X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    W której dobie po punkcji miałaś transfer? Dni do testu odlicza się od dnia transferu, czyli około 11-12 dni po transferze można zrobić test. W praktyce dziewczyny robią czasem wcześniej, ale różnie to bywa, więc lepiej poczekać.
    Punkcję miałam w niedzielę 19.01, a transfer w środę 22.01.
    Czyli z tego wynika, że testować mogłabym w niedzielę 2.02.
    A powiedz mi czy ja dobrze rozumiem, że teraz luteina wstrzymuje mi ewentualną miesiączkę?

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Kochana miałam transfer 23 stycznia, dzień po Tobie. Mam zrobić bete właśnie 2 lutego, ale ja miałam podanego 5 dniowego mrozaczka.
    No luteina w pewnym sensie wstrzymuje okres, przynajmniej u mnie za każdym razem tak było, jak brałam luteine czy duphaston to nie miałam okresu, dopiero po odstawieniu dostawałam. Także poczekaj spokojnie, zrób test a najlepiej bete i jesli wyjdzie pozytywna to trzeba luteine brac dalej, jak wyjdzie negatywna to można odstawić i dostaniesz okres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2014, 10:42

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki, to jak się dodaje miniaturkę wykresu do swojego opisu?

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw musisz chyba udostępnić swój wykres dla innych, czyli wchodzisz na "Moje ovu" i tam pod wykresem jest opcja udostępniania. Natomiast aby wykres był widziany jako miniaturka to wchodzisz na: Ustawienia - Społeczność - i tam w miejscu: podpis na forum wklejasz link swojego wykresu.

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kebabka to juz niedługo bedzie wszystko wiadomo :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dziękuję Ci bardzo :)
    kaarolaa wrote:
    kebabka to juz niedługo bedzie wszystko wiadomo :)
    Niedługo to tak bardzo pojęcie względne :D
    Dla mnie te kilka dni do testu to jak cała wieczność, ale same wiecie jak to jest :)

    Nusia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja za w tamtym podejściu to nie mogłam wytrzymać, siedziałam w domu na L4 i świrowałam. Teraz postanowiłam, że będę normalnie funkcjonować, chodzę do pracy i czas leci szybciej, staram się tyle nie myśleć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2014, 12:59

    staraczka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zeszły tydzień byłam w domu, ale normalnie pracowałam i w sumie nie było kiedy myśleć. Dzisiaj już normalnie jestem w pracy. Najgorzej jest wieczorami, ale wtedy wkracza mój kochany mąż i zawsze wymyśla coś ciekawego do robienia :)
    Martwię się dzisiaj trochę, bo brzuch mnie boli jakbym lada moment miała dostać okres :/

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Nusia dziękuję Ci bardzo :)

    Niedługo to tak bardzo pojęcie względne :D
    Dla mnie te kilka dni do testu to jak cała wieczność, ale same wiecie jak to jest :)
    Ty juz czekasz na testowanko, a ja dopiero na rozpoczecie stymulacji, to strasznie stresujace jest...

    Moniaa, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka a jaką masz dawke luteiny? dziwne, że tak szybko CIę brzuch boli okresowo, ale może dlatego, że rzeczywiście powinnaś dostać okres w tych dniach. MOże sobie coś rozkurczowego powinnaś wziąć?

    Karola cały ten proces jest strasznie stresujący, czekanie na stymulację, potem na punkcję, transfer, ile uda się zarodków zamrozić, czy w ogóle się uda...a potem czy ten cały trud zakończy się upragnionymi II kreskami na teście a jeśli nie, to cały stres zaczyna się od początku...naprawdę trzeba być silnym psychicznie żeby to wszystko przetrwać...

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i się zaczęło plątać... dostałam w piątek telefon od pewnej firmy w której byłam w czerwcu na rozmowie kwalifikacyjnej. Zaproszono mnie na spotkanie (choć w tej rekrutacji nie składałam CV) bo otwierają oddział w moim mieście i poszukują zastępcy kierownika... dla mnie szansa. Ale co teraz począć jak wszystko na raz mi się zwaliło. Ehh powiedziałam że przyjdę na rozmowę. Ale co dalej sama nie wiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa a TY na jakim jesteś etapie z in vitro? przepraszam, że nie pamiętam, ale troszkę nas tu jest...
    A TY teraz pracujesz i szukasz pracy? Czy zmieniasz pracę? MI się wydaje, że nie powinnaś teraz aż tak bardzo się tym martwić, zobaczysz jak to się samo wszystko ułoży. Idź na ta rozmowę jeśli to dla Ciebie szansa.

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuję już ponad 8 lat w mojej firmie. Wiem ze teraz u mnie sa małe szanse na zmiany, więc jakoś w czerwcu byłan na rozmowie kwalifikacyjnej. Wtedy się nie udało, ale babeczka najwidoczniej zostawiła moje cv i po ponad pół roku zadzwoniła z zaproszeniem w związku z nowa rekrutacja. A co do ivf to czekam tak jak Karolaa na zaakceptowanie przez firmę farmaceutyczną naszej kandydatury do badania klinicznego. Na wizycie byłam 14 stycznia i powiedziano mi że 3-4 tygodnie czekania.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera od 2 lat niby chcę zmienić prace, a starania o dziecko jakoś mnie stopują, bo fajnie mieć tę pewność co do miejsca powrotu.

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kakabaka a jaką masz dawke luteiny? dziwne, że tak szybko CIę brzuch boli okresowo, ale może dlatego, że rzeczywiście powinnaś dostać okres w tych dniach. MOże sobie coś rozkurczowego powinnaś wziąć?
    Luteiny biorę 2 razy dziennie po 200. Nie wiem czy to dużo czy mało, bo pierwszy raz biorę.

    Moniaa nie przejmuj się, że się pląta, tylko się ciesz, że nowe perspektywy się przed Tobą otwierają. Ani ciąża, ani dziecko nie są przeszkodą w karierze.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wydaje mi się, że dawka jest odpowiednia, więc wszystko powinno być ok, mnie coś teraz zaczął coś brzuch boleć, idę się wykąpać i do łóżeczka :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    idę się wykąpać i do łóżeczka :)
    Świetny pomysł :)
    Też tak zrobię :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy na tym forum jest ktoś komu udało się zajść w ciążę po transferze mrozaczka???

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    u mnie trochę lepiej, dziś zauważyłam na papierze trochę krwi, czy to możliwe ze to okres? dokładnie tydzień temu miałam transfer, dziś mam 24 d.c a cykle moje to 40-45 dni, czy to może zagnieżdżenie zarodka? nie chce sobie wkręcać, ale dziwne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trochę za wcześnie na okres, wydaje mi się, że bardziej zagnieżdżenie :) oby oby! :)

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ