X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 17 lutego 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczybki mam pytanie odnosnie magnezu pp transfeze. Wiem ze niektore bralyscie co on mial na celu robic?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala magnez jest na skurcze, aby ich nie było, ewentualnie żeby je zmniejszyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dzwoniłam dzisiaj do mojej kliniki i okazuje się, że nawet jakbym chciała niebawem podejść do kolejnego transferu to nie mogę, bo nie mają poki co miejsc!!! mam dzwonić pod koniec marca i się pytać, bo niby po moim telefonie wpisały mnie na listę na kwiecień/maj, że mi zależy na tym terminie!!! ale to tylko takie gadanie!!!

    No i dzwoniłam też do Novum, to oczywiście moge się przenieść, ale ląduje na końcu ich kolejki!!! ale babka nie byla w stanie powiedzieć kiedy ewenatualnie mogłabym do tej stymulacji podejść, do sierpnia niby maja wszystkie miejsca zapełnione!!

    Dziewczynki a czy któraś z Was korzystała z Invimedu w Warszawie????

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 17 lutego 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dzieki za odpowiec. Puki co nie mam skurczy ale jedynie jakies klucia jajnikow takie dziwne uczucie wczoraj troszke gorzej bylo a dzis jest ok ale ppstanowilam dzis spedzic jednak dzien w luzku :)

    Nusiu obys znalazla klinike ktora ma miejsca jeszcze :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa trzymam mocno kciuki za punkcje.

    Nusia w Novum tak jest ze w pierwszej kolejności podchodzą Ci co sie nie udało i dlatego Ciebie chcą na koniec kolejki. Przykre to.

    mała29 ja nie brałam magnezu, tylko mi na skurcze kazali brać nospe.

    Jestem załamana tą opryszczką, mam całą dolną wargę w opryszczkach, nawet jesc nie moge normalnie, wode pije przez słomkę, opuchniete są strasznie, coś okropnego, nigdy tak nie miałam, samaruję zoviraxem. Zadzwoniłam do swojej gin i powiedziała mi ze to strasznie niebezpieczne dla maleństwa ,zebym sie modliła. Nogi mi sie ugieły po czymś takim. Najgorsze jest to ze w necie wszedzie piszą że to nic grożnego i prawie każda kobieta w ciazy to przechodzi, nawet we wczesnej no i oczywiście Mirriam też mi tak napisała. Nie wiem co robić? kogo słuchać? jestem kompletnie załamana ;(

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • M@gd@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny po crio czy po estrofemie bolały was piersi? ak go brałyście gdy lekarz zlecił dawkę 4mg i 6 mg? 2-3 razy dziennie czy 2-3 tabletki na raz?

    dziewczyny a u mnie w gamecie kielce nie ma kolejek. od razu mogę podejść do crio

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu postaraj sie nie denerwowac. Sprubuj moze na noc zwykla paste do zebow nalozyc. Ona powoduje wysuszanie opryszczek. Ja tez przestalam brac magnez jedynie kwas foliowy, czopki z progesteronem w dawce 800mg na dzien i tabletek z Estrolog w dawce 6mg na dzien. Dlatego sie pytalam o magnez bo nie chce przesadzic z lekami. A powiedzcie mi jesli chodzi o transfer to kiedy moze zaczac siezagniezdzenie zarodka moze ktoras wie?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia u mnie w klinice niby też pierszeństwo mają osoby które już sa w trakcie procedury i którym się nie udało, a że ja się do nich zaliczam więc niby powinnam mieć kolejne podejście w kwietniu ale nie wiadomo jak to będzie wyglądało.
    A jak się zmienia realizatora to się ląduje na końcu kolejki w nowej klinice, więc ja tak byłam w novym czy w invimedzie, tylko tak się teraz zastanawiam ile w novym musiałabym czekać w tej kolejce, dzwoniłam do invimedu to jakieś 3-4 miesiące max.


    Madzia ja też słyszałam, że opryszczka zdaża się we wczesnej ciąży, myslę, że aż takie niebzpieczne to nie jest, nie stresuj się niepotrzebnie bo stres może niekorzystanie wpłynąć na dzieciątko!!! Wszystko będzie dobrze!!!!


    M@gd@ crio też robią na bierząco, gorzej jak się zaczyna całą stymulację od nowa, to trzeba poczekać. Ja crio miałam zaraz w kolejnym cyklu...

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała29 wczoraj na noc nalozyłam paste do zębów, piekło pół nocy, spać nie mogłam, ale wytrzymałam, dziś smaruje zoviraxem. Zastanawiam sie dlaczego Ci lekarze tak nas straszą niepotrzebnie, ehh nie wiem co mam mysleć. Wszyscy piszą że to nie grożne a moja gin każde sie modlić. Trudno co ma być to bedzie, czasu nie cofne :(

    Mała29 Nusia dziekuje za słowa otuchy.

  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda skonsultuj się z innym ginekologiem bo dziwnie mówi Twoja lekarka. Nie martw się na zapas. Przeciez połowa kobiet ma opryszczkę i w ciąży zdarza się często. A próbowałaś plasterków, mi pomagają.

    Monia powodzenia we wtorek.

    Mala a może jednak warto wziąć magnez bo zapobiega skurczom macicy przy zagnieżdżeniu. A zagnieżdzenie np u mnie było ok 5-6 dnia po transferze. Ale może byc i nawet później.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    Jestem mamą
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirriam właśnie napisałam do innego lekarza ginekologa i czekam na odpowiedz, dziwna ta moja gin i chce ją zmienić, to już ktoryś przypadek że coś mówi nie tak, a ja sie tylko denerwuje. Stosuje zovirax i nawet jest troche lepiej, koleżanka mi poleciła maść erazaban, mozna ja stosować w ciązy i w oresie karmienia, jutro bede ją poszukiwać. Plasterków nie stosowałam.

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po punkcji i czuję się trochę jakbym miała ten pierwszy gorszy dzień @ pobrano 10 komórek, ile z tego się zapłodni... Zobaczymy

    kaarolaa, gosia81, ivi, magda lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferritka pisz koniecznie co u Ciebie????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekamy teraz na informacje ile zarodeczkow bedzie, mam nadzieje, ze wszystkie :)

    Moniaa a lekarka juz wrociła, czy jeszcze jej nie ma?

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciła, w niedzielę juz mnie przyjmowała. Ma teraz sajgon niesamowity. A nie odzywali się jeszcze di Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie jeszcze nie, i tak czekam i co telefon zadzwoni to mało mi serce nie wyskoczy...

    mam takie dziwne przeczucie, ze jednak mnie nie wezma do tego.

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa kciuki zaciśnięte za udane randki na szkiełku;)

    kaarolaa, Moniaa lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa ja na Twoim miejscu jutro bym dzwoniła do tej lekarki.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam, juz teraz tak mi sie nie spieszy, @ juz sie konczy, takze teraz spokojnie. jak do konca tygodnia sie nie odezwa to dopiero wtedy zadzwonie i sie dopytam co i jak...

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czasie ciąży smarowałam opryszczkę hascovirem. Opryszczka jest niebezpieczna tylko wtedy jeżeli masz ją w ciąży po raz pierwszy w życiu - jeżeli już wcześniej ją miałaś to możesz spać spokojnie - nic dzidzi nie grozi.
    magda wrote:
    Mirriam właśnie napisałam do innego lekarza ginekologa i czekam na odpowiedz, dziwna ta moja gin i chce ją zmienić, to już ktoryś przypadek że coś mówi nie tak, a ja sie tylko denerwuje. Stosuje zovirax i nawet jest troche lepiej, koleżanka mi poleciła maść erazaban, mozna ja stosować w ciązy i w oresie karmienia, jutro bede ją poszukiwać. Plasterków nie stosowałam.

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ