X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no to widzisz, 7 była u Ciebie szczęśliwa :) może u mnie będzie 2 :)
    trzeba jakoś się nastawić pozytywnie :)

    staraczka, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia zostawiłam ci wiadomość na priv :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknie się prezentuje hehe, dzięki Kochana jeszcze raz!!! :)

    staraczka lubi tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, 3 lutego mam 12 dzień od transferu, teraz zerknęłam ze ta moja Luteina podjęzykowa ma 50 mg, czyli ja na dobe biorę 300 mg progesteronu. Jestem tak zamotana w tym wszystkim, ehhh ;-) Nusia z blastusiem masz większe szanse ;) ja żyje odrobinką nadziei, choć u mnie od początku szło nie tak i jak się to wszystko uda to naprawdę będzie cud.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia musimy być dobrej myśli, nic innego nam nie zostało! :) może akurat zostanie CI to wszystko wynagrodzone w postaci II kreseczek :) kiedyś napewno nam się uda, wierzę w to!

    magda lubi tę wiadomość

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    wszystkim oczekującym na dobre wieści, życzę właśnie dobrych wieści!

    Ja dziś zrobiłam rano wampirka i cierpliwie czekam na wyniki. Mężuś szykuje się na przyszły tydzień na męskie badania. Także tymczasem realizujemy zlecenia lekarza, no i zobaczymy jak nam wyjdą powtórkowe aktualne wyniki.

    Pozdrowienia!

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny-podczytuje was juz od paru dni :) Zaczelam od poczatku ale za dlugo to trwalo i od 60str przeszlam do 130 ;) Nigdy nie myslalam ze wyląduje na takim wątku-a jednak :( Ogolnie unikam forum bo za bardzo wciaga a ja potrzebuje sie wyciszyc. Otoz bylam juz na pierwszym spotkaniu w sprawie IVF -musze porobic jeszcze potrzebne badania i tez bede podchodzic do IVF(jak to napiasala kolezanka wyzej na "wampirka",hehe)Na "naturalinie" nie mam juz czasu :(
    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za powodzenie i za wysokie bety :D

    kaarolaa, Sudela, mala29_, magda, HANA, wombi lubią tę wiadomość

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Beata D.
    wampirek = pobranie krwi. Tak sobie nazwałam upuszczanie krwi dla niezbędnych badań przed IVF.
    Miło, że jesteś z nami.
    Tez kiedyś przeczytałam parę pierwszych stron, a potem zaraz parę ostatnich :) Duuużo tego tutaj. Dziewczyny są super. Bardzo wspierają i mają radę na każdą wątpliwość.

    Nusia, Beata.D lubią tę wiadomość

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata D. czas zawsze jest ... tylko możliwości się zmniejszają :) Nie jesteś sama ... teraz i my będziemy trzymały za Ciebie kciuki !! A gdzie podchodzisz do ivf?

    Beata.D lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za dobre slowa :) Wiem ze teraz to napewno nie bedziemy z tym sami :) My zdecydowalismy ze nikomu nie mowimy o Ivf.A podchodzimy w Vitrolife-szczecin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Beatko wśród nas! Jak masz jakieś pytania, wątpliwości to pytaj, pomożemy :)

    Beata.D lubi tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam od pół roku remont piętro niżej...ale dziś już moje nerwy wzięły górę. 05.15 a ten zaczyna skrobać ściany,sobota dzień wolny...wrrr. Wyskoczyłam jak opętana z łóżka wyleciała na klatkę dobijając się do drzwi u sąsiada,opierd...fest. Chyba hormony mi buzują :D Choć nie wyobrażam sobie ,że po transferze będę miała takie jazdy z tym remontem,bo zamiast skupić się w spokoju,we mnie będzie wrzało. Pomyślę nad przeprowadzką do rodziców.

    Witaj Beato :)
























    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 09:09

    relg2n0abn31771x.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co ta moja wiadomość taka długa :D

    relg2n0abn31771x.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Właśnie przeniosłam się z 28dni.pl tutaj i uważam, że świetnie zrobiłam :)
    Tam było bardzo fajnie do momentu aż nie zaczęły się kłopoty z zajściem w ciążę. Dziewczyny nie bardzo rozumieją problem i są bardziej nastawione na naturalne metody, zioła itd. A w moim przypadku to niestety za mało.
    Po trzech i pół roku bezowocnych starań zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro. Miałam też cztery nieudane inseminacje.
    W zeszłą niedzielę miałam pierwszą punkcję. Było 9 jajeczek. W środę stawiłam się na transfer pełna obaw i nadziei. I dowiedziałam się, że z tych moich 9 tylko dwa były zdolne do zapłodnienia. Obydwa na szczęście klasy A. Podali mi jeden, który podzielił się na osiem komórek. Drugi, podzielony na pięć mieli zostawić do piątej doby i zamrozić. Teraz czekam...

    gosia81, Beata.D, Konwalia, ivi lubią tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) juz jestem po wizycie...troche nam tam zeszło ale juz wiem co i jak...pani dr mowila, ze mamy bardzo duze szanse na zakwilifikowanie sie :) teraz czekamy ok 3-4 tyg na odpowiedz, jesli firma farmaceutyczna zdazy dac odpowiedz to juz koło 20 lutego ruszamy ze stymulacja :) powiem szczerze, ze to jest dobre :) bo jesli zostana nam jakies zarodki to je mrozimy i mamy 12 miesiecy na ich wykorzystanie za darmo, a po tych 12 miesiacach juz normalnie płacimy, czyli jesli za 1 razem sie nie uda to mozemy w kolejnym cyklu znow podchodzic do transferu bez jakichkolwiek kosztow :) oddałam troche krwi do badania, mocz tez, zrobiono mi usg i jest bardzo dobrze :) zapłaciłam dzisiaj tylko za krew, nic wiecej cała reszta bedzie juz darmowa...

    gosia81, staraczka, Spero, magda, Moniaa, Beata.D lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super wieści Karola, mam nadzieję, ze szybko będzie decyzja i zaczniecie już pod koniec lutego :D

    Witam też nowe dziewczyny :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki
    Kaarolaa swietne wiadomości,czas tak szybko leci, ze nim sie obejrzysz to już bedzie po wszystkim, oczywiście z pozytywnym efektem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 18:12

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    Mam od pół roku remont piętro niżej...ale dziś już moje nerwy wzięły górę. 05.15 a ten zaczyna skrobać ściany,sobota dzień wolny...wrrr. Wyskoczyłam jak opętana z łóżka wyleciała na klatkę dobijając się do drzwi u sąsiada,opierd...fest. Chyba hormony mi buzują :D Choć nie wyobrażam sobie ,że po transferze będę miała takie jazdy z tym remontem,bo zamiast skupić się w spokoju,we mnie będzie wrzało. Pomyślę nad przeprowadzką do rodziców.

    Witaj Beato :)
    No co Ty Jasmin,kazda by chyba tak zareagowala na Twoim miejscu :) Ja nawet jak o 7 cos gdzies robia to sie wsciekam,ze chce spac a co dopiero o 5.30 i to jeszcze w sobote!
    Kaarolaa swietne wiadomosci :)
    Kakabaka rozumiem Cie bardzo dobrze dlatego tu wyladowalam :) Nie wszyscy rozumieja ze chec posiadania dziecka(pierwszego,drugiego czy trzeciego)jest silna i u kazdej kobiety inna.Jedne czekaja i co ma byc to bedzie(taka ja bylam)inne dzialaja od razu i tez uplywa pare lat i nic-trzeba wziasc sprawy w swoje rece.Jak juz nic nie pomaga to tylko IVF JAKO JEDYNA NADZIEJA I OSTATECZNOSC! Juz sie tez spotkalam z tym ze nie wszyskie dziewczyny rozumieja moja decyzje ale to MOJA decyzja i juz! :)

    Kakabaka, jasmin lubią tę wiadomość

  • Papryka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poczytałam was wczoraj.
    I chcę do was dołączyć.
    Ja też startuje w programie refun. invitro.
    Jutro pierwszy zastrzyk...
    czyli ruszamy..
    mam pytanko- jak to jest z mrożeniem zarodków? czy to jest refundowane czy nie?

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa cieszę się ze już jesteście po wizycie i lekarka Was zaakceptowała. właśnie mam nadzieję że z odpowiedzią oni wyrobią się w tym cyklu w którym ich odwiedzamy... I od następnego już starania ruszą pełną parą :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ