X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja naprawdę żadnej nadziei już sobie nie robię, już nie wierzę a to że nagle stałby się cud...
    a w której klinice w warszawie się leczysz?

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia bardzo mi przykro, tule Cie mocno. Ja mam garstke nadziei, choc pewnie jutro zglasnie. Ja jestem w Novum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie zastanawiam się nad zmianą kliniki na Novum albo Invimed, bo moja klinika dopiero początkuje w in vitro i nie ma takiego doświadczenia jak inne kliniki. Myślę, że nawet jakbym miała dłużej poczekać aby zacząć kolejną stymulację, bo wiadomo, że na ten kwartał w większości klinik środki się wyczerpały, to i tak może to być dla mnie lepsze...
    Madzia a jaki masz poziom amh skoro tak słabo reagowałaś na stymulację?

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też się wybieram w niedzielę na betę i wierzę, że wspólnie będziemy się cieszyć wynikami i rosnącymi brzucholkami :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a Ty jestes z wawy? Novum jest jedna z najlepszych w Polsce, a wiec moge polecic, ja tam chodze od kilku lat. Moje amh jest wysokie 5,1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda novum i jeszcze kriobank te kliniki przoduja in vitro i ogolnie w leczeniu niepłodnosci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja cały czas trzymam za was mocno kciuki.
    nusia nie denerwuj sie, wiem łatwo mi mowic ale ten stres Ci nie słuzy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Madzia, ja jestem z drugiego końca Polski, ale bliżej mi do Warszawy niż np do Białegostoku...skoro masz takie wysokie amh to nie powinnaś mieć problemu z pęcherzykami, powinny ładnie rosnąć.

    Karolka ja wiem, że ten stres mi nie służy, ale jak 2 raz się nie udaje to naprawdę można się załamać...wiem, że to nie jest jeszcze na 100% bo nie zrobiłam bety, ale dziewczynkom wyszły przynajmniej blade kreseczki, a mi nic...testu o czułości 10 już nawet nie chce mi się kupować, poczekam sobie do niedzieli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mi np blada kreska wyszła w 18 dpo a taka mocna to dopiero tydzien po owulce...a test o czułosci 10 dwa dni po terminie nic nie pokazał...u kazdej jest inaczej, u jednej gruba wyjdzie w 10 dniu a u innej w 15...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy, w niedzielę się okaże, ale nawet się nie nastawiam...
    ZWARIUJĘ!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do Novum i pytałam o termin oczekiwania jak chciałabym się przenieść. Pani powiedziała, że koniec lutego, początek marca, więc wydaje mi się, że to bardzo dobrze...

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest bardzo dobrze, długo nie musisz czekac...akurat odpoczniesz troche od tego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, ale najpierw musze kasę zebrać...

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa u nas chyba nadal cisza... wiem, że minęły dopiero ponad 2 tygodnie, ale boję się ze nie zdążą się zdecydować na mnie przed nadejściem @ i trzeba będzie czekać do kolejnego cyklu :/
    Niusia trzymaj się cieplutko !!! Będzie dobrze!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam Moniaa, teraz nie zdaza ale od marca napewno sie zacznie... :) głowa do gory

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to super ze w marcu, akurat trochę odpoczniesz. Tylko ja tak pomyślałam sobie ze w sumie u Ciebie wyhodowali Ci do stadium blastusia, nie każdy chce tyle trzymać, a wiec, pojecie mają, musisz sie zastanowić. Życze Ci z całego serca abyś nie musiała podejmować tej decyzji. Ja jeszcze wierzę, ze Niedziela może Cię zaskoczyć.

    Co do mojego testu to już sama nie wiem, jak przyszłam z pracy to już ta kreska jest niewidoczna, ale M tez stwierdził, ze rano bardziej było ją widać. Na bete pojadę w poniedziałek. Może jutro i pojutrze jeszcze zrobie sikańca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu no poczekamy do niedzieli i zobaczymy, ale dzisiaj mam mega bóle okresowe, takie skurcze nawet, więc na ciążę to raczej nie jest...
    Ja podczas 1 transferu miałam podany 3 dniowy zarodek, natomiast już criotransfer czyli teraz miałam z blastusia.

    Powodzenia Madziu! Jutro kreseczka napewno będzie bardziej widoczna!

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 1 lutego 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia tak mi przykro :* ( przytulam ) czasem cuda sie zdarzaja i moze mala istotka was w pewnym momecie zaskoczy. Tego Ci z calego serduszka zycze. ;*

    Madziu jesli zrobilas potem po pracy nastepny test to moze byc tak ze mie bedzie na nim widac kreski, bo rano mamy wieksze stezenie hormonu tsh niz w viagu dnia.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 1 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie robiłam testu, miałam jechać na bete, ale postanowiłam ze pojade w poniedziałek, tak jak mi lekarz kazał, testu też nie robiłam, bo przeczytałam ze ten moj test ma czułości 25, zrobie go jutro rano.

    Mała29 ja nie robiłam wczoraj po pracy, tylko zerknełam na test z rana i kreska druga juz prawie niewidoczna, a rano bardziej było ją widać. Testy zawsze robie rano z porannego moczu, po południu to nie warto robić, o szkoda testu ;-) Na nic sie nie nastawiam, bardziej na porażke.

    Nusia też mam bóle okresowe :( Trzymaj sie kochana, damy rade, bo musimy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda u mnie po wyschnięciu też kreska znikała hehe

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ