X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to teraz wszystkie razem z Toba czekamy i odliczamy...napewno beda 2 kreseczki jak nic :)

    Nusia, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo bym chciała, ale tym razem bardziej "realnie" do tego podchodzę, aż tak się nie nastawiam, zobaczymy, co ma być to będzie :)

    kaarolaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak masz racje...wszystko jest mozliwe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia moocno trzymam kciuki<3
    I masz rację, ten rok będzie nasz :D

    Nusia, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no to super :) jak dziec ladnie sie rozmrozil tzn ze ma sile walki :) bedzie dobrze :)

    Nusia, gosia81, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ile razy dziennie TY brałaś luteine dopochwową? miałaś też duphaston??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 3 x dziennie po 4 tabletki .... została mi podjęzykowa jak chcesz to ci wyślę , bo ja jej nie używam :) dupka nie miałam :)

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ciesze się ze wszystko poszło po Twojej myśli, teraz czekamy jak rosną nasze maleństwa i umawiamy sie na wspólne testowanie :)

    Miriiam fajnie ze z maluszkiem wszystko w porządku, niech rośnie :)

    Staraczka ja też poproszę o mdłości ;-)

    tak się zastanawiam czy ja nie za mało biorę tego progesteronu? biorę rano i wieczorem lutinus dopochwowo i Luteine 2 tabletki na raz podjęzykowo, dodatkowo encorton, folik i estrofem. Wydaje mi się ze tego progesteronu mam za mało? jak sadzicie? ale chyba lekarz wie co robi? hmmm...

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    Ja brałam 3 x dziennie po 4 tabletki .... została mi podjęzykowa jak chcesz to ci wyślę , bo ja jej nie używam :) dupka nie miałam :)


    Kochana dziękuję, ale nie trzeba mi, już sobie dzisiaj zakupiłam, chodziło mi w sumie o to ile mg luteiny brałaś na dobę bo cchę sobie zwiększyć dawkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Nusia, ciesze się ze wszystko poszło po Twojej myśli, teraz czekamy jak rosną nasze maleństwa i umawiamy sie na wspólne testowanie :)

    Miriiam fajnie ze z maluszkiem wszystko w porządku, niech rośnie :)

    Staraczka ja też poproszę o mdłości ;-)

    tak się zastanawiam czy ja nie za mało biorę tego progesteronu? biorę rano i wieczorem lutinus dopochwowo i Luteine 2 tabletki na raz podjęzykowo, dodatkowo encorton, folik i estrofem. Wydaje mi się ze tego progesteronu mam za mało? jak sadzicie? ale chyba lekarz wie co robi? hmmm...


    Madziu a TY jak się czujesz?? Kiedy będziesz testować? Ja mam skierowanie na bete na 2 lutego.
    A ile masz tego progesteronu na dobę? Ile mg jak zliczysz wszystko?
    Ja też biorę folik, encorton i jeszcze zastrzyki przeciwzakrzepowe. Dodatkowo nospe i magnez na skurcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 19:57

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia czuję się dobrze, tzn mam nabrzmiałe piersi i pobolewa mnie brzuch, kiedy bede testować jeszcze nie wiem, kazali mi robić po 14 dniach, ale ja tyle nie wytrzymam i zrobie po 12 ;-) czyli 3 lutego. Na dobę mam progesteronu około 205 g. Nospe kazali mi brać w razie potrzeby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO to masz o wiele mniejszą dawke niż ja, ale jeśli lekarz stwierdził, że to wystarczy to będzie dobrze.
    3 lutego dopiero będziesz miała 12 dzień? to ja mam testować 2 lutego :) ale mój mrozaczek był 5 doby, więc mogę wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja brałam na dobe 600 mg , ale to też inaczej było , bo po punkcji nie ma się ciałka żółtego , a ty teraz miałaś naturalną owulację :) a jak teraz bierzesz , ile tego ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko teraz akurat lekarz przepisał mi mininalnie większą dawkę, wychodzi mi 460 mg na dobę, ale też sobier zwiększyłam do 600.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Staraczko teraz akurat lekarz przepisał mi mininalnie większą dawkę, wychodzi mi 460 mg na dobę, ale też sobier zwiększyłam do 600.

    No ja sobie po tygodniu po teście zmniejszyłam dawkę na 450 mg na dobe bo mi wiecej tego wypływało :P

    nUSIA A wiesz , że możesz już w sobotę testować ? :P albo nawet piątek :P blastusie szybciej się wgryzają :)

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Kochana, ale dostałam z kiliniki skierowanie na bete dopiero na niedzielę, jest wpisana data konkretna na kartce. Boję się tym razem testować wcześniej, mogę sobie kupić test zwykły ale nie wiem czy aż tak będzie wiarygodny.
    Boję się, bo niby przy criotranferach są mniejsze szanse na powodzenie niż przy świeżych zarodkach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    wiem Kochana, ale dostałam z kiliniki skierowanie na bete dopiero na niedzielę, jest wpisana data konkretna na kartce. Boję się tym razem testować wcześniej, mogę sobie kupić test zwykły ale nie wiem czy aż tak będzie wiarygodny.
    Boję się, bo niby przy criotranferach są mniejsze szanse na powodzenie niż przy świeżych zarodkach.
    kup sobie test na allegro za 1 zł mają czułość 10 :P JA TAKIE MIAŁAM ....nie zawsze są mniejsze szanse.. zobacz twój maluszek ładnie się rozmroził więc ma siłe walki :) a ty w klinice będzie płacić za tą bete ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może u mnie liczba 2 będzie szczęśliwa :) miałam tylko 2 zarodeczki, 2 stycznia się dowiedziałam, że udało się go zamrozić, to jest moje 2 podejście, no i 2 lutego mam zrobić test :) haha ja już świruję :)

    staraczka, Spero, mala29_, Konwalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, dali mi skierowanie na bete, więc zrobię ją za darmo, nie musze specjalnie jechać do kliniki tylko mogę sobie zrobi w laboratorium Diagnostyki, tam można podjechac w każdej chwili, o każdej porze dnia i nocy :) no i mam bliżej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee no to fajnie jak masz skierowanie :) ty się śmiejesz , że tak przeliczasz te daty , a ja też przeliczałam hahah 7 grudnia dostałam @ , 7 testów za 1 zł zamówiłam , 7 pobranych komórek hehehe

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ