X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka po cichutku gratuluje. :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka to gratulacje cichutkie!! Super!!! A o jakiej czułości robiłaś test?? Jezu jak CI zazdroszcze, to Twoje pierwsze podejscie??
    Ja nie liczę niestety na ten cud, brzuch mnie boli typowo okresowo i straciłam resztki nadziei...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia kurde wez no siknij jutro chocby dla mnie :P poki nie ma @ to nie ma co gdybac ! Siknij , siknij , siknij , siknij plissss !!!! Ej ciezarnej sie nie odmawia bo cie biale myszy zjedza hahaha a tak serio no chce wiedziec na 100% a nie po przeczuciach....

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko niestety mam tylko test o czułości 25, nie miałam już siły po pracy jezdzic i szukac czulszego a nie w każdej aptece są. Nie wiem czy ten coś by pokazał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm no tez nie wiem w sumie jutro masz 9dpt ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, jutro jest 9 dpt, transfer miałam w tamten czwartek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to generalnie moze cos wyjsc a nie musi ... szczerze ja wiem ze te testy o czulosci 25 rzadko wychodza przed @ ...choc ty mialas podanego blastusia wiec u ciebie liczac 9 dpt +/- 2-3 dni po owi czy jutro bys miala 11 albo 12 dni po owulacji ... bo teraz musimy liczyc tak :) wiec albo wyjdzie albo nie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy, zrobię jutro ten co mam
    dzisiaj mi głowa pęka, chyba jakiś ból migrenowy bo nawet cała szyja mnie boli, niech to oczekiwanie się już skończy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze troszke :) a glowa to chyba wszystkich dzis boli :/ chyba przez pogode...

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny Wasze testy?
    Ja zrobiłam dzisiaj rano i chyba z tą radością za bardzo się pospieszyłam. Wyszła mi niby druga kreseczka, ale tak samo bladziutka jak wczoraj. Albo za wcześnie na test, albo nic z tego. Nie wiem. Pozostało mi czekać nadal. Test miałam 25 czuły.
    Mój zarodeczek był trzydniowy i podzielił się na 8 komórek.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic z tego...mam mega doła i póki co nie mam już siły na dalsze próby...

    Kakabaka jak jest druga kreseczka to znaczy że się udało! Jutro będzie ciemniejsza! U mnie nie było nawet cien cienia!

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka tobie na pewno sie udalo. Ty teraz to na bete idz by sprawdzac jak przyrasta. Po cichu gratuluje.
    Nusia bardzo mi przykro. Z calego serca zyczylam Ci malenstwa. Ale nie zalamuj sie i walcz dalej.

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    U mnie nic z tego...mam mega doła i póki co nie mam już siły na dalsze próby...

    Kakabaka jak jest druga kreseczka to znaczy że się udało! Jutro będzie ciemniejsza! U mnie nie było nawet cien cienia!
    Nusia nie trać jeszcze nadziei, proszę Cię. Póki nie ma pewności, że się nie udało, to trzeba wierzyć, że się udało.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madziu ...na razie nie mam siły na nic...nie wiem jak przetrwam dzisiejszy dzień...czuję się strasznie!!! Nie chcę póki co słyszeć o kolejnym in vitro!

    Kakabaka moja nadzieja niestety się ulotniła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka mi testy ciemniały dopiero po terminie @ i to tak mocno ściemniały , a do @ były bladzichy więc ubieraj się i leć na bete ! ovi na pewno w tobie nie siedzi już więc spokojnie ...
    a i ja robiłam testy o czułości 10 a były straszne bladziochy więc wiesz na pewno jest coś na rzeczy :)

    Nusia ty wiesz kochana moja :*:*:*

    Madzia a ty jak tam ? w domu czy dalej w szpitalu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 09:47

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w szpitalu tyle ze w Warszawie. Po tym jak bylam traktowana w poprzednim tutaj czuje sie jak w Lesnej Gorze. Ciezko uwierzyc ale tu lekarze rozmawiaja z pacjentem iwszysko tlumacza. U mnie na razie plan jest taki ze leze tu az calkowicie przestane plamic. W poniedzialek mam miec usg maluszka. Jesli przestane plamic mam byc wypisana do domu i mam tu wrocic ok 21/22tc by zalozyc szew lub krazek. Na razie mam lozysko przoujace i to wyklucza zalozenie szwu. Chcemy poczekac z lekarzem na moment by lozysko delikatnie sie przesunelo ale maksymalnie dajemy mu czas do 22tc. Teraz jestem w 18t4dc wiec jeszcze chwile ma to lozysko by po dobroci powedrowalo ku gorze.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie trac jeszcze nadziei, lec na bete, z tymi testami jest roznie, choc rozumiem jak sie czujesz, ale jeszcze nie wszystko stracone. Jak moj test? Hmmm? sama nie wiem, jest bladzioszek ale on wyszedl tak po 10-15 minutach do 5 minuty nic nie bylo, i nie wiem jak to odczytac? Ale chyba nici z tego?... dzis tez mam lekkie plamienia, dzwonilam do kliniki i kazali mi jutro przyjechac na bete,. Tylko czy to nie za wczesnie? Jutro mam 11 dzien od transferu.

    Madzia82 to dobrze ze. was przeniesli i w Wawie czujecie sie lepiej, trzymajcie sie cieplo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ja mam skierowanie na bete na niedziele dopiero, to będzie mój 11 dpt. Jak u Ciebie jest bladzioszek to wydaje mi się, że się udało. Trzymam kciuki aby beta wyszła pozytywna i po cichutku gratuluję!! A powiedz mi jakiej czułości test robiłaś? Ilu dniowy miałaś zarodek?
    Ja całkiem straciłam nadzieję...brzuch mnie boli dzisiaj dosyć mocno, tak jak podczas okresu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 13:15

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to czekamy do Niedzieli, ja na nic sie nie nastawiam bo ten bladzioch wyszedl sporo po czasie i wynik moze byc falszywy. Moj zarodek byl podany w 3 dobie i podzielil sie tylko na 4 komoreczki.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test mialam strumieniowy, czulosc nie wiem, bo nie bylo napisane ile, ale pisalo ze wykrywa juz po 6 dniach od zapl. Test sie nazywal pink ekspress.

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ