X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ja brałam encorton, ale nic mi się po nim nie działo

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a przez ile go brałaś? do końca stymulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, nie, ja w sumie zaczęłam go brać po transferze, rano całą tabletke, wieczorem pół. Czytałam właśnie, że niby bierze się go podczas stymulacji, nie wiem czemu mi dali tak późno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ako99 wrote:
    tak, teraz postanowiliśmy jeżdzić do bialegostoku, do kriobanku.
    w wawie dr. poludniewski mnie prowadzi a klinika w bialymstoku robi tylko punkcję i transfer...
    są 2dzy w polsce, po novum.

    o prosze to jednak bialystok. A duze tam maja kolejki? Z tego co kojarze to lekarze z bialegostoku przyjmuja w Fertimedice, a tylko zabiegi robia tak jak napisalas "u siebie".

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dzieki za odpowiedz, w czwartek mam wizyte to sie zapytam czy to on wywołuje te wysokie cisnienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zapytaj, bo też jestem ciekawa...a bierzesz też jakieś inne leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARACZKO jak tam u CIebie?? Jak się czujesz???

    mala TY masz jutro wizytę?? daj znać po czy masz brać jakieś leki i co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    STARACZKO jak tam u CIebie?? Jak się czujesz???

    mala TY masz jutro wizytę?? daj znać po czy masz brać jakieś leki i co i jak :)
    u mnie dalej to samo :/ jakoś nie umie przekonać się do tej ciąży .... może tak już będę miała ...
    Dziś dostałam pierwszy kocyk od znajomej na dobry start.... i mało mnie to pocieszyło :/ matko boskooo może mi przejdzie po pierwszym usg ... a jak mam brać te zastrzyki przeciwzakrzepowe to aż mnie telepie a gdzie koniec :( no ja już wysiadam :?

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia tak wizyte mam jutro. Dam znac co i jak :) a ty stsraczko juz przestan tak mowic napewno bedziesz sie jeszcze cieszyc ta ciaza zobaczysz. Jedtem tego przekonana :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nawet glupio pisac mi tu wam te moje odczucia ale wole wywalic swoje zale tu niz emkowi na ucho dawac.... on mnie tez wnerwia bo sie ze mnie smieje :/

    Mala no zebys jutro z dobrymi wiesciami nam tu przyszla :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 19:57

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko a wywala swoje zale, my z checia cie wysluchamy. :)
    Mam nadzieje ze bede mogla dobre wiesci wam przekazac.

    staraczka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie wyprawki juz sa dla mnie przygotowane... to mnie tez wnerwia bo to za szybko hahaha nosz kurna no :P

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia zadnych innych leków nie biore, tylko encorton i oczywiście folik+ gonal.
    Staraczka pisz co Ci na sercu leży, po to jesteśmy aby sie razem wspierać.
    Mała 29 trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte.

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    o prosze to jednak bialystok. A duze tam maja kolejki? Z tego co kojarze to lekarze z bialegostoku przyjmuja w Fertimedice, a tylko zabiegi robia tak jak napisalas "u siebie".

    ja mam się podobno w ciągu miesiąca z przeniesieniem papierów wyrobić... a i tak mam 3 miesiace wyciszenia.
    nic nie wiem o tym Fertimedice :S

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Starałam się przejrzeć wątek, ale jest dłuuugi, dlatego może zapytam, czy którakolwiek stara się w Invicie w Gdańsku? Widzę, że króluje Białystok i Novum w Warszawie, natomiast ja tutaj miałabym najbliżej gdybym się zdecydowała. To poważna decyzja, gdyby trzeba było dojeżdżać to trudno, ale do Gdańska mi najbliżej. Czy ktoś był zadowolony z Invicty w Gdańsku, a jeśli tak - to kto was prowadził?
    Posty w tym wątku, a zwłaszcza suwaczki ciążowe od razu poprawiają humor :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko głowa do góry :) ja myślę, że może rzeczywiście jak zobaczysz na usg serduszko to wszystko CI się odmieni, będzie to dla Ciebie bardziej realne, a jak już brzuszek zacznie rosnąć to na 100% ;)
    a ile masz tych zastrzyków jeszcze brać? nie dziwię Ci się, bo ja przestałam brać ponad tydzień temu a nadal mam siniaki na brzuchu po nich!

    Mala powodzenia na wizycie, obyś już wiedziała dzisiaj więcej!

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ja juz po wizycie. Jestem rozczarowana i smutna :( Jeszcze nie bede miala transferu. Znow mam brac zastrzyki :( z buselin 0,5 mg i czekac na @. Potem mam dzwonic i lekarka powie mi kiedy zmniejszyc buselin do 0,2 mg i zaczac brac z nim lek w tabletkach progynova 2mg w dawce 1x3 na dzien, miedzy czasie bede miala usg zrobione i dozucone czopki z cyclogest 400mg. Jesli okaze sie ze cos bedzie nie tak to ta procedure bedzie trzeba powtuzyc.
    Znow kaza czekac mam tego po dziurki w nosie. Moj m. tez nie byl zachwycony.
    Tak wiec dziewczynki jednak nie mam dobrych wiadomosci po wizycie.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala czegos tu nie rozumiem ? jak od początku jak masz zamrożone zarodki ?? co w takim razie z nimi ? bezsensu to trochę !
    A leki ci dała bo przygotowuję cię do transferu ... co klinika to inaczej

    Nusia z tego co mi wiadomo to do 12 tyg ciąży tak jak miriiam brała... u nas w klinice przepisują to z rzutu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2014, 16:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala a na co jest ten buselin? po co masz to brać? z tego co wiem to ten lek prigynova to się stosuje właśnie przed kriotransferem, chyba na cyklu sztucznym, więc to sa już leki przygotowujące do transferu. NO chyyba, że będą CI robić transfer na cyklu naturalnym????

    Staraczko to wspołczuję Ci Bidulku tych zastrzyków, no ale czego się nie robi dla maleństwa :) zaciśnij zęby i wytrzymasz.

    Ja nadal mam okres, więc jeszcze poczekam z tą wizytą, pewnie na przyszły tydzień się umówię, jajniki mnie straszliwie kłują i bolą, mam nadzieję, że nic mi się tam nie porobiło...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak przygotowywana jestem do transferu. Ale dlaczego tak dlugo.
    Nusia burselin jest lekiem wyciszajacym i chyba bedzie to robione na cyklu sztucznym.
    Staraczko nie chodz to o caly cykl z pobraniem jajeczek tylko ten cykl do przygotowan. Jesli cos bedzie nie tak to znow zastrzyki, tabletko i czopki.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ