X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam bedzie dobrze zobaczysz i twoje watpliwosci zostana jutro rozwiane najwazniejsze to sie nie denerwowac :)

  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 4 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra :P nie dacie mi odejść :P TO JA staraczka :P
    KURDE ALE BĘDĘ tu bardzo rzadko zaglądać :p nie przyzwyczajajcie się :P

    MIRRIAm no u mnie ok - stara bida , że tak powiem ;) ty już połówkowe masz ? matko bosko jak ten czas zapitala :)

    Nusia, mala29_ lubią tę wiadomość

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak miło, że wróciłaś STARACZKO!! hehe
    a czemu teraz pod inną nazwą? :)
    to forum uzależnia :)

    mesy lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staraczko jak milo ze nas odwiedzilas :)

    Ja jestem juz po usg. Wszystko jest w porzadku moje endometrium wynosi 9,2 mm. Pani powiedziala ze to super wynik bo wiekszosc kobiet ma tak o 6,5 mm. Tak wiec moj organizm znow dobrze zareagowal na leki :) oby tez tak zareagowal na maluszka ;). Teraz pozostaje nam czekanie na telefon z kliniki w ktorej bedzie transfer. Juz nie moge sie doczekac wtedy zobaczymy pierwszy raz naszego maluszka :). Postaram sie dogadac zebysmy dostali zdjecie naszej blastusi :)

    Nusia, Violik, ivi, magda lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki. Beta z niedzieli była 110,6
    Dzisiaj (tj. po 48h) jest 230,5 czyli jest bardzo dobrze :)
    Zrobiłam też progesteron - wynik 25,49 ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 18:52

    mesy, Violik, Moniaa, ivi, mala29_, gosia81, magda, Spero, Beata.D lubią tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam kochana mam nadzieję, ze jutrzejsze badanie rozwieje wszystkie wątpliwości i już do końca ciąży żadne smutasy Cię nie dopadną

    Mała kciuki ciągle zaciśnięte;)

    Kakabaka jeszcze rag duuużeeeee graatuulaaacjeeee;)

    Staraczko zaglądaj tutaj i przekazuj wiruski ciążowe;)

    mala29_, Kakabaka, mesy lubią tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 4 lutego 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka super beta! Gratuluje! ja jutro ide na swoją. Tylko nie wiem czy ten progesteron nie za mały? chyba ze ja mam inne normy? u mnie był 41,5 i ginka powiedziała ze troche niski, jaką bierzesz dawkę progesteronu? bo ja teraz biorę 500 luteiny podjezykowo, estrofem przez 7 dni, encorton przez 3 dni po poł tabletki, kiedy masz wizytę?

    Mała29 super wieści, oby te wiesci trwały przez 9 miesiecy i dłużej ;-) co do zdjecia to my dostaliśmy, a wiec chyba nie będzie problemu aby Wam dali.

    Mirriam na pewno będzie wszystko dobrze z dzidzią, jak ten czas leci, już połówkowe, cudownie :)

    mala29_, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 4 lutego 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam trzymam mocno zacisniete kciuki by badania wypadly dobrze :). Nie ma innej opcji musi byc dobrze :* <3

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 5 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam,nie denerwuj sie ,teraz wyniki z badania beda napewno duzo lepsze -trzymam kciuki :) <3

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Kakabaka super beta! Gratuluje! ja jutro ide na swoją. Tylko nie wiem czy ten progesteron nie za mały? chyba ze ja mam inne normy? u mnie był 41,5 i ginka powiedziała ze troche niski, jaką bierzesz dawkę progesteronu? bo ja teraz biorę 500 luteiny podjezykowo, estrofem przez 7 dni, encorton przez 3 dni po poł tabletki, kiedy masz wizytę?
    Wizytę mam dopiero 26.02 :(
    Biorę 2 razy dziennie luteinę 200 dopochwowo. Napisałam wczoraj smsa z wynikami do mojego lekarza, ale się jeszcze nie odezwał.
    Ja na wynikach miałam, że taki poziom jest w normie dla pierwszego trymestru ciąży, a rozstrzał był spory.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dzisiaj (po 48 h) 470, 8 a progesteron 48,4.
    Kakabaka a ty robiłaś ivf z programu rządowego? ja dopochwowej luteiny nic nie biore, dziś mi została zwiekszona luteina do 600g. Ale nic sie nie martw, jak napisałaś do lekarza to powinien Ci odpowiedzieć. U mnie też jest w normie, normy mam od 35,7 a ja mam dziś 48,4 i ginka kazała zwiekszyć bo troche mało, ale też nie ma sie czym niepokoić.

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki!
    Gratuluje takich ładnych wyników :) super, niech beta rośnie i rośnie :)

    Madziu ja mam do Ciebie pytanie, bo jesteś z Warszawy: powiedz mi Kochana czy w okolicy Novum jest jakiś hotel, zajazd, cokolwiek gdzie można byłoby się zatrzymać? Oczywiście interesują mnie jak najtańsze opcje, bo i tak te dojazdy mnie dobiją....jezu chcę zmienić klinikę ale boję się jak to logistycznie rozwiążę, przeraża mnie to dosłownie! Będę wdzięczna za jakieś rady.

    magda, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie bardzo sie orientuje, bo nie rozglądałam sie, ale myśle, że na pewno coś jest, Novum jest blisko Piaseczna i w Piasecznie na pewno cos byś znalazła, jak coś to pomogę Ci poszukać, nie ma problemu.

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Kakabaka a ty robiłaś ivf z programu rządowego?
    Tak, z programu jestem. Lekarz jeszcze nic nie odpisał, więc pewnie nie ma się o co martwić, bo inaczej od razu by odpisał, tak sobie myślę.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda,Kakabaka ogromne gratulacje, Nusia przykro mi bardzo, co do kliniki to dużo dobrego słyszałam o Novum, my tam mamy podchodzić ale do ivf (badanie kliniczne).

    Kakabaka, magda, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka, Madzia pamiętajcie że progesteron jest podawany w 2 różnych jednostkach ng/ml lub nmol/l.
    Przelicza się to tak 1 ng/ml = 3,18 nmol/l więc jeśli Kakabaka masz tych mniejszych jednostkach to powinna się mieścić w normie, a Madzia skoro norma jest od 35 tzn że masz w normach tych drugich.
    Ale warto sprawdzić czy przyrasta.

    Ja jestem po badaniu no i w końcu moge odetchnąć. Jest córcia piękna i zdrowa. Widzieliśmy jej twarzyczkę, robiła minki, zasłaniała oczka i łapała się za stopy. Cud po prostu cud. Jestem przeszczęśliwa i wiem że też tego doświadczycie.

    mala29_, Nusia, jasmin, mesy, Konwalia, Kakabaka, magda, kaarolaa, Spero, Violik, ivi, HANA, Beata.D, gosia81 lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 6 lutego 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam to super wiesci :) gratuluje pieknej i zdrowej corci :*

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam wrote:
    Ja jestem po badaniu no i w końcu moge odetchnąć. Jest córcia piękna i zdrowa. Widzieliśmy jej twarzyczkę, robiła minki, zasłaniała oczka i łapała się za stopy. Cud po prostu cud. Jestem przeszczęśliwa i wiem że też tego doświadczycie.


    Mirriam cudne wieści :) to wspaniale, że z córeczka wszystko dobrze i że jest zdrowa, bo to najważniejsze :) a że piękna to oczywiste :)
    Kochana wymyśliłaś już dla Niej jakieś imię? :))

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za wszystkie kciuki i wsparcie, bez Was wszystko byłoby trudniejsze.
    W klinice mówili że z programu to pierwsza dziewczynka bo narazie sami chłopcy, już się bali że idzie wojna ;)
    A imię no cóż jest klika opcji : Lena, Zuza, Ida, Nina, Zosia. To na początek, mamy jeszcze trochę czasu na decyzję.
    Nieustannie kibicuję i teraz trzymamy kciuki za malą29.

    Kakabaka, magda, mesy, Violik, ivi, mala29_, gosia81 lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam wrote:
    Kakabaka, Madzia pamiętajcie że progesteron jest podawany w 2 różnych jednostkach ng/ml lub nmol/l.
    Przelicza się to tak 1 ng/ml = 3,18 nmol/l więc jeśli Kakabaka masz tych mniejszych jednostkach to powinna się mieścić w normie, a Madzia skoro norma jest od 35 tzn że masz w normach tych drugich.
    Ale warto sprawdzić czy przyrasta.

    Ja jestem po badaniu no i w końcu moge odetchnąć. Jest córcia piękna i zdrowa. Widzieliśmy jej twarzyczkę, robiła minki, zasłaniała oczka i łapała się za stopy. Cud po prostu cud. Jestem przeszczęśliwa i wiem że też tego doświadczycie.
    Jejkusiu dziękuję Ci za tą informację :*
    Ja mam wynik 25,49 ng/ml czyli te mniejsze jednostki... ufff... :)
    Zazdroszczę Ci troszkę tych cudownych chwil, które teraz przeżywasz :) Ja mam ciągle w sobie niepokój, że coś może się stać. Pewnie do 12 tygodnia tak będę miała. Staram się o tym nie myśleć, ale jakoś samo się tak dzieje.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ