X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn bioracych udzial w badaniach klinicznych - ile macie prob w ramach badan??
    to jest cos takiego, ile zarodkow uda sie utrzymac, tyle prob jest, ale darmowy jest kazdy transfer przez 12 miesiecy... a po 12 miesiecach jesli beda jeszcze jakies mrozaczki wtedy płaci sie około 1200 zł za transfer...

    niecierpliwa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiscie leki sponsor również zapewnia...
    Karolaa do Białegostoku zapraszamy na zimówkach, bo snieg leży :P

    kaarolaa, niecierpliwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    No i oczywiscie leki sponsor również zapewnia...
    Karolaa do Białegostoku zapraszamy na zimówkach, bo snieg leży :P
    w Ełku tez :) na szczescie zimowki jeszcze sa, nie ma co sie spieszyc ze zmiana :)

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa - trzymam kciuki!

    u mnie dopiero 10 dc, strasznie mi sie dluzy.... po lekach na pozbycie sie torbieli czuje sie srednio, ale dam rade :)

    Marzy mi sie, zeby wyciszanie nie trwalo u mnie caly kolejny cykl...

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrociłam, narazie mam leki do piatku i w sobote monitoring i pozostale leki mam dostac...

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... dzisiaj an wizycie dowiedziałam się ze powinno u mnie się obejść bez szpitala i ingerencji chirurgów czy innych czortów.
    Beta spadła od sobotniej=300 do 212 :) Zarodka nie widać było ani w sobotę ani dziś , więc może był też na tyle słabo rozwinięty że go nie zauważyli, no i może też uległ poronieniu. Nie wiem... mam nadzieję że teraz na kolejnej wizycie czyli w piątek beta znowu zmaleje i nic tam na dole złego w USG nie zobacza ...

    Sudela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa bedzie dobrze :) ja bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki, napewno obedzie sie bez ingerencji chirurgicznej...

    Moniaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wieczorem pojawilo sie brazowe plamienie ,a dzis to juz jest lekkie krwawienie i boli mnie podbrzusze jak na @....maz dzwonil do kliniki (bo ja nie bylam w stanie tego zrobic) i poinformowali go, ze mam dalej brac leki i zrobic test krwi pojutrze, tak jak zaplanowano..., ale i tak nie mam juz nadziei. :(

    poryczalam sie, a przerazony maz mnie pocieszal .. teraz on poszedl na nocny dyzur do pracy, a ja mam dola... :(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 17:26

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, to jeszcze znaczy, ze sie nie udało...ja tak miałam ze plamiłam przez tydzien a sie okazało ze w ciazy jestm...jednak ciaza sie nie utrzymała. dlatego rob bete i nie denerwuj sie...trzymam kciuki :)

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela a ile dni po transferze u Ciebie? Nie przejmuj się mocno plamieniem... i w naturalnych ciążach bywają. Leż, wypoczywaj i zrób betę :) zanim nie będziesz miała wyników z krwi nie ma co sadzić :)

    Sudela, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście kciuki trzymam za Ciebie!!

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje.

    dziekuje wam z calego <3 za wsparcie
    od razu mi lzej na duszy.

    kaarolaa, Moniaa lubią tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela wrote:
    Macie racje.

    dziekuje wam z calego <3 za wsparcie
    od razu mi lzej na duszy.
    nie ma co od razu myslec o najgorszym :)

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny

    Sudela, trzymam kciuki! Tak jak dziewczyny piszą wszystko zgodnie z planem, na spokojnie test pojutrze :)

    A ja odebrałam globulki na gronka. Masakra ! przeszło 80 zł. Ale cóż gronka się trzeba pozbyć ;)


    Bym zapomniała Wam napisać, że mój mąż zwraca się do mnie ,,mój mały kochany gronku" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 18:03

    Moniaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violik grunt to czasem zachowanie dystansu do rzeczy, które nas napotykają. Umiejętność obrócenia czegoś w żart aby nie dać się zwariować powadze sytuacji :)

    Violik, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa to bardzo fajnie napisała, lepiej zażartowac troszke z niektórych spraw i zachowac dystans :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela bedzie dobrze :) bierz tylko leki jak Ci lekarz przepisal! Trzymam mocno kciuki&&&& :)

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mega,mega doła(wiem ze zaraz bedziecie mnie pocieszac)ale potrzebuje teraz troche czasu,musze złapać powietrza w płuca.Bylam u Dr. i mialam dostac juz zastrzyk a tu ups..... torbiel krwotoczna na lewym jajniku(juz przy tym lekarz powiedzial ze nie zrobi mi zastrzyku) i zeby bylo "zabawniej" moj stary Gin ostatnim razem znalazl cos na ksztalt polipa i powiedzialam to Dr. wiec przygladal sie dokladniej i nie byl pewien(mowil ze moze byc to powiekszone endomedrium)mam sie zgłosic zaraz 7dc i skontrolowac te dwie rzeczy(jak sie okaze ze to jednak polip to czeka mnie,w najlepszym wypadku HSG )Takze u mnie w NAJLEPSZYM wypadku przeciagnie sie o miesiac(znowu 20dc-zastrzyk) lub pare miesiecy(bo jak dojdzie 7dc diagnoza,to zaraz szukanie wolnego terminu na HSG i nie wiem czy wyrobie sie w nastepne dwa miesiace Poki nie bede "czysta"to nici z stymulacji-MASAKRA
    Ide sie napić ;)

    Sudela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, najwazniejsze ze to zostało odkryte. dla Twojego zdrowia lepiej wszystko dokładnie sprawdzic i odczekac ile trzeba...
    wiem, ze byłas przygotowana na cos innego, ale masz racje odpocznij sobie teraz, złap głeboki oddech i wroc jak juz bedziesz wiedziała co dalej :)
    mocno trzymam kciuki i tule :)

    Sudela, Beata.D lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniec zludzen!! :(

    dzis juz silne krwawienie dostalam,

    a badanie z krwi Beta Hcg = 0 ( ZERO) :( :( :(




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 18:09

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ