X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no na okres to zdecydowanie za wczesnie, sam fakt ze mam je 40-45, no oby to ;-) a powiedz mi jak Ty sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja się czuję dobrze, brzuch mnie w ogóle nie boli, po transferze mnie strasznie bolał przez 3-4 dni, a teraz nic kompletnie, za to od 2 dni mam straszne mdłości, ale to po luteinie zapewne.
    To krwawienie u Ciebie to dobry objaw, dziewczyny niektóre tu tak miały i im się udało, także trzymam za Ciebie kciuki!

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mdłości to też super znak! Ja również trzymam kciuki za Ciebie :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki te wasze objawy hmm... nie bede dokanczac zeby nie zapeszac ale z salego serduszka zycze wam by zeczywiscie rokowaly lokatorow w brzuszkach :)

    magda lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja tych mdłości to nawet nie biorę jako żaden objaw bo jestem pewna, że to skutek uboczny leków...

    Mala29 jakby się mały lokatorek pojawił to byłabym w siódmym niebie :)

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • Papryka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, magda - zycze wam tego lokatorka :) małego. ah to chwile pełne napięcia....
    chodzicie do pracy?

    magda lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tych objawów. Mnie nic jest. Tylko piersi bolą, ale przed okresem też bywało, że mnie bolały. W ogóle czuję się jakby lada moment miała się zacząć miesiączka :/
    @magda
    Ja też dokładnie tydzień temu miałam transfer :)

    magda lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bedzie dobrze :)
    czekam na wasze pozytywne testy i wysokie betki :)

    Nusia, magda, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki za wsparcie, zobaczymy czy się uda.

    Papryka ja tym razem chodzę do pracy, transfer mialam w czwartek i wzięłam sobie właśnie czwartek, piątek wolny a w tym tygodniu normalnie chodzę. Czas szybciej leci :)
    Po poprzednim transferze miałam 2 tygodnie L4, leżałam, odpoczywałam i to nic nie dało, więc tym razem "żyję normalnie".

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za kciuki, choć moje objawy to żaden znak.

    Papryka ja miałam 2 dni wolnego, normalnie chodze do pracy, na wolnym bym ześwirowała.

    Kakabaka a wiec razem przeżywałyśmy ten dzień :)oby nam sie wszystkim udało.

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny-trzymam za was mocno kciuki :) Oby objawy ktore macie byly fasolkowe :)

    Nusia, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Kakabaka a wiec razem przeżywałyśmy ten dzień :)oby nam sie wszystkim udało.
    Okazuje się, że jednak nie :(
    Wczoraj cały dzień miałam środę, a okazało się, że był wtorek :/
    Także mi dopiero dzisiaj wypada tydzień.
    Jeśli chodzi o objawy, to mi wszystkie zupełnie minęły. Nawet piersi przestały boleć. Wolę o tym za wiele nie myśleć, bo bym ześwirowała.
    Do pracy chodzę i staram się cały czas być zajęta, a jak mam chwilkę to wpadam tu do Was :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na tej swojej rozmowie kwalifikacyjnej... około 50 chętnych na miejsce to całkiem sporo. Kierownik regionalny powiedział że moja kandydatura jest baaardzo dobra i podobają mu się moje pomysły... ale skąd mam mieć pewność, że nie mówi tego wszystkim kandydatom :P Takie czasy, ze trudno komukolwiek ufać :) A co do in vitro jeśli się załapię na badanie kliniczne skorzystam z tego. Jeśli wybiorą moją kandydaturę również skorzystam. Będzie co ma być. Na nic się nie nastawiam. A jeśli zacznę pracę, a in vitro zaskoczy, wtedy będę myślała jak z tego wybrnąć :) Wiem tym samym że ryzykuję swoje obecne stanowisko, umowę na cały etat i czas nieokreślony. Ale z drugiej strony, kto nie ryzykuje ten nie ma :) Może mój problem polega na tym, ze wszystko w życiu starałam się uzależnić od ciąży. Praca, kursy, dodatkowe szkolenia, zabiegi kosmetyczne ... ze wszystkiego rezygnacja, bo może zaskoczyłam albo zaskoczę. Czas pomyśleć troszkę o sobie i może odciąć się od myślenia tylko o dwóch kreskach na teście. To może bardziej pomoże niż cokolwiek innego !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 11:40

    kaarolaa, Nusia, Beata.D, Kakabaka, gosia81, ivi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa w takim razie powodzenia życzę! Niech Cię wybiorą i rób karierę a jak się pojawi bobasek to na pewno wszystko się samo ułoży, nic się nie martw :) MOże to rzeczywiście najwyższa pora pomyśleć o sobie :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa jeszcze do Ciebie nie dzwonili z kliniki? kiedy zaczyna Ci sie nowy cykl? jestem ciekawa czy zdaza dac znac zanim nowy cykl sie zacznie...

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez miałam zglosic sie do policji, a teraz zrezygnowałam, bo te kwalifikacje do in vitro...a jak bede w ciazy i akurat dostane sie do policji...szkolenie itp...poczekam moze za kilka lat pomysle o jakims zawodzie...moniaa tobie zycze, zeby wszystko sie ułozyło :) walcz o swoja szanse zawodowa

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia-wlasnie ja tak mialam :( Nic nie zaczynalam bo"jak bede w ciazy" to nie skoncze i tym podobne.Koniec z tym ide na kurs,zaczynam diete(oczywiscie wszystko w normach ;) ) i przestaje ciagle myslec o ciazy!!!

    Moniaa, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)
    Karolaa jeszcze do mnie nie dzwonili, a nowy cykl mi się powinien zacząć 7 albo 8 luty... Nie wiem czy ta firma wyrobi się... trzeba czekać :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to juz niedługo, no coz pozostaje tylko czekac, ale jak sie odezwa to daj znac :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) Od razu napiszę co i jak :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ