X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala trzymam kciuki za kropeczke w Twoim brzusiu :)

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 14 lutego 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala no nic sie nie chwalisz. Czyli teraz cała energia kieruje się w Twoją stronę mała. Zaciskamy kciuki dziewczyny :)
    Kaarolaa moze to ten niepokój związany z oczekiwaniem i decyzją powoduje skrócenie cyklu? Nie masz wciąż wieści?

    U mnie, u nas hihi ok, mała tak kopie że czasem brzuch skacze mi pod sufit, metafizyczne doznanie.

    mala29_, gosia81, Spero, Moniaa, ivi lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała i dopiero teraz się chwalisz ?? :P NO WIESZ TY CO :P ale trzymam mocno , mocno za ciebie :)

    Moniaa ferri też prawdopodobnie będzie miała punkcję we wtorek jak wsio dobrze pójdzie :D no pięknie oby dwie będziecie nóżki rozkładać , żeby wyjęli z was te wyhodowane cuda :D

    Magda ja tez miałam jednodniowe plamienie .... może zbadaj sobie poziom progesteronu ? u mnie co prawda było to spowodowane tym , że w macicy została krew jak dzieć mi się wygryzał to mnie pokaleczył , ale po zastrzyku z progesteronem mi to przeszło... więc może warto dla spokój sobie sprawdzić , alBO zwiększ sobie dawkę luteiny ...ona nie zaszkodzi , a może pomóc :)

    MadziA właśnie pisz co u ciebie !!!

    Miriiam no super , że u ciebie wszystko dobrze :) powiedz mi dobry mają sprzęt w gyn na prenatalne ?> bo się zapisałam na 24 lutego jeśli dzieć będzie miał odpowiednią wielkość :P
    A w ogóle gdzie będziesz rodzić ? u nas w szpitalu ? musisz mi przetrzeć szlaki bo nie wiem na jaki szpital jak co się zdecydować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 08:17

    mala29_, Moniaa, Ferritka lubią tę wiadomość

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gyn są dla mnie najlepsze badania. Mają super sprzęt i fajne warunki, Ty leżysz sobie na leżance i masz swój ekran wielki na którym obserwujesz sobie dzieciątko, A lekarz ma swój ekran. Mój K patrzył razem z lekarzem. Ja byłam u Dr Dawida, super miły serdeczny człowiek no i specjalista. Ja byłam zachwycona, połówkowe też tam robiłam.
    A co do szpitala wciąż myślę...

    Jestem mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam tez tak mysle, ze to przez nerwy...och zobaczy sie...narazie to tylko plamienia ale u mnie tak sie zaczyna.
    jeszcze nie dali znac, Moniaa mi pisała, ze do niej zadzwonili po 24 dniach od wizyty w klinice, u mnie 24 dni beda akurat we wtorek kiedy mam miec @...moze małpa poczeka jeszcze, teraz tylko mnie straszy :)

  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam a na kiedy ty masz termin ? czerwiec ? no ja idę do jakiejś doktórki zakrzewska czy jakoś tak - albo pomyliłam nazwisko :P

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesy, Ja mam termin na czerwiec, tej doktórki nie znam. Myslę nad szkołą rodzenia u Ciebie w szpitalu i zobaczę jak tam jest. Mój lekarz tam pracuje, jeszcze zobaczymy... A kiedy masz prenatalne?

    Jestem mamą
  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriiam wrote:
    Mesy, Ja mam termin na czerwiec, tej doktórki nie znam. Myslę nad szkołą rodzenia u Ciebie w szpitalu i zobaczę jak tam jest. Mój lekarz tam pracuje, jeszcze zobaczymy... A kiedy masz prenatalne?
    a ja się zastanawiam grubo nad tym szpitalem po tamej akcji :P w G .... macie salę , że z emkiem możesz byc po porodzie co prawda placi sie za nia 350 zl ...ale masz wc dla siebie łazienkę itp ...a w Kn...nie ma takich rarytasów :(
    ja mam prenatalne 24 lutego jeśli okaże się , że fasola ma odpowiednią wielkość , bo na 10 mam wizytę u swojego gina , żeby sprawdził czy warto już iść ... bo pójde powiedza mi ze fasola za mała i weźźź płać :P CO TO to nie - za drogi ten biznes :P
    Naturalnie będziesz rodzić ;>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 10:18

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane Dziewczynki!
    Troszkę mnie tu nie było, ale poprostu muszę odpocząć psychicznie, jakoś ta ostatnia próba strasznie mnie zdołowała i mam na razie dość starań...
    pamietam jak w pażdzierniku byłam wściekła jak była cysta i mi się wszystko odwlekało, a teraz jestem już po 2 transferach i mam dość tego wszystkiego i nawet już mi się przestało spieszyć...

    Mala powodzenia Kochana! Trzymam kciuki z całych sił za Ciebie!! Mam nadzieję, że CI się uda!!!! Byłoby cudownie!

    Staraczko a jak TY się czujesz???

    Miriiam Kochana super, że Maleństwo ładnie i zdrowo rośnie. Niech kopie jak najwięcej :) daje mamusi znać, że jest hihi.

    Karolka mam nadzieję, że zadzwonią do Ciebie szybko i że @ nie zdąży przyjść do tego czasu :) do wtorku już niedługo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała trzymam kciuki tak mocno jak tylko się da <3 &&&&&

    Moniaa fajnie że stymulacja nie daje Ci się we znaki :) mnie strasznie jajniki bolały po gonalu a tylko 4 pęcherzyki miałam, więc nie wiem co będzie jak będziemy już do ivf podchodzić z pełną stymulacją.

    Trzymam kciuki za Wasze punkcje :) mam nadzieję, ze duużo jajeczek będzie i niedługo pojawią się u nas kolejne fasolki :)

    Karolaa to może uda się Wam podejść już w nadchodzącym cyklu. Mam nadzieję, ze szybko zadzwonią :*

    Miriiam fajnie że malutka rośnie i już tak wyraźnie czujesz ruchy :) 4 miesiące szybko zlecą i ani się obejrzysz a będziesz miała córcię przy sobie :)

    Nusia <3

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy !
    Dzisiaj byłam na podglądaniu i jeszcze jeden ostatni 9 dzień stymulacji, jutro koniec, przerwa do punkcji :) tylko mąż mnie trochę zaraził i mam jakiś katar i jakby gorączka trochę bierze się za mnie. Pytałam się lekarza co z tym zrobić, więc powiedział żebym do jutra nic nie brała bo jak dostanę antybiotyk to zadziała optymalnie na wszystko. Nie miałam z nim czasu pogadać, bo wyrwałam się z pracy na godzinkę. Więc nie dopytałam się o co chodzi z tym antybiotykiem...
    A może Wy laseczki po ivf może też miałyście podawany przed, albo po punkcji lub przed transferem zarodka jakieś antybiotyki? napiszcie mi jak możecie :)
    Ferritka a u ciebie który dzień stymulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 17:30

    kaarolaa, Ferritka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety małpa zjawiła sie dzisiaj...gdyby sie spozniła byłoby ok, a jest 3 dni wczesniej :( trudno pewnie zaczniemy dopiero w marcu...wszystko sie chrzani...

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę że w poniedziałek zadzwonią do Ciebie i jeszcze się załapiesz !!! teraz ta lekarka nadzorująca badanie gdzieś wyjechała, więc może dlatego cisza... Ja jeszcze trzymam kciuki, bo dzisiejszego dnia nie zaliczą Ci pewnie do cyklu, także jest jeszcze mała nadzieja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinni zaliczyc, chyba ze beda dokładnie sie pytac o ktorej zaczełam krwawic to im powiem i wtedy juz oni zadecyduja...dobrze by było gdyby w poniedziałek sie odezwali

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 15 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy !
    Dzisiaj byłam na podglądaniu i jeszcze jeden ostatni 9 dzień stymulacji, jutro koniec, przerwa do punkcji :) tylko mąż mnie trochę zaraził i mam jakiś katar i jakby gorączka trochę bierze się za mnie. Pytałam się lekarza co z tym zrobić, więc powiedział żebym do jutra nic nie brała bo jak dostanę antybiotyk to zadziała optymalnie na wszystko. Nie miałam z nim czasu pogadać, bo wyrwałam się z pracy na godzinkę. Więc nie dopytałam się o co chodzi z tym antybiotykiem...
    A może Wy laseczki po ivf może też miałyście podawany przed, albo po punkcji lub przed transferem zarodka jakieś antybiotyki? napiszcie mi jak możecie :)
    Ferritka a u ciebie który dzień stymulacji?



    Antybiotyk daje się profilaktycznie. Na ewentualny stan zapalny czy
    bakterie (glownie drog moczowo-plciowych) albo tak na wszelki
    wypadek, przeprowadza zabieg w oslonie antybiotykowej (bierze sie
    antybiotyk przed i po zabiegu).

    Moniaa lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa to trzymam mocno kciuji z pynkcje. I mam nadzieje ze to chorubsko szybko sobie pujdzie :) spruboj moze cherbatke z miodem i cytrynka i imbirem wypic. Ja sie domowymi sposobami leczylam. A co do antybiotykow to ja nic nie dostalam po punkcji.

    Karolaa moze jeszcze nic straconego. Trzymam kciuki by w poniedzialek do Ciebie zadzwonili.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • M@gd@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mogę dołączyć? Jestem po pierwszym nieudanym transferze.

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dają antybiotyk 5 dni po punkcji profilaktycznie.

    Jestem mamą
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała skoro maleństwo wylądowało to zaciskam kciuki żeby tam zostało!!!!!!!!!!!

    mala29_ lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 16 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Mam pytanie do dziewczyn kture mialy podany mrozony zarodek. Czy wam tez on sie lekko zapadl po rozmrozeniu? Lekarz mowil wam cos na ten temat ? A i mam jeszcze jedno pytanie do dziewczynek ktore sa po transferze i miezyly temperature. Czy wam tez tak spadala po transfeze? Kurcze zaczynam sie obawiac ze nic z tego nie wyszlo :( jak przed transferem temperatura byla wysoka to zaraz po zaczela spadac :(. Cos mi sie wydaje ze chyba nic z tego nie wyszlo:(

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ