X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam ja się czuję hm.. dziwnie - mam humory :/ ale co wam będę tu swoje żale wywalać :P
    a ty jak ?>

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko pisz tu wszystkie swoje żale, po to tu jesteśmy żebyś miała z kim pogadać i właśnie się wyżalić! zapamiętaj! :)

    Miriiam no pomalutku myślę o crio, ale też się troche boję jak to będzie, co zrobić żeby zwiekszyć swoje szanse tym razem itd...

    a TY jak się czujesz Kochana? masz już jakieś typowe objawy ciążowe? mdłości? który to już tydzień ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a mnie zapisały w klinice na wizytę na 13-ego stycznia...i nie wiem czy to nie będzie za szybko bo to będzie mój 35 dc...
    edit: jednak zmieniałam sobie na 16 stycznia to będzie 41 dc -Miriiam tak będzie ok ?? bo ten 13 stycznia to wydaje mi się za szybko a jak mają mnie liczyć za te wizyty to ja dziękuje co tydzień być w klinice :P


    Nusia ja mam głupie myśli aż głupio tu i nich pisać :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 20:34

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero twój post jest bardzo motywujący, naprawdę ładne wyniki. Udało się komuś z Was za pierwszym podejściem? ja sie trochę boje przestymulowania, u mnie jest zawsze dużo pęcherzyków. Mam wysoki wyniki Amh.

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka głupie myśli będą towarzyszyć Ci przez pierwszy trymestr codziennie. A lęk o ciąże chyba nie opuszcza nigdy, przynajmniej mnie jeszcze nie opuścił a jestem już w 16 tygodniu. Kiedy każdy ból, kłucie interpretujesz lękowo i ciągle spodziewasz sie najgorszego.Tak to chyba jest jak się tak długo o coś starasz i z takimi trudnościami to przychodzi. Będzie dobrze :) A 16-go lepiej, wtedy juz na pewno coś będzie widac :)

    Mi się udało za pierwszym razem i Madzi chyba tez jak się nie mylę, prawda?

    Ja dziś czuję się jak nowo narodzona, jakbym drugi raz zaszła w ciążę. Dostałam dzis wyniki prenatalne NIFT i są świetne, rozwiały watpliwości. Byłam tez na usg i z dzidzią wszystko w porządku, tylko łozysko coś nisko, ale to się jeszcze może zmienić. W każdym razie jestem szczęśliwa i czuję się dobrze. Objawy mi już ustąpiły, męczą mnie tylko migreny. Ale to pikuś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 20:39

    staraczka, gosia81, ako99, ivi, Spero, Nusia lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam super, że coraz lepiej się czujesz. Rośnijcie zdrowo ;)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu nic sie nie boj nie jest to takie straszne przestymulowanie. Nie mniej uuz odrazu takich czarnych mysli, napewno bedzie dobrze.Ja bylam przestumulowala da sie wytrzymc je. Jeden minus jest tego ze transfer sie przesuwa na inny miesiac bo musi organizm odpoczac.

    magda lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam z tym , że ja mam głupie myśli i na co mi to było :/
    Nie wiem może dlatego , że przez 3 lata miałam cel ..został on osiągnięty i tak jakoś hm.... no nie wiem ......może mi przejdzie jak zobaczę Lucyne na usg :P

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam duper ze wyniki wyszly dobre :) oby tak dalej. Niech dzidzia nadal rosnie zdrowo w twoim brzuszku. :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko a przetszepac ci tylek za takie mysli :p. Masz miec od tej pory pozytywne mysli bo Ci sie udalo masz mala fasoleczke w brzuszku. Normalne ze sir troszke boisz i masz mieszane uczucia bo pewnie jeszcze do konca nie mozesz w to uwiezyc ale jak msluszka zobaczysz na monitorku to odrazu bedziesz inaczej mowic.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo właśnie ze mną tak jest za nim przyswoję do siebie i zacznę myśleć pozytywnie to dużo czasu musi minąć a póki co o męczą mnie te myśli :/ i zdarzyło mi się już 2 razy płakać :/ :P masakra bo nie da się nad tym zapanować a emek się ze mnie śmieje ;(

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka na priv wysłałam :)
    Mala dziekuję a teraz kibicujemy Tobie bo teraz Twoja kolej najbliżej prawda?

    Ciekawe co u Madzi82?

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Madzia pisz co u Ciebie !!

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam mam nadzieje ze teraz bedzie moja kolej. No chyba ze znow cos sie zesra i bedzie tzeba znow przelozyc. Narazie staram sie zle nie myslec i pozytywnie nastawic do procedury.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam cieszę się, że badanie wyszło dobrze. Od teraz to ma być spokojna i nudna ciąża;)

    Staraczka tak, jak piszesz 3 lata starań a jak cel osiągnięty to już nie masz co ze sobą zrobić;) skup się teraz na sobie i na Lucynce. Ciekawe co to będzie jak okaże się, że to synuś;))O właśnie skup się na wyborze imienia;)

    Mała Ty następna i nie marudź, ze coś pójdzie nie tak. Innym udzielasz rad o pozytywnym nastawieniu a sama tutaj jakieś czarne myśli. Będzie dobrze! Po tak długich staraniach musi cel zostać w końcu osiągnięty;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 22:36

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi czy zostanie osiagniey cel to czas pokaze.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam bardzo się cieszę, że wyniki są dobre. nie potrzebnie się denerwowaliście, ale juz najważniejsze, że z maleństwem wszystko dobrze. A brzuszek już widać u Ciebie??

    Staraczko staraj się rozganiać złe myśli. Domyślam się, że to trudne, ale tyle już przeszliście, teraz musi być dobrze :*

    mała, nusia trzymam kciuki teraz za Was zebyście mogły zabrać swoje mrozaczki do domu :)

    mala29_, Nusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki!

    Staraczko masz prawo tak się czuć i mieć takie myśli, hormony działają, wszystko się skumulowało, po 3 latach w końcu się udało i dla Was to też jest ogromna zmiana. Ja myślę, że niebawem te wszystkie wątpliwości się rozwieją i będziesz się cieszyć z powiększającego się brzuszka :) też musisz przyzwyczaić się do tej myśli, że w końcu będziesz mamą :) także spokojnie, może poprostu musisz się czymś zająć, może masz za dużo czasu wolnego i masz przez to tysiąc myśli... :)

    Miriiam strasznie się cieszę, że z maluszkiem wszystko dobrze, że badania wyszły tak jak chciałaś :) może będziesz teraz spokojniejsza :) w końcu kiedyś musisz zacząć korzystać z uroków ciąży i się cieszyć a nie tylko stresować.

    Mala a TY wyluzuj :) jak już przeżyłaś punkcję to teraz to już pikuś. Nie mówię Ci, że na 100% się uda, bo widzisz na naszym przykładzie, że czasem tak pięknie nie jest, ale musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze i nastawić się pozytywnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam wrażenie że mój @ już się kończy! Dzisiaj mam jakieś takie bardziej brązowe plamienie...czy Wam się dopiero rozkręcił po paru dniach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja po pierwszej nie udanej próbie miałam plamienia... dopiero drugi @ był mocniejszy.

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ