X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tak sobie pomyślałam, że to może być przez te hormony. W tym cyklu już nie ma sensu podchodzić do criotransferu, myślę, że poczekam jeszcze do kolejnej miesiączki i w lutym na spokojnie zrobimy. Zresztą zobaczę co mi lekarz powie na wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy masz wizytę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze się nie umawiałam, może jakoś po weekendzie zadzwonię i umówię się na przyszły tydzień

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam potwierdzić, że mi udało się za pierwszym razem.
    Ja nadal jestem w szpitalu. Codziennie mam powtarzane zemam leżeć iodpoczywać. O podszyciu na razie nikt nic nie wspomina. Jutro mammiec jeszcze raz robione crp. Wczoraj mialam robione usg i wyglada że z maluszkiem wszystko w porządku. Krwawienie ustąpiło i pókico wylatująze mnie jakies brudy jak pod koniec okresu.

    gosia81, Konwalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze! Wszystko wróci do normy, zobaczysz! Ile będa CIe tam jeszcze trzymać?

    Madziu a jeszcze takie pytanie: Ty miałaś robiony może transfer mrozaczka? bo tak coś mi się przypomniało i nie wiem czy dobrze kojarze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny emek mi dziś pozwolił odkurzyć od 2 tyg matko boskooo :D CZUJĘ , ŻE ŻYJE :D w końcu przypomniałam sobie jak to jest :D sorka , ale musiałam wam tu napisać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no to rzeczywiście przywilej :) ja jak po transferze tyle leżałam i odpoczywałam to też już chciałam coś porobić :)

    ale nie przyzwyczajaj się narazie do tego! :) masz dużo odpoczywać i dbać o siebie! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 16:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie szaleje z tym odkurzaniem :P ja ogólnie jestem osobą , że ciężko mi usiedzieć na tyłku pomimo tego , że nie pracuje ......
    Ale jak nie posprzątam sobie w domu to mnie szlag trafia ! serio , aż mnie nosi z nerwów ....na szczęście nie mam dużo mebli do wycierania kurzu bo wszystko w domu zminimalizowałam i mam tylko szafkę pod tv i duże szafy ;)
    A teraz zaś mi się marzy szafa w pokoju który był dla dziecia , ale jak powiem emkowi o tej szafie to mnie chyba z domu wyrzuci :P MY SOBIE ROBIMY SZAFY TANIM kosztem bo kupujemy płyty na wymiar i z prowadnicami nas to kosztuje 350 zł , ale za to le roboty przy tym jest :/

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    ja już po wizycie startowej z ivf, od jutra zaczynam protokół krótki z antagonistą, mam już gonal 125 i encorton i zaczynamy ;)

    ivi, Spero, gosia81, mala29_, staraczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Magda :D

    magda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, no to trzymamy kciuki! a gdzie podchodzisz do ivf??

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja faktycznie raz miałam transfer z mrozonego zarodka. Ja szlam na cyklu naturalnym. Czylibez zadnych lekow. Lekarz nam mowil ze najpierw zawsze probuja na naturlnym a jak sie nie uda to kolejnym razem na sztucznym. Teraz bym prosila od razu o cykl sztuczny. Ja zawsze mialam nieregularne cykle i dlatego uwazam ze sztuczny bylby lepszy. Ja na naturalnym bylam 4 razy najpierw na usg (robiony byl monitoring cyklu) i gdy wygladalo ze lada mo
    ent bedzie owulacja mialam badane hormonow czy na pewno to bedzie dokladnie tego dnia. Po owulacji czekalismy 3 doby bo tylu dniowy byl zarodek i mialam transfr. Po transferze mialam takie same leki co po transferze swiezych zarodkow.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ako99 nie- dziękuje, by nie zapeszyć ;-)
    Spero do ivf podchodzę w warszawskim Novum

    ako99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to trzymam za pikne jajoki :)

    magda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Madzia! myśl pozytywnie!

    magda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu82 no ja jeszcze nie wiem na jakim cyklu będę miała transfer, jak skończy mi się @ to pójdę na wizytę, ale chyba też bym wolała na sztucznym, bo u mnie to różnie bywa z tą owulacją, raz jest, raz nie ma, zawsze w innym terminie...zobaczymy co lekarz powie...

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś skorzysta:

    Centrum Leczenia Niepłodności KRIOBANK w Białymstoku
    poszukuje par z rozpoznaną niepłodnością do udziału w badaniu klinicznym. Celem badania jest porównanie skuteczności działania dwóch różnych preparatów hormonalnych, jednego nowego leku badanego i jednego leku dostępnego obecnie w obrocie u kobiet 
    poddawanych po raz pierwszy zabiegowi zapłodnienia pozaustrojowego. 

    Do badania będą kwalifikowane pacjentki spełniające następujące kryteria:

    - wiek od 18 do 40 lat

    - brak przebytych cykli zapłodnienia pozaustrojowego 

    - wskaźnik BMI na poziomie 17,5–32,0 kg/m2

    - regularne cykle miesiączkowe

    - rozpoznanie niepłodności jajowodowej, niepłodności o nieznanej przyczynie, endometriozy w stadium I/II lub partner z rozpoznaną niepłodnością męską

    Udział w badaniu wymaga zgłaszania się na częste wizyty w ośrodku w celu przeprowadzenia oceny odpowiedzi pacjentki na preparaty hormonalne. Jeżeli pacjentka zostanie włączona do badania, zostanie poddana leczeniu i ocenom bez ponoszenia kosztów.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat badania, prosimy o kontakt z dr Agnieszką Kuczyńską, numery telefonu 669 995 666; 605 590 891 lub drogą mailową na adres 

    [email protected]

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda u kogo jesteś w Novum bo ja chcę się dostać do programu u nich.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 jestem u Dr Hanna Starosławska-Zajączkowska fajna rzeczowa kobitka.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, Nusia nie- dziekuje ;-) od jutra zaczynam gonal, a czy ktoś z Was miał protokół z antagonistą? rzadko o takim słyszałam

    staraczka lubi tę wiadomość

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ