle problemów na raz. Szukałam jakiś informacji w necie. Pewnie już je czytałaś. To CRP może być nieznacznie podwyższona w ciąży. A paciorkowiec można leczyć duomoxem, czyli antybiotykiem. Dobrze żebyś mogła skonsultować się ze swoim lekarzem. Przykro mi że musisz przezywac tyle stresów w ciązy. Myślę o Tobie i gorąco wspieram.
    Dla wszystkich dziewczynek spełnienia życzeń, zwłaszcza jednego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 18:09

    Nusia lubi tę wiadomość

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwego Nowego Roku Dziewczyny!
    oby Nowy Rok przyniósł nam wszystkim upragnione ciąże i zdrowe dzieci!
    Madzia, Tobie a właściwie WAM, dużo zdrowia!
    z tego co wiem przy przodującym łożysku to musisz być szczególnie wyczulona na najmniejszy ból brzucha i natychmiast do szpitala masz pędzić...

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ile dni po odstawieniu luteiny powinnam dostac okres??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie skladalam wiec dosiego ;)

    Nusia ja nie wiem bo zawsze dostawalam w trakcie brania ....

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ