X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda i Nusia czy mogłabym, ze względu na to, że jesteśmy w podobnym momencie ciążowo-niewiadomym, zobaczyć Wasze aktualne wykresy?
    Jeśli tak, to jak to można zrobić?

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka ja nie prowadzę już wykresu w tym miesiącu, nie mierzę tempki itd bo to nie ma już dla mnie sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    Wasze forum poleciła mi Staraczka, więc jestem :)

    od 3 lat staraliśmy się z mężem o Dzidzie, niestety bezskutecznie. Aż w końcu trafiłam na cudownego doktora, który zajął się nami kompleksowo i tak już wiemy, że naturalnie nie mamy szans ( wyniki nasienia mojego męża są fatalne ) -diagnoza ivf icsi.
    od 18 dni biorę tabletki logest. Dzisiaj byłam na usg i ....dostałam już receptę na zastrzyki gonapeptyl 0,1. mam je brać od jutra do 07.02....
    czyli zaczynamy na całego :)
    jestem podniecona ,że to już ale jednocześnie przerażona bo poruszam się w tym wszystkim jak dziecko we mgle...
    Jedynie nStaraczka mnie kieruje , tłumaczy i uspokaja :)
    mam nadzieje, że mnie tu przyjmiecie i będziecie najlepszą informacją na świecie...;] staram się Was od początku prześledzić, ale im więcej czytam tym mniej wiem i bardziej się boje :) ot, taka jestem panikara:)

    3mam mocno za Was kciuki, niechaj bety rosną i szybko spełnią się marzenia;]

    Kakabaka, kaarolaa, Moniaa, staraczka, Nusia, Beata.D, ivi lubią tę wiadomość

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ferritka :)
    Nic sie nie boj. Wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze ze macie plan dzialania i wiecie co robic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 19:20

    Ferritka lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferri no :D
    Flache wylozysz i moze dziewczyny ci powiedza co nieco haha

    Nusiaaa jeszcze troszke :D matkooo sie nie doczekam :P :*

    Magda a co do plamien .... no oby dobrze wrozyly :) a jak sytuacja dzisiaj ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 19:28

    Ferritka, kaarolaa, Nusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferritka dobrze trafiłas, dziewczyny napewno Ci pomoga i dobrze doradza :) nie ma sie czego bac, bedzie dobrze. najwazniejsze, ze juz zaczynacie i niedługo bedziecie sie cieszyli z 2 kreseczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 19:29

    Ferritka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka- plan jest i cieszy mnie, że konkretny...ale właśnie w tym rzecz, że nie wiem co mamy robić... myslałam, że jak mnie antykami wyciszy to potem dostanę @ i po niej zaczniemy się zastrzykować ,a tu proszę bez @ tylko tak od razu przechodzimy do rzeczy :) nie mam pojęcia czy to normalne jest podczas długiego protokołu , czy to standardowe postępowanie :))

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ferritka witam Cie w naszym gronie :) ja tak mialam ze przed przyjsciem @ mialam zastszyki na wyciszanie potem dawka sie zmnirjszylzjak przylazla @ i doszly wtedy zastrzyki na stymulscje.

    Ferritka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ferritka wśród nas :)
    Jak tylko masz jakieś pytania to pytaj :) pewnie, że pomożemy :)
    Wiem, że są różne rodzaje protokołów, długich i krótkich, lekarz napewno wie co robi :) także spokojnie :)

    Staraczko no już bliżej niż dalej :) jeszcze kilka dni...mam mieszane uczucia...dzisiaj troszkę mnie boli brzuch, po tym całym noszeniu...ale zero bólu okresowego, czy bólu piersi, nic...

    Ferritka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia na te bole to nie patrz czy sa czy ich nie ma :P mnie UU do dzis nie bola wyobraz to sobie :P jak by mdlosci nie bylo to bylo by pieknie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ale z tego co pamiętam to chyba Ciebie kilka dni bolał brzuch tak jak na okres?? czy nie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia bolal mnie w dniu testowania i chyba dzien przed .... ale kazda jest inna wiec nie ma co porownywac. Po tescie brzuch przestal bolec i nie boli do dzis :)

    Z tym ze to nie byl taki bol ze bolalo mnie non stop ...po prostu raz czy dwa zakulooo i tyle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 20:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana czy TY kupowałaś te testy o czułości 10 w tesco? czy tylko na allegro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowalam na allegro. Wiem ze w tesco sa te pepco czy pepino kurde nie pamietam ale one maja czulosc 20 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zobaczę jutro, najwyżej w aptece kupie...chociaż obiecałam sobie, że tym razem sikacza robić nie będę tylko bete odrazu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak sobie obiecalas.... :) ja poczekam - namawiac nie bede :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no musisz jeszcze te kilka dni wytrwać :) jak zzrobię to dopiero w piątek, bo wtedy będzie 9 dpt

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia tak czy siak chce sie dowiedziec pierwsza o wyniku :P nr masz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki :) obiecuję :)

    staraczka lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to ja teraz zasiskam jeszcze mocniej kciuki i nie puszcze fo monetu jak nie dowiem sie wyniku. A jak zspytaja mnie w pracy czemu nie pracuje to powiem ze trzymam kciuki za dwie kreski za ciebie :p :*

    Nusia lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ