X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Milatka :) Przyjaciółka
    Postów: 116 23

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    czekamy az nas zakwalifikuja, ja mam wizyte w tej sprawie w sobote to zobaczymy co i jak...
    z kwalifikowaniem raczej nie ma problemów, wiec na pewno bedzie ok:)

    IVF- kwalifikacja 10.2013r.
    22.03.2014r. - punkcja; 27.03.2014r. - transfer; 07.04.2014r. - HCG 66, 81 :))))

    f2w3skjo6tak3wsw.png
  • Milatka :) Przyjaciółka
    Postów: 116 23

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Ja juz jestem po 1 wizycie lekarskiej i czekam tylko na decyzje firmy farmaceutycznej,mam nadzieje ze pozytyw będzie jeszcze przed @ czyli gdzieś do 9 lutego i zaczniemy z nowym cyklem :)
    to praktycznie tak samo jak i my:) 13 lutego powinnam zaczac nowy cykl i od w tym cyklu IVF :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

    IVF- kwalifikacja 10.2013r.
    22.03.2014r. - punkcja; 27.03.2014r. - transfer; 07.04.2014r. - HCG 66, 81 :))))

    f2w3skjo6tak3wsw.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oł noł to jeszcze specjalna dieta nas czeka???

  • Milatka :) Przyjaciółka
    Postów: 116 23

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    ja również w Artemidzie u JD
    jak wrazenia ?:) kiedy przystepujesz? moze juz gdzies pisałas ale nie przegladalam postów:)

    IVF- kwalifikacja 10.2013r.
    22.03.2014r. - punkcja; 27.03.2014r. - transfer; 07.04.2014r. - HCG 66, 81 :))))

    f2w3skjo6tak3wsw.png
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja myślę ze do tego 12 dnia wytrzymam ;-) ale bardzo chętnie zobacze twój test, możesz podesłać.

    Nusia zawsze tak jest, że jak potrzeba pieniędzy, to coś się zepsuje, u Nas to naormalka, w tamtym roku zepsuł nam się piec jak podchodziliśmy do IUI i trzeba było wydać kilka tyś na naprawę, ehh jak pech to pech.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Oł noł to jeszcze specjalna dieta nas czeka???


    Może nie specjalna, tylko zdrowe odżywianie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milatka :) wrote:
    to praktycznie tak samo jak i my:) 13 lutego powinnam zaczac nowy cykl i od w tym cyklu IVF :)
    u mnie jak wszystko pojdzie dobrze to kolejny cykl zaczynam koło 18 lutego i mam nadzieje, ze wtedy juz zacznie sie stymulacja...

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miarę zdrowo odżywiam sie, ale jem sporo surowizny owoce, warzywa i.t.d... Mam nadzieję ze nie będzie to kolidowało :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki dlugo sie nie odzywalam ale caly czas za kazda trzymam mocno kciuki.
    Ja caly czas jestem na zastrzykach i zaczelam ostatnio swirowac raz sie smieje a za momet placze. W sumie od dwuch dni ciagle placze bo wszystko mnie dobija. W koncu przylazla do mnie @ i od soboty mam zmiejszona dawke zastrzykow ale za to dochodza 3x dziennie tabletki :). Kurcze czasem czuje sie jak kobieta w ciazy z tymi chormonami a przeciesz w ciazy nie jestem he he he :). Mam nadzieje ze do reszty nie zeswiruje.

    Sudela lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała29 u mnie przy stymulacji było to samo, M już nie wytrzymywał, ale co zrobić taka nasza natura, wiem, że łatwo mówić wyluzuj, ale choć troszke postaraj sie nie świrować, dasz rade, kto jest silniejszy niż my staraczki? :) walczymy do końca... Trzymaj sie!

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Witam nowe Staraczki :)
    co do kosztów leków to u mnie wyniosło około 5 tyś, źle reagowałam na leki, tzn pęcherzyki bardzo słabo rosły i trzeba było więcej, więcej zastrzyków. Co do bólu, to lekkie szczypanie, nic groźnego, ja powiedziałam sobie, ze każdą strzykawkę zaakceptuje, aby tylko były efekty. Dziewczyny mam pytanie co do przestymulowania, lekarz mi powiedział, ze mam jeść gotowane, wiadomo zdrowo i nie tłusto, a czy mogę jest owoce i warzywa? wiadomo, ze owoce i warzywa są surowe, ale też mają witaminy, i nie wiem czy jeść czy nie? jak było u Was? ktoś Wam mówił by nie jeść owoców i warzyw?
    mi powiedzial lekarz zeby nie brac aspiryny... o owocach nic nie mowil.

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    czytam, że się wymieniałyście informacjami na temat kliniki. Ja pomykam na łódzki Teofilõw.
    Wredna małpa do mnie wczoraj zjechała, więc łyknęłam co trzeba i w piątek idę na wampirka zrobić FSH i pozostałe badania. W zw. z tym mogę wstępnie zaplanować wizytę u ginekologa. Lubię jak coś idzie na przód, najgorsze jest czekanie.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, jutro mam transfer, proszę trzymajcie za mnie mocno kciuki! Tak strasznie bym chciała żeby się udało...

    staraczka, kaarolaa, magda, Spero, Violik, Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia jestem i bede trzymac !!! ;) na ktora masz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia trzymam mocno :) uda sie zobaczysz :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 13 mam transfer, denerwuję się, właśnie sobie piję meliskę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    o 13 mam transfer, denerwuję się, właśnie sobie piję meliskę :)
    Bedzie dobrze :) ladnie nogi rozlozysz przyjmiesz dziecia do domu i bedzie git hehe

    Nusia, Spero, mala29_, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Staraczko, żeby to było tak prosto :) proszę wiruski ciążowe :)

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, trzymam moooocno kciuki, niech maluszek szybko się zadomowi na 9 miesięcy ;-) razem będziemy testować ;)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiu bardzo mocno bede trzymac kciuki!

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ