X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • miriiam Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ok 2-4 dni powinnas dostać

Jestem mamą
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK, dzięki Dziewczynki
    brzuch mnie boli już typowo na okres a jeszcze go nie mam

jutro się dowiem czy mamy mrozaczka, trzymajcie kciuki!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 16:41

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymam , trzymam ! ;)
    a ja byłam dziś na ostatniej becie i wynik 122,2 więc chyba jest ok ;0

ivi, Spero, Konwalia lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Kochana, oby tak dalej :) beta pieknie przyrasta! Jeszcze raz wielkie gratulacje! może za drugim razem i nam się uda...

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia uda się uda ;) ja też jestem ciężki przypadek a za drugim razem się udało więc spokojnie ;) a póki co trzymam za mrożaczka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, a TY czemu ciężki przypadek? przypomnizs? :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego , że nie zaskakiwało tyle czasu ....staraliśmy się równe 3 lata...po drodze problem z chłopakami ..najpierw bakteria 1,5 miesiaca leczenia potem były za słabe .. mieliśmy 3 iui za sobą jak sprawność im się poprawiła i nic.. ja miałam problem z prolaktyną i biorę na nią już 1,5 roku tabletki
    a dwa , że za pierwszym podejściem jeden zarodek przetrwal do 5 doby i gin kazala robic badania genetyczne bo podejrzewala ze cos pod tym kątem jest nie tak :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 21:01

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nie zaskakujemy od 2 lat. ale ja mam endometriozę zaawansowaną, wiec to moja wina a u Ciebie to chyba wiele czynnikow.
    a robiliscie jakies badania genetyczne?
    gdzie to sie robi?
    u nas zaden zarodek nie przezyl a byly 3 wiec moze u nas tez jeszcze jest jakis problem...

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki ile dni po odstawieniu luteiny powinnam dostac okres??

Nusia, ja dostałam @ w trakcie brania :S
    ale taki prawdziwy, bolesny i mocny @ dostalam 2 dni po odstawieniu luteiny...
    gorzej bo przez to do dziś mnie trzyma :S
    to już ponad tydzień... jestem ćwierć przytomna po tym przeżyciu a wcale nie zanosi sie że wkrótce przestanie :S

• jasmin Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ako doskonale Cię rozumiem,miałam to samo po II podejściu ,myślałam,że zejdę ze świata:D nigdy w życiu nie miałam tak bolesnej @ i tak długiej 10 dni.

Ja staram się 5 lat o dziecko.Leczę się prawie 3 lata.

staraczka gratulacje :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 22:14

ako99 lubi tę wiadomość

relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko to super ze beta przyrasta i oby tak dalej :).
    My z moim m. Staramy sie od prawie 8 lat i nic, w tym 1,5 roku sie leczymy. Ja zawsze mialam bolesne @ i dlugie bo trwajace tydzien ale jakos w trakcie leczenia sie to zmienilo na moja kozysc :) bo teraz trwaja owiele krocej i sa bardziej skape.

Nusia trzymam kciuki zeby byl wasz mrozaczek :)

W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • ivi Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dorzucę naszą historię. Staramy się 2,5 roku. Nasze problemy to niedrożny jajowód, cykle bezowulacyjne niskie ahm i do tego mała liczebność żołnierzyków (tzn wahająca się od 6mln do 72)
    Ja okresy mam krótkie bo 3-dniowe, raczej skąpe i prawie bezbolesne (kiepsko się czuję 2-3 dni przed okresem ale jak już przyjdzie to da się wytrzymać)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ako no ja też czuję że ten okres będzie mega bolesny, jeszcze nie dostałam a brzuch rano mnie bolał straszliwie, wzięłam sobie już panadol femine zapobiegawczo bo bym umarła przez te skurcze :)

Dziewczynki ja za to leczę się od ok. 2 lat, nie mam jednego jajowodu, drugi jest niedrożny, lewy jajnik w połowie, no i mam zaawansowaną endometriozę, niskie amh, więc już gorzej być nie może...mąż ma za to bardzo dobre wyniki - chociaż tyle ...

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ako ja robiłam na nfz te badania w poradni genetycznej bo w klinikach za mnie i emka wołali sobie 1000 zł za te badania :/
    one i tak wychodza przeważnie dobrze zawsze ....

a moje @ to były straszne brzuch mnie bolał niemiłosiernie jak miałam termin @ to bez kija nie podchodź ....

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko a TY przed tym podejściem brałaś jakieś suplementy diety, witaminy?

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee nic nie brałam ;) wcześnie przy pierwszym podejściu brałam witaminy ...a teraZ NIC ...nawet mojego nie faszerowałam witaminami ;) tylko te winko popijałam :)

Dzwoniłaś pytać co z mrożakiem ;>

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 09:11

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to winko to ja też piłam i endometrium miałam bardzo dobre bo aż 11, ale widocznie to nie wystarczy...
    Jeszcze nie dzwoniłam bo jestem 1 dzień w pracy po tych 2 tygodniach i nie chcę żeby każdy słyszał co i jak.

Staraczko a jaki miałaś poziom progesteronu przed punkcją? Pamiętasz? czy są jakieś normy? ja ostatni raz miałam badanie robione 2 dni przed punkcją.

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego nie wiem bo moja gin mi nie pokazywała wyniku ...:/

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja też nie widziałam, tylko jak byłam robić tą nieszczęsna bete to Pani w laboratorium diagnostyka założyła mi taką kartę online i w domu sobie tam weszłam z ciekawości i były wszystkie moje badania tam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz to teraz będziesz znała swoje każde wyniki jak masz dostępn do karty online ;) u mnie czegoś takiego nie ma :/

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ