X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja też czekam na Twoje testowanie :)

    Magda plamienie no cóż piękna sprawa, ale nic nie mówię , hihi

    Dziewczynki za resztę trzymam kciuki i podczytuję Was regularnie

    Nusia, Kakabaka lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Nusia to ja teraz zasiskam jeszcze mocniej kciuki i nie puszcze fo monetu jak nie dowiem sie wyniku. A jak zspytaja mnie w pracy czemu nie pracuje to powiem ze trzymam kciuki za dwie kreski za ciebie :p :*


    hehehe Kochane jesteście Dziewczynki! :) lepiej się na duszy robi jak ma się takie wsparcie :)

    Mirriam Kochana TY też trzymaj mocno kciuki bo się przydadzą;) a TY jak się czujesz?? Jak Maleństwo??


    MNie niestety coś zaczyna dzisiaj brzuch pobolewać troszeczkę jak na okres, więc nie chcę się już chyba nastawiać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 06:13

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    MNie niestety coś zaczyna dzisiaj brzuch pobolewać troszeczkę jak na okres, więc nie chcę się już chyba nastawiać...
    Głupotek nie gadaj :) Jest i będzie dobrze.
    Z tego co widziałam to jutro testujesz. Trzymam kciuki. Ja się sprawdzę w sobotę :) Już się nie mogę doczekać.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj nie wiem Kakabaka, czarno to widzę...nie wiem czy będe jutro testować bo póki co nie mam testu kupionego. Skierowanie na bete mam dopiero na niedziele.
    A u Ciebie w sobote który będzie dzień po transferze???

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziesiąty będzie w sobotę, ale strasznie mnie kusi, żeby przetestewać jutro. Mam dwa testy kupione. Czekają w szafce. Chyba się złamię i jutro sprawdzę. nie wiem co robić... :/

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zrób, powinno już wyjść jak się udało. A kiedy planujesz zrobić bete?

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek chciałam iść na betę, ale jak radzisz zrobić jutro siusiowe to zależnie od wyniku pójdę albo w poniedziałek albo w sobotę.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Dziesiąty będzie w sobotę, ale strasznie mnie kusi, żeby przetestewać jutro. Mam dwa testy kupione. Czekają w szafce. Chyba się złamię i jutro sprawdzę. nie wiem co robić... :/
    jakby co to trzymam kciuki :) po tempkach na wykresie wyglada to bardzo dobrze :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka to Twoja decyzja, jesli chcesz cos szybciej wiedziec, to zrob sobie tescik. Ja chyba nie mam co robic, bo brzuch boli coraz barziej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia póki nie sprawdzisz to jest tylko gdybanie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak Kochana, ale już raczej nie liczę na wiele...następne podejście dopiero pewnie w kwietniu....

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Kakabaka ja też nie prowadzę wykresu.

    Ferritka witaj wsród Nas staraczek, pytaj o wszystko jesteśmy tu po to aby sie razem wspierać i doradzać ;-)czas Ci szybko zleci, u mnie stymulacja to raz dwa zleciała, gorzej te 2 tyg do testowania ;)

    Staraczka dzisiaj sytuacja taka ze teraz zauważyłam takie brązowe plamienie na wkładce. Dziś boli mnie brzuch tak jak na okres, piersi strasznie bolą, nie wiem czy to dobrze czy źle ale trochę się niepokoje, nie wiem czy to dobry znak czy zły? bo w sumie miałam 2 plamienia te dzisiejsze i z dwa dni temu, ale to odrobinka. Jutro jest 10 dzień od transferu i mnie kusi zrobić test, nawet dziś kupiłam test w aptece niby bardzo czuły, wykrywa ciąże już po 6 dniach od zapłodnienia i nie wiem? Może zdarzyć się tak ze jeszcze zastrzyki są w organizmie i wyjść sfałszowany test?

    Mirriam oby te plamienia dobrze wróżyły ;)

    Nusia i Kakabaka to co jutro umawiamy się na testowanie?

    Kakabaka, Madzia82 lubią tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda myślę że 10 dnia po transferze możesz już spokojnie testować a le poczekaj do rana z porannego moczu. Mi wyszło już 9 dnia po tr.

    Czyli jutro wielki dzień :)Wielkie testowanie, Będę ciągle zaglądać sprawdzac jak wieści.

    U mnie ok, za kilka dni mam badanie połówkowe, to już 20 tydzień. Trochę się denerwuję czy wszystko w porządku z dzidzią. Po tych poprzednich badaniach mam ciągłego stracha że jednak coś wyjdzie nie tak.Od tygodnia mocno juz czuję ruchy maleństwa, nawet M kopnęła , wyczuł przez skórę, czasem jak szaleje to aż się skóra na brzuchu rusza.
    Cudne uczucie, bardzo Wam tego życzę , z całego serca <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 17:35

    kaarolaa, magda, mala29_, gosia81, Nusia lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam tak zatestuje jutro rano.
    20 Tydzień! ale cudownie, wiecie już płeć czy za wcześnie? czyżby dziewczynka? bo napisałaś "kopnęła"? :) nie denerwuj sie, wszystko bedzie dobrze, jak kopie to silne i zdrowe maleństwo ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam za miłe przyjęcie :)

    kurcze no właśnie w tym rzecz, że pomiędzy wyciszaniem a hodowaniem jajeczek powinna być @... a ja jej w moim harmonogramie nie mam i to mnie zastanawia. bo od 1 do 18 dc brałam antyki a dzisiaj 1 dzień zastrzyk... no i to mnie troszkę dziwi czy po zastrzykach ( mam ich na 9 dni) jednak bedzie czas na @ czy nie;/ ah zawsze zapomnę się Dr Cuda wypytać i potem kombinuje jak koń pod górkę..
    niby Dr mi powiedział dziś, że nie ma u mnie w planie @.. i wychodzi na to że robimy sobie jakiś szalony protokół, ale dobrze, ufam mu i niech mi zrobi tak żeby było dobrze :)

    my leczymy się w angeliusie w katowicach, czy któraś z Was też tam się leczyła/ leczy?

    jutro wielkie testowanie, również 3mam kciuki :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 17:51

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferritka ja szłam krótkim protokołem to nie wiem jak jest z protokołem z antykami, ale myśle ze powinnaś zaufać lekarzowi, na pewno wie co robi. Mnie też dużo rzeczy dziwiło przy mojej stymulacji. Nie kombinuj tylko iz do przodu! trzymam kciuki za pozytywną stymulacje i dalsze kroki ;)

    ja się lecze w Warszawie.

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Nusia i Kakabaka to co jutro umawiamy się na testowanie?
    Jutro na 100% testuję z rana. Bo dziewczyny... nie wytrzymałam... i zrobiłam dzisiaj test. I to dwa, bo nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Na pierwszym wyszedł taki leciutki bladzioszek, ale widoczny. Nie mam omamów! Drugi zrobiłam, żeby się upewnić i też wyszedł bladzioszek i to bledszy od pierwszego. Ale mocz nie był poranny i w sumie jest dość wcześnie.
    Nie chcę się nakręcać na maksa, ale nadzieja rozpaliła się we mnie już spora. Dla przywołania szczęścia zaznaczam na wykresie plusa :)

    kaarolaa, staraczka, magda, Ferritka, mala29_, Nusia, ivi lubią tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowilam, ze to obiecujaco wyglada :) gratulacje i jutro czekamy na 2 mocne kreski :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka super! mnie nawet teraz korci na testa, wiem wiem, głupia jestem! ale poczekam do jutra rana.
    jaką miałaś komórke? tzn na ile sie podzieliła i ile dniową?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka po cichu ci już gratuluje :) a który jesteś dpt ?

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ