X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ależ jesteś dzielną kobietą, dużo tych problemów naraz. Ale staraj sie wierzyć i wytrwać ten trudny czas. Czyli wszystkimi myślami wstrzymujemy Twoje plamienie i czekamy na dobre wieści. Przykro mi że tak nerwowy masz ten czas. Jestes gdzieś tak w 18-19 tygodniu ciąży prawda?

    Jestem mamą
  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde Madzia trzymaj się jakoś! mam nadzieję i mocno wierzę , że zdążą ci szewka założyć. Trzymam za Ciebie najmocniej jak się da i za dzidziusia !

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Niedawno dostałam telefon z kliniki... Z dobrą wiadomością... Dostaliśmy sie do badania klinicznego :) jutro idę do nich bo jest jeszcze czas aby zacząć w tym cyklu.
    Fantastycznie! Trzymam kciuki za Was :)
    Madzia82 wrote:
    Witajcie, ja nadal w szpitalu. Szyjka sie skraca a lozysko dalej nisko. Od wczoraj nie plamie. I trzymajcie kciuki by tak juz zostalo. Jesli nie bede plamic kilka dni to zaloza mi pesser. A jesli szyjka szybciej sie skroci niz skoncza sie plamienia to koniec mojej ciazy. Zatem czasu mam juz niewiele na ratowanie ciazy. A moja szyjka skraca sie w ekspresowym tempie. We wtorek jak sobie wbilam do glowy ze cos moze sie stac to musialam miec podane leki na uspokojenie. W srode rano wyplynelo mi troche wod. U mnie po prostu masakra na calego.
    Jedyna dobra wiadomosc to taka ze podejrzano mojego maluszka i potwierdzil sie synek. Ladnie juz rozrabia w moim brzuszku tak wiec dobrze go czuje.
    Kochane prosze o trzymanie za mnie kciukow. Bo ja sama juz nieraz trace nadzieje ze bedzie dobrze.
    Nawet nie wiesz jak bardzo Ci współczuję. Bądź dobrej myśli. Wiem, że łatwo tak mówić komuś kto nie jest na Twoim miejscu, ale postaraj się. Ja się pomodlę za zdrowie Waszego synusia. Trzymaj się.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa super, czekałam az to napiszesz :) czyli za jakies 2 tyg ja sie moge spodziewac tel...mam nadzieje, ze z rownie pozytywnem odzewem :) powodzenia

    madzia kochana bardzo mocno trzymam za ciebie i maluszka. dacie oboje rade, wszystko sie dobrze ułozy, juz tyle zniosłas i dasz jeszcze troche rade :) przytulam i pozdrawiam :)

    Kakabaka, Moniaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa super wiadomości, powodzenia :)
    Karolka mam nadzieję, że do Ciebie też się szybko odezwą i ruszycie z działaniem :)

    Dziewczynki a ja mam nowe postanowienie: postanowiłam, że zanim podejdę do kolejnej próby muszę schudnąć! Wydaje mi się, że przez ten cały stres związany ze staraniami, a potem przez branie tych hormonów trochę mi się przybrało na wadze...aż się dzisiaj przeraziłam...czas się zabrać za siebie bo wiosna idzie :)

    Moniaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja również trzymam kciuki!!!!! Dzisiaj juz byłam na wizycie i dostałam leki do domu ... No i zaczyna się czas pełen nadzieji

    Nusia, kaarolaa, magda, ivi, malinka1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa a co to masz za leki?

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaa a w ktorym dniu cyklu jestes, ze jeszcze zdazyli dac ci leki?

    a tak w ogole to jakie masz problemy, ze bierzesz udział w tych badaniach? pytam sie bo boje sie, ze mi sie nie uda...

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, trzymaj sie dzielnie, synuś to twardy facet! Bedzie wszystko dobrze, z naszymi kciukami nie może być inaczej.

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kochana jestem myślami z Tobą i Twoim maleństwem. MUSI BYĆ DOBRZE!!!

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kochaniutka trzymaj sie dzielnie, bede sie za was modlic aby wszystko ulozylo sie dobrze :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia nie mogę pisać jaki lek biorę, bo jest możliwość aplikacji dwóch i między innymi nie mogę absolutnie mówić co mi dają, bo tak jest w umowie. Nawet lekarzowi prowadzącemu nie mogę powiedzieć. Karolaa ... jeśli chodzi o moje problemy ... to ja nie mam żadnych... Hormony wszystkie książkowe, pęcherzyków sporo rosną jak szalone. Malutka nadżerka monitorowana przez gina, ale nie wymagająca ingerencji chirurga. No nasz największy wróg to 3mln. plemników z czego 50% w ruchu szybkim....

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam... a u mnie jakby 3 dzień cyklu :) bo na początku miałam tylko dziwne plamienia więc 1 dnia nie wliczono mi do cyklu.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no u mnie jest troszke gorzej bo Ty jestes zdrowa a od meza potrzebuja kilku maluszkow...ze mna jest troche gorzej i sie obawiam, ze własnie dlatego nas skresla :( tak strasznie sie denerwuje :(
    u mnie maz ma 5 mln i ruch szybki 10% a w pierwszym badaniu miał tylko 1%. ja mam troszke problemow tam w srodku, ale licze ze jednak sie uda...

    no ta umowa jest zobowiazujaca, nic nie mozna powiedziec i moze to nawet lepiej :) kochana powodzenia :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa zapomniałam się lekarki zapytać orientacyjnie czy może firma odmówiła jakiejś parze po akceptacji lekarza. Ale dzisiaj lekarka miała wolne i specjalnie z dzieciaczkiem swoim przywędrowała do kliniki.... wiec z tego wszystkiego zapomniałam jej spytać.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mnie to ciekawi, czy oni sie zgadazaja razem z lekarzem czy jeszcze sami dobieraja z tych zakwalifikowanych par. oj tam co ma byc to bedzie...

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 8 lutego 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu,trzymam mocno kciuki ze wszystko dobrze sie skonczylo i tak jak Magda napisala-synus napewno silny facet :) Da sobie rade w Twoim brzuszku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej witam :)

    gratulacje dziewczyny za wysokie betki :)))

    ja już po 9 zastrzykach gonapeptylu. wczoraj byłam na wizcie. od dzisiaj tj 6dc włączamy gonal 150 , pół dawki gonapeptylu i encortonu. do piątku. potem kolejna wizyta. Od środy pełna abstynencja z Kręglem. Niestety lekarz nie powiedział kiedy punkcja więc hmmm do piątku w nieświadomości jestem...
    i powiem Wam ,że jestem jakaś tymi zastrzykami rozkojarzona, przerażona.
    A Dr Cud kazał się nam wciągnąć na listę do refundacji- na wszelki wypadek.. więc hmmm już sama nie wiem czy jestem nastawiona optymistycznie i że uda się nam za 1 razem ( byłby to cud tak szczerze powiedziawszy) czy kompletnie pesymistycznie...hmmmm

    ( u nas wyniki Kręgla były przerażające , za pierwszym razem w ruchu A 0% w ruchu B 10% przy 2,1mln za drugim po 1 miesiącu ruch A 1% ) no i tego się boje ,że nic tam nie znajdziemy ruchliwego jak bedzie potrzebny jakiś sprawny żołnierzyk )eh zaczynam w to powoli wątpić ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 16:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferritka wrote:
    hej witam :)

    gratulacje dziewczyny za wysokie betki :)))
    ( u nas wyniki Kręgla były przerażające , za pierwszym razem w ruchu A 0% w ruchu B 10% przy 2,1mln za drugim po 1 miesiącu ruch A 1% ) no i tego się boje ,że nic tam nie znajdziemy ruchliwego jak bedzie potrzebny jakiś sprawny żołnierzyk )eh zaczynam w to powoli wątpić ;(

    spokojnie kochana, u nas ostatnio morfologia wyszła 0% a ruch A+B tylko 10% więc masakra totalna, ale lekarz nam powiedział, że spokojnie, do ivf to oni sobie tam znajdą te potrzebne prawidłowe żołnierze więc głowa do góry :)

    a gdzie podchodzicie do ivf?


    Madziu kochana, modlę się za Ciebie i Twojego Synka. Wierzę że mały jest silny i wytrwa w brzuszku do końca ciąży. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero,
    podchodzimy w katowicach w angeliusie.
    no to masz takie same wyniki jak my. Troszkę zgłupiałam, bo na 1 wizycie z wynikami Kręgla lekarz powiedział że tylko dawca wchodzi w grę, na drugiej już zmienił zdanie...ale pracowaliśmy na witaminach ( ukłon w stronę Mes -Staraczki :)P)) i udało się powalczyć o ten 1%.... mówisz ,że coś tam znajdą, no to uczepię się tego teraz jak rzep ;))))

    Spero lubi tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ